Ağız Kokusu
     
 
Ağız kokusu herkeste hep vardır, fakat hissedilirse ve hissedildiğinde hastalıktır. Farkında değilseniz ağız kokunuz yoktur.

Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz.

 
  Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: bir şey keşfettim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mehmet15
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 03-Ekim-2013
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı mehmet15 Cevaplabullet Konu: bir şey keşfettim
    Gönderim Zamanı: 29-Ekim-2013 Saat 07:41
arkadaşlar ben boynumun öne doğru eğildiğinde genizimin açıldığını ve kokunun oradan doldugunu , fakat boynumu sürekli dik tuttugumda kokunun gittiğini farkettim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Mart-2018 Saat 08:57
Merhabalar herkese.bir deneyimimden bahsetmek istiyorum.iki hafta önce tv'de bağırsak parazitleri için önerilen greyfurt ve zeytinyağı karışımına denk geldim.ne kaybederim denesem diye düşündüm, uyguladım.herşey mükemmel.Ama dün uygulayamadım.Sanki herşey eskisi gibi olacak gibi hissettim.yutkunurken o takılma geri döndü gibiydi belki psikolojik olarak öyle hissettim bilmiyorum.Şimdi kafamda deli sorular. Ne kadar böyle devam edebilirim ki hadi devam ettim diyelim bir şekilde peki bu etki sürecek mi.bunun vücuduma bir zararı olurmu.anlayacağınız kafam karıştı
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 25-Ocak-2015
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 188
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Nisan-2018 Saat 05:26
Selamünaleyküm yeni gördüm bu macunu gümüş varmış içerisinde .Arkadaşımın iqrenc bi ayak kokusu vardı gümüş kremi kullandı ve koku tamamen bitti .Acaba buda gümüş içeren ürün olduqu için kokuyu alırım. Kullanan varmi?
IP
orhunmum
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 16-Ekim-2018
Konum: Kocaeli
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı orhunmum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ekim-2018 Saat 21:10
Merhaba hepinize geçmiş olsun.Geçen aylarda yemek yerken dişim kırılmıştı özel bir dişçiye gittim,doktor bana dişimin çürümüş olduğunu söyledi,çok şaşırdım dişimin görüntüsünde çürümeye dahil hiç belirti yoktu nasıl olur gibi doktora sordum o da dişin içerden çürümüş olduğunu bu yüzden zayıflayıp kırıldığını söyledi.bunun gibi görünmez çürüklerin başka dişlerimdede olabileceğini söyledi.bunların tespiti içinde diş röntkeni çekilmek gerekiyormuş.neyse o dişe kanal tedavisi yapıp dişi düzeltti. Normalde ağız kokusundan dolayı dişlerimin arasını diş ipiyle temizler daha sonra fırçalarım.kırılmış olan dişimin arasındaki çıkan kalıntılar normalde çok kötü kokuyordu yaptırdığım kanal tedavisinden sonra dikkat ettimki yapılan dişin arasındaki kalıntılarda hiç bir koku yoktu.daha sonra bende jeton düştü,diş ipiyle dişlerimin arasındaki çıkardığım kalıntılar hangi dişte kokuyorsa doktora hepsini söyledim.tamda şüphelendiğim gibi diğer birkaç diştede içten görünmez çürükler varmış.bu dişlerde kanal tedavisiyle düzeltildikten sonra ağız kokum kalmadı.Ağız kokusunun nekadar zor bir durum olduğunun farkındayım umarım bu söylediklerimin size bir faydası dokunur ve bu konuyu es geçmeyip araştırın derim inanın doktor çürük olduğunu söylemese hiç bir şekilde çürük olduğunu düşünmezdim dişlerim okadar sağlam görünüyoduki hiç aklıma gelmezdi.geçmiş olsun.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir. İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu sebepleri hakkında
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Sık sorulan sorular ve cevapları buradadır:

Ağız kokusu gargarası PharmolZn
Ağız kokusu spreyi