Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: bir şey keşfettim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mehmet15
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı mehmet15 Cevaplabullet Konu: bir şey keşfettim
    Gönderim Zamanı: 29-Ekim-2013 Saat 07:41
arkadaşlar ben boynumun öne doğru eğildiğinde genizimin açıldığını ve kokunun oradan doldugunu , fakat boynumu sürekli dik tuttugumda kokunun gittiğini farkettim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Mart-2018 Saat 08:57
Merhabalar herkese.bir deneyimimden bahsetmek istiyorum.iki hafta önce tv'de bağırsak parazitleri için önerilen greyfurt ve zeytinyağı karışımına denk geldim.ne kaybederim denesem diye düşündüm, uyguladım.herşey mükemmel.Ama dün uygulayamadım.Sanki herşey eskisi gibi olacak gibi hissettim.yutkunurken o takılma geri döndü gibiydi belki psikolojik olarak öyle hissettim bilmiyorum.Şimdi kafamda deli sorular. Ne kadar böyle devam edebilirim ki hadi devam ettim diyelim bir şekilde peki bu etki sürecek mi.bunun vücuduma bir zararı olurmu.anlayacağınız kafam karıştı
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Nisan-2018 Saat 05:26
Selamünaleyküm yeni gördüm bu macunu gümüş varmış içerisinde .Arkadaşımın iqrenc bi ayak kokusu vardı gümüş kremi kullandı ve koku tamamen bitti .Acaba buda gümüş içeren ürün olduqu için kokuyu alırım. Kullanan varmi?
IP
orhunmum
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı orhunmum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ekim-2018 Saat 21:10
Merhaba hepinize geçmiş olsun.Geçen aylarda yemek yerken dişim kırılmıştı özel bir dişçiye gittim,doktor bana dişimin çürümüş olduğunu söyledi,çok şaşırdım dişimin görüntüsünde çürümeye dahil hiç belirti yoktu nasıl olur gibi doktora sordum o da dişin içerden çürümüş olduğunu bu yüzden zayıflayıp kırıldığını söyledi.bunun gibi görünmez çürüklerin başka dişlerimdede olabileceğini söyledi.bunların tespiti içinde diş röntkeni çekilmek gerekiyormuş.neyse o dişe kanal tedavisi yapıp dişi düzeltti. Normalde ağız kokusundan dolayı dişlerimin arasını diş ipiyle temizler daha sonra fırçalarım.kırılmış olan dişimin arasındaki çıkan kalıntılar normalde çok kötü kokuyordu yaptırdığım kanal tedavisinden sonra dikkat ettimki yapılan dişin arasındaki kalıntılarda hiç bir koku yoktu.daha sonra bende jeton düştü,diş ipiyle dişlerimin arasındaki çıkardığım kalıntılar hangi dişte kokuyorsa doktora hepsini söyledim.tamda şüphelendiğim gibi diğer birkaç diştede içten görünmez çürükler varmış.bu dişlerde kanal tedavisiyle düzeltildikten sonra ağız kokum kalmadı.Ağız kokusunun nekadar zor bir durum olduğunun farkındayım umarım bu söylediklerimin size bir faydası dokunur ve bu konuyu es geçmeyip araştırın derim inanın doktor çürük olduğunu söylemese hiç bir şekilde çürük olduğunu düşünmezdim dişlerim okadar sağlam görünüyoduki hiç aklıma gelmezdi.geçmiş olsun.
IP
Black world
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Black world Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ekim-2018 Saat 05:24
Agiz kokusu.tam 9 yilimmbir hic oldu.tum hayallerim karyerim su oldu .ne okul hayati ne universite hayati hepsi bok oldu.simdi intihar etmeyi dusunuyorum cunki bu illete care bulamadim yillarca arastirdim artık bıktım bogle yaşamak agrıma geliyor ben normal insan gibi yaşamak istiyorum dis doktoruna gittim gastrolojiye gittim midemde eroziv gastrit reflu fıtık cikti 3 ay ilaclar kullandim midemde hic bi sorun kalmadı ilaclar sayesinde hiss etmiyorum agrı acı yimeme icmeme dikkat ediyorum bademciklerim yok bu kokudan kurtulamadim Allah bogle hastaligi kimseye yasatmasin dunyadasin amma yokmus gibi davranmak zorunda kaliyorsun cok aci cekiyorum..
IP
Fulya
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 14
Alıntı Fulya Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ekim-2018 Saat 23:56
Lütfen şu foruma intihar vs yazmayalım,burda herkes çözüm bulmak için dayanışma yapmaya çalışıyor ve bu başlığa yazmışken evet bişey keşfettim kimse işe iyi yanından bakmıyor, bakın siz mide ilaçlarınızı kullanıp mide rahatsızlığınızdan kurtulmuşsunuz ben iki kere endoskopi oldum eroziv gastrit çıktı reflü çıkmadı ama doktor bu reflün olmadığı anlamına gelmez dedi her neyse ilaçlar hiç bir işe yaramadı hala aşırı geğirme problemim var midemden sızan gaz sürekli boğazımı yakıyor yutkunmakta zorlanıyorum ve bazen boğazımda-yemek borumda bir sertlik var gibi hissediyorum bu çok tuhaf bir his tarif edemiyorum ve en önemlisi koku hiç geçmiyor. Ama intihar düşünmüyorum bir gün normal bir insan gibi olmayı umut ediyorum. İsteyip de çocuk sahibi olamayanları düşünün yıllarca bir duanın kabul olmasını bekliyor insanlar böyle düşününce kendi derdim ufacık kalıyor gözümde...
IP
wolfscream
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı wolfscream Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ekim-2018 Saat 04:06
Black world ayndı duyguları paylaşıyoruz kardeşim. Bu hastalık yüzünden beş para etmez insanların alay konusu haline geliyoruz. Ne kariyer ne üniversite herşey su olup gitti.
IP
Unuttum
Üye
Üye

Gönderilenler: 46
Alıntı Unuttum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Ekim-2018 Saat 14:31
Orjinalini yazan: Black world

Agiz kokusu.tam 9 yilimmbir hic oldu.tum hayallerim karyerim su oldu .ne okul hayati ne universite hayati hepsi bok oldu.simdi intihar etmeyi dusunuyorum cunki bu illete care bulamadim yillarca arastirdim artık bıktım bogle yaşamak agrıma geliyor ben normal insan gibi yaşamak istiyorum dis doktoruna gittim gastrolojiye gittim midemde eroziv gastrit reflu fıtık cikti 3 ay ilaclar kullandim midemde hic bi sorun kalmadı ilaclar sayesinde hiss etmiyorum agrı acı yimeme icmeme dikkat ediyorum bademciklerim yok bu kokudan kurtulamadim Allah bogle hastaligi kimseye yasatmasin dunyadasin amma yokmus gibi davranmak zorunda kaliyorsun cok aci cekiyorum..

Diğer arkadaşlarıdan özür dieyerek size katıldığımı ifade etmek istedim. Amacım kimsenin moralini bozmak değil. Ama şu beş para etmez insanlar kısmı varya cuk oturdu
IP
Evin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı Evin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2019 Saat 23:23
Nedenini bilmiyorum ben en çok domates yediğimde kokum artıyor ağız tadım menemen yediğimde çok değişiyor ve peynir
IP
Dünya
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 20
Alıntı Dünya Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Temmuz-2019 Saat 19:05
Benimde süt,hamurişi ve şekerli şeyler tükettiğimde ağız kokumda inanılmaz artış oluyor. Bence bağırsaklarımda midemde bişey var bu besinleri sindiremiyor ayrıştırmıyor bişeyler bişeyler oluyor kana karışıyor ve nefes kokusu oluyor bende. Yani bu benim düşündüğüm
Dünya dönüyor.
IP
Green
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 19
Alıntı Green Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Temmuz-2019 Saat 13:03
Orjinalini yazan: Dünya

Benimde süt,hamurişi ve şekerli şeyler tükettiğimde ağız kokumda inanılmaz artış oluyor. Bence bağırsaklarımda midemde bişey var bu besinleri sindiremiyor ayrıştırmıyor bişeyler bişeyler oluyor kana karışıyor ve nefes kokusu oluyor bende. Yani bu benim düşündüğüm

Bendede bu sorun var paletli hazır gıda tüketmemeye çalışıyorum bayaa azaldı sağlıklı ve doğru beslenmek çok farkediyor
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2019 Saat 11:41
Orjinalini yazan: Dünya

candida mantarını bir araştırın, nefes kokusu yapabiliyor.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu