Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Kronik ağız kokum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mutluhüzün
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
Alıntı mutluhüzün Cevaplabullet Konu: Kronik ağız kokum
    Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2013 Saat 22:19
Merhaba,
Benim tam üç yıldır ağız kokusu sorunum var.Artık bıktım usandım bu durumdan.Aynı zamanda boğazımda yumru gibi bir şey yutkunmakta zorlanıyorum.Ağzımda acı,metalik,pas gibi bir tat var devamlı.Birçok doktora gittim bana reflüm olduğunu söylediler ve ilaç tedavisi uygulandı.Fakat hiçbir işe yaramadı.Artık insanlarla konuşmak istemiyorum bıktım bu kokudan.Ne yapmalıyım bilmiyorum.Reflüden mi kaynaklanıyor cidden yoksa başka bir durum mu var? Benim gibi olan var mı? Çok üzgünüm...
IP
mutluhüzün
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mutluhüzün Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Nisan-2014 Saat 14:49
Arkadaşlar yemek yiyince boğazınızda bir şey takılı kalır ya.O durum bende sürekli olarak var.Ağzımda hep acı bir tat.Özellikle sabahları uyanınca ağzımın içi berbat oluyor.Ağız kokumdan bıktım artık.Böyle sorunu olan kişiler varsa rica ediyorum yazsınlar.
IP
derdnz
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı derdnz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Nisan-2014 Saat 20:23
Bende de boğazda takılı bir şey varmış hissi sürekli oluyor. Sabahları zaten en berbat hali kokunun.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Nisan-2014 Saat 02:11
Refluden kaynaklaniyorsa eger agiz kokun zeytinyagli kudret narini kullan gecer. Eger nedeni reflu degilse bir etkisi olmaz kokuya ama refluye iyi gelir ondan kurtulursun en azindan.
IP
mutluhüzün
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mutluhüzün Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2014 Saat 13:36
Dişlerimi fırçaladığımda bile bu koku geçmiyor her an var. Çok kötüyüm insan içine çıkamıyorum.
IP
bir hayalim var
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 231
Alıntı bir hayalim var Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2014 Saat 19:32

mutluhüzün, senin bu yaşadiklarini eskiden bende yaşyordum, bilmiyorum ama sende bademcik sorunu var olduguna inaniyorum. sen bunu iyice araştir bence
aci,metalik ve pas tadi ise varsa bademcik sorunundn kurtulduktan sonra uzun bir zamn phormal zn veya onun gibi gargara kullanmani ve en önemlisi uzun bir zamn düzenli bir şekilde diş ipi kullanmni tavsiye ederim
(dis ipi çok önemli gerçkten,ben diş ipini kullandiktan sonra bu sorunlarmdan kurtuldum diyebilirim) saglicakla…
ÇareSiZseniz ! Çare SiZsiniz !!
IP
mutluhüzün
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı mutluhüzün Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2014 Saat 23:49
Üç yıldan fazla bu durumu yaşıyorum.Şu ana kadar ağzıma hiç bademcik taşı gelmedi.Ama doktordan özellikle bakmasını isteyeceğim.Diş ipi zaten kullanıyorum.Ağız gargarası da kullanmıştım ama acı tat hep var.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu