Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: acaba geçti mi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
türkşad
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı türkşad Cevaplabullet Konu: acaba geçti mi
    Gönderim Zamanı: 04-Aralık-2013 Saat 19:55
Merhaba arkadaşlar, sizinle bir şey paylaşmak istiyorum yakşalık 4 5 yıldır ağız kokum var ama ben alamıyorum çevremden öğreniyorum bazen yemekten sonra bile oluyordu bu koku bastırsın diye kahve çekirdeği kullanıyordum. bi kaç defa doktora gittim ergenliktendir geçer dediler ama geçmedi nedense bu kadar yıldır. Bir kaç hafta önce annem artık ağız kokumun olmadığını söyledi sabahları uyandığımda ve gün içinde oluyordu, bi kaç defa ara ara var mı diye denedik yoktu acaba tamamen geçmiş midir? aranızda böyle olan var mı?
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2013 Saat 16:13
Kokunun geçtiğini farkettiğinizden beri ne kadar zaman geçti?? Tamamen geçip geçmediği hususunda size kimse bir şey söyleyemez, siz zamanla geçip geçmediğini anlayıp bize söyleyebilirsiniz. Acaba koku rahatsız edici derecede değil miydi?? Ve sizin kokudan sonra artırdığınız ağız bakımı sonucunda mı geçti? Eğer öyleyse bir sıkıntı yok demektir. Kaldı ki mide, kbb vs kaynaklı olsaydı kendiliğinden geçmezdi muhtemelen ağız bakımıyla alakalı bir durumdu. Ama neticede kurtulmuşsunuz bu sevindirici bir durum, inşaAllah bir daha muhatap olmazsınız.
IP
bir hayalim var
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 231
Alıntı bir hayalim var Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Aralık-2013 Saat 17:04
Türkşad kardeşim benim durumum da hemen hemen seninki gibi.Bende kokuyu alamıyorum ve çevremden de şiddetli tepkiler almıyorum...Ama çok eskiden insanlar açık açık tepki veriyorlardı, şimdi Allah'a şükür yok öyle bişi.
Yalnız benim dil pası sorunum var ve bu yüzden ağız kokumun olduğunu düşünüyorum..Bazen düşünüyorum da belki gerçekten de koku yok, ben acaba kendi kendime sorun mu ediyorumdur? diye, ama işte geçmişte olanlar herhalde bilinçaltımı çok etkilemiş ki böyle düşünüyorumdur.. Neyse sende de dil pası sorunu var mı? Olupta çözeblen varsa lütfen deneyimlerini paylaşabilir mi?
Ayrıca senin gibi başkalarına koku var mı yok mu diye soracak cesaretim de yok maalesef..
IP
türkşad
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı türkşad Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2013 Saat 12:33
Kokunun geçtiği farkettiğimden beri yaklaşık 3 hafta geçti. Önceleri yemekten sonra dişlerimi fırçaladığım zaman bile oluyordu sonraları azaldı ama ben gene bakımı bırakmadım tabii. Koku biraz fazla rahatsız ediciydi hafif olsa aşırı tepki almazdım diye sanıyorum.
IP
türkşad
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı türkşad Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2013 Saat 12:56
evet, yazdıklarına katılıyorum. Bir de ben bi anneme sorabiliyordum koku var mı diye, diğer zamanlar vefalı arkadaşlarım sağ olsunlar(!) haberdar ettiler...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu