Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: [Efsane]Geçiyordu Geri Geldi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
-zombi-
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı -zombi- Cevaplabullet Konu: [Efsane]Geçiyordu Geri Geldi
    Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2014 Saat 19:30
Böyle bir başlık ile başlamak ilgi çeker düşüncesinde olarak böyle bir başlık attım :) Evet geçiyordu geri geldi. Peki Nasıl oldu bu ağız kokusu nasıl başladı nasıl geçti hep beraber "o" güne gidelim:

Evet sanırım 2 yıl önce başlamıştı ağız kokum lise 3.sınıftayken. O zamanlar fazla takmıyordum aslında kokuyu almıyordum bile. O zamanlar fazla başım ağrırdı doktora gittim sinüzit tanısı koydular ve ilaç yazmıştı doktor ve sinüzit geçti yani artık başımda ağrıma vs. yok. O sıra ağız kokum gitti gibi birşey oldu tekrar geldi.Sonra ara ara gidip geldikten sonra şuan Üniversite 1.sınıfım ve ilk dönem çok su içiyordum yani 1 günde nerdeyse 2,5-3 litre su içiyordum biraz kilo vermek için :) o aralar gitti gibi birşey oldu sonra bir arkadaşım daha dedi ağzın kokuyo ondan sonra anladımki "EFSANE" tekrar döndü :D sonra eczaneden ağız spreyi istedim FEE Soft isimli ağız spreyi verdiler nyse günlük 2-3 kez ağzıma sıkıyordum koku kalmıyordu . ama sprey bitti ve almak yerine kalıcı çözüm istiyorum. Ayrıca reflü de olabilir bende arada midemde ekşime oluyor kapakçıkda sorun olabilir diye gittim Lokman hekime Ballı Kudret Macunu verdiler 5 gündür kullanıyorum midemde azaldı gibi ekşime ama ağız kokusu halen gitmedi. Bu arada dilimin arka kısımlarında sarımsı şeyler var. Koku ya mideden geliyor yada o sarımsı şeylerden sizden ricam durumu böyle olanlar nasıl geçiriyor? Yada tavsiye ilaç,gargara varmı? Yarın Oxyfresh gargara almayı düşünüyorum faydası olurmu ? şimdiden teşekkürler..
Olmasaydın Olmazdık Ya Resullullah ...
IP
-zombi-
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
Alıntı -zombi- Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2014 Saat 19:00
Son Durum: Evet arkadaşlar bugün gittim eczanelerde Litzerin Gargarası aldım maalesef oxyfresh bulamadım ve flagyl hapından aldım sadece flagyl kullandım ve ağız kokum %100 olarak gitti :D çok sevindim :) Şuan ağız kokusu kalmadı ağız kokum gelene kadar haptan yutmayacağım ona göre burdan bilgilendirme yaparım . Bu arada Saçım uzun ve 1-2 günde yağlanıyor cildimde öyle onun içinde Solgar Vitamin B-Complex aldım ve ondan da yuttum onun durumunuda burdan takip edebilirsiniz.
Olmasaydın Olmazdık Ya Resullullah ...
IP
helpme
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
Alıntı helpme Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Şubat-2014 Saat 18:30
bu ilacı doktor mu tavsiye etti neye göre aldın merak ettim.ne kadar süre kullandın?şu anki son durum nedir bize bilgi verirmisin zombi?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Şubat-2014 Saat 11:01
Zombi antibiyotikler uzun kullanım için iyi değildir hatta kullanımı bile hiç iyi değildir. Ancak doktor kontrolünde olursa o bile iyi değil. Saç yağlanmasını nasıl tedavi ediyorsun? Benimde her gün saçımı yıkamam gerekiyor çok yağlanıyor maalesef.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu