Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: sorunu mide kaynaklı olanlar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
cuma
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 82
Alıntı cuma Cevaplabullet Konu: sorunu mide kaynaklı olanlar
    Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2014 Saat 20:07
sorunun mideden kaynaklı olduğunu düşünenler hangi yöntemleri denediniz iyi geldi veya gelmedi?
bende gastrit varmış.h. pylori bakterisi de var sanırım
Anaerob bakterilere etki eden antibiyotikleri kullanınca sorun ortadan kalkıyor.sonra tekrar geliyor.
helipak tedavi kiti kullanmadım.kullanıpta iyi olan var mı?
zeytinyağlı kudret narı kullanıpta iyi olan var mı?
ben freshies kullandım geçmedi.
gargara kullandığım zaman da geçiyor ama etkisi kısa sürüyor. ağzım kapalıykende koku oluyor..
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2014 Saat 22:11
sorunun mideden olması şüphesiyle dahiliye doktoruna gidilir. özellikle ve özellikle nefes üre testi ile endoskopi istenir. nefes üre tesinin sonucu "helicobacter pylori" çikinca doktor 1 kutu helipak tedavi kiti yazar ve aksatmadan kullanılır. endoskopi sonucunda midede candida mantarına rastlanınca doktorun verdiği triflucan, mikostatin, pulcet gibi ilaçlar da kullanılır. ilaçların etkisiz kaldığı görülünce aktarlardan zeytinyağlı kudret narı ve ballı kudret narı macunu alınır ama ne ilaçların ne de macunların bir işe yaramadığı görülünce iyileşme hayallerinın uçtuğu görülür....
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Nisan-2014 Saat 14:06
helicobacter antibiyotik kullandığın zaman koku geçiyor mu sende?
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Nisan-2014 Saat 15:15
ben nedense hiç bir ilacın faydasını göremedim. ne antibiyotikler ne alerji ilaçları ne spreyler.

ameliyat bile fayda etmedi...
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Nisan-2014 Saat 19:57
Orjinalini yazan: Helicobacter

ben nedense hiç bir ilacın faydasını göremedim. ne antibiyotikler ne alerji ilaçları ne spreyler.

ameliyat bile fayda etmedi...

Nefesin kokuyor olabilir mi? Kan tahlillerini yaptırdın mı daha önce. Her şeyine baktır istersen belki bir maddenin fazlalığı koku yapıyordur.
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2014 Saat 12:48
olabilir, ağız kokusu mu - nefes kokusu mu? bilemiyorum, tam emin değilim. 1 metreden fazla mesafedeki insanların rahatsız olduklarını görebiliyorum. çeşitli sebeplerden dolayı 2-3 ayda bir kan tahlillleri yaptırdığımı başka bir başlık altında söylemiştim. kan değerlerim normal. hatta kan bağışında bile bulundum...
kbb doktoru bi seferinde boğaz ve tükürük bezleri için USG istemişti, temiz çıktı.
dahiliye doktoru ise karaciğer ve safra için USg istemişti; safra temiz ama karaciğer az bişey büyük çıktı.
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2014 Saat 14:15
gizemm arkadaşın sorununun sebebini bilen var mı? sorununun kaynağını bulduğunu,amerikadan ilaç geleceğini,bir tanıdığının bu şekilde sorundan kurtulduğunu söylemiş.özel msj attım ama görmedi sanırım.çok merak ettim.sebebi neydi ve bu gargara nası bi gargaraymış?
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2014 Saat 20:19
Helicobacter, gastrit - mide ile ilgili sorunların geçti mi ?
IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-2014 Saat 09:00
eskisi gibi değil, düzelme var ama sonuca etkisi yok..
ikinci defa yaptırdığım "nefes üre testi" temiz çıktı. lansor, pulcet gibi ilaçlar kullanmıyorum artık, çok şişkinlik - gaz olursa bi tane kudret narı macunu alıyorum bir hafta ile 10 gün arasında kullanıyorum. yaza doğru bi üre testi daha yaptırırım belki, yanında bide endoskopi...
bişey bulursam yazarım
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2014 Saat 14:37
Buraya uzun süredir uyeydim, özel nedenlerden dolayı nickimi değiştirdim. Benim hiç konuşmasam bile çok şiddetli ağız kokum var. Bademcik ameliyatı oldum, burun etlerini küçülttüm en son Endoskopi oldum, gastrodudenit çıktı. Mide ve oniki parmak iltihabıymış. Doktor bu ağız kokusu yapmaz dedi. Benim anladığım, gastritin ilerlemiş hali. Gastrit bile ağız kokusu yaparken bu hastalık nasıl yapmaz ?

Doktor, gaz giderici - sindirim enzimi ve asit bastıran üç ilaç verdi. Bir de bunları kullanalım bakalım.
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2014 Saat 18:59
bende de yıllar önce "duedonit" denilen bi hastalık çıkmıştı. mide koruyucu bi ilaç ve bir de antibiyotik kullanmıştım.antibyotik bitene kadar koku artık yoktu diye ne kadar mutlu olmuştum anlatamam.sonra tekrar oldu tabi.şöyle bir genelleme yaparsak
gastrodudenit ve duedonit hastalıkları iltihabi hastalıklar.bu iltihaplardan dolayı mı koku oluyor anlamıyorum..tedavi oluyoruz sora bida oluyor.sonra bidaha..böyle kısır döngü...

IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2014 Saat 21:32
http://agizkokusu.org/hpilori.html
Evet yaşam biçiminizi değiştirince iyileşir.
-M
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2014 Saat 21:01
Ben de doktorun helipak seti yazacağını düşünmüştüm. Ya endoskopide H. pylori görünmedi ya da doktor helipak yazma gereği duymadı.

Gastritin %90 veya daha fazla olasılıkla h. pyloriden kaynaklandığı söyleniyor. Çok güçlü antibiyotik olmasa gidip helipak setini kendim alıp kullanacağım.
IP
cuma
Üye
Üye
Simge

Alıntı cuma Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2014 Saat 18:19
mideden kaynaklanan kokularda,eğer h.pyloriden süpheleniliyorsa tv de bir doktor çiğ patates suyunun bu bakteriyi yok ettiğinden bahsetmişti.ben özel durumumdan dolayı şimdilik deneyemiyorum.deneyen olursa lütfen paylaşımda bulunsun.

bir de karnıbahar küründen bahsedildi.kaynatıp aç karnına sabahları suyu içilince,,akşamlarıda havuç suyu içilince mideye iyi geliyormuş gastriti ülseri önlüyormuş,belki kokuyu da geçirir onu bilemiyorum.

ilaç kullanmaktansa bu bildiğimiz bitkileri denemekte fayda var.deneyen olursa olumlu veya olumsuz paylaşımlarını bekliyoruz.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Haziran-2014 Saat 22:08
Mide kaynaklı kokular için klorofil kullanan var mı ? Mideden kaynaklı kokuları ( ağız - vücut - ter ) azalttığı söyleniyor.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Haziran-2014 Saat 16:10
http://www.uzmantv.com/mide-sorunlari-agiz-kokusu-yapar-mi

Bu sayfada gastroenterolog, mide ve ağız kokusu arasındaki ilişkiyi güzelce açıklamış. Özeti şu : H. pylori gastriti, ülser , divertikül, reflü, mide kapakçığının gevşemesi ağız kokusu yapar.

İstanbul'daki arkadaşlar, diş - KBB'da bir sıkıntı olmadığını düşünüyorlarsa bu doktora görünebilirler. Hem özel hem profesör olunca biraz pahalı olabilir. Bizim burada özel profesör muayenesi 250 - 350 arasında değişiyor.

İstanbul'daki dahiliyeciler farklı bir üniversiteden mi mezun oluyorlar acaba ? Buradakiler de aynı eğitimi aldığına göre ya ağız kokusunu umursamıyor ya da mide sorunlarının ağız kokusu yapacağına inanmıyor. Aslında bu videoyu, yaşadığımız şehirdeki tüm dahiliyecilere göndermek lazım.

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ekim-2016 Saat 15:32
Merhaba değerli forum üyeleri , kısa anlatacağım dermanım yok gerçekten önceleri her sabah uyandıgımda ağızımda ekşimsi tat ile uyanırdım ama vücut olarak problemim yoktu ve acıktığım zamanlarda midemden yada karnımdan guruldamalar ve hafif yanma yada aşırı acıkma gibi problemler yaşıyordum bunları düşnüüyordum ama hiç mide aklıma gelmiyordu sonra boğazıma doğru hava geldiğini hissetmeye başladım yani boş hava doktora gittim güldü falan bişeyin yok dedi sonra kafasına göre bi reflü ilacı yazdı biraz kullandım bende bıraktım sonraki günlerde yine normal yaşantımda gibi çikolatamı yedim acılı bi dürüm yedim midemde yanma hissettim ama 4 gündür geçmedi sonra gastroentrolojiye gittim yaşın 17 endoskopi için gençsin dedi bana sorular sordu bende sorularına olumsuz cevap verdim işte Kan geliyormu dışkından kanlı kusmuk vesaire yani tehlikeli sorular bende şükür yok dedim şikayetlerim durmadan yanma olduğunu 4 gündür yeni geliştiğini geğirirken orta seviye yanma ama sıkta geğirme problemim yok Allaha şükür biraz internette dolaştım kötü hastalar galiba gözlerinden yaş geliyomuş acı için tabi benim başıma ilk defa geldiği için çok stres yapıyorum ve streste arttırıyor sanki acıyı bilmiyorum eminde değilim doktor hiçbi tetkite yapmadı sadece dediklerime göre ilaç yazdı kullanıyorum fakat yanma geçti ekşilik ve boğazımda sanki bi yara var onu hissediyorum böyle noktasal bölgesel bi yara gibi onlar duruyor hala 1 ay kullanmamı söyledi bu konuda fikri bilgisi yaşanmış tecrübesi olanlar ne gibi tavsiyeler verebilir ? anlattıklarımdan ne çıkarabilirim ? yaşım 17 korkuyorum ağız kokusu nekadar kötü bişeyse yemeklere kısıtlama genç yaşta yemek yiyememe ve üstünede ağız kokusu gibi sosyal sorunlar eklenince yaşam çekilmez oluyor :(
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ekim-2016 Saat 16:08
Orjinalini yazan: aydinmur

http://agizkokusu.org/hpilori.html
Evet yaşam biçiminizi değiştirince iyileşir.
-M

hata veriyo hocam merak ediyorum ama açılmıyor??
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ekim-2016 Saat 06:15
Doğru link budur:
http://agizkokusu.org/agiz-kokusu-gastrit-helicobacter-pylori.html

Eski linki nerden aldınız?
Yerini söyleyin düzelteyim.
-M
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ekim-2016 Saat 06:36
Orjinalini yazan: aydinmur

Doğru link budur:
http://agizkokusu.org/agiz-kokusu-gastrit-helicobacter-pylori.html

Eski linki nerden aldınız?
Yerini söyleyin düzelteyim.
-M

saolun hocam okuldan gelince incelicem 17 yaşındayım çok korkuyorum genç yaşımda çok basit savunma mekanizmam var galiba hocam probiyotik yoğurt activia siz önermişsiniz onu kullansam mideme bağırsaklarıma faydası olurmu
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ekim-2016 Saat 06:43
dilimde küçük kırmızı sivilceler var dilimdeki beyazlık eskisine göre arttı mide ilaçları verdi doktor 2 tane rabby -d ve rennie duo isimli bunların etkisi olabilirmi bunla ne anlama geliyor? :(
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Kasım-2016 Saat 15:36
başıma gelen bi olayı sizinle paylaşmak istiyorum arkadaşlar paylaşıp hocamın buna yorum yapmasını istiyorum çünkü hepimiz tam anlamıyla bilgili değiliz benim örneğimdende ders çıkartabilir belki başına gelenler yada ilerde gelicek olanlar için

hocam ilginç bişey oldu normalde genzimden akan beyaz yapışkan sıvıyı hep tükürürdüm bu yüzden ağzımdada kuruma olurdu boğazımda tahrişte olurdu zorlanmaktan habirede tükürürdüm , busefer bi değişiklik yapmaya karar verdim sabah uyandım kahvaltımı yaptım ve hep yutkundum sonra öğlenleyi eve geldiğimde her öğlen koku var diyen ailem busefer olmadığını söylediler sonra öğlenleyi sevinçliydim buseferde tıka basa yedim acıkmadığım halde aradan 2 saat sonra yani eve geri dönüşümde dedilerki açlık kokusu var kötü kokuyo , bu ne anlama gelir hocam yani benim aklıma gelen mideden gelen bir kokuydu bu ağız içinden değil , ve geniz akıntımı yutunca kokunun azaldığını söylediler bu başıma gelen şey şans mı yoksa burda gerçek bi iş yatıyormu?
IP
Cile3427
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Cile3427 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Kasım-2016 Saat 09:26
Bazen hissediyor mesaj kutun dolu kardes bana ozelden numarani ver sakincasi yoksa belki birbirimize yardim edebiliriz bu herkez icin gecerli birlikten kuvvet dogar watsapdan felan yazisalim bence watsapda bi grub kuralim
Yeter bıktım
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Kasım-2016 Saat 17:34
kuralım çile kardeş kutuyu bosalttım siz atın yalnız 17 yasındayım telefonum bile yok bilmem nekadar inandırıcı gelir bu devirde 7 yasında cocugun bile var ama yok malesef dediğiniz doğru birlikten kuvvet doğar
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mart-2018 Saat 13:44
Lan kafayi yiyecem vala piskolojim bozuldu hayatim zindan oldu hic birseyden zevk almiyorum 4 yildir devamli agiz kokum var ve hic gitmiyor eskiden antibiyotik fayda ederdi ama oda artik etmiyor antibiyotige bagisklik kazandi heralde surekli agzima su gibi bisey geliyor agiz tadim yok agzimin ici devamli aci bir tat var ve gitmedigim doktor kalmadi kbb gastro dis hepsine en aza 10 kez gittim kullanmadigim ilacta kalmadi hem kimyasal hem bitkisel bir suru gargara bitkisel caylar macunlar gecenlerde 50 tane degisik ot topladim bi hafta ictim oda fayda etmedi ne yapacam bilmiyorum cok caresizim ve en onemlisi surekli aile ve cevre baskisi evlen evlen diye ve ben artik gercekten biktim usandim dayanacak gucum kalmadi lan biri yardim etsin.osman-ciftel@hotmail.com.burdan ulasabilirsiniz
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2018 Saat 21:45
Murat hocam reflü yada başka bir mide rahatsızlıkları devamli agiz kokusu yaparmi.
Allahimyardimet
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Nisan-2018 Saat 15:39
Orjinalini yazan: Reisbey233

Murat hocam reflü yada başka bir mide rahatsızlıkları devamli agiz kokusu yaparmi.

Tip 3 sızıntı şeklinde ağız kokuları Hem fevkalade nadirdir hem de devamlılığı olmaz
-M
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Mayıs-2018 Saat 21:32
murat hocam Size bir soru daha sormak istiyorum.benim diSetlerim beyaz dilim sarı tabaka bogazim kıpkırmızı damağım ve ağız içi iç yanaklarda beyaz sizce bunlar neyin isareti kbb doktoru korkulacak bisey yok demisti ama ben sizin bu konuda cok daha uzman oldugunuzu bildigim icin sizede sormak istedim
Allahimyardimet
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2018 Saat 20:33

diSetlerim beyaz dilim sarı tabaka bogazim kıpkırmızı damağım ve ağız içi iç yanaklarda beyaz

Bir şahıs böyle konuşunca her zaman söylendiği renginde olmuyor. İncelediğinizde beklendiği normal renginde olduğu tespit ediliyor.

Yani bireye göre beyaz sarı kırmızı olması demek işaret edilen dokuların beyaz sarı kırmızı olduğu anlamına gelmiyor.

Zaten bir hekim görmüş ve normal renginde olduğunu tespit etmiş. Muhtemelen size öyle geliyor olmalı

-M

IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2018 Saat 17:51
hocam midecsikayetlerimin cogu gecti ama koku halen var ben artik mideden kaynakli oldugunu zannetmiyorum.hocam bir doktor mide ac kalinca bakterileri hastaliklari yer demisti acaba 48 saat oruc tutsam agiz kokum gecermi
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2018 Saat 19:53
yarin icin hem kbb hem dahiliye icin randevu aldim baska doktorlara psikiyatri ilaclarini ikinci gunundeyim ama belli bir sure gecmeden ilaclar bitmeden konusmak olmaz insala iyilesiriz adak adadim kurtulursam bu lanet seyden iki tane kurban kesecem
Allahimyardimet
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2018 Saat 19:58

bir doktor mide ac kalinca bakterileri hastaliklari yer demisti acaba 48 saat oruc tutsam agiz kokum gecermi

Yanlış anlamış olabilirsiniz. Böyle bir şeyi hekim söylememiş olmalı
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2018 Saat 21:11
arastirmaci bir yazar ismini suan hatirlamiyorum ama benim en son gittigim gastro uzmani mideni hic bos birakma demisti devamli biseyler ye demisti.

murat hocam sizinde muayenenize gelmek istiyorum hocam gelirsem kokunun nerden kaynaklandigini bulabilirmisiniz yani oyle bir alet icad edildimi
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2018 Saat 21:16
murat hocam arastirmaci yazar mehmet ali bulut ismini internetten buldum
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2018 Saat 21:19
hocam birsey soylemek istiyorum gercekten sizden allah razi olsun herkesin sorularina cevap yaziyorsunuz herkesin sorununa cozum ariyor herkesi net bir sekilde aysinlatiyorsunuz allah sizden razi olsun
Allahimyardimet
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2018 Saat 16:59

hocam birsey soylemek istiyorum gercekten sizden allah razi olsun herkesin sorularina cevap yaziyorsunuz herkesin sorununa cozum ariyor herkesi net bir sekilde aysinlatiyorsunuz allah sizden razi olsun

Binlerce estagfurlah
Sizlere faydalı olamadığım için üzülüyorum.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2018 Saat 17:00

murat hocam sizinde muayenenize gelmek istiyorum hocam gelirsem kokunun nerden kaynaklandigini bulabilirmisiniz yani oyle bir alet icad edildimi

Ben ağız kokusu tedavi etmiyorum

IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Mayıs-2018 Saat 21:58
hocam bugun gittigim baska bir kbb uzmani burnuma detayli baktiginda senin geniz akintin var dedi ve dil pasin mide kaynakli dedi ilac yaziyorum iyileseceksin dedi.

hicam geniz akintisi devamli koku yaparmi yada bogazda veya agiz icinde herhangi bir mikroba bakteriye yada enfeksiyona sebep olabilirmi.

iceride hastalar vardi ve detayli konusamadim
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Haziran-2018 Saat 16:44
ari zehrinin cok etkili antibiyotik etsisi oldugu soyleniyor gunluk iki tane ari kendime birakacam bugun basima poset gecirip iclerine girdim iki tane isirdi cok acitiyor ama deger insala sifa bulurum.bana delirmis bu manyak diyebilirsiniz ama benim yerimde kim olsa her yolu dener
Allahimyardimet
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Haziran-2018 Saat 10:24
hayirli bayramlar bizim bayramimiz yok gerci ama yinede herkesin bayrami mubarek olsun.tekrar en basa donuyorum en son gittigim doktorlar ilk gittigim doktorlarin verdikleri ilaclari vermeye basladi yani bana kalan yine husran yine husran bayramdan sonra sifa orucu tutmaya karar verdim artik doktorlara gitmeyecem kendi canalarimla kurtulmaya calisacan banada yazik o kadar yol parasi ilac parasi muayene tahlil parasi hepsi bir yana sagligim ve piskolojim😂😂😂😂
Allahimyardimet
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu