Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Sarı diş Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
123yine
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Alıntı 123yine Cevaplabullet Konu: Sarı diş
    Gönderim Zamanı: 25-Mayıs-2014 Saat 13:56
hos gelmisin aramiza caresi bulunmayan bir sey ayni sorunlari yasiyoruz
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2018 Saat 16:05
Diş beyazlatmak için satılan tozlar sağlıklı mı? Dişlerimi en ucuz ve sn sağlıklı bir şekilde nasıl beyazlatabilirim Murat bey?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Şubat-2018 Saat 15:16
Soru için teşekkür ederim

Dişlerinizin yüzeyinde birikmiş sarı-kahve rengi kirlilikler varsa, 15-20 dakikalık basit bir temizlik işlemi ile diş hekimi kolayca temizleyebilir, parlatabilir ve çok tatmin edici sonuçlar alırsınız. Öneriyorum.

Ancak eğer yüzeyde leke yok ise, minenin kendi doğal rengini biraz beyazlatmak istiyorsanız o zaman karbamit veya hidrojen peroksit adı verilen bir kimyasal madde sürülerek ve ışıkla aktive edilerek mine renginde yarım veya bir ton beyazlık elde edilebilir. Bu işlem bir kaç seans sürebilir ve sanırım biraz pahalı olabilir. Fakat bir kaç ay veya yıl sonra eski rengine geri dönüyor ve sanki hiç beyazlatılmamış gibi oluyor. Önermiyorum.

-M
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Şubat-2018 Saat 18:56
Orjinalini yazan: aydinmur

Soru için teşekkür ederim

Dişlerinizin yüzeyinde birikmiş sarı-kahve rengi kirlilikler varsa, 15-20 dakikalık basit bir temizlik işlemi ile diş hekimi kolayca temizleyebilir, parlatabilir ve çok tatmin edici sonuçlar alırsınız. Öneriyorum.

Ancak eğer yüzeyde leke yok ise, minenin kendi doğal rengini biraz beyazlatmak istiyorsanız o zaman karbamit veya hidrojen peroksit adı verilen bir kimyasal madde sürülerek ve ışıkla aktive edilerek mine renginde yarım veya bir ton beyazlık elde edilebilir. Bu işlem bir kaç seans sürebilir ve sanırım biraz pahalı olabilir. Fakat bir kaç ay veya yıl sonra eski rengine geri dönüyor ve sanki hiç beyazlatılmamış gibi oluyor. Önermiyorum.

-M

Diş beyazlatıcı bantlar zararlı mı? Crest whitestrip 3D gibi bantlar?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 07:30
Orjinalini yazan: White now

Diş beyazlatıcı bantlar zararlı mı? Crest whitestrip 3D gibi bantlar?

Bana kimyasal yapısını yazabilir misiniz?

Düzenleyen aydinmur - 10-Şubat-2018 Saat 07:30
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 16:56
https://crest.com/en-us/oral-health/why-crest/faq/what-are-the-ingredients-crest-3d-white-whitestrips

Burada yazıyor.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 21:14
Etken madde hidrojen peroksitmiş. Doğrudur. Dişin minesini beyazlatır.

Fakat yavaş ve zor gelişen, geçici ve zayıf bir beyazlıktır.
-M
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 21:18

Etken madde hidrojen peroksitmiş. Doğrudur. Dişin minesini beyazlatır.

Fakat yavaş ve zor gelişen, geçici ve zayıf bir beyazlıktır.
-M

Kullananların çoğunun inci gibi dişleri var. Ürün işe yarıyor. Zararlı mı sizce Murat bey?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 21:24

Kullananların çoğunun inci gibi dişleri var. Ürün işe yarıyor. Zararlı mı sizce Murat bey?

Dişleri inci gibi yapmaz. İnci gibi olması temenni mahiyetinde subjektif bir tespit olabilir. Beklentinizi azaltın. Yavaş ve zorlukla bir veya 2 ton beyazlatır. Zaman içerisinde dişler eski rengine geri döner.

Biliyorsunuz Hidrojen peroksit oksijenli sudur.
Uzun süre kulanılırsa kanserojen olabiliyor. Bunun dışında bir zararını bilmiyorum.
-M
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 21:29

Dişleri inci gibi yapmaz. İnci gibi olması temenni mahiyetinde subjektif bir tespit olabilir. Beklentinizi azaltın. Yavaş ve zorlukla bir veya 2 ton beyazlatır. Zaman içerisinde dişler eski rengine geri döner.

Biliyorsunuz Hidrojen peroksit oksijenli sudur.
Uzun süre kulanılırsa kanserojen olabiliyor. Bunun dışında bir zararını bilmiyorum.
-M

Diş hekimlerinin yaptığı beyazlatma işlemi eski haline dönmüyor mü?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2018 Saat 22:01

Evet eski haline geri dönüyor.

Diş hekimleri de hidrojen peroksit veya bunun benzeri olan karbamit peroksit kullanır.

Kim uygularsa uygulasın (diş hekimleri dahil) dişler zorlukla, geç ve yavaş olarak beyazlaşır. Bir süre sonra dişler eski rengine geri döner.
-M
IP
White now
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı White now Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Şubat-2018 Saat 12:34

Evet eski haline geri dönüyor.

Diş hekimleri de hidrojen peroksit veya bunun benzeri olan karbamit peroksit kullanır.

Kim uygularsa uygulasın (diş hekimleri dahil) dişler zorlukla, geç ve yavaş olarak beyazlaşır. Bir süre sonra dişler eski rengine geri döner.
-M

Murat bey siz en ucuz diş macununu alın heps aynı diyorsunuz ama bazı diş macunları dişleri daha iyi beyazlatıyor. Bunun sebebi nedir ? Colgate optik white mesela.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Şubat-2018 Saat 12:58

Murat bey siz en ucuz diş macununu alın heps aynı diyorsunuz ama bazı diş macunları dişleri daha iyi beyazlatıyor. Bunun sebebi nedir ? Colgate optik white mesela.

Ben öyle düşünmüyorum.
Bende oluşan düşünce macunların arasında kayda değer bir fark bulunmadığı şeklindedir. İçeriklerini elinize alıp okuyunuz. Ya tatlandırıcısı, ya aşındırıcısı, ya renklendiricisi, ya koku vericisi azıcık farklıdır Veya flor ve kalsiyum içerikleri binde birkaç miligram farklıdır. Önemsiz farklar vardır.

Çok özel amaçlı ve ilaçlı bazı macunlar vardır. Onları ayrı tutarsak diş macunlarının içerikleri birbirlerine çok yakındır.

Siz bir markanın daha iyi olduğunu düşünüyorsanız onu alın tabi. Bana fikrimi sordukları için bireysel fikrimi söyledim. Markete girin ve en ucuzunu alıp kullanın. Paranız cebinizde kalsın.
-M

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2020 Saat 20:08
Hocam bir sorum olucak cevabınız çok önemli ve merak ediyorum ,

Diş taşlarım yoğundu ve doktora randevu alıp temizlettim o günden sonra hep diş ve mide açısından sağlıklı ev yiyecekleri tükettim ve yarım saat sonra fırçaladım doktorun temizlediği gibi o gün geçti ertesi gün arkadaşımın ısrarıyla 1 bardak kahve içtim fakat aradan 6 7 saat gibi bir süre geçti ve hiç dişimi fırçalıyamadım su ile gargara yapamadım sadece ağız tükürüğüm kahve tadını yok etti zamanla , fakat dişlerime baktığımda çok hafif noktacıklar gördüm yani tertemizdi 1 gün önce temizletmiştim dediğim gibi 1 kahve içtim 7 saat sonra hemen bu halini aldı ağzımı elma sirkesiyle gargara yaptım normal fırça ve macunla çok kez fırçaladım fakat o noktalar duruyor ve ben biliorum bu noktalar arttıkça yine diştaşına dönüşcek bu durum normal midir? siz bana ne önerirsiniz hocam tekrar doktordan sıra alıp o ufacık lekeleri kaldırtmak doğru olur mu yoksa kendimizin yapabileceği bir yöntemle o minnacık en fazla 6 7 tane nokta çok ayrık duruyorlar bunlar kendiliğinden yok olması mümkün mü? tüm bunların dışında diş eti kanaması yaşıyorum yoğun şekilde yaklaşık 1 aydır fırçalıyorum kötü beslenmiyorum dünki kahve istisna olarak fakat diş eti kanamam geçmedi halen bana ne önerirsiniz hocam biraz karmaşık anlattım kusura bakmayın.
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2020 Saat 21:42
Diş eti kanaması kötü fırçaladığınızın eb belli ip ucudur. Muhtemelen ya yumuşak fırça kullanıyor ya yumuşak fırçalıyor veya 3 dakikadan kısa fırçalıyorsunuz. Defalarca bu sayfayı yazdım. Yine yazıyorum:
http://www.drmurataydin.com/dis-nasil-fircalanir.html
6-7 tane leke muhtemelen düş yüzeyinde bulunması muhtemel çukurcuklara dolmuş olabilir. sayfada yazdığım şekilde fırçalarsanız geçebilir. Kalması bir hastalık değildir. Taş yapması kesin değildir. Gözümüzde büyütmemek lazımdır.
-M
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ocak-2020 Saat 23:03

Diş eti kanaması kötü fırçaladığınızın eb belli ip ucudur. Muhtemelen ya yumuşak fırça kullanıyor ya yumuşak fırçalıyor veya 3 dakikadan kısa fırçalıyorsunuz. Defalarca bu sayfayı yazdım. Yine yazıyorum:
6-7 tane leke muhtemelen düş yüzeyinde bulunması muhtemel çukurcuklara dolmuş olabilir. sayfada yazdığım şekilde fırçalarsanız geçebilir. Kalması bir hastalık değildir. Taş yapması kesin değildir. Gözümüzde büyütmemek lazımdır.
-M

heryerde yumuşak fırça satılıyor orta sert fırça gerçekten bulamıyorum :( eczaneler bile yumuşak satıyor , doğru fırçalama yapıldığında diş etinin düzelmesi maksimum kaç günde düzelir hocam ve ben her yemekten sonra fırçalıyorum üç dakikadan fazla bile fırçalıyorum fazla fırçalamanın zararı yoktur değilmi? faydası varmıdır? bunuda yanıtlarsanız sevinirim hocam teşekkürler.
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2020 Saat 09:01
Orjinalini yazan: bazenhissediyor

heryerde yumuşak fırça satılıyor orta sert fırça gerçekten bulamıyorum :( eczaneler bile yumuşak satıyor , doğru fırçalama yapıldığında diş etinin düzelmesi maksimum kaç günde düzelir hocam ve ben her yemekten sonra fırçalıyorum üç dakikadan fazla bile fırçalıyorum fazla fırçalamanın zararı yoktur değilmi? faydası varmıdır? bunuda yanıtlarsanız sevinirim hocam teşekkürler.

Doğru diş fırçası ile kanayan diş eti ertesi gün düzelmiş olur. Eğer düzelmiyorsa diş hekimin tarafından diş taşı ve plak temizliği yapılması gerekir.

3 dak uzun veya günde 2 den fazla diş fırçalamanın zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Ağız kokusu sebebi ile bana müracaat edenlerin ikinci en önemli bölümü yumuşak fırça kullananlardan oluşuyor.

Yumuşak fırçayı terk etmeden ağız kokusundan kurtulmak pek mümkün değildir

Yumuşak fırçayı terk etmeden diş eti kanamasından kurtulmak da pek mümkün olmaz.
-M

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2020 Saat 15:03

Doğru diş fırçası ile kanayan diş eti ertesi gün düzelmiş olur. Eğer düzelmiyorsa diş hekimin tarafından diş taşı ve plak temizliği yapılması gerekir.

3 dak uzun veya günde 2 den fazla diş fırçalamanın zararlı olduğunu düşünmüyorum.

Ağız kokusu sebebi ile bana müracaat edenlerin ikinci en önemli bölümü yumuşak fırça kullananlardan oluşuyor.

Yumuşak fırçayı terk etmeden ağız kokusundan kurtulmak pek mümkün değildir

Yumuşak fırçayı terk etmeden diş eti kanamasından kurtulmak da pek mümkün olmaz.
-M

sizin tavsiye ettiğiniz orta sertlikte fırçayı 2 lira gibi bir fiyata aldım yumuşak fırçaya 15 lira param boş yere gitti , hocam kanama genelde iç kısımdaki diş etlerinde oluyor dediğiniz stilde dört dörtlük bir fırçalama yapıcağım inşallah dişetlerim düzelir
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2020 Saat 16:16

sizin tavsiye ettiğiniz orta sertlikte fırçayı 2 lira gibi bir fiyata aldım yumuşak fırçaya 15 lira param boş yere gitti , hocam kanama genelde iç kısımdaki diş etlerinde oluyor dediğiniz stilde dört dörtlük bir fırçalama yapıcağım inşallah dişetlerim düzelir

Evet Banat Compact model fırça 2 liradır.

Sitede yazdığım şekilde bastırıp kanamasına göz yumarak 2 defa 3 er dakika fırçalayınız.

Diş eti kanamalarınızı 1 gün sonra buradan yazınız. Birinci günde diş eti kanamanız konusunda bilgi sahibi olamadıysanız ikinci gün yazınız. Topluluğu ve beni bilgilendirirseniz sevinirim
-M

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2020 Saat 16:35
Hocam eski kanayan iç kısımlarda kanama görünmüyor iyileşme gözlemliyorum fakat bu seferde ilginç şekilde ön üst dişlerimde kanama başladı acaba oralardaki diş etlerini bundan önceki zamanlarda yetersiz mi fırçaladığım için kanamaya başladılar yoksa sert mi uyguluyorum? birde ön üst dişlerimde kanama var demiştimya hocam kanama cebinin üzerinde çok minik 1 2 tane nokta beyaz ve 2 diş arası mesafe kadar yarı şeffaflıkta beyaz tabaka gibi birşey var internetten merak edip baktım lökoplaki gibi bir tanım çıktı ama benimki o mu değil mi bilmiyorum ve bu beyazlıklarda tam kanamanın üst kısmında , orta sert diş fırçam macun kullanmıyorum durum bu şekilde hocam 2 gün oldu iç kısımlar iyileşti ama ön üst dişlerde 2 gündür kanıyor sabahta kanadı öğleden sonra yemek yedim yine kanadı ben günlük üç öğünn yiyorum ve sadece öğün sonralarında fırçalıyorum dişimi yatmadan önce su içiyorum genelde yemek sonrası pek birşey yemiyorum o yüzden üçüüncü son öğünde diş fırçalamam yeterli diye düşünüyorum. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim hocam ne yapmalıım kanamalı yerin üzerine devam mı etmeliyim beyaz çok ufak 2 tane falan nokta ve 2 diş mesafesinde yarı saydam beyaz örtü tarzında tabaka yeni gördüm bunları kanamayla ortaya çıktı sanki , biraz karışık anlatmış olabilirim kusuruma bakmayın şimdi nasıl bir yol izlemeliyim hocam bu durumda teşekkürler.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2020 Saat 16:53
Diş fırçanızın ve Diş etinizin fotografını gösterebilir misiniz?

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2020 Saat 10:24

Diş fırçanızın ve Diş etinizin fotografını gösterebilir misiniz?

Hocam şimdi sabah dişimi fırçalarken o beyaz tabakaya değdirmemeye özen gösterdim ama o tabaka dağıldı ve altından diğer diş etlerime kıyasla daha kırmızı ve yanma hissi veren bir diş eti var ve diş fırçası yine değer değmez bu tabakanın olduğu alttaki dişten kan geliyor hızlıca bende çok hafif dokunuş yaptım oraya bu nedir ne değildir doktora gitmeye gerek varmıdır tabaka dağıldı kırmızı bir diş eti ve yanma hissi kaldı geriye kanasada yinede orayı fırçalamalıyım yoksa belli bir süre oraları es mi geçmeliyim diş fırçasının ambalajında orta sert yazıyordu bu arada hocam şuan nasıl bir yol izlemeliyim teşekkür ederim.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2020 Saat 13:52
Fırçanızın resmi geldi Bu Fırça benim istediğim fırça değildir.
Diğer fotograflarınız gelmedi.
-M
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2020 Saat 16:04
Hocam ozaman sert yazan fırça mi alalım?
Ya da siz foto yollarmısınız? Hem marka hem de üzerinde tam ne yazdığını gösteren bilgiler olsun lütfen 🙏🏾
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2020 Saat 18:39
Orjinalini yazan: mahoni

Hocam ozaman sert yazan fırça mi alalım?
Ya da siz foto yollarmısınız? Hem marka hem de üzerinde tam ne yazdığını gösteren bilgiler olsun lütfen 🙏🏾

Bu sayfaya bir göz atabilirsiniz:
Diş fırçası markası fotografı fırçalama şekli mevcuttur

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ocak-2020 Saat 20:21
Hocam paylaşmıştım resimleri 2 tane daha atmıştım çıkmıştı sabah nasıl boxulmuş görüntüler anlamadım cevap verdinixmi diye bakmaya gelmiştim resimler görünmemiş sildim resimleride yükledim diye :S yüklediğim site mi sorunlu anlamadım hocam şuan o beyaxlık yok oldu kırmıxılık var diş etinde belirgin şekilde kanama hafifledi ama devam ediyor sixe attığım fırça çok iyi artıkları temixliyor hocam neden beğenmedinix banat markayı bulamadım interetten getirmek laxım ama bu fırça hem sert hem iyi temixliyor gibi dişetine xarar verdiği içinmi öyle dedinix hocam?
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ocak-2020 Saat 18:23
Teşekkür ederim hocam 🙏🏾
IP
dvrzener
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı dvrzener Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Şubat-2021 Saat 14:25
Hocam diş beyazlatma işlemi yaptıktan sonra ağız kokusu derdiniz de kalmaz. Bir çok işlem ile ağız kokusu olabilecek şeylerden ağzınız arındırılıyor.
https://www.periodent.net/dis-beyazlatma-fiyatlari/
Burdan fiyatlar hakkında bilgide alabilirisniz. Çok pahallı bir işlem değildir.
IP
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2021 Saat 01:28
Murat hocam dişlerdeki hafif renk değişimleri nasıl geçer?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Nisan-2021 Saat 20:40
Orjinalini yazan: sincaramistico

Murat hocam dişlerdeki hafif renk değişimleri nasıl geçer?

Fotograf görebilir miyim?
IP
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Nisan-2021 Saat 13:12
https://i.resmim.net/iZmFc.jpg<br>
https://resmim.net/i/iZs5f

hocam özellikle 3. ve 6. dişlerde sıkıntı var dediğiniz gibi banat compact ile sertçe fırçalıyorum ama geçmiyor.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2021 Saat 09:28
3 üncü diş hangisi
6 ıcı diş hangisi ?
sağdan mı saydınız soldan mı?
Alttakiler mi üsttekiler mi?
Hangi dişi sorduğunuzu bilseydim bile fotograf kötü çekilmiş bu sebeple dişler net görünmüyor
Dişin arkası görünmüyor?
"Sıkıntı" dediğiniz şey nedir belli değil?

Bu soruya ne söylesem kehanet olur :-)

IP
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2021 Saat 12:31
Hocam vallaha en net çekebildiğim fotoğraf buydu yeniden çekmeyi deneyeyim. Saymaya sol alttan başlamıştım.
IP
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2021 Saat 12:35
https://i.hizliresim.com/5d7ho3.jpg hocam gördüğünüz gibi alttaki dişler üstteki dişlere göre daha sarı bir renge sahip.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu