Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: iğne sinire denk geldi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
midyat
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı midyat Cevaplabullet Konu: iğne sinire denk geldi
    Gönderim Zamanı: 05-Ağustos-2014 Saat 23:42
Merhaba Hocam, Tedavim sırasında yapılan iğnenın sinire denk geldiğini düşünüyorum. İğne yapılırken canım yandı fakat hekimim bunun normal olduğunu damağın içinin daha kolay ağrıyabileceğini söyledi.Ağrı en çok elmacık kemiğim ile dişimin kökü arasında hissediliyor. Gözlüğümü taktığımda dahi kulağımın arka tarafında ağrı hissediyorum. Ne yapmalıyım? Nereye gitmeliyim? Diş hekikimim b vitamini verdi ama ağrı hala devam ediyor. başka bir yolu var mı? yaklaşık 10 aydır bu ağrı beni arada bir yokluyor. iyi çalışmalar...
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2014 Saat 06:23
Damağa değil, alt çeneye iğne olmuş olabilirsiniz. Normalde iğnenin battığı yeri görmek, oradan hangi sinirin geçtiğine göre uyuşan veya ağrı yapan yer ile eşleştirmek gerekir. Fakat yapılabilecek tedaviyi değiştirmediği için şunları tavsiye ederim:

- Kesinlikle geçeceğini bilin. Bazen aylar bazen yıllar sürebilir.
- Hekim hatası değil bir talihsizlik olarak yorumlayın.
- İyileşinceye kadar sıcak tutun
- Apikobal veya benzeri bir B vitamini kullanın
- Fizik tedavi bölümüne müracaat ederek iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz. Bazen infraruj bazen derin ısıtma yapılabiliyor.

Geçmiş olsun
-M
IP
midyat
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı midyat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2014 Saat 13:18
Teşekkür ederim hocam.
IP
Kumpas
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Kumpas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Kasım-2019 Saat 14:55
Sizin sikayetleriniz gectimi bendeki duruma benziyorda.Merhaba 1 hafta once sol alt cene 2 dolgu ve onun hemen ustune 1dolgu ve kanal yapildi.Son olarakta kuretaj yapildi.hepsi ayni gun.Uyusturmw icin yaklasik 4 tane falan igne yaptilar.1hafta gecmesine ragmen solyanak ve cenede karincalanma gibi dusunursen rahatsizlik veren bir his var.
IP
Kumpas
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Kumpas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Kasım-2019 Saat 15:07
Merhaba,
Sol alt ceneme 2 dolgu ust ceneme 1 dolgu ve kanal tedavisi 1hafta once yapildi.Sonrasindada kuretaj yapildi.Agri hicbisey hissetmedim.Antibiyotik olarak biteral ve augmentin ictim ancak sol alt cenemde karincalanma gibi uyusma gibi his oluyor kafayi takarsan hissediyosun.Dr his kaybi yada kotu ir durum olmadigini yapilan opers.icin ogne coknyqpildigini gececegini belirtti.Sizlerede danismak istedim cok tesekkurler.
IP
Kumpas
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Kumpas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Kasım-2019 Saat 15:08
Merhaba,
Sol alt ceneme 2 dolgu ust ceneme 1 dolgu ve kanal tedavisi 1hafta once yapildi.Sonrasindada kuretaj yapildi.Agri hicbisey hissetmedim.Antibiyotik olarak biteral ve augmentin ictim ancak sol alt cenemde karincalanma gibi uyusma gibi his oluyor kafayi takarsan hissediyosun.Dr his kaybi yada kotu ir durum olmadigini yapilan opers.icin ogne coknyqpildigini gececegini belirtti.Sizlerede danismak istedim cok tesekkurler.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu