Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: kokuuuu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mmervve
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 42
Alıntı mmervve Cevaplabullet Konu: kokuuuu
    Gönderim Zamanı: 12-Ekim-2014 Saat 22:50
Merhana Murat hocam Ben size bir soru sormak istiyorum.sizin yorumlariniz onemli benim icin.ben 5 yildir agizkokusu cekiyorum.yaptigim tedavi yontemlerini kiss a anlatim.mideme endoskobi yapildi gastrit varmis AMA onemli degilmis onun icin ilac aliyorum.bademcikleri.de hic sorun yok ve sinizutte yok.sadece geriye dogru alerjik bir akinti varmis burun spreyi ve alerji hapi kullaniyorum.Ben son zamanlarda dilimi fircaliyorum duzenli olarak ve kokuda azalma oldu.sizce Bu koku dildenmi kaynaklaniyo.hocam birde benim disimde dolgu var dis ipiyle temizledigimde arasinn koktugunu farkettim buda yapiyor olabilirmi.ama agiz kokum dose gore daha farkli ozellikle birsey yedikten sonra ve sabah kalktigimda koku yogunlasiyor.kisaca dedim ama kusura bakmayin uzun oldu biraz.simdiden tesekkurler
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2374
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2014 Saat 06:49
Ağız kokunuzun nereden kaynaklandığını sordunuz.
Şu siteye ve onun yönlendirdiği diğer sayfalara göz atmanızda fayda olabilir: http://www.agizkokusu.net
-M
IP
mmervve
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı mmervve Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ekim-2014 Saat 23:56
Murat hocam meraba.ben ağız kokumun kesinlikle dilden kaynaklandığını düşünüyorum.dilimin ustu çok kalın ve fırçalasamda fırçalamasamda hep beyazrenk üzeri.ayrıca tuylu ve beyz kıl gibi kalın kalın.o beyazlık olduğu surece koku geçmiyor.bazılarınki sarı flan oluyo ama benimki hep beyaz renk bunun nedeni nedir.ve orayı kazıp kokladığım zaman koku oluyor eminim dilden geldiğine ama bunun için ne yapabilirim.duzenli olarak fırçalıyorum dilimi
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2374
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ekim-2014 Saat 13:14
Bazı temel bilgileri tekrar etmemek için sizlere bir kitapçık ikram ettim. Forum giriş sayfasında, ana sayfada en yukarda sağda bir link var. "Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz." diye bir yazı var. Orayı tıklayıp bir kitabı bilgisayarınıza indiriniz. Okuyunuz.

Mümkünse hepimiz yapalım bu işlemi. O kitapçıkta bazı temel bilgiler bulacaksınız.
-M
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu