Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: reflu ve tedavisi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
erkannn1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 105
Alıntı erkannn1 Cevaplabullet Konu: reflu ve tedavisi
    Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2014 Saat 21:56
Merhaba murat hocam bendeki koku kaynagi nedir bilmiyorum ama cok sicak soguk yiyp ictigimde cok sık reflu olurum gosum yanar bogazim yanar agzima acı su gelir endoskopi yaptiricam herhangi problem cikarsa mideden sadece antibiyotikmi verilecek kalici cozumu yok mudur ameliyat vs ? Endoskopi sadec mide icinmi yapilir bogaz daki hastaliklari teshis eder mi ?
IP
I feel ıt comın
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
Alıntı I feel ıt comın Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Haziran-2018 Saat 18:59
merhaba arkadaşlar hekim tescilli reflüm ve burun eti büyüklüğü problemim var. reflü ameliyatı olacağüım izmirde yaşıyorum işinde tecrübeli bir doktoru arıyorum çümkü eğer kötü bir doktor olursa yemek borusunu çok dar dikebiliyor buda yeni bir soruna yol açıyor. lütfen yardım ve önerilerini bekliyorum. teşekkürler
Hayat mı yoksa Karanlık yalnızlık mı
IP
Muratdesperate
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 3
Alıntı Muratdesperate Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Haziran-2018 Saat 21:25
Herkese Merhaba, Birçok kişinin yaşadığı ağız kokusu şikayeti mevcut. Yıllardır bu illet yüzünden hayatımdan soğudum. Psikolojim bile bozuldu. Kız arkadaşım dahi olmadı (olmayacakta). Artık hayata dair umudumu bile yitirdim. Asosyal biri oluyorum. Kendimi bile ifade edemiyorum. Diş doktoruna, KBB doktoruna, Gastroenteroloji uzmanına, Dahiliyeye gittim ağız kokusu şikayetlerimi belirttim. Diş doktoru gerekli tedavileri yaptı ve dişsel kaynaklı ağız kokumun olmayacağını söyledi. KBB uzmanı ağız kokusuna sebep olacak bir rahatsızlığımın olmadığını söyledi. Dahiliye uzmanı kan tahlillerim sonucu ağız kokusuna sebebiyet verecek bir şey bulamadı. Böbrek, Akciğer, karaciğer, şeker hastalığım vs. yok. Midem rahatsız tip 3 ağız kokusu galiba endeskopi sonucu gastro duodenit- hiatal gevşeklik tespit edildi. Doktorum Reflü rahatsızlığımın olduğunu ve ağız kokusunun hayatım boyunca devam edeceğini bir ihtimal yapılan ilaçlı ve yaşam düzeltmeleriyle azalacağı söyledi. Merak ettiğim neden benim kaderime terk edildiğim hayatım boyunca hiç zevk almayacağım artık yoruldum. Reflü ağız kokusu yapar mı? yaparsa bunun ilaçlı tedavi ile kontrol altına almak mümkün mü? Ne olur bana yardımcı olun Murat hocam. Ağız hijyenimi düzenli olarak yapıyorum. Çinkolu diş,dil macunu kullanıyorum. Dil temizliğini dilimi kazımıyorum özel dil fırçası ile fırçalıyorum. Çinkolu ağız gargarası,diş ipi kullanıyorum ama nafile. Bu branşlardan farklı doktorlara göründüm onlarda aynı şeyleri söyledi. Kusura bakmayın uzun yazdım foruma yeni kaydoldum her şeyi detaylı olarak yazmak zorunda kaldım.
IP
Bikkin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
Alıntı Bikkin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2018 Saat 09:33
Sizinle belirtilerimiz ayni bende de midemde antral gastrit ve kapak gevsekligi var ama reflu ameliyati oluncada gecmemis arkadaslar var yaptirmaya gerek yok,sabah kalkinca agzim dilim sapsari tukurugumde ayni sekilde ve berbat koku ile uyaniyorum tabiiki bircok ilac kullandim rahatsizligimi hafifletsede koku oldugu gibi kaliyo hicbisekilde kaybolmuyo uzgunum sacma ama tedavimiz yok doktorlar buna cozum bulamiyor
IP
Wonderwoman
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Wonderwoman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Aralık-2019 Saat 01:03
Arkadaşlar bunun için Endoskopi yaptırdım barret özafagusu ve reflü tanısı kondu. Ne yaparsam yapayım ağız kokum geçmiyor. Bu dertten muzdarip olup kurtulan var mı? Artık umudum tükendi çünkü
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Aralık-2019 Saat 21:55
Orjinalini yazan: Wonderwoman

Arkadaşlar bunun için Endoskopi yaptırdım barret özafagusu ve reflü tanısı kondu. Ne yaparsam yapayım ağız kokum geçmiyor. Bu dertten muzdarip olup kurtulan var mı? Artık umudum tükendi çünkü

reflü yastığı kullanıyor musunuz ?
IP
Unuttum
Üye
Üye

Gönderilenler: 46
Alıntı Unuttum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Aralık-2019 Saat 22:57
Kurtulanların büyük çoğunluğunun dönüş yaptığını düşünmüyorum açıkçası 😔 bu da bizim gibi bu sorunu yaşayanları ümitsizlik bataklığına sürüklüyor. Kesinlikle çaresi olduğuna inanıyorum. İnş bbulabilir ve birbirimizin kurtuluşuna vesile oluruz
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu