Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Flagyl ile agiz kokusu gecenler Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 162
Alıntı ncort Cevaplabullet Konu: Flagyl ile agiz kokusu gecenler
    Gönderim Zamanı: 23-Nisan-2015 Saat 21:15
Diger konuya pek bakan olmuyor galiba o yuzden buradan yazayim az dikkat ceksin :D

Flagyl agiz kokumu saniyorum %100 gecirdi. Saniyorum dedim cunku birine sormadim. Sabah uyandigimda agzimin les gibi bir havasi vardi boyle sanki kokuyormus gibi geldi bugun ama hohladigimda hicbir koku yoktu. Her sabah uyandiginda normal olan agiz kokusunu bile gecirdi yani.

Kafama takilanlar sunlar.

Benim burnumun ici kokardi ama burnumdan koku gelmezdi. Simdi de burnumun ici kokuyor ama agiz kokum yok. Bu demek oluyor ki burnumun icinin kokmasiyla agzimin kokmasi arasinda bir baglanti yok?

Ote yandan bu ilac dilimde pasi gecirmedi ama koku yok. Oyleyse her dil pasi koku yapacak diye birsey yok mu?

Simdi bu ilac bana %100 faydali geldiyse sorunlari daraltmayi dusunuyorum. Sindirim sisteminde mi sorun var bunu anlamak icin yapabilecegim birseyler yok mu?

Ayrica ilaci en fazla kac gun kullanmam gerekiyor? Cunku Flagyl kullanipta agiz kokusundan tamamen -ilaci biraksa da- kurtulanlar varmis.
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2015 Saat 18:14
Burnum biraz akmaya basladi ve geniz akintim olmamasina ragmen bu ilacla birazcik geniz akintisi yasiyorum. Sanki burnum biraz calismaya basladi. Goz kurulugumda azalma var.

Tecrubeli arkadaslar lutfen yardimci olun sizce bendeki sorun ne gibi gorunuyor?
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2015 Saat 19:40
Evet dil pası ile ağız kokusu her zaman uyumlu olmayabilir. Çevremde örnekler var.

En anlamadığım ilaç flagyl şu forumda. Kimin ne sorunu varsa geçiriyor hiç ayırt etmeden. Ben kullanmaya cesaret edemedim hala. Hatta aldım duruyordu evde.
Kullanımına bağlı vücutta (dilde de) candida mantarında çok fazla çoğalma olurmuş. Mantar da en ağır koku kaynaklarından benim bildiğim. Nasıl yok edilir vs. bunlar önemli.

IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Nisan-2015 Saat 20:35
Flagyl helibakter pilorisini tek basina tedavi edebilir mi?
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2015 Saat 00:30
Orjinalini yazan: effect

Evet dil pası ile ağız kokusu her zaman uyumlu olmayabilir. Çevremde örnekler var.

En anlamadığım ilaç flagyl şu forumda. Kimin ne sorunu varsa geçiriyor hiç ayırt etmeden. Ben kullanmaya cesaret edemedim hala. Hatta aldım duruyordu evde.
Kullanımına bağlı vücutta (dilde de) candida mantarında çok fazla çoğalma olurmuş. Mantar da en ağır koku kaynaklarından benim bildiğim. Nasıl yok edilir vs. bunlar önemli.

nasil yani bu flagly denen ilaci kullaninca mantarlar cogalma ihtimali mi varmis?
IP
Aleho
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 98
Alıntı Aleho Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2015 Saat 12:53
Bu flagly kıllanınca mantar çoğalma olayını anlatayım flagly antibiyotik olduğu için sadece zararlı değil bağırsaklarda ki faydalı (probiotik) bakterileri de öldürüyor böyle olunca bunu fırsat bilen zararlı bakteri ve mantarlar özellikle kandida çoğalmaya başlıyor ve sindirim sistemi hastalıkları başlıyor örneğin ibs ve bu çok berbat hastalıktır konuştuğum ibs hastaları var gaz sorunu olan v o kişiye sordum onun dilide beyazmş ağız kokusu varmı dedim sadece sabahları biraz oluyo dedi diş macunuyla geçmedini diş macunnda yapıştığını söyledi yani bizimde sindirim de problem var şahsen bende ibs hastasıyım ve aynı zamanda ağız kokusu var benim düşüncem bizim tükürük bezi çalışmıyor veya midedeki helikopter aynı zamanda su içip yutkunduğumda boğazım da koku oluyo dimi iyice dışarı çıkarımcada aynı dili temizlemeye gelince beyaz dişmacunu kullanmayın yapışıyo dile tavsiyem parodontaks orijinal kullanın dilde beyazlık bırakmıyo diş içinde çok faydalı
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Nisan-2015 Saat 01:16
Evet dilimin beyaz olan kisimlarinin beyazlik orani artti. Yani beyaz olan kisimlar gitmedi ama renkleri dahada beyazlasti ama koku yok. Anneme soracagim %100 dogrulugunu ispatlamak icin ama utaniyorum :) Elimi yalayayim, tukurugu bekletip koklayayim falan hic bir koku yok. Koku varsada ne yediysem az ondan kokuyormus gibi.

Ikinci farkettigim ise ellerim ustunde catlaklar olustu beyaz beyaz. Hani aogukta kalir elleriniz kurur beyaz beyaz olu derileri gorursunuz iste bu ilaclada ellerimde nedense boyle birsey olustu. Yararli seyleride oldurdugunden sanirim.

Ucuncu farkettigim ise aynada burnum icine baktigim zaman gordugum et midir kikirdak midir her neyse o kuculmus. Sanirim kikirdak ama o. Ust tarafta.
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Nisan-2015 Saat 14:55
Flagyl birakinca koku geri geldi ama cok uzulemedim cunku koku yokkende bunca yilin verdigi korkuyla koku varmis gibiydim :D
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Nisan-2015 Saat 19:07
Birde dilimin onlerinin yanlarida beyazladi. Sanirim meydani bos bulan bakteriler artti :D
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2015 Saat 16:13
Eskiye dondum. Yani onlerde beyazlik falan yok. Eakiden neyse simdide o. Dilimin arkasi beyaz ve koku yapiyor. Haber vereyim dedim. Ilaci ilk biraktiginiz gunler bakteriler artiyor sanirim.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Mayıs-2015 Saat 20:05
Sanırım anti,ler once bakteriyi bi sersemletiyor ama yıkamıyo.Bırakınca da bu sefer bakteri kaybettigi askerleri tekrar kazanmak icin efor sarfedince,koku artıyor bir sure.
Sonrasında tekrar istikrarı calısmaya baslıyor.
Hehehe çizgi film gibi oldu
IP
vekol
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 32
Alıntı vekol Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-2015 Saat 14:23
Beyler ağız kokusunun sebebi.kesinlikle bağırsaktaki mantarlarmış!!!!! Bende 6 yıldır çekiyorum ve Araştırmalarim sonucu yeni bilgiye ulaştım flagyl i kullanınca kokunun geçmesinin sebebi ise mantarları öldürme sebebi ben suanlık doktora gittim bağırsaklarımda mantar var dedim önceden tahlil yaptırdı sonra kontil ilacını yazdı bugün kullanmaya başladım gelişmeleri yazıcam..
IP
ncort
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ncort Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Mayıs-2015 Saat 23:00
Bekliyoruz. Ac kalinda dil pasinin degismesi beni acaba sorun burunda degil mi dusuncesine goturdu.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mayıs-2015 Saat 21:33
vekol bekliyoruz gelsmeleri yanliz flagyl i biraknca koku gelen arkadslar varmis... sizde de olcak mi bakalim

bende bagirsakta mantar yok test yaptim kendim evde sabah ac karnina suya tukurdugumuzde dibe cokmuyorsa temiziz

eger dibe biseyler iniyorsa ahtopot bulut tarzi gorunumdeyse bagrsaklarda sorun var demektir
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mayıs-2015 Saat 22:44
Kollaidal gümüş kullanmak istiyorum artık, ama iyi bir marka bilmiyorum. Çok güçlü ve "yan-etkisiz" bir ürünmüş -tabi dozajı abartılmaz ise-
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2015 Saat 22:45
Mehmet kardes nedir bu Kollaidal gumus?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-2015 Saat 22:42
Yakında bir şeyler yazacağım umarım işe yararsa 5-6 gün daha bekleyin
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Mayıs-2015 Saat 17:20
eyvallah kardes.hep bekliyoruz zaten
IP
barzo
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı barzo Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mart-2016 Saat 11:09
S.a beyler bu illeti yaklaşık 3-4 yıldır çekiyorum dilimin üzerinde pas kemik eğriliği faranjit sinüzit reflü rahatsızlıklarım var lakin nidazol kullandım geçen hafta ilk gün ağız kokusu kesildi ve ilacı günde 1 tane kullanıyodum süper etki yeniden doğdum sanki koku %90 azaldı lakin ilacı bıraktım 1 gün sonra tekrar başladı yani bu sorun nerden kaynaklanıyo ne yapmamız lazım nidazol nereye tam müdahale yapıyoda bu koku geçiyo tam bilgi istiyorum lütfen yardım ediniz hocalarıma sesleniyorum bilen kardeşlerime ve bu illetten kurtulanlara lütfen yardım edin bi gün cinnet getiricem kafayı sıyırıcam bütün psikolojim kimyam bozuldu resmen takıntı haline geldin yemin ediyorum resmen asosyal bi kişiliğim var ne kadar doktora gittiysem allahı bildiği gibi yapsın bunları hiç birinin umrunda değil allahım sana geliyorum :(
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Mart-2016 Saat 19:36
Barzo bugun paylastıgım bir metodu oku ve dene sana da yararı olacaktır eger burun kaynaklıysa kokun.
IP
Nesrin çelik
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Nesrin çelik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2016 Saat 07:43
Merhaba 34 yaşındayım ve ağız kokusu problemini kendimi bildim bileli yaşıyorum. Yazını okuyunca çok iyi anladım seni.ağız lokum aşırıydı benimde inan bunu bastiricagini düşünüp günde 1 paket sigara içiyordum aslında dahada cogaltiyordu kokuyu. Flagyl ilacı okudum ve denedim inan ilk icmede o keskin o berbat ağız kokun gitti.nasıl mutluyum tahmin ederler aynı sıkıntıyı yaşayanlar. 2 gün içtim 4 gün ara verdim ve hala ağız kokum yok.reçetesiz aldım 12 tl di sanırım. Bence denemelisin. Benim ağız kokum gittiyse herkesinki gider.
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2016 Saat 22:09
Arkadaslar kesin birsey soylemek istemiyorum fakat bu nidazol veya flagyl oksijensiz ortamda ureyen bakterilere etki ediyor burun ile ilgili sorununuz varsa onun ustune gidin biraz burun tikanikligi varsa burun boslugunda bakteri ureyebilir
IP
Hadiyuregimegay
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Hadiyuregimegay Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Ekim-2020 Saat 22:14
Orjinalini yazan: mahoni

Barzo bugun paylastıgım bir metodu oku ve dene sana da yararı olacaktır eger burun kaynaklıysa kokun.
IP
tasteof
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 6
Alıntı tasteof Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2021 Saat 12:37
merhaba,

ben de yıllarca her yıl artan ağız kokusundan muzdariptim.
doçentlere proflara gittim, endoskopilere girdim ilaç,antibiotik, şurup, koca karı işleri bir sürü şey kullandım ama geçmedi.

en son çaresizce gittiğim doktor gaitada bakteri olmadığını söyledi, flagyl yazdı. ilaç bitti ve ağız kokusundan eser yok. sabah uyandığımda bile ağzım kokmuyor. mutluluğumu anlatamam. umarım ilerleyen zamanlarda tekrarlamaz.

bir şey sormak istiyorum yalnız, flagyl kullanınca geçtiyse bunun sebebi neydi ? ve bu durumun deva me tmesi için neler önerirsiniz ? malum her zaman antibiyotik olan flagyl kullanamam.
IP
Uğur
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
Alıntı Uğur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2021 Saat 12:45
Kardeşim ilacı bırakalı kaç gün oldu?
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 360
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2021 Saat 17:28
Gaitada bakteri olmadığını mı yoksa olduğunu mu söyledi? Bakteri yoktuysa neden flagyl verdi?
IP
tasteof
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı tasteof Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Kasım-2021 Saat 09:08
ilacı bırakalı 9-10 gün oldu.

gaitada helikobakter çıkmadı.belki başka bakteri görmüş olabilir.

IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Kasım-2021 Saat 09:49
Ne doktoruna gittiniz? Mide bağırsak mı, dahiliye mi?
IP
tasteof
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı tasteof Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Kasım-2021 Saat 12:19
Orjinalini yazan: Tospik

gastroentroloji doktoruna gittim.

doktor sadece gaitaya baktı 3beş soru sordu. daha önce endoskopi yaptırdığım için tekrar istemedi.

flagyl kullan geçmezse yapacak bir şey yok diyip başından savdı aslına bakarsanız. ama o ilaç işe yaradı bende.

IP
Ggggg
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
Alıntı Ggggg Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Aralık-2021 Saat 18:04
Flagy kendimizde alabiliyor muyuz? Bide kullanımı nasıl. Nasıl kullanmak gerekiyor
IP
tasteof
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı tasteof Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2021 Saat 13:59
Orjinalini yazan: tasteof

Orjinalini yazan: Tospik

gastroentroloji doktoruna gittim.

doktor sadece gaitaya baktı 3beş soru sordu. daha önce endoskopi yaptırdığım için tekrar istemedi.

flagyl kullan geçmezse yapacak bir şey yok diyip başından savdı aslına bakarsanız. ama o ilaç işe yaradı bende.

bana doktor yazmıştı 1 kutu, bitirdim.
günde 2 defa 12 saatte 1 tok karnına.
IP
lioresal
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı lioresal Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Temmuz-2023 Saat 15:51
İyi günler flagyl 500mg kullansam ağız kokusu na iyi gelir mi yoksa çok etkili değil mi
IP
kaderarkadaşlar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 161
Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Temmuz-2023 Saat 16:31
Kullandığınız süre zarfında gidiyor ama sonrasında hemen geri geliyor. Siz yinede bir şansınızı deneyin. Fakat doktor kontrolünde kullanmalısınız.
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Temmuz-2023 Saat 20:02
Abi deli olacam yaaa. Tatile gittim, evde 2-3 yıllık bi ilaç buldum, bu ne diye prospektüsüne baktım, bağırsak içinmiş, turist ishalı denen ateşsiz, bulantısız ishal tedavisinde kullanılan bir antibiyotik.

Tatilde sabah akşam birer tane yuttum, ne koku kaldı ne bi şey. Bağırsaklardaki mikropları öldüren bi ilaçmış, flagyl de aynı bunun gibiydi, ilacı kesince koku geri geliyordu, muhtemelen bunda da aynısı olacak.

Pek çoğumuzun sorunu bence bağırsaklarda.
IP
kaderarkadaşlar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Temmuz-2023 Saat 21:59
Anlatmaya çalıştığım şey aynen bu. Antibiyotik kesin çözüm değil ama sorun bağırsak gbi görünüyor. Candida olduğunu düşünüyorum. Sabah aç karınla suya tükürdüm ve örümcek ağı gbi oldu 🤢Antibiyotiksiz çözmemiz lazım. (Bu arada bende ne bulsam içiyorum sjsjsjs işe yarar belki diye )
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-2023 Saat 14:14
Orjinalini yazan: kaderarkadaşlar

Anlatmaya çalıştığım şey aynen bu. Antibiyotik kesin çözüm değil ama sorun bağırsak gbi görünüyor. Candida olduğunu düşünüyorum. Sabah aç karınla suya tükürdüm ve örümcek ağı gbi oldu 🤢Antibiyotiksiz çözmemiz lazım. (Bu arada bende ne bulsam içiyorum sjsjsjs işe yarar belki diye )

Murat hoca sudaki tükürük testinin palavra olduğunu söylemişti, suya tükürüp de candida çıkmayan kimseyi görmedim ben.

O değil de denizde yüzünce ağzımdan burnumdan, genzimden giren tuzlu deniz suyu da inanılmaz ferahlattı, tatilde kokunun gitmesini biraz da buna bağlıyorum ben.

İnatçı koku sorunu olanların hem genizlerinde hem bağırsaklarında sorun var bence.

Murat hocam yanına bir operatör KBB uzmanı bir de mide bağırsak uzmanı alıp bu konuya eğilseler eminim 3 ayda çözerler.

Migrostan deniz tuzu alıp kaynamış ve dinlenmiş suda eritip burnuma çeksem diyorum acaba deniz suyu etkisinin aynısını yapar mı? Nasipse deneyeceğim en kısa zamanda.
IP
kaderarkadaşlar
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-2023 Saat 15:20
Deniz suyu bana da iyi gelmişti sanki. Dediğin gbi olabilir. Enteresan bir şekilde tüm semptomlar bende mevcut.burun epriliği bademcik geniz…. Bağırsakla mideyi de biz dahil ediyoruz kesin bişeyler vardır diye. Hangisine yönelsem diye şaştım kaldım ya.
Bu arada sinüs rinse kitleri var zaten. Oda deniz tuzu diye biliyorum. Hem kullanımı daha rahat. Bak istersen
IP
lioresal
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı lioresal Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2023 Saat 13:40
Flagyl de penisilin var mı
IP
Melis
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Melis Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Eylül-2023 Saat 13:57
Orjinalini yazan: tasteof

merhaba,

ben de yıllarca her yıl artan ağız kokusundan muzdariptim.
doçentlere proflara gittim, endoskopilere girdim ilaç,antibiotik, şurup, koca karı işleri bir sürü şey kullandım ama geçmedi.

en son çaresizce gittiğim doktor gaitada bakteri olmadığını söyledi, flagyl yazdı. ilaç bitti ve ağız kokusundan eser yok. sabah uyandığımda bile ağzım kokmuyor. mutluluğumu anlatamam. umarım ilerleyen zamanlarda tekrarlamaz.

bir şey sormak istiyorum yalnız, flagyl kullanınca geçtiyse bunun sebebi neydi ? ve bu durumun deva me tmesi için neler önerirsiniz ? malum her zaman antibiyotik olan flagyl kullanamam.

Merhaba 2 yıl geçmiş yorumunuz üzerinden, hala ağız kokunuz yok mu?
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2023 Saat 00:47
Cevap yazmadığına göre, umarım iyileşmiştir.
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu