Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: 30 yıldır bu sorunu yaşıyorum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Hülya Aydın
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Hülya Aydın Cevaplabullet Konu: 30 yıldır bu sorunu yaşıyorum
    Gönderim Zamanı: 09-Haziran-2015 Saat 15:39
Merhaba Murat bey, sizi uzun süredir takip ediyorum , umarım benim derdime de bir çare bulursunuz. Ben 14 yaşındayken şiddetli bir grip geçirdim ve tedavi görmedim sonrasında bende kokulu geniz akıntısı kaldı, son 20 yıldır ,alternatif tıp , acı kavun, lazer, oksijen tedavisi denedim 3 kez sinüs ameliyatı oldum, bademciklerimi aldırdım maalesef sonuç alamadım geniz akıntım kurumuyor, sürekli zehir yutuyorum .Geçenlerde Ada kliniğe gittim Ömür dr.la görüştüm kendisi sizin arada oraya geldiğinizi söyledi, listeye adımı yazdılar umarım gelirsiniz, birde bu sitede sizin bir burun damlası çıkartacağınıza dair haberler okudum,
ne aşamada öğrenebilirmiyim? geniz akıntısının tedavisi var mı? yardımcı olursanız sevinirim.saygılar..
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Haziran-2015 Saat 21:20
@Hülya Aydın

bende de geniz akıntısı var. burun etlerine rf uygulandı 2 hafta önce hiç yanıt alamadım, aynı devam..

homeopati yi düşündünüz mü sizde hiç?
IP
Hülya Aydın
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Hülya Aydın Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Haziran-2015 Saat 11:10
Onca araştırmalarıma rağmen ilk defa sizden duydum, deneyebilirim, sizde de geniz akıntısı olduğunu söylemişsiniz, siz bu yöntemi denediniz mi?
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Haziran-2015 Saat 22:47
Bende merak ettim homeopati yi? Nasıl bir tedavi sekli dir bu Effect kardesim?
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2015 Saat 00:20
Bana çok çılgınca gelen bir yöntem. Burda anlatamayacağım kadar geniş bir konu. netten araştırırsanız epey bilgi çıkar karşınıza. çok düşündüm bir ara ama karar veremedim. içinde ne olduğunu bilmediğim ilaçları almak biraz ürkütücü geldi. ama o kadar öylesine zor durumdayım ki çözüm için yapmayacağım şey yok gibi.
şuana kadar yaptırdığım testler ameliyatlar endoskopiler üre nefes testleri 24 saat ph testleri kan tahlilleri tomografiler sayılamayacak kadar fazla.

sirke ile gargarayla bir süre iyi idare etmiştim. ama şimdi sirke de pek işe yaramıyor. sabahı kör saatinden itibaren genzimde 404 tutkal gibi bir sıvı tüm boğazımı sarmaya başlıyor.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2015 Saat 16:16
http://m.haberturk.com/yazarlar/damla-celiktaban/724486-homeopati-nedir-nasildir
Türkiye de yokmuş ama homeopati derneği varmış bu tedaviyi uygulayan da bir kaç kişi .. ulasabilirsek denemeye değer gibi duruyor çünkü hiç bir yan etkisi yok ve birazda plasebo etkisine benziyor tek farkı ilaçla tedavi ediliyor olması.. ilaçlar yurt dışından getirtiliyormus ama bilginize.
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Haziran-2015 Saat 08:41
Ben deneyeceğim bunu. ankarada bir homeopat buldum netten ..fiyatı çok çok uçuk değilse muhakkak alıcam ilaçları. bu arada şu meşhur kandan alerji tespit etme olayını da denemeyi düşünüyorum. önce homeopati.

IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Haziran-2015 Saat 10:34
bizleride bilgilendimeyi umutma buraya yaz bende ozon yapam bir diş dr buldum bayramdan sonra ordayım
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Aralık-2016 Saat 11:48
Orjinalini yazan: effect

Ben deneyeceğim bunu. ankarada bir homeopat buldum netten ..fiyatı çok çok uçuk değilse muhakkak alıcam ilaçları. bu arada şu meşhur kandan alerji tespit etme olayını da denemeyi düşünüyorum. önce homeopati.

effect sonuç alabildinmi son durum nedir ?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Aralık-2016 Saat 17:50
Orjinalini yazan: effect

@Hülya Aydın

bende de geniz akıntısı var. burun etlerine rf uygulandı 2 hafta önce hiç yanıt alamadım, aynı devam..

homeopati yi düşündünüz mü sizde hiç?

geniz akıntınız halen devam ediyormu? ve burun eğriliği et felanmı var tedavileriniz edildiği halde mid evam ediyor?
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Laylay1
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Laylay1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Aralık-2019 Saat 21:00
Arkadaşlar benim ağız kokusu sorunum doğuştan geliyor diye inaniyorum çünkü küçüklüğümden bu güne kadar sürekli olmasa da arada bir şaka olarak ama alınmayım diye tepki gösterildi ve artık bu durumdan aşırı derecede rahatsız olduğum için dişciye gittim 3 kere 3üde ağızdan kaynaklı olmadığinı söyleyip kbb ye gonderdiler 2 kere gittim kbbye herhangi bir geniz akıntısı yok burun tukanikligi yok ve bogaz sülfürü testi felan uygulandi hiç bir olumlu sonuç çıkmadi oda dahiliyeye yolladi dahiliye gastroentrolojiye endoskopi cektirdim mide ülseri hafif reflü ve helicobacter pylpri rastlandi gerekli ilac yardimini aldim helicobakter icin o temizlendi ama koku hala gitmedi tekrardan dahiliyeye gittim sorunumun devam ettigini bildirdim bana bir iki ilac daha tavaiye edip kullandiktan sonra tekrardan gecmezse endoskopi onerdi ve geçmedi ne olucak boyle bilmiyorum hayatta çok büyük atilimlar atmama konumuma çok zarar veriyor en büyük tedaviyi veren yer neresidir kesin cözumu bulabilecek bir teshis yontemi var midir? Veya doğustan gelen baska bir arkadas olupta rahatsizligi gecen varsa ulasabilir yaptıklarını yapmak isterim. Kokunun nasıl olduğunu soracak olursa ise sürekli değişik oluyor. 7/24 sürüyor açken anlarım tokken de oluyor yemekten oncede yemek yedikten sonra da içtiğim bardak su bile kokuyu degistiriyor
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu