Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Alerji kaynaklı ağız kokusu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aksan
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 15
Alıntı aksan Cevaplabullet Konu: Alerji kaynaklı ağız kokusu
    Gönderim Zamanı: 24-Temmuz-2015 Saat 01:54
Arkadaşlar kbb uzmanı; ağız kokumun, alerjiden dolayı geniz akıntım olduğunu ve bu durumun ağız kokusu yaptığını, neye alerjim olduğunu bulursak sorunu çözebileceğimizi söyledi. Bu durumda olan arkadaşlar var mı??
IP
rıfkı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 20
Alıntı rıfkı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Temmuz-2015 Saat 01:53
ben de nacizane yaptığım araştırmalar neticesinde böyle bir durumu epeyce düşündüm ve hiç mantıksız gelmiyor. şöyle ki bir çok insan ile aynı şeyleri yediğimiz ya da aynı ortamı paylaştığımız göz önünde bulundurulursa bizim bünyemizin kabul etmediği ya da farklı reaksiyon verdiği bir şey var , bu da akla alerjik bir durumu getiriyor. önüne kalıcı olarak geçilemeyen bir geniz akıntısının kuvvetle muhtemel her gün farkında olmadan yapılan ya da yenilen bir şeyden kaynaklanabilir diye düşünüyorum. zaten ben de en kısa sürede gerekli testleri yaptırmayı düşünüyorum.
IP
aksan
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
Alıntı aksan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2015 Saat 13:13
alerji ilaçları iyi geldi, fakat toza veya başka hergün karşılaştığım bişeye alerjim çıkmadı. Bende kan testi yaptırıp (total IgE) tekrar bir kbb uzmanına gitmeyi düşünüyorum alerjim var evet ama sadece alerjinin bu kadar koku yapacağını düşünmüyorum, alerji sadece kokuyu tetikliyor
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu