Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Bir günlük iyileşme Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
trouble
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
Alıntı trouble Cevaplabullet Konu: Bir günlük iyileşme
    Gönderim Zamanı: 02-Ağustos-2015 Saat 08:27
Gecenlerde ağız kokum sabah kalktigimda %80 azalmisti sebebini anlayamadim o gün koku oyle devam etti.Diğer gün koku yavas yavas artarak eski seviyesine geldi.Buna hayatimda ki hangi değişiklik neden oldu diye düşünürken ilk defa yediğim bir seyi fark ettim bahceden toplanmış bogurtlenin reçeli.Bir hafta sonra 5-6 kaşık ayni recelden yedim ve yattim sabah kokuda yine %80 azalma var anlayamdim.Dilimde ki beyazlik sifir.
Bogazimda ki tukuruk topagi , burun deliklerimde tikaniklik oraninda benim hisssetigim bir değişiklik yok.
Acaba neye etkisi olduda koku azaldi.Sizin de denemenizi tavsiye ediyorum bogurtlenin yapraklarini toplayip kaynatin icin ve ya gargara yapin beuazliga etkisi olacak mimerak ediyorum.
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ağustos-2015 Saat 10:10
Senin sorunun ağız kokusumu yoksa nefes kokusunu
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ağustos-2015 Saat 16:46
Bencede tip 1 e benziyo anlattiklarin bende tatli seyler yediqimde kĺoku olymuyo cinkolu macun kullanip dilini orobrus fircayla iyice temizle bence koku azalir veta bitwr bi dene buraya yaz
IP
trouble
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı trouble Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ağustos-2015 Saat 19:42
Ağız kokusu oldugunu düşünüyorum.
Ağzım kapalıyken koku yok,
ağız hijyeni yapınca kokuda büyük azalma oluyo (4 saat),
yemek sonrası kokuda kısa süreliğine azalma oluyor koku hep aynı tip bnlara dayanarak söyledim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2015 Saat 13:38
bogurtlerini recel yaptgini yani boyle mi?
IP
trouble
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı trouble Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ağustos-2015 Saat 18:53
Ben recel seklinde tükettim siz direk yiyebirsiniz ya da yapraklarini kurutup kaynatin ve icin.Antibiyotik etkisi gosterdigi yaziyor netde cilde de cok yararli dikkat ederseniz kremlerin, rujlarin özünde bogurtlen kullaniliyor.
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2015 Saat 13:37
Benimki çok fena ağız kapalı iken burnumdan nefesimi tutuyorum bazen kalabalik yerlerde yakında kulaklarimdanda çıkacak diye korkuyorum:-)
IP
trouble
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı trouble Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-2015 Saat 13:17
Tekrar merhaba arkadaşlar, böğürtlen reçelini tekrar denemek istedim 2-3 gün aralıklarla 2 kaşık reçel tüketip durumu gözlemledim sonuç kokuda %80 civarı azalma.
Reçelden 2 kaşık yiyorum 1-2 saat içerisinde koku giderek azalıyor (%80 civarı) daha sonra 16 saat koku bu seyirde gidiyor sonrasında yavaş yavaş eski haline geri dönüyor.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-2015 Saat 15:30
Evet doğru. Şuraya bir göz atınız
Şeker Tip 1 ağız kokusunu neden keser?
http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1566
-M
IP
trouble
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı trouble Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Haziran-2016 Saat 11:14
Merhabalar,yaz aylarının gelmesiyle behçemizde böğürtlenler çıkmaya başladı :D dün gece bir avuç kadar yiyip yattım sabah kokudan eser yok
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2016 Saat 17:19
usta bende balgam söktürücü azaltıcı bi ilaç almıştım sabah uyandığımdaki tip0 kokusu aşırı azalma görmüştü
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2016 Saat 17:21
Orjinalini yazan: trouble

Merhabalar,yaz aylarının gelmesiyle behçemizde böğürtlenler çıkmaya başladı :D dün gece bir avuç kadar yiyip yattım sabah kokudan eser yok

millet kafayı yemiş arkadaş yok keçiboynuzu yemiş azalmış yok dut böğürtlen arkadaş bana mantıklı gelmiyor tamam Allahın lütfu yiyeceklerin binbir derde deva şifası var fakat dutdur keçiboynuzudur ağızkokusuna çözüm olsa 21. yüzyılda herkes bilirdi değilmi problem vücuttaki bi organ veya yanlış giden bi durum bizim yedik içtiklerimiz sadece bunu + veya - yönde etkiliyor ve bide psikolojik halimiz stres rahatlık bunlar + - yönde etkiliyor olması gerekir mantığken bana göre
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2016 Saat 17:23
çünki ben ne sigara kullanan ne elini ayağını yıkamadan yemek yiyen yere düşen yiyecekleri üflemeden pis pis yiyen ağzını fırçalamayan buna rağmen dişleri sağlam ağzı temiz kokan birsürü insan tanıyorum bide bi koşul bağlanması nekadar kötü ve üzücü bişey misal ağız kokumuza keçiboynuzu iyi geldi diyelim ömrümüz niçin diğer insanlardan farklı biz buna bağımlı ihtiyaçlı şekilde yaşam sürdürelim özgürlüğümüz alınmış olmuyomu kısmen düşünsenize keçiboynuzu satışı bitti durdu savaş çıktı ne olcak ozaman gene halimiz?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2016 Saat 17:26
doktorlara gitmekten devamsızlık sayım artıp öğretmenlerim ve arkadaşlarımın gözünde kötü görünmek hastalıklı görünmektenmi yakınsam ?

insanlarla aslında çok güzel muhabbet diyalog kurabilcek biriyken hastalık yüzünden onlardan kaçmak yalnız kalmaya mahkum edilmektenmi yakınsam?

ailem ve gittiğim doktorlar için bu normal bişey bu herkeste olur diyip beni yine başladığım noktaya yani 0 noktasına hiçbi sonuç katedemememi üzülsem?

ve kavga ediceğim çocukla bile dipdibe gelip kafasına kafamı dayıyıp onu tehdit edemediğime mi üzülsem , görüyomusunuz bunda bile karşı tarafa rezil olurum düşüncesi psikolojisiyle 5 metre öteden sözlü kavganızı veriyosunuz hayatta her alanda mağlup gibiyim
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Kasım-2016 Saat 17:28
ulan bilemediğim soruları sormaya utanır hale geldim mala döndüm resmen zaten manevi maddi sorunlu hayatım var he keşke tek derdim bu olsa yine koymaz ama birsürü dert var buda aşırı sorun oluyo tabi niye insan kendini ifade edemiyo bi insanın kendini ifade edememesi kadar acı bişey olurmu
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu