Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Pharmol Zn burun spreyi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
blanche
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 22
Alıntı blanche Cevaplabullet Konu: Pharmol Zn burun spreyi
    Gönderim Zamanı: 18-Ekim-2015 Saat 00:45
Daha once effect kardesimin actigi ayni basligi bulamadigim icin tekrar baslik actim.hatirlayacaginiz uzere effect kardesim pharmol zn yi bos bir sprey kutusuna doldurduktan sonra burun spreyi olarak kullandigini ve fayda gordugunu yazmisti.deneyip sonucunu paylasacagimi soylemistim.sonuc gercekten yuz guldurucu.dil fircalandiktan sonra hem agiz hemde burundan kullanildiginda dahada iyi bir sonuc cikiyo ortaya..uzun sureli kullanima uygunmudur bilmiyorum ama cok acil durumlarda kullanmanin mahsuru olmaz diye dusunuyorum..keske murat hocam bu formulu biraz daha gelistirip burundan kaynaklanan koku problemleri olanlar icin bir burun spreyi cikartabilse.daha dogrusu cikartilmasina vesile olabilse..ne iyi olurdu...
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2017 Saat 01:11
Merhaba blanche. Gerçekten de etkili oldu mu ? Ve ne kadar kullandin bunu ? Burna zarar veriyor mu ? Kokuyu ne kadar süre kesiyor ? Daha doğrusu kokuyu tamamen kesiyor mu azaltıyor mu ? Çok soru sordum :)
IP
denizedogru
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ocak-2017 Saat 23:26
Koku alma kaybına neden olabileceği söylenmişti...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu