Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Ağız Kokusundan kurtuldum Allahın izniyle Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Konu: Ağız Kokusundan kurtuldum Allahın izniyle
    Gönderim Zamanı: 07-Aralık-2015 Saat 20:16
Arkadaşlar bende hepiniz gibi yıllardır ağız kokusundan şikayetçiydim ama Allahın izniyle kurtuldum.Önce hastalık sürecini anlatayım.
Sabahları kalktığımızda her insanın ağzı kokar bu doğru ama benimkini şöyle anlatayım;
Sabah kalkıyorum koku var.Kahvaltı yapıyorum koku gidiyor gibi oluyor.Daha sonra dişlerimi iyice fırçalayıp aynı zamanda dilimide fırçalayıp iyice temizliyordum.O anlarda ferahlık hissediyorum.Ama evden dışarı cıkıp 20 dakika sonra otobüse bindikten sonra ağzımda o kokuyu tekrar hissediyordum.O an neler hissettiğimi anlıyorsunuzdur.
Bu arada üniversite 1. Sınıf öğrencisiyim ve üniversite gibi sosyal bi ortamda bunun ne kadar zor olabileceği malumunuzdur.Sıraya oturuyorum 5 dakika sonra ağzımda ve burnumda koku hissetmeye başlıyorum ve daha sonra zaman geçtikte dahada şiddetleniyordu koku.İnanın nefes almıyordum insanlara gitmesin diye.İnsanlarla konuşmaktan çekiniyordum sürekli.Allah razı olsun bu zamana kadar hiç bi arkadaşım bana ' ya senin ağzın leş gibi kokuyor' demedi.Ama ben hissediyordum ve çok rahatsızdım. Neler hissettiğinizi anlıyorum o yüzden. Tabi bu süreç içinde kokunun neyden kaynaklandığını araştırıyordum. İlk düşüncem dildi.Dilimin üstü sapsarı olurdu ve kötü bi koku yayardı gerçekten.Kokuya sebep olanın dil olduğunu düşünerek dilimi karbonata varıncaya kadar bir sürü şeyle temizlemeyi denedim ama nafile.Sonra mideden şüphelendim. Ama üstüne gidecek fırsat olmadı. Yine forumları gezerken bi arkadaşın yorumunu okudum. Şöyle diyordu kısaca;
"Bundan 5 yıl önce KBB tedavisi oldum ve burnumdaki etin alınmasına karar verdi doktorlar. Ameliyattan sonra kurtuldum, Allah o doktorlardan razı olsun." Bende bu yorumu okudum ve KBB uzmanına danışmaya karar verdim. Gitme sebebim belliydi, sağ burun deliğim nerdeyse tamamen kapalı sol delikte biraz kapalı. O yüzden rahat nefes alamıyordum.Doktor bana bi burun açıcı sprey bide alerji hapı verdi. Ana tanı Konka hipertrofisi, ek tanı allerjik rinitti. İlk akşam spreyi sıktım sonuç harikaydı. Burnum rahat bi şekilde nefes alabiliyordum ve ağzımdan ve burnumdan gelen koku bi anda kayboldu. Tabi emin olmak için bi kaç gün bekledim o koku artık gelmiyor Allaha çok şükür. Yani sebebi rahat nefes alamamam ve havanın temizlenmemesiymiş. Tedaviye devam edecem yine sonuçları anlatırım size. Sormak istediğiniz şeyler varsa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplarım.
İnşaAllah herkes bu sorundan kurtulur, eğer kurtulmak istiyorsanız asıl sebebi bulmaya odaklanın yoksa kurtulamazsınız. Boğazında sorunu olan mideye yönelirse sonuç alamicaktır. Sağlıcakla kalın.
IP
bi care
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 10
Alıntı bi care Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2015 Saat 11:48
Aynı sıkıntılar bende de var sprey falan fayda etmiyor. Inşallah kurtulursunuz daim olur
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2015 Saat 15:46
Teşekkür ederim inşaAllah. Peki doktora göründünüz mü ayrıca nefes alıp vermenizde nasıl bi probleminiz var?
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2015 Saat 17:37
havanın temizlenmemesiymiş derken odayı havalandırmak mı lazım
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Aralık-2015 Saat 22:21
Orjinalini yazan: ahmetmehmet1

havanın temizlenmemesiymiş derken odayı havalandırmak mı lazım

Hayır, şöyle anlatayım;
Burun içindeki konkalar aldığımız havayı nemlendirme özelliğine sahipler.Eğer konkalar gereğinden fazla büyükse nefes zorluğu çekilir,ağızda kuruluk yapar ve ağız içinde koku oluşur.Bununla birlikte koku nefeste daha fazla oluşur. Tabi Murat hocam daha iyi anlatacaktır ben üstünkörü biliyorum işin detayını.
Şöyle bişe daha var, dil pası bendede vardı tedaviden önce ve gerçekten çok kötü bi koku yayıyordu etrafa.Şuanda çok abartmadan temizliyorum dilimi ve sabahları eskisi gibi bi dil pası yok.
Bi çok arkadaşın dediği gibi dil pası koku sebebidir ama o pasın oluşmasını sağlayan faktörler başkadır, onları yokedersek dil pasındanda kurtuluruz.
IP
bi care
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bi care Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2015 Saat 08:44
Doktora gittim film çekildim burun etinin içine hava dolmuş burun etin genişlemiş dedi nefes almada zorluk çekiyorum sürekli tek taraflı burun deligim kapalı.
IP
ahmet414
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı ahmet414 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2015 Saat 10:02
Bende de sizinkine benzer bir koku sorunu var hocam dişlerimi fırçaladıktan 5-10 dk sonra kokuyu yeniden hissediyorum sırf ağız kokusu yüzünden başkalarıyla konuşurken bile zorluk çekiyorum. Diş dokturuna gittim ağız ve dişlerimde sorun olamadığını söyledi. Dahiliye ye gittim ilaç verdi kullandım ama geçmedi lanet koku. Küçükken bademcik ameliyatı olmuştum acaba ondan mı bilmiyorum:(
Sizde koku kalıcı geçtimi yoksa geçici olarak mı geçti hocam bilgilendirirseniz sevinirim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2015 Saat 14:15
Orjinalini yazan: bi care

Doktora gittim film çekildim burun etinin içine hava dolmuş burun etin genişlemiş dedi nefes almada zorluk çekiyorum sürekli tek taraflı burun deligim kapalı.

Aynen benimde öyleydi tek taraflı nefes alıyordum ve nefes aldığım tarafta biraz kapalıydı. 8. gün oldu spreye devam ediyorum hala iyi durumdayım. Bakın ben bu derdi çekerken hiç kurtuluşumun olmayacağını düşünüp kendimi yerdim ve böyle bi kokunun bi anda kaybolabilmesi şunu gösteriyor demek ki bütün ağız kokuları tedavi ile kaybolabilir. Çünkü bendeki koku bambaşkaydı.Artık o dereceye geldim ki birinin ağız kokusunu hissettiğimde neyden kaynaklanabileceğini tahmin eder duruma gelmiştim. Bence üstüne düşün siz.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2015 Saat 14:18
Orjinalini yazan: ahmet414

Bende de sizinkine benzer bir koku sorunu var hocam dişlerimi fırçaladıktan 5-10 dk sonra kokuyu yeniden hissediyorum sırf ağız kokusu yüzünden başkalarıyla konuşurken bile zorluk çekiyorum. Diş dokturuna gittim ağız ve dişlerimde sorun olamadığını söyledi. Dahiliye ye gittim ilaç verdi kullandım ama geçmedi lanet koku. Küçükken bademcik ameliyatı olmuştum acaba ondan mı bilmiyorum:(
Sizde koku kalıcı geçtimi yoksa geçici olarak mı geçti hocam bilgilendirirseniz sevinirim.

Peki siz KBB ye gittiniz mi bademcikleriniz için? Koku geçti bende şuanda nadiren uzun süreli açlıkta vs biraz olabiliyor ama oda normal zaten.
IP
by_arda2
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı by_arda2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2015 Saat 00:51
Geçmiş olsun. Kurtulmana sevindim.
Benimde burun aynı seninki gibi.bir taraf kapalı diğer tarafda az açık. O yüzden sabahları boğazım kuru oluyor.fakat ben hiç koku hissetmiyorum ama var biliyorum. Kokuyu ancak ağız kapama açma hareketi yapınca tuhaf bi koku geliyo gibi ama esasen çok da kötü gibi gelmiyor. Fakat karşıya koku kesin gşdiyor.üniversite 3.sınıf öğr.siyim bugun sinav kağıdımı incelemeye gittim,adamla aramda 1 metreden fazla vardı yinede ağızını kapadı ben konjşurken sonra canım sıkıldı peki hocam öyle olsun dedim cıktım.
Benim yol haritam şimdi şu:
15 aralıkda diş taşı temizliği için muayene olucam.
Sonra geçmesse 20 kere gittiğim kbbye gidicem fakat bu sefer özele.
Tükendim dostlar, çokda maliyetli bir iş bu ,öğrenci halimle bi sürü ilaç vs zaman gitti. İnşallah sorun diş taşındadır çğnkü , doktor hanım dolgudan sonra gel diş taşını temizleyelim dedi. Dua edin kardeşlerim bizede,kurtulalım şu hastalıktan.

Ek1:mühendislik okuyorum, işimiz gereği aynı masada 3 4 kişi yanyana proje yapıyoruz ve ilerde de böyle olucak, ne kadar zor durumda olduğumu siz düşünün. Yazın staj yapmam gerekiyor ve şimdiden bi heyecan bastı. İş teklifleri aldım fakat red ettmek zorunda kaldım. Okul seneye bitiyor, hoşlandığım kız sınıfımda ve elimden kayıp gidiyor ve bu hastalıktan kurtulmassam ne evlebileceğim nede iş sahibi olucam.(kim ağzı kokan biriyle ekip çalışması yapmak ister,hangi kız kokan bir ağız ile ömür ister...sorular sorular...)

Ek2:antibiyotik kullanmıştım bu yaz ve koku gitmişti.tabi anneme sorarak bilgilenşyorum yoksa bana gelmiyor. O da sağolsun kokarsa kokuyo derdi,antibiyotik sonrası kokmadığını söyledi sonra okul açıldı memleketden gittik ve koku bir bafta sonra geldi.nasıl anladın dersen yine karşı taraf sayesinde.8 gün cok mutluydum be sonra durum bu.
Ek3: mobilden yazdığımdan imlaya pek önem veremedim ksra. bakmayın.
Ek4:kokmayan bir ağız için bile insanları şükretmesi gerektiğini öğrendim.
Ek5:bi yazılımcı olarak murat hocama acizane tavsiyem, farklı bir forum yazılımı kullanmanız biz üyeler için daha iyi olurdu.

IP
bi care
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bi care Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2015 Saat 11:32
Ben artık umidimi kestim açıkçası ama sizin adınıza sevindim muzdarip96 .
IP
julien
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
Alıntı julien Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2015 Saat 14:11
ark'lar gerçekten paraya kıyıp iyi bi kbb'ye gitmeniz gerek, mümkünse profesör.

Burnun tıkalı olması, kemik eğriliği, konkaların büyümesi, bunlar çok sık rastalanan anatomik bozukluklar. Dolayısıyla üzülüp ne yapacağım diye çareyi farklı şeylerde aramaktansa 15 dk.'lık bir operasyonla septoplasti ameliyatıyla burun kanalındaki problemleri çözebiliyorlar. en son dr.a gittiğimde 1500 civarındaydı bu ameliyat.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2015 Saat 23:27
by_arda2 Kardeşim seni çok çok iyi anlayabiliyorum gerçekten. Bi soru sorulduğunda cevap vermek yerine kafamı sallardım, konuşacak çok şeyim olduğu halde konuşamazdım insanların içinde. Ben ağzımın kokusunu hissedebiliyorum ve kafamıda kurcalamıyor değil. Normalde burun bu kokuya alışması ve benim kokuyu almamam gerek mantıken. Ama en ufak bi kokuyu hissedebiliyorum. Bende anneme sorarım koku varmı diye, pratik olarak hohlamak yerine yüzümü çok yakınlaştırarak konuşuyorum onunla. Oda yok diyor bakalım inşaAllah daim olur. Bide kullandığın antibiyotik ne içindi, nidazol gibi bi ilaçmı?

bi care sana tavsiyem bırakma kendini. Arkadaşın dediği gibi eğer durumun müsaitse özele git bütün doktorlara görün KBB,Dahiliye,mide alerji vs. Mutlaka birinde cıkacak sorun. Senin sorununda inşaAllah KBB de çözülür.
Bide şöyle bişe dicem; bileği yalayıp koklama meselesi herkeste işe yaramıyor bence. Çünkü benim ağzım kokarken bile bileğim kokmuyordu. İnşaAllah herkes bu dertten kurtulur, Allah yardımcımız olsun.
IP
bi care
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı bi care Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2015 Saat 21:04
Dediklerinizin hepsini yaptım gittiğim bütün doktorlar bisey yok dedi Allah yardımcımız olsun çok zor bi durum :(
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2015 Saat 23:38
Muzdarip96 kardesim tel nonu yazarmisin seninle gorusmek istihorum kardedim bende uni 1.sinifim haslar ayni yani acil kardedkm tel nonu yazarmisin gorusmek istiyorum.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Aralık-2015 Saat 23:42
Kardesim seninle gorusmek istiyorum bende universite 1. Sinifim anlarsin beni oyuzden senle konusmam lazm lutfen tel no veya mail adresini yazarmisin
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Aralık-2015 Saat 23:28
Muzdarip 96 kardesim ozeledne bana tel nonu verde goruselim kardrsim bende dedigim gibi univeriste 1. Sinifim sana danismak istedigim seyler var gi kokisu konusunda
IP
Betül
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 11
Alıntı Betül Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Aralık-2015 Saat 18:52
Arkadaşlar bende dört gün önce ameliyat oldum asıl sıkıntı geniz akıntısı idi bununda ağız kokusuna sebep olmasıydı. Deviasyon konka büyümesi vardi. Ameliyattan sonra geniz akıntısı şuan için devam ediyor burnumda henüz tam iyileşmediği için rahat nefes alamıyorum. Ağız kokusunu hissetmiyorum ama geniz akıntısı hala ver muhtemelen ilaçlardan dolayı hissetmiyoda olabilirim. İnşallah geçer bi sıkıntı kalmaz. Allah hepimize yardım etsin gerçekten çok zor bi durum. Doktor geçmez demişti buna rağmen ufacık bi umut bile olsa çaredir diye sarılıyoruz :(
IP
Betül
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Betül Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Aralık-2015 Saat 18:56
Julien 150 lira verdim profesördür dedim doğru düzgün ilgilenmedi. Ameliyat için de 3500 civarında bi fiyat çıkardı. Doktorla alakası yok bunun ilgili ve işini bilen bizi anlamaya çalışan doktor lazım
IP
asil35
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 20
Alıntı asil35 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Aralık-2015 Saat 21:37
Murat hocam, diyelim ki sorunumuz KBB kaynaklı ve burun tıkanıklığı. Burun ameliyatı olup bunu hallettik, peki bu hastalık sebebiyle bozulan ağız floramızı düzeltmek için ne yapmalıyız?
yorum(suz)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Aralık-2015 Saat 22:53
Tam olarak soruyu anladığımı söyleyemem

Ben size bir soru sorayım
Susuzluk nedeniyle kuruyan bir saksıya su verdikten sonra çiçeğin yeniden yeşermesini sağlamak için ne yapmamız lazım?

Ağız floranızın bozulmasının sebebi burun tıkanıklığı ise, ve burun ameliyatı olup tıkanıklık düzeltildiyse o halde ağız florasını düzeltmek için neden biz ilave mesai harcayalım? Kendisi düzelmesi gerekmez mi?
-M

IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Aralık-2015 Saat 23:55
Murat hocam bir sorum var mide fitigi nedir agiz koksuus yaparmi ve yemek borusundaki polip agiz kokusu yaparmi
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2015 Saat 13:23
Yemek borusunda polip pek olmaz, divertikül olur. Çok şiddetli ve engellenemez, koku yapar, kesintisizdir, ağrılıdır.

Mide fıtığı ağıza doğru gaz sızmasına sebep olur fakat koku yapabilmesi için mideden yukarı sızan gazın kokuyor olması gerekir.
-M
IP
marln
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2015 Saat 14:59
nefes alıp vermekte proplem yasamıyorum bi tıkanıklık yok anlayamadım ama dışarı verdigim nefes kokuyor
IP
marln
Üye
Üye
Simge

Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2015 Saat 15:01
Orjinalini yazan: muzdarip96

Orjinalini yazan: ahmet414

Peki siz KBB ye gittiniz mi bademcikleriniz için? Koku geçti bende şuanda nadiren uzun süreli açlıkta vs biraz olabiliyor ama oda normal zaten.
IP
marln
Üye
Üye
Simge

Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2016 Saat 09:28
benimde hem agzım hemde burnumdan verdigim nefes kokuyor.burnumdan derken nefes alıp verme esnasında koku yayılıyor.gaz kokusuna benziyor.sizde burnumdan koku hissetmeye başlıyorum dediniz benimle aynı şikayetteydiniz.ben kokuyu hissetmiyorum ama agız kokumu hissediyorum
IP
Kevseru
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 13
Alıntı Kevseru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2016 Saat 00:27
Arkadaşlar bu burun eti konusunda sıkıntısı olan varsa muhakkak iyi bir doktora gözüksün kardeşim sadece radyofrekansla burun etlerini küçülttürdükten sonra koku tamamen kayboldu aradan bi kaç ay geçtikten sonra geri geldi çünkü bu sefer de diğeri şişmişti. Ben de yakın zamanda bu işlemi yaptıracağım ama iyi bi KBB ci buldun mu dersen yok hepsini boğasım geliyor yemin ederim hiç bişey anlamayan ilgisiz doktor o kadar çok ki özel de buna dahil Ankarada birini bilen varsa haber etsin
Yalnız muzdarip arkadaşın kokudan tamamen kurtulmuş olmasını anlamadım bi sprey mi yaniyani derha genizakıntısını bitirdi ya da bilmiyorum benimki farklı o alerji haplarını da spreylerini de çokça kullandım benimki diş fırçalasam da yemek yesem de hiç geçmeyen bi koku sanırım (kendim duyamıyorum)
Bunaldım
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2016 Saat 13:01
Kevseru hocam mesaj kutunuz dolmuş measj atamiyorum.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Ocak-2016 Saat 23:46
İsminefarkeder sizin de msj kutunuz dolmus!
IP
sarraf96
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
Alıntı sarraf96 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2016 Saat 17:11
arkadaşlar muzdarip96 benim başka bi hesap açmak zorunda kaldım. Ben 1 hafta sonra aynı kokuyla karşı karşıya kaldım ilaca devam ettim ama ilacın faydası baya azalmıştı. Bi süre sonra ilacı bıraktım geçen günde annem çöpe attı :)
Şuanda aynı nefes kokusu problemim için " Sinus Rinse Kit" kullanıyorum. Sabah ve akşam 2 kere kullanıyorum. Mükemmel bişe Allah razı olsun tavsiye edenlerden. Nefes kokusu yok şuanda ağıza bağlı kokuda uzun süre bişe yemezsem oluyor ama az yinede. Bence herkes denemeli.
IP
sarraf96
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
Alıntı sarraf96 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Şubat-2016 Saat 17:14
Bu arada şunuda söyliyim Bunu kullanıyorum ayrıca günde en fazla 2 kere dişlerimi fırçalarım sabah ve akşam olmak üzere. Dişimi fırçaladıktan sonra diş fırçasını yıkayıp yeiden üstüne diş macunu sürüyorum ve dilimide fırçalıyorum .Evet bildiğiniz fırçalıyorum diş gibi aynı. Dilde çok önemli.Şunları yapmanızı öneririm;
1. olarak günde minimum 2 kere diş fırçalayın.
2. olarak 2-3 kere dilinizi macunla birlikte fırçalayın.
3. olarak Sinus rinse kit alıp burnunuzu günde en az 2 defa yıkayın. Cevaplarınızı ve sorularınızı bekliyorum.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2016 Saat 17:12
ARKADASLR SORUN AGIZ KAY AKLI DEILSE SUNLARDIR
DIL KOKU BAKTERISI
BADEMCIK
MIDE
BAGIRSAK (MANTAR VEYA PARAZIT BAKTERI )
VEYA BURUN YANI SINUS KAUNAKLI VEYA ET VARDIR
BEN MESELA GRIP OLDUGUNDA GECEN ANTIBIYOTIK VE GRIP ILACI ATTIM AGIZ KOKUSUNDA AZALMA OLDU FARKEDILIR SEKILDE DEMEKKI ILACLA GECTIGINE GORE SORUN BAKTERI AMA NOKTAYO SAPTAYIP TEDAVI GEREKIO
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Şubat-2016 Saat 17:13
ARKDSLAR YORULDUM SIKILDIM BAZEN AYNA KARSINA GECIP DIORUM GUCLU OL KOSKOCA ADAMSIN 3 KURUSLUK NSANLARIN YANINA EZILME EZIK OLMA DIK DUUR DIE INSALLAH BUNDAN KURTULCAM
SONRA HAYATIM SUPER OLCAK INSALLH
IP
cihat1762
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 32
Alıntı cihat1762 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2016 Saat 12:50
benimde aynı olay ağzım ve burnum korkuyor ama burnumda sıkıntı oldugunu sanmıyorum kbb uzmanına başvuracagım inş biter bu lanet koku
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2016 Saat 18:14
paranız varsa işini bilen bir özele gidin yoksa
araştırma hastanelerine gidin
asla pes etme
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-2016 Saat 14:09
Cihat1762 burnum kokuyordan kastin ne dir.nefes kokusundanmi yoksa burundaki her hangi birseydenmi oldugunu dusunuyorsun
IP
süpheli
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı süpheli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-2016 Saat 14:24
ya nasıl alıyordun da kokuyu sonradan geçtiği düşündün
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2016 Saat 18:21
Arkadaşlar temiz havada kokuyu alamazsınız. Kapalı bir ortamda özellikle sınıf ortamı gibi havasız bir yerde çok rahat alabilirsiniz kokuyu.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Kasım-2016 Saat 16:15
Orjinalini yazan: aydinmur

Yemek borusunda polip pek olmaz, divertikül olur. Çok şiddetli ve engellenemez, koku yapar, kesintisizdir, ağrılıdır.

Mide fıtığı ağıza doğru gaz sızmasına sebep olur fakat koku yapabilmesi için mideden yukarı sızan gazın kokuyor olması gerekir.
-M

hocam dahiliyeye gitmiştim boğazıma hava geliyor dedim güldü hiçbi muayne bişey yapmadan sonra düşündü düşündü bana baktı bi ilaç yazıyım dedi reflü ilacı yazdı , esasında boğaza hava gelmesi gibi bişey dediğiniz mide fıtığı olabilir mi
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Kasım-2016 Saat 14:49
ya arkadaşlar bilmiyorum belki psikolojik dürümcüye gitmiştim acılıydı ve sıcaktı yedim midem yanıyordu doktora gittim reflü ilaçları kulandım iyileştim verdiği 1 hap hyplori tedavisindede kullanılıyormus ama bana hyplori tedavisi yapıcam demedi ben sordum verdiğim 1 hap o etkiside var dedi mide asit engelleyici bi hap halende bitmedi devam ediyorum fakat o dürüm aldığım yerden busefer acısız aldım adamın elini temiz görmedim ve şüpheyle yedim mecbur karnım açtı sonra 2 gün oluyo bu olalı önceki günler dilimi fırçalayınca üzerinde beyazlık kalkardı şimdi fırçala fırçala :D afedersiniz ovalıyorum ovalıyorum çıkmıyo diye reklam var hani ona döndü inek şabanın filmlerine döndük yok geçmiyo koku geçiyodu bundan önce dilimi fırçalayınca şimdi hiç geçmemeye basladı Ahhhhh
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu