Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Benim ağzım kokmaz Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Konu: Benim ağzım kokmaz
    Gönderim Zamanı: 02-Nisan-2016 Saat 22:21
Arkadaslar bu siteye internette gezerken gordum agzim hayatimda hic kokmadi kokmuyor ama sizlere cok uzuldum allah hepinize sifa versin
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Nisan-2016 Saat 22:23
Agiz kokusu sonradan olusurmu bnm hic hayatimda kokmadi kokmuyor 35 yasindayim
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2016 Saat 18:33
Bnm agzim kokmuyor ama dislerimde cok sikinti var psikolojimi bozuyor
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2016 Saat 21:29
35 yasindayim bi turlu evlenemiyorum artik cok bunaldim varmi bnm gibi olan?hayatta tek derdim bu gibi bi turlu cozemedim bu konuyu
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2016 Saat 22:17
Belki bnm yerimde olmk isteyen vardir ama o kadar caresizimki tamam hic agzim kokmuyor ama annem babam yok yanliz yasyrm ve bunalimdayim simdi soruyorum bu hayatmi zor yoksa agiz kokusumu belki koku diceksiniz ama inanin hayatim cok zor
IP
Emin
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
Alıntı Emin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2016 Saat 16:26
Bunalımda olmanın sebebi ne
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Nisan-2016 Saat 18:45
Bunalimdayim cunku annem babam yok yalniz kaliyorum pek hastaligim yok koku falanda hic olmadi bende ama yinede hayatim zor
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Nisan-2016 Saat 20:30
KONULAR TAMAMEN FARKLI AGIZKOJUSU BASKA ALILE OLMAMASI BASKA BENIMDE AGIZKOKUSUNDAN DOLAYI ARKADASIM YOK 19 YASINDAYIM NE OLACAK SIMDI ......... MUHENDISLIK OJUYOM4 YIOLLIK OKULU BIRAKMAYI DUSUNUOM BEN NAPIM YARINI DUSUNEREK YASAMAKTAN BIKTIM USANDIM ARTIK ARKDAS DOKTOR KANSERSIN DESE EN AZINDAN SORUNU BILIRIM
IP
Emin
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Emin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 14:58
Katılıyorum sana mmkkk. Bende bunaldım. Yurtta tek başıma yatıyorum şu an . Dışarıda hava güzel. Oda arkadaşlarımın kimi okulda kimi geziyor. Ben ise doktora gitmekten bıktım. Nereye kadar bu böyle gidecek. Yaz gelsin özelde hangi hastanelere gitmem gerekiyorsa gitcem. Yaz ayını belki de paso hastanelerde geçireceğim. Bende 19 yaşındayım. İlk dönem 2.7 ortalamam var. 2.dönem hiç okula gitmedim ve ailemin haberi yok. İNANIN BIKTIM BUNALDIM USANDIM. İNSAN İÇİNE KARIŞAMAMAKTAN USANDIM. OKULA GİDEMEMEKTEN USANDIM. AİLEME YALAN SÖYLEMEKTEN USANDIM. SÜREKLİ KÜFRETMEKTEN USANDIM. USANDIM USANDIM USANDIM.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 20:26
Orjinalini yazan: Emin

İNANIN BIKTIM BUNALDIM USANDIM. İNSAN İÇİNE KARIŞAMAMAKTAN USANDIM. OKULA GİDEMEMEKTEN USANDIM. AİLEME YALAN SÖYLEMEKTEN USANDIM. SÜREKLİ KÜFRETMEKTEN USANDIM. USANDIM USANDIM USANDIM.

Genç bir insan nasıl bu hale gelebiliyor, bilmek istiyorum. Buna çözüm bulmamız lazım.
-M
IP
Emin
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Emin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 21:03
Ben bulamadım siz bulursanız söyleyin lütfen
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 22:21
Murat hocam 19 yasindayim inanin nekadar kotu bisi AILEM BENDEN COK UMUTLU GELECEK YONUNDE 4 YILLIK ELEKTRIK ELWKTRONIK MUHENDIALIGI BOLUMU 1. SINIF OGRENCISIYIM   SENEYE OKULU BIRAKIP 2 YILLIK DIPLOMA ALMA PESINE DUSUNCEM NE KADAR KOTU BISI HOCAM GELECEGIMDEN VAZGECIORUM EGER YAZIN BU AGIZKOKUSUNDAN KURTULAMAZSAM.........INANIN COK KOTU BEN GUNLERI SADECE YASIROUM GECIORUM GUNLERIN HIC BIR ONEMI YOK
SIRF DERSTE SINIFIN EN ARKASINDA TEK OTURMAK ICIN DERSE 20 DK GEC KALIOM HER HAFTA BOLE BISI VARMI HOCAM LUTFEN YAA ...
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 22:24
Brun damlası burun damlası burun damlası !
İlaç firması ile bu konuyu yeniden görüşeyim.
-M
IP
batuhan41
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı batuhan41 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2016 Saat 22:46
Orjinalini yazan: mmkk

Murat hocam 19 yasindayim inanin nekadar kotu bisi AILEM BENDEN COK UMUTLU GELECEK YONUNDE 4 YILLIK ELEKTRIK ELWKTRONIK MUHENDIALIGI BOLUMU 1. SINIF OGRENCISIYIM   SENEYE OKULU BIRAKIP 2 YILLIK DIPLOMA ALMA PESINE DUSUNCEM NE KADAR KOTU BISI HOCAM GELECEGIMDEN VAZGECIORUM EGER YAZIN BU AGIZKOKUSUNDAN KURTULAMAZSAM.........INANIN COK KOTU BEN GUNLERI SADECE YASIROUM GECIORUM GUNLERIN HIC BIR ONEMI YOK
SIRF DERSTE SINIFIN EN ARKASINDA TEK OTURMAK ICIN DERSE 20 DK GEC KALIOM HER HAFTA BOLE BISI VARMI HOCAM LUTFEN YAA ...

Aynen kardeşim al bendende o kadar ben okulada gitmiyorum artık.. hayatımdaki herşey yarım kalıyor 22 senem boşa geçmiş gibi bu şeyden kurtulmanın hayalini kuruyorum belki geri kalan hayatımı mutlu yaşarım diye saygılar...
IP
blanche
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı blanche Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2016 Saat 00:11
şuan 24 yaşındayım,üniversite tercihlerimi özellikle tıp fakültesi olan üniversitelere yapmıştım belki bi faydası olur belki iyileşirim diye.19 yaşında dokuz eylül üniversitesine başlamıştım.ne tıp fakültesi hastanesi nede izmirdeki onca özel doktor derdime çare olamadı,ben ise yine hayal kırıklığına uğramış ve herşeyden vazgeçmiştim.okuduğum okuluda sırf bu yüzden bıraktım.tam 3 yıl eğitimime ara vermek zorunda kalmıştım.bulduğum her işte çalıştım.para biriktirdim ve düzeleceğim günü sabırsızlıkla bekledim ama sonuç yine hüsran :) ama umudumu kaybetmiş değilim ve günün birinde düzeleceğime sonuna kadar inanıyorum.geçen yıl ankara üniversitesi 2 yıllık adalet uzaktan eğitim(derslere internetten giriliyo)bölümüne tekrar başladım ve şuan 2.sınıftayım.arkadaşlar siz siz olun okuldan asla vazgeçmeyin.uzaktan eğitim yada devam zorunluluğu olmayan bölümleri tercih edin ama yinede mutlaka okuyun.yoksa ilerde çok pişman olursunuz.hepimize geçmiş olsun..
IP
blanche
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı blanche Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2016 Saat 00:19
murat hocam yaptığınız herşey için size bi kere daha teşekkür etmek istiyorum.hastalığımla ilgili pek çok şeyi bu site ve sizin sayenizde öğrendim.burun damlasıda bi an önce piyasaya sürülebilse keşke.ne iyi olurdu.eminimki benim gibi tip 2 hastaları böyle bi ürünü bekliyolardır yıllardır.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2016 Saat 22:47
Murat hicam gecenlerde yine bahsetmistiniz burun damlasi ile ilgili bilgi biraz daha aciklama yaparmisiniz yani uretim yapilsa nasil bi fayda sunabilir bize bademcik baglantili bi damla olucak heralde
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2016 Saat 22:53
Hocam gercektwn cok yoruldum kafa olarak yukarda onceden yazdigim gibi cok yoruldum universitede 60 kisilik bi sinifta iki tane muabbet ettigim (oda bazen hic ) kisi var dusunun 19 yasindayim kafa olarak coook yoruldum hocam paranin almadigi seylerden biruymis buda parayla cozulcek bisi olsa hemen ...hocam buna cozum bulmamiz lazm kafa olarak cok yorgynum gece yastiga basimi koyuyorum gun icinde hic bisi yapmasamda kafa yorgunlugu beni bitirio ders calisirken hep tek calisiom otobuste tekli koltuklara oturuom arkadaslarim gel otur dio yanima derste ben yok diorum ...inanin bunlari yazarken de cok utaniorum bunlari yasicak adammiyim die kendime heranlamda guvenioeum kariyer olarak kendimi cok gelistiricekken onume engel bu agizkokusundan bi kurtulsam du yayi fetetecek guce sahiibim bunu abarti olsun die solemiorum .....HOCAM BU SORUNU COZMEMIZ LAZM LUTFEN BISILER BULUN
IP
asil35
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 20
Alıntı asil35 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2016 Saat 11:44
Murat hocam burun damlası burada ki bir çok hastanın sorununu çözecektir umarım, ne yapıp edip çıkarmanız gerekiyor, sizden mutlu haberler bekliyoruz..
yorum(suz)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Nisan-2016 Saat 13:19
Orjinalini yazan: asil35

Murat hocam burun damlası burada ki bir çok hastanın sorununu çözecektir umarım, ne yapıp edip çıkarmanız gerekiyor, sizden mutlu haberler bekliyoruz..

O halde "ilaç" kategorisinde burun damlası üretecek 1 firma bulun. (Kozmetik kategorisi değil)

Sağlık bakanlığı ilaç eczacılık dairesine 50-60bin lira dosya parası, üniversitelere >5 sene sürecek örtülü rüşvetlendirilmiş deneyler, sonra fabrika üretimi, şişelemek ve ilaç depolarına dağıtmak. Eczane-eczane ve doktor doktor dolaşıp yatırımı kurtarmak için satışı hızlandırmak. Bu işleri yapabilecek bir ilaç firması var mı bildiğiniz?

Haa bitmedi.
Aptal bir burun damlası çıkıp 3 şişe satarsan 1 şişe bedava veriyorum derse eczacı sizin ürününüzü satmaktan vaz geçebilir.

Burda yazamadığım sayısız engel daha var.
-M

IP
Nalmes
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Nalmes Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2016 Saat 14:37
Orjinalini yazan: aydinmur

Brun damlası burun damlası burun damlası !
İlaç firması ile bu konuyu yeniden görüşeyim.
-M

Hocam hangi burun damlası ? Forumda yeniyim. Bize düşen neyse yapalım dilekçe mı verelim şikayette mi bulunalım toplanıp eylem mi yapalım ne gerekiyorsa yapalım hocam yeter ki faydası olsun kurtulalım.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2016 Saat 20:09
yok bizlerin yapabileceği bir şey yok.
Ben bir burun damlası üzerine çalıştım. Bürokratik engeller sebebi ile piyasaya çıkaramıyorum.
-M
IP
saksafon
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 8
Alıntı saksafon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Ekim-2016 Saat 17:34
Orjinalini yazan: aydinmur

Orjinalini yazan: Emin

İNANIN BIKTIM BUNALDIM USANDIM. İNSAN İÇİNE KARIŞAMAMAKTAN USANDIM. OKULA GİDEMEMEKTEN USANDIM. AİLEME YALAN SÖYLEMEKTEN USANDIM. SÜREKLİ KÜFRETMEKTEN USANDIM. USANDIM USANDIM USANDIM.

Genç bir insan nasıl bu hale gelebiliyor, bilmek istiyorum. Buna çözüm bulmamız lazım.
-M

Şimdi şuan buna oturup ağladım işte... :(
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ekim-2016 Saat 17:49
herkes bizim ağzımızın kokmasını istiyor devlet bile :D
IP
denizedogru
Üye
Üye

Gönderilenler: 74
Alıntı denizedogru Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ekim-2016 Saat 19:52
Bende oyle dusunuyorum. Neredeyse umudum kalmadi ve bu sorunu yasamayanlar bir gram anlamiyor halimizden oyle caresizce bekliyoruz iste kimimiz evden bile cikamiyor. Bir umutla foruma bakiyoruz cozum var mi diye. Ne yapsak gonullu arkadaslarla toplanip ses getiren bir intihar eylemimi gerceklestirsek en azindan geride kalanlara faydamiz olur. Murat hocam sizde bize cok destek oldunuz hatta olmaya devam ediyorsunuz. Tesekkurler.
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 53
Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ekim-2016 Saat 21:45
bu gönderiyi baştan sona okudum gözlerim yaşardı geçen yıl bende böyleydim vaybe diye geçti aklımdan
vaybe hergünümün kıymetini bildiğimi sanıyormuşum daha çok dikkat edicem geçirdiğim zamanlara

bu arada arkadaşlar geçen yıl biz buluşma yaptık burdan bi arkadaşla sizi en çok anlayacak biziz yakın olanlar mesaj atsın buluşalım gerçekten manevi olarak çok destek çıkarım uzakta olanlarda face den ekleyin birbirinizi öyle görüşün ama unutmayın ki bu hayata 1 defa geliyoruz bir daha gelmicez biraz daha cesaret
umarım yazdıklarım sizi cesaretlendirir
asla pes etme
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu