Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: kurtuldum galiba Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
cmgard
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 11
Alıntı cmgard Cevaplabullet Konu: kurtuldum galiba
    Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2016 Saat 17:16
Arkadaşlar öncelikle kokunun sebebini tam anlamıyla buldum.Dişimde çürüklerim var,geniz akıntım var ama ikisinden de bağımsız bi şekilde buldum.Bugün sabah normal kahvaltımı yaptım.Öğlen dışarı çıkarken dişlerimi ve dilimi fırçaladım.Bugün diğer günlerden farklı olarak çok tıkabasa yemedim.Sindirim yaparken vücut sanırım çok su harcıyor ağzım kuruyordu.Bugün ağzım kurumadı ve sürekli ağzımın içinde salya beklettim.Murat hocamın bi yazısında görmüştüm.Tip 1 için dilinizi damağınıza yapıştırmayın aralık bırakın diyordu.Denedim ve sonuç aldım bugün hiç koku oluşmadı.Dişlerimi fırçalamadığım zaman bile oluşmuyor.Mide boş olunca yemekten sonra 2.5 3 saat geçince bi koku hisseder gibi oldum açlıktan.Hemen bi cicibebe vardı çantada onu attım ağzıma tekrardan normale döndü.Ama konuştuğum zaman mesela ağzımda bi kuruluk oluşmaya başlıyor.Hocam konuşmamak da elde değil sonuçta,bu konuda fikrinizi alabilir miyim?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2016 Saat 22:02
Evet bu uygulama önerisi bana aittir doğru.

-dişler aralık
-dudaklar kapalı
-ağızda salya biriktirin

Konuşmak veya yutkunmak, yemek, içmek işlemleri yapılmıyorsa bu pozisyonda beklemek Tip 1 ağız kokusunu hafifletebilir.
-M
IP
Mnsm
Üye
Üye

Gönderilenler: 67
Alıntı Mnsm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2016 Saat 23:03
Kokunun hafiflemesi az yemek olabilir.
Sindirim ne kadar fazla ve zorlu koku o kadar fazla oluyor.

Iki gun once bir doktora gittim ama normal muayene degil adamda bir cihaz var sol elimden bakti ve damar yollarini inceledi daha bana birsey sormadan kagida gastirit yazdi bendede antral gastirit var zaten tabi sasirdim sonra dedim dil pasi var koku var falan doktor gastiritten dedi ve bitakim ilaclar verdi daha alamadim alip kullanacgim size detaylari yazarim
IP
Mnsm
Üye
Üye

Gönderilenler: 67
Alıntı Mnsm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2016 Saat 23:05
Bide ekliyim sadece gastirit degil birsuru seyler yazdi ben sadece onu okuyabildim
IP
cmgard
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı cmgard Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2016 Saat 19:05
Hocam cicibebe ve form gibi büskivi yediğimde ağzımdaki tükürük miktarında bi artma oluyor ve koku direk yok oluyor.Tükürük salgısıyla yok oluyorsa koku,ağızdaki bakterileri öldürücü özelliği falan mı var salgının?Ağzım kuruduğunda direk koku oluşuyor.İşin içinden çıkamadım
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Nisan-2016 Saat 09:37
Bak kardesim agizdaki tukuruk cok oldugunda azalir hatta yok olur koku bizdeki sorun su tukruk az ama sorunu tespit edop kurtuldugunda tukuruk salgi sevitesi normale donycektir
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Nisan-2016 Saat 20:46
yavaş yeme olayıda baya işe yarayacaktır . Oda sindirim ile alakalı hızlıca yediğimizde sindirimi zor oluyor. Bunuda yaptımı daha iyi olur.
IP
Burazin
Üye
Üye

Gönderilenler: 61
Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-2017 Saat 14:24
Forumu 3,5 aydır takip ediyorum
Bunları işinize yaraması için yazıyorum
Dert ortaklarım hepinize merhaba
Sorun bulundu iyileşmeme az bir süre kalmış olabilir
Olayı hemen anlatayım
Paraya kıydım ve çok iyi bir kbb doktoruna gittim yine de pek fazla umudum yoktu
Bende sürekli bir geniz akıntısı vardı ve başıma sürekli ağrı girerdi
Genellikle sol taraftan giriyordu ancak arada bir sağ tarafta ağrıyordu Kaç defa devlet hastanesine gittim ancak antibiyotiği verip verip gönderiyorlardı bende sinir krizleri geçirip eve dönüyordum
Son gittiğim doktor uzun kameralı çubuklarla beynime kadar baktı :D
Zaten muayne sırasında gözümden yaş geldi
Benim genellikle burnumun sağı tıkalı olurdu ancak işin ilginci sağ burun mukozası ve burun etleri sağlıklı göründü içimden yine sövmeye başladığım anda sol tarafa geçtik
Sol burun mukozasında sinüs boşluğunun önünde ödem tespit edildi ve sol alt burun eti mukozasıda soluk çıktı
Doktor bana direk sinüs işleyişinin bozuk olduğunu söyledi
Geniz akıntısının tek taraflı olduğunu söyledi yani sağdan arkaya akış yok sol ise direk arkaya akıyormuş
Ödem çözücü ve hava yolunun rahatlaması için sprey verdi
İşe yaramazsa sinüs kanalını genişleteceğini söyledi ve salgı yollarını düzenleyeceğini belirtti
Yani ameliyat edeceğini söyledi
Ayrıca şunu söyleyeyim tomografi de sol maksilde mukozal kalınlaşma var yani bir sorun mevcut
Şimdi size fikir vermesi için yazıyorum bir burun spreyi sıkın ve herhangi bir tarafta yanma kaşınma tarzı bir şey olur ise sinüslerinize yoğunlaşabilirsiniz
Evian diye bir arkadaş vardı onun yazılarını okuyup fikir edinebilirsiniz
Adam uzman olmuştu ve yazdıklarının bana çok faydası oldu oldu
Umarım birilerinin iyileşmesi adına faydalı bir yazı yazmışımdır
İnşallah hepimiz kurtuluruz
IP
Umutla
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 9
Alıntı Umutla Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-2017 Saat 19:23
Burazin merhaba özelden bize doktorun adını yaZarman bu konuyla ilgilenen cok az kbb doktoru var buldugumda bi ayrıntıyı es geçmek istemiyorm acil dönüş bekliyorm lütfen ☺ İnşallah hep birlikte kurtulucaz bu illetten kokunun kaynagı yüzde bi milyon akıntı yada tükürükteki yogun kıvam ama birde çaresini bulabilsek
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2017 Saat 21:05
...burun mukozasında sinüs boşluğunun önünde ödem tespit edildi ve sol alt burun eti mukozasıda soluk çıktı ...
...sol maksilde mukozal kalınlaşma var...

Bunlar bende de çıkıyor ve alerjik rinit diyorlar, sendeki neyse ki bir sorundan dolayıymış umarım çözülür.   
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ağustos-2017 Saat 12:37
Effect internette yaptığım araştırmaya göre sinüs deliklerinin boyutları kalem ucu kalınlılığındaymış 1 ile 3 milimetre arasında değişkenlik gösteriyormuş.
Burna boşalan bu kanalların hem yapısının dar olması,hemde allerji sebebiyle ödemin oluşması,direkt olarak kanalın görevini yapamaması anlamına gelmekteymiş
Normalde allerjik rinitin ağız kokusu yapmaması gerekiyor.Burun mukozasının yapısını bozup,geniz akıntısı oluşturduğu anda sıkıntı başlıyor
(Allahım nelerle uğraşıyoruz) :(
Sende de bunlar çıkıyor ise sinüsün havalanmasını engelleyen problemin var olduğunu düşünebilirsin
Zaten boğazda yapışkan tükürük olmasının en büyük sebeplerinden birisi sinüslerin iyi çalışmamasıymış
Çevremizde allerjisi olup da ağzı kokmayan bir sürü insan var,annemde babamda burnu sürekli foş foş eden insanlar.Bazen keşke beni dünyaya getirmeselerdi diyorum.Belki sorunu buldum ama iyileşeceğimin garantisi yok.İyileşsem bile bu psikolojiyi nasıl atlatırım bilmiyorum
IP
bedbahtadam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bedbahtadam Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2017 Saat 00:28
Rhino horn dediginiz seyi aldim hocam simdi ust uste bi kendi tuzu bi de sinus rinse kitin tuzuyla denedim ciddi manada sinus rinse kitten (tozlari karsilastirmiyorum farksizlar birbirinden ama rhino hornun caydanlik sekli daha faydali sanirim sinus rinse kitte surekli sıkıyorsun iyi olmuyor) daha faydali oldu nefesim ferah burnumdaki agirlik gitti ama dilin iki yaninda pas gibi bir seyler var ortasi temiz afedersiniz kabizlik da var sanirim sorunlarim tam olarak kesinlesti diyebilirim 1-mukoza kalinlasmasi mi diyorsunuz yogun kivamli yapiskan akinti sinus problemi oldugu kesin (kbbde sinusler temiz cikiyordu alerjik rinit tanisi konuluyordu) 2-bagirsak hareketleri sabah aç karnina bol su icince tuvalete cikiyorum ve agzimdaki agirlik ferahliyor (afedersiniz ama insan tabiati ayip olmaz) kesinlik sinusle alakali sorunu cozdugum an kokudan kurtulurum ama ne yapacagim hic bilmiyorum 🙄 hele kurtulduktan sonra bu psikolojiyi nasil atlatacagim derdin buyugu o (cok asagilandim fiziksel gorunumun cok iyi olmasina ragmen asosyal olarak 22 yasima kadar geldim sevdigim kiza acilamadim suruyle insani icerden curutecek sey... Ya sabir ya şafi diyerek tedaviyi arayacagim artik gerisi icin Allah kerim
IP
Ethic
Üye
Üye

Gönderilenler: 54
Alıntı Ethic Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Ağustos-2017 Saat 22:30
Aranızda hiç akciğer enfeksiyonu geçiren oldu mu pnömoni(zatürre) gibi bir şey..
IP
bedbahtadam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bedbahtadam Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-2017 Saat 17:08
Ek olarak alt tarafta 2 gömülu 20lik diş var(biri curuk azi disi de curutuyor sanirim) bu da problemin kaynagi olabilir diye dusunuyorum dil kokunde agir bir koku var yabanci forumlarda bu sorunlari yasayan gomulu 20likleri aldirip kurtulanlar var benim baya komplike sorunlar rhino horn effect'in kokusunu gecirmis benimkini azaltti sadece demek ki hem 20lik hem sinusle alakali bir sorun var?! Sayin hocam siz ne dersiniz gomulu disleri aldirip bu lanetten kurtulan oldu mu? (yabanci forumlarda sizin isminiz geciyor postlarda bir kac isimle beraber size cok mutessekkir olan var kurtulanlardan link verebilrim)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ağustos-2017 Saat 21:54
Orjinalini yazan: bedbahtadam

siz ne dersiniz gomulu disleri aldirip bu lanetten kurtulan oldu mu?

Bu konu konu konuşulmuş olabilir diye hatırlıyorum

http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1790
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2017 Saat 12:02
Murat Bey merhaba, üstteki gönderimde sorunun bulunduğundan bahsetmiştim.
Sorunumun geniz akıntısı olduğundan emin olmak için üst solunum yollarını tedavi eden antibiyotik kullandım.
Geniz akıntım ve ağız kokum geçti.
İlaçları bırakınca akıntı geri geldi.
Muayne olduğum KBB doktoru akıntının sebebini zaten buldu.
Muayne ücreti zaten 300 tl
Ben doktordan ameliyat için fiyat aldım
6000 tl dedi,hastane hariç yani bıçak parası
Hastanede 3-4 bin lira isteyecektir
Size ve forumdaki arkadaşlara sormak istediğim soru şu:
Siz olsaydınız bu paraları verip tedavi olur muydunuz?
Hayatım açısından kritik bir karar vereceğim hepinizin fikrini almak isterim
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2017 Saat 14:21
Sadece "üst solunum yollarını tedavi eden antibiyotik" yoktur.

Bütün antibiyotikler bütün dokulara ulaşır. Öldürebileceği BÜTÜN bakterileri öldürür.

Bir antibiyotiği uygualdığınızda saçınızın kıl dibinde yaşan bakteriyi de, midenizde yaşan bakteriyi de, bağırsağınızda yaşanı da, kulağınızın içindekini de, akciğerinizdekini de, idrar yollarındaki bakteriyi de, dilinizin üzerinde koku yapıcı bakteriyi de, tırnak dibinde yaşayan bakteriyi de (etkileyebiliyor ise) öldürür.

Şunu söyleyemeyiz:
Üst solunum yoluna etki eden antibiyotik ile koku geçtiğine göre problem üst solunum yolundadir diyemeyiz.

Şimdi tutunuğunuz yolun doğru olmadığını daha net olarak anlamış olduğunuzu zannediyorum ?
-M

IP
Ethic
Üye
Üye

Alıntı Ethic Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2017 Saat 23:11
Burozin diyelim ki karar verdin ve opere oldun. (Şu an ben de seninle aynı aşamadayım). Bizimki kronik bir durum o dilimizde oluşan biofilm kim bilir daha nerelere kadar yayıldı (üst solunum yolundan alta) bu yok olmaz. Bilemiyorum kimseyi demoralize etmek istemem ben de opere olucam ama büyük ihtimal geçmeyecek belki bir nebze azalır ki o da normal insanların sınırına bile gelmez diye düşünüyorum ben.
IP
Ethic
Üye
Üye

Alıntı Ethic Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2017 Saat 23:13
Grupta vardı bu şekilde opere olup geçmeyen arkadaş da var onunla detaylı konuşmak lazım ama insanların cevap vermeye bile tahammülü kalmamış.
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Eylül-2017 Saat 12:26
Ben ağız kokusuna sahip kişileri yürüyen ölülere benzetiyorum
Sadece nefes alıyoruz ve psikolojik olarak bitmiş vaziyetteyiz
Sadece şunu söyliyim siz anlayın
20 ay beraber olduğum kız arkadaşımdan ayrılmak zorunda kaldım
Bu kokuyla ona zulmetmek istemedim
Sakızlar gargaralar idare ettim ama daha fazla dayanamadım
Evde günlerce hüngür hüngür ağladım
Öyle çok sevdim ki şunları yazarken bile gözlerim doluyor
daha fazla uzatıp ajitasyon yapmak istemiyorum
Cuma günü hastaneden randevu aldım ordaki doktora ameliyat olmak istediğimi söyleyeceğim
O parayı babamdan isteyemem o yüzden devlette olacağım
Geçerse ne mutlu bana, geçmezse de kafama sıkarım herhalde
Kaybedecek hiçbir şeyim yok
Hayatta gram keyif almıyorum
Konu çok dağıldı
Murat hoca söylemişti : Siz sorunu düzeltirseniz biofilm zaten geçecektir
Saksı su falan öyle bir örnelk vermişti forumda bulabilirsin
Kendisine cevabı için teşekkür ediyorum
İyi bakın kendinize

IP
Bikkin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
Alıntı Bikkin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Eylül-2017 Saat 01:43
Burozin kesinlikle yueuyen olurler gibiyiz:( bende bi bayan olarak tum teklifleri reddetmek zorunda kaliyorum :( senin gibi yillardir da agliyorum :( millet de beni havali birisi saniyor benim dersimi de anca bizim gibiler biliyor cunku benim nefesim napsamda igrenc kokuyor diyemeyizki :(((((((((((
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Eylül-2017 Saat 21:11
Yahu neler oluyor ? ne gerek var bu kadar karamsarlık, bedbahtlık, üzüntü?

Kokusuz ağız yoktur. Kokmayan ağız yoktur. Herkesin ağzı kokar. Herkes sizin gibi yapsa toplumsal melankoli krizi çıkar valla :-)

IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Eylül-2017 Saat 23:14
Hocam hayat akıp gidiyor, insanlar eğleniyor, mutluluklarını birbirleriyle paylaşıyorlar...
Bizler ise , bu hayata seyirci kalıyoruz yaşamıyoruz ki...
Sadece seyrediyoruz,çabalıyoruz uğraşıyoruz geriye kocaman bir hiç kalıyor
Mart'ta 22 yaşıma gireceğim ama kendimi 65/70 yaşında gibi hissediyorum
Bıkkın arkadaşımın havalı görülme durumunun aynısı bende de var
Elim yüzüm düzgün çevremde beğenilen birisiyim ama olmuyor
Keşke demekten sıkıldım
Ailemden nefret ediyorum evdeki herkesin boğazı burnu leş gibi foş foş
İlerde olurda kurtulursam evlendiğimde çocuğumun olmasını bile istemiyorum
Neyse cuma gününü bekliyorum ameliyat etmem derse doktoru dövebilirim
Hepinize mutluluklar kokusuz günler umarım derdinizin çözümünü bulursunuz

IP
bedbahtadam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bedbahtadam Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Eylül-2017 Saat 23:52
Hocam saygisizlik etmek istemem ama yasamadan anlayamazsiniz fiziksel olarak cekici bulunmama ragmen hoslandigim kiza (onun da benden hoslandigini bildigim halde) 6 yildir evet TAM 6 yildir acilamiyorum hastalik 10 yildir var zaten.. Bu aci her seye yeter.. Beynin gönlün acıyor ):
IP
Umutla
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Umutla Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Eylül-2017 Saat 19:24
Bu öyle bir illetki yaşamayanın anlaması mümkün deil . Bn evliyim arkadaşlar ve eşime aglayarak anlattım artık bu durumu yoksa o gün intihar etmeyi falan düşünüyodım 🙈 Anlattıklarımı ce bu sorun için yaptıklarımı hayretler içerisinde korku dlu gözlerle dinledi . Bitirdiğim umutlarım onun sayesinde yeniden yeşerdi diyebilirim . Dırumun bnm için ne kde zor ve acı verici oldugunun farkına vardı şimdi birlilte mücadele ediyoruz bu sorunla. Sizden ricam lütfen ama lütfen en güvendiğiniz insana bu sorununuzu anlatın bütün çıplakllıgıyla . Bu aksam yatmadan önce düşünün bu sorunu kime anlataam bna faydası olur diye belkide hayatımızın dönüm noktası bununla alakalı olucak . Yalnız mücadele etmek cok zor dayanılıcak gibi deil ki bn 15 yıldır hayatımda ilk defa birine bu sorununu anlattım ilk defa yüksek sesle bnm agzım kokuyo die söyledim bunu konusurken inanın o kadar agladıgımız şeyleri anlatırken her agız kokum die başladıgınzda gülme alıcak sizi 😂🙈
IP
bedbahtadam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bedbahtadam Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2017 Saat 01:04
Bilmiyorum anlatacak kimsem yok melankolik oldum ciktim bu hastaliktan yemin ediuorum 1 gün ya 1 gün mutlu oldugumu kafamin rahat oldugu gunu hatirlamiyorum... Illetten kurtulursam (sanmiyorum lanetli gibiyim) yogun psikolojik tedavide almam gerekecek ((:
IP
bedbahtadam
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı bedbahtadam Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2017 Saat 23:06
Arkadaşlar umutsuzdum ama arayüz fircasi aldim gömülu (alt cene 20likler)in arasina   arayuz fircasini soktum aman allahim oyle bir koku olamaz... Sanirim sorunumu buldum disciye gidecegim en yakin zamanda haber edecegim dualarinizi bekliyorum, (a.rinit konka sismesi falan da var ama ben 20lik dislerin ana etken old dusunuyorum insallah oyledir olmadi şıklari elemis olurum
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Eylül-2017 Saat 03:51
Orjinalini yazan: Ethic

Aranızda hiç akciğer enfeksiyonu geçiren oldu mu pnömoni(zatürre) gibi bir şey..

Olabilir , yılda en az 3 kez hastalanırdım ve yoğun şekilde aokunum yolu enfeksiyonu kaynaklı sorunlar yaşardım. antibiyotik almadığım çok oldu ve hastalığın 2-3 hafta sürdüğü.
Akciğer temizliğine ihtiyacım çok ama nasıl yapacağımı bilmiyorum , nette herbalistlerin çılgın tavsiyeleri var.
Aidin salih arpa suyu filan demiş , onu bulamadım bile.
Günde 10 limon suyu denmiş.Denedim ama midemde sorun var hemen alarm verdi kestim.
Alerji testi de olmam gerekiyor öncesinde.
Bir de boğaz yanması demişler bende de çok fazla oluyor o.
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2017 Saat 02:59
Umudunu kırmak istemem ama Murat Hoca söylemişti:
Bütün vücut çukurları kokar
Çarşamba doktora gidiyorum,tomografimi de aldım
Bir şey bulamazsa tomografi CD sini doktorun ağzına sokucam
Vallahi delirdim artık,Allaha olan inancım da kalmadı
İmtihanmış ne imtihanı,böyle imtihan mı olur?
Böyle olacağını bilsem doğmazdım
Yılbaşına kadar kurtulamazsam sıkıyorum kafama,söz verdim kendime
Bir de sizin için not bırakacağım haberlerde görürsünüz
Böylece doktorlarda daha duyarlı olurlar
Ben kurtulamasam da sizler için yapacağım
IP
Umutla
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Umutla Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Eylül-2017 Saat 19:24
Burazin aynı duygu çöküntüsü içindeyiz sanıyorum dine olan inancımz bu sorun yüzünden aynı duruma düştü bnmde kafamıza sıkma konusuna gelicek olursak bnde aynı sekilde kendime bir tarih verdim saçma sapan bi pskoloji içindeyiz ve bize bizdn baska kimse yardım edemiyor . Birbirimize destek olmalıyız arkadaşlar böyle yokolup gidemeyiz hayattan . Napsak bi vatsap grubumu kursak 🙈 Anlık duygularımızı paylaşanileceğimiz yada bulusaşım hepbirlilte konusalım kendimizi cok yaşnz hissediyorz çok çıkmazdayız ya lanet olsn
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2017 Saat 16:31
Hocam iyi günler , bugün de doktora gittim sol burun mukozası anlamsız şekilde soluk dedi. Sinüs kanalının önünde ödem devam ettiği için mukus birikmesi oluyor ve burun içine boşalma gerçekleşmiyormuş
Allerji mi var diye sordum
Bunun allerjik görüntü olmadığını söyledi
Tomografiye baktı kanallar açık dedi
Tomografi tek başına anlamlı değil dedi
Hocam bu solukluğun sebebi Allerji değilse ne olabilir?
IP
bedbahtadam2
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı bedbahtadam2 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2017 Saat 20:13
bedbahtadam hesabının sifresini unuttum =) neyse dişciye gittim bugun 20likler fena dedi (özellikle benim sikayetci oldugum sol alt icin kesinlikle alınmalı dedi bir şey cıktıgı icin sevindim :)) salı günü operasyon var kurtulacağıma inanıyorum (geniz akıntısı da var ama bence etken 20lik dişler iltihabı hissediyorum agzımda dilimde ) annemin kabrine gittim disciden sonra kurtulcagımı söyledim :D:D insallah da kurtulcam (tonsilectomy ve septum deviasyonu ameliyatları durumumu iyilestirdiydi kısmen ama sali günü final vuruşunu yapiyorum insallah dualarınizi bekliyorum ) olmazsa da ugrasıcaz intihar falan sacmalamayın ya ne intihari illa cozulecek bu sorun YAŞAMA TUTUNUN yillarim kayboldu ama HAYIRLISI :)
IP
Burazin
Üye
Üye

Alıntı Burazin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Eylül-2017 Saat 20:37
Ben neyim şimdi Sinüzit mi allerji mi
Yorum yapabilecek kimse yok mu?
Solda iltihap var inflamasyon dedi yanlış hatırlamıyorsam
Hocam lütfen yardım edin
Tükendim artık
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu