Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Annemin ağız kokusu geçti Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
secret44
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 8
Alıntı secret44 Cevaplabullet Konu: Annemin ağız kokusu geçti
    Gönderim Zamanı: 24-Haziran-2016 Saat 22:34
Merhabalar, sitede mağdur arkadaşlarımızı görüp bir nebzede olsa dertlerine derman olurum diye üye oldum.
Annemin yaklaşık 6 yıl önce ağız kokusu vardı sürekli olan bir kokuydu ve uzaktan da olsa fark ediliyordu.
Daha sonra sürekli öksürük şikayetiyle göğüs hastalıkları bölümüne gitti ve doktor etken maddesi montelukast sodyum olan bir ilaç verdi arzu ederseniz ilacın isminide yazabilirim reklam olmasın diye yazmadım.Bir kutu kullandıktan sonra hem öksürüğü hem de ağız kokusu geçti.
Belki göğüs hastalıklarına gitmeyenler vardır bir de bu yolu denesinler diye bunu yazmak istedim. Umarım herkes bir an evvel şifasını bir şekilde bulur.

IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Haziran-2016 Saat 23:50
Ilacin ismini yazarsan ii olur belki endikasyonlarindan hangi bolge kaynakli oldugu hakkinda bilgi sahibi olabiliriz ...ama annen sigara kullaniomuydu yani sadece oksuruk kaynaklimiydi bu koku annende o zaman
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2016 Saat 02:30
hocam ilacın ismini tam olarak yazar mısın?
IP
secret44
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı secret44 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Haziran-2016 Saat 14:42
İlacın ismini soranlar olmuş singulair 10 mg
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2016 Saat 03:03
Arkadaslar bu ara iyice darlandim yani ciddi ciddi ya okulu birakma yada dondurma yi dusunuom bide babam la bu yaz fena kavga edicem heralde bidr kendisiyle ugrascam sikintidam saclarimi yoluom hergun ne mutluyum nede su hayattan gram zevk aliom su gumler sanki zorla zorunluluk oldugu icin yasanio benim icin yeter artik diorum ya ne bilim bi kanser olsaydi da en azindan tedavi alani belli olurdu vede durumunu az cok bilirdin anladinmi yani kanser bu 2 yil veya 2 ay yasarsim gel gorki bendede nefes kokusundan kurtulamazsam kafayi yerim her gecen yil heralde allah kahretsin be
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2016 Saat 16:13
Baska bir konuda yazmişdım bunun caresi yok diye ,baska arkadas bana atarlanmisdi ben bulucam diye .Kimseyi umutsuzluaqa sevketmek istemem ama modern tip bunun caresini asla bulamaz asla .Biri bana cevap versin bi tip neyin caresini bulduki aqiz kokusunun caresini bulsun.Ben kendi adima bunun imkansiz olduqunu dusunuyorum .Kentrilyonda bir bile bi ihtimal yok .Kurtulunur nasil ?Aqiz hijyenine dikkat etmeyen gider dr dan eqitim alir dis ipi vs kullanir ,distasini temizletir kaplamanin altini temizletir vs gecer.Bu tipler kurtulur kolaylikla yoksa baska sebepse bu modern tip bu la maz .
IP
secret44
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı secret44 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2016 Saat 21:28
Annem sigara kullanmadı hayatı boyunca.Ben de üç gündür o ilacın muadili olan notta kullanıyorum koku yok şimdilik ama ileride gelir mi bilemem. Bence sadece mide ve kbb ye yoğunlaşmayın göğüs hastalıkları doktorum ile görüştüm koku sebebi diğer seçenekler elenirse alerjiden de olabilir dedi.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2016 Saat 23:19
Mmk abartma .ben üniversiteyi bitireli on yil oldu hala cekiyorum.üniversiteden cok önceden beri vardi.en fazla bir omur boyu cekersin.eger omrunun sonuna kadar sabreder allahtan gelen bu sinavi gecersen kiyamet gunu bir cok insan sana verilenleri gorunce keske bizimde derilerimiz makasla dogransaydi diyecekler.bizde cok zaman darlaniyoruz.Rabbim hepimize su mübarek ramazan ayi hurmetine şifalar versin.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Haziran-2016 Saat 13:51
En gicik oldugumm durum ne biliomusun her defasinda birileride cikip dioki allah bizi bununla siniyo ya insani oruclu oruclu gunaha sokmayin lutfen ....demekki sen alismisin milletin senden uzak dutmasina ....benim bulundugum ortam geregi bu mumkun deil anladin.......ayrica bir insanin alerjisi olmadigi halde alerji cikabilirmi yani sahsen benim biseye alerjim yok yani bildigim kadariyla
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Haziran-2016 Saat 02:01
Mmk ben sadece sana destek olmak istedim.ki burasi zaten birazda bunun için var.sabri tavsiye etmek gerekir.ayrıca sen benim ne is yaptigimi bilseydin boyle konusmazdin.hatta su anki psikolojin benim isimde calissa idin isi birakirdin.neyse allah şifa versin hepimize.
IP
ümitvar
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 31
Alıntı ümitvar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Haziran-2016 Saat 13:00
Kosu arkadaş dogru söylüyor mmkk.Düsundugun o kötü seyi yaptiginda neyle karşılaşacağını biliyor musun?Evet dayanılmaz hale gelebiliyo bazen ama dünya hayatı işte. Kimi maliyla kimi evladiyla kimi sagligiyla deneniyor.Tedavisiz bi dert yok. bizim icin.Allah ne zaman şifa vermeyi isterse bizde o zaman iyilesicez.O zamana kadar yapmamiz gerekense oturup beklemek ya da kendimizi öldürmek değil.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Haziran-2016 Saat 19:34
Ben oturup beklemiyorum veya olumu dusunmuyorum .... neler yapmam gerektigini tedavi yolllarini dusunuorum baglantilar kurmaya calisirorum ayrica   adam akilli doktor arastiriom tip okudugu halde HANZO olanlar var adam aylik en az 6 7 bin tl alio ama HANZO
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Haziran-2016 Saat 12:01
İlaca baktımda astım hastalığı içinmiş,bende ki koku 7/24 var.küçükken bende de aştım vardı çok şiddetli geçiyordu si di hastalık varmı yokmu bilmiyorum en kısa zaman da doktora gideceğim,peki aranızda bu hastalığı geçiren varmı ?
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Haziran-2016 Saat 16:53
Kardrsim eger bademcik kaynakliysa aldirinca tamamen gecio ....insallh bende bademciklerimi aldirinca tamamen gece
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Temmuz-2016 Saat 10:15
Benim annemde de üç dört yıldır çok şiddetli ağız kokusu vardı. Çok sigara içtiği ve dişini fırçalamadığı için olduğunu düşünüyordum. Şimdi dişlerini implant yaptırıyor ve koku geçti. Herhalde kaplama veya çürük diş kokusuydu.

Bademcik ameliyatı kesin çözüm değil, ben de oldum koku geçmedi. Sadece koku bademcik kaynaklı ise faydası olur.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Temmuz-2016 Saat 12:24
Devlettemi oldun ozeldemi ameliyati   ayrica   ozeldeki kbb ciler bile para vermene ragmen ameliyati yapmiomus..ole duydum hanzolar mis
IP
secret44
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı secret44 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Temmuz-2016 Saat 18:34
Arkadaşlar ben de ilacı bir haftadır kullandım ve koku geçti. Astımı olan arkadaş bence sende tekrar bir göğüs hastalıkları uzmanı ile görüş durumu izah et. Benzer bir ilaç verirler belki sorunun hallolur.

Bademcik ameliyatını ben yıllar önce çocukken oldum benim kokumun bademciklerle ilgisi yok mesela.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Temmuz-2016 Saat 21:56
Mmkk, biraz terbiyeli ol bence. Doktorlar ameliyat etmiyorsa bir bildikleri vardır. Özeldeki doktorlar şöyle böyle diye genelleme yapman hem ahlaki değil hem hepsinin kul hakkına giriyorsun. Doktorun yapmama sebebi, kokunun oradan kaynaklanmaması olabilir. Sen git dişçiye "sağlam dişimi çekin" de bir çoğu çekmez.

Ben özelde oldum. Benim ameliyatı da ilk başta yapmadı, çoğumuzun bildiği sprey ve ilacı verdi. Kullan faydası olmazsa gel deyip gönderdi. Bir ay sonra gittim peki yapalım dedi. Sonuçta etkisi olmadı.

Arkadaşlar, başlıklara yazarken paragraflara ayırın. Tek paragraf oldu mu okunmuyor. Siz derdinizi anlatamıyorsunuz biz ortak soruna sahip kişileri bulamıyoruz. 8-10 satırda bir boşluk bırakın ki okurken yorulmayalım, sıkılmadan sonuna kadar okuyalım.

IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Temmuz-2016 Saat 19:28
Kardesim ben yanlis bisi solemedim doktorlarimizin cogu kotu   ben gecenaylarda 40 dere bak abartmiyorum 40 derece ateslendim benim ateslerim hep bole yuksek olur 38 39 40 felan doktora zor yetistirildim DEVLETE    kadin doktor bakti ve bana AFERIN yazdi bilirsin aferin ilacini bebelere verilir kadina biraz sitemli ciktim o halde gece ates oyle bi arttiki dayanamadim OZELE gttim 4 saat yattim hastanede tahliller serumlar derken doktor bana 1000 mg lik antibiyoti yazdi anca 2gune gecti COK HANZO DOLTOR VAR   ozeldede parayi veren dudugu calio
IP
Bedlife
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 4
Alıntı Bedlife Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Ekim-2016 Saat 19:40
Ben de yıllardır aynı durum..bugün ilk defa hatta burnumdan da geldiğini.hissettim.etrafımdaki bütün insanlar elleri burunlarında dersi.dinlemek zorunda kaldılar.kimse ile iletişime geçemiyorum artık.hep sus pus ki artık burun da eklendi..nedenin geniz akıntım olduğunu düşünüyorum çünkü boğazıma bir şey yapışıp kalıyor yıllardır..randevu aldım KBB den ama kimsenin de çözüm bulabileceğini düşünmüyorum..
IP
Reisbey233
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 27
Alıntı Reisbey233 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Mart-2018 Saat 14:07
Allah tarafindan lanetlenmis arkadaslar hic takadim yok yazmaya konusmaya gecmeyen agiz kokum var gitmedigim doktor kullanmadigim ilac kalmadi hem kimyasal hemde birkisel sonuc hustan gram fayda gormedim biktim usandim hayatim zindan oldu..yardim edebilecek biri varsa burdan ulasabilir.osman-ciftel@hotmail.com
Allahimyardimet
IP
nisaluce
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 69
Alıntı nisaluce Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mart-2018 Saat 02:51
Kronik saman nezlesi için Yedikule Göğüs Hastalıkları hastanesinde deride ve kanda yapılan alerji testinden sonra (yalnızca polene alerjim çıkmıştı) bana reçete edilen ilaçlar Aircomb, Avamys sprey ve montekulast sodyum içeren Singulair 10 mg. Düzenli kullandım ancak benıim ağız kokum yoktu o zaman bu ilaçları kullandıktan üç ay sonra birdenbire 2 gün içinde ortaya çıktı.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2018 Saat 12:27
Peki ağız kokunuz devam ediyor mu?
Bir de, acaba bu ilaçlar mı tetikledi,yoksa tesadüf mü oldu?
Aslında bu ilaçlar üserinde düşünmek gerek!
IP
nisaluce
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 69
Alıntı nisaluce Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Nisan-2018 Saat 14:06
Mahoni Ağız kokum ve kokuyla aynı anda ortaya çıkan dilimin beyazlamasi hiç geçmedi, montekulast sodyum hariç zaten yıllardır kullandığım ilaçlar ve spreydi, tetikledigini sanmıyorum.
Diğer sikayetlerimle alakalı komplike sorunlarin sebep olduğu bir belirti Bence ağız kokusu.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Nisan-2018 Saat 16:04
Anlaşıldı arkadaşım
Cevap için tşk ederim.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu