Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: PharmolZn Tip 1 Tip 2 Tip 3 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Konu: PharmolZn Tip 1 Tip 2 Tip 3
    Gönderim Zamanı: 21-Ağustos-2016 Saat 06:15
Selamun aleyküm cümleten,arkadaşlar tip 1 iseniz bu gargarayı calkalayin aqzınızda ,tip 2 iseniz burnunuza damlatın ,tip 3 iseniz bir yudum yutulabilinir bence .Deneyin derim çünkü çinko Dr Murat Aydın hocamizin dediqi gibi ulaşdıqı yerde etki eder nereye ulaşirsa oraya etki eder.Ama oxsyfrsh i önermem çünkü bildiqim kadarıyla içinde oksijen var.Yani burna verilmez vaya yutulmaz .Yutsaniz bile bi zararı yok diyo ürün .Herkez tip ini belirlesin ve kullansın derim siz ne dersiniz Dr Murat Aydın hocam?
IP
hamza171
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 45
Alıntı hamza171 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2016 Saat 03:37
Ben murat hocama da söyledim bu gargarayı noemal kullanınca 4-6-8 saat idare ediyor sabahki kokuyu bile engelliyor bu tanı kesin tip1 olarak geöebilir mi bu yeterli midir ?
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2016 Saat 15:00
Tip 1 vakalarda en az 4 saat etki etmesi lazım. Bende 1 saat etki etmişti sonra kayboldu meğersem geniz akıntısındanmış. Bu şekilde en azından tip 1 mi değil mi anlarsınız ve bir seçeneği elersiniz.
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2016 Saat 17:14
hamza171 Dr Murat Aydın hocanin söylemine göre çinko ulaşabildiqi yerdeki kokuyu yok eder.Bu söylemden harekle bence heryere uygulamakda sakinca yok.Aqız a zarar vermeyen hatta yutulduqunda bile vücüdun % de bilmem kac çinko ihtiyacini karşılayan pharmolZN tip 2 için de kullanilir .Denemekde zarar yok derim.Tip 2 isen kullan 1 isen kullan hatta 3 bile deneyebilir derim . Ama tip 2 bence denesin kokuyu keser dusuncesindeyim .
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2016 Saat 17:33
Pharmol zn yi gizli şekilde nasıl alabilirim acaba internetten sipariş versem kapalı bir şekilde gelirmi kargora biligilerinde ağız kokusu diye yazarmı?
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2016 Saat 17:40
Arkadaşlar ben şahsen kokunun kaynağının boğaz veya yemek borusu olduğunu düşünüyorum eminim sizde önceden uzun süre reflü yaşadınız yemek borusu veya boğaz tahriş oldu bakteriye elverişli bi yer oldu bence ben tedavimi bu yönde araştrırcam Ayriyetten boğaz reflüsü hastalığı diğerlerini tetikliyor Orta kulak iltihabı faranjit geniz akıntısı vs bunlar sonradan olmuş olablir kafanızı karıştırır bence asıl sorun boğaz reflüsü.
IP
Mine
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
Alıntı Mine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 21:33
Merhaba,
Kendimi bildim bileli agiz kokusu ve bogaz da gicik sikayetim var kucukken gittigim bi doktor bogazim da bisey oldugunu,kokunun da gicigin da sebebinin o oldugunu soylemis. Doktor neyden bahsetmis olabilir sizce annem hatirlamiyor.Simdi gittigim doktorlar da biseyin yok diyip gonderiyolar biktim artik.
Pharmol zn 3 saat kadar etki ediyo hamdolsun ama sonra tekrar basliyo disarda da surekli kullanamiyorum napicam ben bi omur yanimda gargarayla gezemem sonucta
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 22:58
Gıcıktan kastın nedir? Balgammı,geniz akıntısı mı, ne tür bir gıcık?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 11:24
sanırım mine senle aynı sorunumuz var... ve doktorlar birşeyin yok deyip gönderiyorlar
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 18:31
Murat hocam siteye girenler bu kitabı oksuun pdff indirin hep gözüm görür ama okumadım bi ara okucam gerçekten roman gibi okucam sonuçta bu bizim hastalığımız biz hep ağzın kokmuyor kelimesini duymak için bu tarz şeylerle içli dışlı olmak yerine direkt iyileşmeyi hayal ediyoruz normal insanlar olarak ama iyileşsemde bende artık bu konu hakkında bilgi sahibi olmayı istiyorum
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 18:32
ve hocam size şöyle bi sorum var bademciğimden her zaman her dakika çıkartmıyorum taş bazı zamanlar çıkıyor bazende hiç çıkmıyor bu normal midir her insandamı olur? saygılar
IP
Mine
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Mine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 19:34
Balgam yok geniz akintisini bilmiyorum var mi yok nasil anlarim? Gicik tutunca en az yarim saat suruyo bogulucak gibi oluyorum sesim de gidiyo. turk kahvesi icince rahatliyorum anca ama o da kokuyu cok tetikliyo
IP
Mine
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Mine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2017 Saat 19:42
Orjinalini yazan: bazenhissediyor

sanırım mine senle aynı sorunumuz var... ve doktorlar birşeyin yok deyip gönderiyorlar

Bademcik tasi bende de oluyo ara ara ama temizlesem de hic etki etmiyo kokuya. Sanirim bende ki dilimden kaynakli dun kendi yaptigim elma sirkesiyle sildim dilimi bi kasikta suya karistirip ictim iyi geldi sanki. Bugun yapmadigim halde rahattim eskiye oranla
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2017 Saat 23:16
Ben artık geniz akintisinin kokuya neden olduğunu düşünmüyorum. Oluyorda bile çok az insanda oluyor.
Bademcik taşida etki etmiyorsa, dil pasın var demekki. Ancak koku kaynağı dil pası diyemeyiz. Nice insanda dil pası var kokmuyor. Sorunun asıl kaynağı bulunmalı.
IP
Mine
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Mine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 17:35
Orjinalini yazan: muzdarip96

Ben artık geniz akintisinin kokuya neden olduğunu düşünmüyorum. Oluyorda bile çok az insanda oluyor.
Bademcik taşida etki etmiyorsa, dil pasın var demekki. Ancak koku kaynağı dil pası diyemeyiz. Nice insanda dil pası var kokmuyor. Sorunun asıl kaynağı bulunmalı.

Pharmol zn da etki etmiyo sanki eskisi gibi
Siz de hala koku yok mu hacamattan sonra
IP
mmervve
Üye
Üye

Gönderilenler: 42
Alıntı mmervve Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2017 Saat 19:15
murat hocam bu pharmol zn gargaralardan bulamadım.dental ilana girdim orda 400 ml pharmol diye yazıyor zn yazmıyor.zn yazmaması onemlimi
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Eylül-2017 Saat 21:21
Orjinalini yazan: mmervve

murat hocam bu pharmol zn gargaralardan bulamadım.dental ilana girdim orda 400 ml pharmol diye yazıyor zn yazmıyor.zn yazmaması onemlimi

Değerli arkadaşlar doğrudan üretici firmanın sahibini arayınız 530-5103342

Kutusu buradaki gibidir:
http://pharmolzn.com
-M
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu