Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Ağız kuruluğu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
süpheli
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 11
Alıntı süpheli Cevaplabullet Konu: Ağız kuruluğu
    Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2016 Saat 15:44
Hocam size direkt nerden yazabilirim onu çözemedim o yüzden bu mesajınızı alıntılayarak soruyorum. Sadece ağız kuruluğu olması koku yapar mı? Çok fazla ağzım kuruyor ama koku var mı yok mu bilemiyorum tabi. Bunun için özel üretilmiş Biotene markalı jel gargara var sanırım ama Türkiye'de yok. kuruluk için başka ne önerirsiniz?

Düzenleyen aydinmur - 19-Eylül-2016 Saat 16:06
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2378
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2016 Saat 16:12
Evet ağız kuruluğu Tip 1 ağız kokusu sebebidir.
Suni salya (peoksidaz) içeren solüsyon ve gargaralar vardı eskiden.

Bir göz damlası öneriyordum, iyi geliyordu, fakat kalbi yavaşlattığı için artık onu da öneremiyorum. Doğrusunu isterseniz tatmin edici bir cevabım yok

Şuraya da göz atın:
http://blog.aydinmur.com/genel/agiz-kuruluguna-dogal-cozum.html
IP
selk
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı selk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2016 Saat 17:01
Hocam bende yeni konu açmamak için buraya yazıyorum ağız kuruluğum var ağızda koku fazla olmuyor yada artık bünye alıştı hissetmiyorum kronik gastritim mevcut Helicobacter kaynaklı,dilde şişlik mevcut yanlarda diş izleri var yaban mersini yediğim zaman ağzımdaki tabaka yokoluyor Helicobacter le mi alakalı başka bi hastalıktanmı kaynaklı acaba bu belirtiler
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Eylül-2016 Saat 20:57
Orjinalini yazan: selk

...... Helicobacter le mi alakalı başka bi hastalıktanmı kaynaklı acaba bu belirtiler

Bilmiyorum
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 11:39
hocam göz kuruluğunun ağız kokusuyla bağlantısı nedir? forumda yanlıs hatırlamıyosam gezinirken göz kuruluğunuda gördüm birde bu göz kuruluğu ağız kuruluğu geçici şeyler değilmi hocam ?
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 11:41
hocam bu ağız kokusunda sır ve bilinmeyen yanlar yönler var sizinde cevabını bilmediğiniz lütfen sizden bi hasta olarak ricam araştırmalarınızı sürdürün hocam siz araştırmacı bi kişiliğe sahipsiniz önünüze büyük engeller konmadığı sürece bizler için Allah rızası için insanlık için bunu yapın hocam size minnettarız saygılar hocam
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 13:45
Orjinalini yazan: bazenhissediyor

hocam bu ağız kokusunda sır ve bilinmeyen yanlar yönler var sizinde cevabını bilmediğiniz lütfen sizden bi hasta olarak ricam araştırmalarınızı sürdürün hocam siz araştırmacı bi kişiliğe sahipsiniz önünüze büyük engeller konmadığı sürece bizler için Allah rızası için insanlık için bunu yapın hocam size minnettarız saygılar hocam

Elimdeki burun damlası formülünü üretecek bir ilaç firması bulun bana. Ücret istemiyorum. yeter ki üretsin.

Güveninize teşekkür ederim. Ama ben buraya kadarını yapabilirim. Elimden bu kadarı geliyor.
-M

IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 16:27
Orjinalini yazan: aydinmur

Orjinalini yazan: bazenhissediyor

Elimdeki burun damlası formülünü üretecek bir ilaç firması bulun bana. Ücret istemiyorum. yeter ki üretsin.

Güveninize teşekkür ederim. Ama ben buraya kadarını yapabilirim. Elimden bu kadarı geliyor.
-M

bu işlerden anlıyan mevkili makamlı sözü geçen bi adam olsam , neden olmasın ama siz muhtemelen bütün ilaç firmalarını biliyo konuşmussunuzdur ve onlar ileri görüşlü veya akıllı bi iş yapmayıp veya en azından bi inceleyip uygun olup olmadığını bile size söyledilermi bilmiyorum ki siz denediğinizi tahmin ediyorum muhtemelen siz Avrupa Amerika veya Avustralya tarzı ülkelerde bu konu hakkında çalışan kimse olsaydınız kitaplarda isminiz fazla ödüller isminizi alan ilaçlar muhtemelen olurdu , ama olsun şükrediyorum sizin gibi insanlarıda Türkiye'de görebilmek bana mutluluk veriyo tamamen ümitleri kaybetmemek için :) yaşım 17 hocam elimden gelse herşeyi yapardım ama devlet adamı olsam sağlık bakanlığına yeni bir bölüm ağız ve nefes kokusu olarak sizi bunun kurucusu ve devamında işlerin nasıl olcağını sizin belirliyeceğiniz bi mevki vermektende çekinmezdim bu problemi çekmemiş biri olsaydım belki umrumda olmazdı ama hayatta öyle fakirliği yaşayınca fakirlerin halini hastalık geçirince hastaların halini yalnız kalınca yalnızlığın halini korkunca korkakların halini anlıyoruz deneyim yaşadıkça bişeylerin farkına varıyoruz saygılar bu minnet ve saygıyı hakediyorsunuz şüphesiz.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2016 Saat 16:31
bide eklemek istedim hocam hayatımda asla yalakları sevmedim ve yalakta olamadım olamam fıtratımda yok olmayıda asla düşünmem , yalnızca şunuda bilirim yiğidi öldür hakkını yeme
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu