Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: İYİLEŞTİM ARKADAŞLAR-MUTLU SON Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   7 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Konu: İYİLEŞTİM ARKADAŞLAR-MUTLU SON
    Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2017 Saat 19:12
Herkese geçmiş olsun. Daha önce Hacamat ve Koku bölümünde yazdığım yazılardan sonra Karaciğer tedavisini uyguladım. 3 gündür koku yok. Bende Hem burundan hemde ağızdan geliyordu. İkiside kayboldu. Günde 2 kere diş fırçalıyorum o kadar. Şimdilik herşey güzel. Birçok kişiye mesaj attım. Cevap yazanlar denemek isteyenler oldu. Cevap bile yazmayanlarda oldu. Herkes kendisi bilir.
Burun tıkanılığım ve dil pasım hala var. Ancak koku yok.
3 gün bitti bugün. İnşaAllah daim olurda geri gelmez. Sorularınızı sorabilirsiniz özelden veya buradan.
Geçmiş olsun.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2017 Saat 21:45
Muzdarip çok sevindim :) ben de bugun başladım bunun etkili olduğuna inanıyorum önceden de denemistim yalnız midem bulandigi için karaciğeri yapamamistim hazır değildim o zaman aceleci davranmistim :) bu sefer acele etmeden senin yardiminla yapacağım 3 gün kokusuz yaşamak harika.. Bu harika bir haber çok sevindim :)
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2017 Saat 21:57
Arkadaşlar bu arada bu karaciğer temizliği aynı zamanda bağırsaklarıda temizliyor. Yani bağırsaklarınızdaki parazit yara vs herşeyi temizliyor.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ocak-2017 Saat 23:26
hayırlı olusn kardeşim profil rsmin beni gülme krizine sokuyor ağız kokum geçmesede gülmekten yuvarlanıom :D
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2017 Saat 11:01
Teşekkür ederim Venüs, darısı buradakilerin başına.

Bazenhissediyor, sagol kardeşim. İnşaAllah iyileşince sende o bebek gibi gülersin :)) Sendeki koku bana göre kurtlardan kaynaklı. Seninde yapmanı tavsiye ederim. Çekinecek hiçbişe yok bu tedavide.

Çünkü ortada bir ürün yok, kar amacı yok.
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2017 Saat 21:05
dostum birşeyler yapmaya çalışıyorsun takdir ediyorum ama yöntemlerin bana fayda edermi düşünüyorum hiç sanmıyorum çünkü benim sorunlarım küçüklükten beri çoğunlukla kbb sorunları ve bi ihtimal mide hypilori ve kurttan şüphelerim var net bir bilgim yok ben Allahın izniyle inanıyorumki geniz akıntımı durdurur sam eğer bunu başaramazsam bile bademciklerimi aldırırsam bu koku Bayağı düşecek veyahut tamamen kalkıcak
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Ocak-2017 Saat 21:13
bence iyileşmedin dostum :D üzülerek söylüyorum bence sen öyle zannediyorsun ahanda buraya yazıyorum Nokta .
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2017 Saat 09:56
Orjinalini yazan: bazenhissediyor

bence iyileşmedin dostum :D üzülerek söylüyorum bence sen öyle zannediyorsun ahanda buraya yazıyorum Nokta .

Sadece gülüyorum ve susuyorum :))
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 205
Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2017 Saat 16:53
Selamun aleykum arkadaslar ,konuyu hic uzatmiyorum muzdarip96 nickli arkadasin mahsettiqi dieti yapacaqim .Sifa ALLAH tan bakalim .Buraya yazscaqim sonuclari bekleyin.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Ocak-2017 Saat 21:26
:) ben bu işten pek olumlu sonuç beklemiyorum ama senin sonuçları merakla bekliyorum Arayan
IP
Mnsm
Üye
Üye

Gönderilenler: 67
Alıntı Mnsm Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 00:59
Herkeze geçmiş olsun şifa Allah'tan aramak çabalamk bizden kesinlikle var çaresi eminim bende sizin gibi hergün yeni bişey üzerinde duruyorum tamda emin olamasamda çabalamak zorundayız.
Eski çağlarda bile belki bu kadar sorun olmamıştır eminim bişey bulunmuştur.
Karaciğer temizliği ile kurtulmana sevindim bana mantıklı geliyor çünkü Allah vücüdü kendini yenileyen arındıran bi mekanizma olarak yaratmış bu gayet açık net
Bazıları önemsemeden yok bişey olmaz çok sorun değil gibi geçiştirerek ağızdan gelen kokunun kaynağını bulamıyoruz.
Karaciğer eğer kandaki gazları falan temizleyerek bi katkı yapıyor ise süper denemeye değer.
İnternette su orucu falan okumuştum buna benzer ama cesaret edip başlamadım.
İnşaAllah fayda görürüz tamamen atlatamasakta bi sorunu yok etmiş oluruz

Bide farkettim kendimde dilim hep damağa yapışık duruyorum normal zamanda ve dilin kenarında bişeyler kıpırdıyo gibi böyle kimyasal tepkime gibi bişey tam anlatamadım oluyor bunuda şuna bağladım tükrük bezleri dil normal formunda çalışıyo ben damağa yapıştırdığında duruyo ve ağzım kuruyo gibi hissediyorum
Sizde dikkat edin derim bence vücuttaki tüm temizlik mekanizmaları çalışsa hiçbir sorun olmaz
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 11:40
Evet kesinlikle öyle arkadaşlar denemekte fayda var bende deniyorum ve gececegine inanıyorum :)
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 13:14
Muzdarip özelden mesaj atıyorum mesaj kutun dolu sanırım mesajlarını siler misin
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ocak-2017 Saat 14:40
Evet arkadaşlar bugun 16 ocak Pazartesi. Hala koku yok.
Sonuçta ben geleceği göremem. Bana faydası oldu sizede söyledim ve görevimi yaptim.
Iyilestikten sonra buraya ugramayanlar var. Ama ben sürekli buradayım. Yardım istendikcede elimden geleni yaparım.
Gerisi Allahın takdiri.

Dil pası hala var. Geniz akıntısıda var.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Ocak-2017 Saat 22:23
19 Ocak Perşembe. 29 saattir açım, sadece iftarda su içtim ve ağzım kokmuyor.
Güncelleme
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2017 Saat 10:55
muzdarip kızıcaksın ama sen gerçekten ciddimisin yani ağız kokun olmadığını nasıl anlıyorsun sözüne güvendiğin birine mi soruyorsun yoksa öylemi hissediyorsun yani pek inanılır gelmiyor bana yada herkeste işe yararmı bilemedim
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2017 Saat 21:58
Bu aç kalma olayı banada mantıklı geliyo Mayalanma olayını bilen bilir bakterilerin havasız ortamda istedikleri besini aldıklarında bölünerek(çoğalarak) dışarı gaz yayarlar bu bakterilerde aynı şekilde koku yapan gazı yayıyo aç kaldığımızda onlarda aç kalarak ölür su içerekte vücuttan atılır ama ben denemeye korkuyorum çünkü zayıfım iyice zayıflarım kilo alamıyorum zaten bende kefir le ve su ile çözmeye çalışcam
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2017 Saat 22:12
20 Ocak Cuma Saat 23.00
Açlığın 53. Saati. Aradaşlar 2 günlük açlık yapmaya başladım. Yarın sabah 7 de bitecek ve meyve suyu içerek bitireceğim. Açlıktan kimse ölmez korkmayın.
36 saatlikleri 5 defa yaptım.
Şimdi 2 günlüğü ( 60 saat ) 7 defa daha yapacağım.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 07:37
Nahide kızmıyorumda üzülüyorum size. Buradaki herkes tip5'e dönüşmüş. Siz iyileşseniz bile inanmazsınız bu saatten sonra.
Hani ne yapmam gerek size göre, gerçekten şaşıyorum. Noterden onaylı belgemi getireyim ağzım kokmuyor diye?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 07:44
Orjinalini yazan: Amazon

Bu aç kalma olayı banada mantıklı geliyo

Hiç mantıklı gelmesin.
Günlerce aç kalmak yanlıştır.

Mayalanma olayını bilen bilir bakterilerin havasız ortamda istedikleri besini aldıklarında bölünerek(çoğalarak) dışarı gaz yayarlar bu bakterilerde aynı şekilde koku yapan gazı yayıyo aç kaldığımızda onlarda aç kalarak ölür

Bu doğru olmayabilir.
Biz vefat ettikten sonra bile bakteriler yıllarca vücudumuzda yaşarlar.

Aç kalmayın. Uzun oruç tutarak sağlığınızı tehlikeye atmayın. Cahil palavralara pirim vermeyin, sağlığınızla oynamayın, aklınızı başınıza alın, yemeğinizi yeyin, suyunuzu için, hurafelere kapılmayın.

Hacamat, kandida diyeti, alkali diyet, uzun oruç, ve buna benzer acayip uygulamalara aklınızı kaptırmayın ve sağlığınızı tehlikeye atmayın.
-M
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 08:43
Murat Aydın bey bence herkes kendi alanında konuşsun. Siz bir diş hekimisiniz, bütün branşların doktoru değil. Sağlığı tehlikeye atmak diyorsunuz buyrun link veriyorum, nobel ödüllü çalışma.

http://pusulakibris.com/2016/10/07/nobel-odulu-ac-kal-uzun-yasa/

Hacamat demişsiniz, ben size araştırmanızı öneriyorum.   Eskiden hacamata çağ dışı diyen doktorlar şuan harıl harıl hacamat yapıyorlar hastanelerde. Bence delilsiz konuşmak yerine biraz delil getirirseniz buradaki insanlarda ona göre hareket ederler.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 09:51
Amazon konuyu incelemene sevindim :) kefir denedim ben hatta activia probiyotik yoğurt da uzun süre kullandım fakat bi işe yaramadı ben de.umarim sen de ise yarar :)
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 09:53
Muzdarip ne varsa eski topraklarda var :) bikaç yabancı forumdan da konuyla ilgili araştırma yapıyorum sonuçlar mükemmel yani doğru yoldayiz :) benim sonucum da haftaya, heyecanlıyım :)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 10:14
Orjinalini yazan: muzdarip96

Murat Aydın bey bence herkes kendi alanında konuşsun. Siz bir diş hekimisiniz, bütün branşların doktoru değil. Sağlığı tehlikeye atmak diyorsunuz buyrun link veriyorum, nobel ödüllü çalışma.
http://pusulakibris.com/2016/10/07/nobel-odulu-ac-kal-uzun-yasa/
Hacamat demişsiniz, ben size araştırmanızı öneriyorum.   Eskiden hacamata çağ dışı diyen doktorlar şuan harıl harıl hacamat yapıyorlar hastanelerde. Bence delilsiz konuşmak yerine biraz delil getirirseniz buradaki insanlarda ona göre hareket ederler.

Sn muzdarip96
Üslubunuzu küstah buldum. Düzeltiniz.

Konu insan hayatı olunca aptal internet siteleri veya kirli sanal bilgi çöplüğüne bakarak hareket etmek çok isabetli bir davranış olmayabilir.

İnternette bilgi kirliliği vardır. Bir kaç siteyi tıklayınca kendimizi derinliği olan, engin kültür birikimi olan, bir araştırıcı zannetmemek gerekir. Doktorculuk oyununu abartmamak gerekir. Uluslararası tıp literatüründe
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/
bile yazılanlar bazen akıl süzgecinden geçmiyor iken bir kara cahilin kendi ilkel iç dünyasının yansıması olarak hazırlanmış aptal sitelerden bilgi toplayıp sanki bunları bu güne kadar keşfedilmemiş kıymetli bir tıp hazinesi gibi değerlendirip, bu hurafelere uyacak şekilde davranmak için çıldırmış olmak lazım.
-M
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 11:38
Tıp bizlere teşhis ve tedavi imkani saglamadigi icin hepimiz alternatif tip vb. diger yontemler ile kendimize care ariyoruz ve bilgilerimizi burada özgürce paylasiyoruz ve tartisiyoruz birbirimize destek oluyoruz. Hocamizda bir diş hekimi bir mikrobiyolog ve bu konunun araştırmacısı olarak bizlerin yöntemlerini bilim ışığın da yorumluyor. Bu bizler için çok değerli. Bu durum bizleri okadar kısıtlıyor ve zorluyor ve yıpratıyorki akla uygun yada değil herseyi denemeye hazir hissediyoruz kendimizi.zarar verebilirmi düşunmuyoruz.işte burada hocamiz bizlerin sağduyusu oluyor.Birde şunu unutmayalimki bu yaptıklarimiizi onaylayacak bir içhastaliklari uzmanida yoktur. Bunu bilmek içinde prof. olmaya gerek yok.
Konu ve fikir ne olursa olsun lütfen ifadelerimiz amacını aşmasın ölçülü olsun. Birbirimizi kızdırmayalım kırmayalım. Biz burada sanalda olsa arkadaşız.
Muzdarip ben senin fikrini ve deneyimlerini bizlerle paylasmani samimi buluyorum her nekadar olumlu bakmasamda çünkü böylece fikirleri denemiş sonuçları görmüş ve bizlere fayda zarar maliyetini tartmış oluyoruz. Kafamızdaki soru işaretlerini kaldırıyoruz.
Ben tamamen ümidimi kaybetmiş olarak hissetsemde Allahtan ve çıkmadık candan ümit kesilmez. Çok zorda olsa eksikler aksaklıklarla ve rezilliklerle dolu olsada azda olsa yaşamaya devam.
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 13:10
Aç kalarak koku gidiyorsa denemekte fayda var ama hayatimiz boyunca bunu surduremeyiz bende farkediyorum cok yemek yiyince kokuda artma hissediyorum.
IP
Cesaretli
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 1
Alıntı Cesaretli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Ocak-2017 Saat 13:46
Orjinalini yazan: muzdarip96

Herkese geçmiş olsun. Daha önce Hacamat ve Koku bölümünde yazdığım yazılardan sonra Karaciğer tedavisini uyguladım. 3 gündür koku yok. Bende Hem burundan hemde ağızdan geliyordu. İkiside kayboldu. Günde 2 kere diş fırçalıyorum o kadar. Şimdilik herşey güzel. Birçok kişiye mesaj attım. Cevap yazanlar denemek isteyenler oldu. Cevap bile yazmayanlarda oldu. Herkes kendisi bilir.
Burun tıkanılığım ve dil pasım hala var. Ancak koku yok.
3 gün bitti bugün. İnşaAllah daim olurda geri gelmez. Sorularınızı sorabilirsiniz özelden veya buradan.
Geçmiş olsun.

Karaciger tedavisi derken ? Okudum ama goremedim.
Iyilesmek istiyorum
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2017 Saat 00:12
Modern bilim insanları keske şu ereksiyon haplarına verdiqi deqerin yarısını bize verse simdi burda bu konuyu tartismazdik.Belkide binlerce bilim adami bir orqani havada tutmanin derdine dusmus.Konusamiyoruz anlamiyomusunuz.Bize care bulamayan modern bilim madem ilgilenmiyo o zaman bize yorum yapmasin.İNŞAALLAH yayinlanir.
IP
Arayan
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Arayan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2017 Saat 01:30
http://www.ntv.com.tr/saglik/nobel-tip-odulu-japonyaya-gitti,GF9bfwmbJke2yCQ0LBTJlQ
Dr.Murat Aydın hocam yukarda adresi verilen ntv nin yayini yalan habermidir?
IP
Aslı
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı Aslı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ocak-2017 Saat 14:54
Ne yaptığınızı anlayamadım karaciğer tedavisi derken?
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 24
Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2017 Saat 09:15
Arkadaslar aynı tedaviyi yaptım sonuç mükemmel. Iyilestim 18 yıllık koku bitti. Detayları gün içerisinde yazacağım sormak isteyen sorabilir anlatmaya hazırım :)
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2017 Saat 13:33
Arkadaşlar hala hiç koku yok harika bir gün geçiriyorum inanılmaz bir his :) koku sıfır..18 yıldır çekiyorum bu kokuyu ve suan şaka gibi :)
IP
hamza171
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 45
Alıntı hamza171 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2017 Saat 17:30
Beklemedeyim
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2017 Saat 10:37
Hala koku yok :) uyaninca oluşan ağız kokusu dahi yok :) harika bir gün daha beni bekliyor..arkadaşlar lütfen siz de deneyin inanın kurtulmak çok kolay ben 18 yıl bu kokuyla yaşadım son bikaç gündür hayatımda ilk defa böyle uyaniyorum..tarifi yok bu mutluluğun deneyin ve kurtulun. .artık uzatmayin bir an önce deneyin derim
IP
mehmet27
Üye
Üye

Gönderilenler: 77
Alıntı mehmet27 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2017 Saat 12:22
Magdurum sen tam olarak ne yapiyorsun da koku gitti diyorsun,birde koku agiz burundan geliyormuydu mide bagirsak rahatsizligin var miydi aciklarmisin lutfen
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2017 Saat 13:42
Mehmet27 kokunun ağızdan ya da burundan gelmesi hiç önemli değil tip 1 2 3 4 5 vs bunlar da hiç önemli değil :) kokudan kurtulmanin tek yolu bu..tam olarak neyimiz car neden iyilestik bilmiyorum fakat iyilestik mühim olan bu. Yöntem çok basit. Bu başlık altına yazmamin sebebi başlıkta yazanlari yaptığım için iyilesmem.gelelim yönteme.

Daha detaylı öğrenmek ve hatta yapmak istersen özelden de ulasabilirsin burdan da talep olursa herseyi yazarım.

5 defa 36 saatlik aclik orucu yaptım. Bu oruclarin arasına ister 2 gün ister 1 hafta koyarsin bu sana kalmış bişey. Ben çabucak iyileşmek için araya 2 gün koydum. Tüm hepsi bittikten sonra karaciğer temizligine geçtim.karaciger temizliği çok detaylı burda suan anlatmam çok uzun sürer. Kısaca anlatiyorum. Karacigerlerini temizledigin gün sadece belirli ölçüde z.yagi+limon karışımı iciyorsun. Kabaca bu.

Icmek biraz zor oldu ama iyileşmek için içtim. Ictikten 5 dk sonra koku yok oldu.ve o gün bugündür hala ağzım kokmuyor :)) bu bir mucize diyorum başka da bişey demiyorum. Ben 18 sene çektim bu kokuyu. Hayatımı alt üst etti. Yaptıktan sonra da hiç bir sağlık sorunu yaşamadım hatta eskisinden daha iyiyim :) suan bile bunları yazarken hala şaşkınlık icersindeyim.siz de deneyin kaybetmezsiniz aksine çok güzel günler sizi bekliyor :) ben daha geçen hafta sizin gibiydim ama artık yeniden doğmuş gibiyim :)
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2017 Saat 23:24
Koku hala yok. .ağzım çok hafif. .dikkat ettim artık ağzımdan nefes alıp veriyorum. Insanlarin burunlarinin diplerine girip konuşuyorum her şey harika gidiyor arkadaşlar :)
-Güncel
IP
ZamanaDair
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 19
Alıntı ZamanaDair Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ocak-2017 Saat 18:16
Arkadaşlar ciddi mide rahatsızlığı olanlar yapmadan önce danışsınlar. Ülser gibi mesela. Onlar için daha farklı bi yöntem var.
IP
ZamanaDair
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 19
Alıntı ZamanaDair Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ocak-2017 Saat 22:52
http://s3.dosya.tc/server10/i4cqvn/Aidin_Salih-_Gercek_Tip_kitabi.pdf.html

Bu kitabın linki arkadaşlar.
IP
Magdurum
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Magdurum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Ocak-2017 Saat 22:53
Koku hala yok arkadaşlar :) artık kokusuz yaşamayı alıştım şaka gibi gelmiyor :) her şey çok güzel.kokuyu sürekli guncelliyecegim.

-Güncel
IP
Sayfa   7 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu