Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: ARTIK İYİLEŞTİM Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
warcash
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı warcash Cevaplabullet Konu: ARTIK İYİLEŞTİM
    Gönderim Zamanı: 25-Mart-2017 Saat 12:55
Merhaba arkadaşlar bende iyileşen bir hasta olarak size yaptıklarımı ve şuana kadar olanları anlatmak istiyorum.

Benim yaklaşık 4 5 senedir ağız kokum vardı. Bunu aile dostlarım olsun, bazı kişiler olsun beni uyarıyordu. En son 3 4 ay babam uyarmıştı. Neden bu kadar kokuyor diye Fakat ben senelerdir KBB'ye vs. kaç defa gitmeme rağmen çözemedim. En zoruda çaresizliktir arkadaşlar bu konuda, çünkü ne ortamlarda rahat konuşabiliyoruz ne biyerde adam akıllı konuşabiliyoruz. Ne sevgilimizle nede arkadaşlarımızla rahat yaşayabiliyoruz. Tabiki beni bunlara rağmen kabul eden ama dile getirmeyen arkadaşlarım vardı.

Ben 3-4 aydır sorunumu geçici olarak sakız çiğneyerek veya ağzımda sakız bekleterek çözdüm. Fakat bazen buda yetersiz kalıyordu. Sakız tükürük miktarını arttırdığı için bu birazda olsa engelliyordu. Ağız kokusunu nasıl anlıyorsun dersen; benim bildiğim kolay kolay kimse ağzının koktuğunu anlayamaz. Fakat bazı şeyler vardırki anlarsınız, şimdi bunu burada anlatamıyorum ama vücuttaki bazı şeyler, ağzınızın tadı şekli bile koktuğunu anlatabiliyor.

Şimdi gelelim asıl konuya;

Arkadaşlar benim senelerdir, bir problemim vardı. Bu problem; yorgunluk, yemek yedikten sonra direk uykumun gelmesi vs. vs. birsürü sorundu. Fakat ben bu sorunları günün yorgunluğuna, kulağımda olan hastalığıma bağlıyordum. Gün geçtikçe benim midem çok kötü olmaya ve ateşim çıkmaya, ağır bir yorgunluğa yol açıyordu.

Gün geçtikçe anladımki ağız kokusu buradaki birşeylerden dolayı oluyor.

Ha şunuda söyleyeyim: 2 ay öncesinde midemin rahatsızlığından dolayı, acile gitmiştim serum takılmıştı.

Doktor bana mideni Gastroenteroloji uzmanına göstermen gerek dedi. Bana bazı ilaçlar yazdı.

O ilaçlar sayesinde rahatlıyordum ve ağız kokum engelleniyordu fakat bazen yine yeterki gelmiyordu.

Evet arkadaşlar tam 2 gün önce artık Gastroenteroloji uzmanına gitme gereğini duydum. Çünkü artık dayanılmaz hale gelmiştim ağız kokusunun çaresizliğinden psikolojim bozulmuştu. Sabah kalktım, Devlet hastanesi gittim fakat, o hastane; bana sıra vermedi. Benimde zaten amacım özele gitmekti. Ordan hemen özel bir hastaneye gittim. Gastroenteroloji servisine randevu alarak girdim. Doktora şikayetlerimi anlattım, özelliklede ağız kokusu olduğnu söyledim. Endoskopi yapılması gerektiğini söyledi. Biraz pahalı olsada endoskopi yaptırmaya karar verdim. Endoskopiden korkmayın arkadaşlar, hiçte öyle kötü birşey değil. bana doktor bir iğne verdiği için hiçbirşey hatırlamıyorum. Endoskopiden çıktığımda,rahatlayınca doktorun yanına gittim.

Doktor; endoskopi yapılırken kustuğumu, midemin yavaş çalıştığını ve midemin kapakçığında gevşeme olduğunu yani reflüde olduğunu söyledi. Ağız kokusununda bundan dolayı olduğunu söyledi. Çünkü midede kalan yiyecekler beklediği için, yukarı doğru koku yayıyormuş, bana 3 tane ilaç ve reflü diyeti verdi.

Arkadaşlar size şunu söyleyeyim, o hastaneden çıkar çıkmaz, yeminle ağız kokumun anında gittiğini bir farkına vardım. Şuan ilaçlarımı kullanıyor ve yemeğime dikkat ediyorum. Ağız kokusu felan kalmadı.

Yani şunu demek istiyorum arkadaşlar, sorunu tek biryere bağlamayın, sorun heryerde olabilir. Uğraşmayım demeyin, hayatınızı çok kötü şekilde etkiliyor bu olaylar. Emin olun, ağız kokusundan kurtulunca miladınız olduğunu anlıyorsunuz.

Buarada 10 gün sonrada biyopsi sonuçlarımı alaacağımı söyledi.

İsteidğinizi sorabilirsiniz arkadaşlar, hertürlü konuda yardımcı olabilirim.

İnşallah birgün sizde kurtulursunuz.

Sürç-i lisan ettiysek affola.
IP
BezginBetül
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 122
Alıntı BezginBetül Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Mart-2017 Saat 20:15
Selam Warcash,

ilaclarin ismini yazar misin?
Tahminime göre asiti yükselten, ya da safrayi aktive eden ilaclar olmali miden yavas calisiyorsa.
Bende de kapakcigin gevsek oldugunu söylemisti Gastroenterelog, ama midemin yavas calistigini söylemedi. Tabii mideye hortum salindiginda ac gittim, bununla alakali olabilir farketmemesi.

Tsk.
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Mart-2017 Saat 23:40
benim takip ettiğim kadarı ile zaten çoğu kişi endoskopi yaptı. Yine senin durumun psikolojikte olabilir ağız kokun devam ediyorda olabilir. En kötüsüde paranoyak oluyor insan . senin midede o kadar hastalık varsa hiç belirtisi olmadı mı . reflü + diğer maddeler mideyi her gün kötü yapar.
IP
warcash
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı warcash Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2017 Saat 20:54
Orjinalini yazan: BezginBetül

Selam Warcash,

ilaclarin ismini yazar misin?
Tahminime göre asiti yükselten, ya da safrayi aktive eden ilaclar olmali miden yavas calisiyorsa.
Bende de kapakcigin gevsek oldugunu söylemisti Gastroenterelog, ama midemin yavas calistigini söylemedi. Tabii mideye hortum salindiginda ac gittim, bununla alakali olabilir farketmemesi.

Tsk.

RANEKS 20 mg - Proton Pompası İnhibitörü
Zirid 50 mg

Mide yanması içinde Gastren Duo Süspansiyon

Dostum bende aç gittim endoskopiye, doktorun bana dediği senin miden çok yavaş çalışıyor dedi. Ben taa önceki günün öğleni yemek yemiştim.
IP
warcash
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı warcash Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2017 Saat 21:09
Orjinalini yazan: ahmetmehmet1

benim takip ettiğim kadarı ile zaten çoğu kişi endoskopi yaptı. Yine senin durumun psikolojikte olabilir ağız kokun devam ediyorda olabilir. En kötüsüde paranoyak oluyor insan . senin midede o kadar hastalık varsa hiç belirtisi olmadı mı . reflü + diğer maddeler mideyi her gün kötü yapar.

Dostum ağız kokum, devam etmiyor. Ben aileme gidip bunu soruyorum, hepsi doğruca ne olduğunu söyler. Onu geçtim önceden garip garip şeyler oluyordu, mesala nasıl örnek versem; sürekli gıcık tutması gibi, bazen konuşamıyordum bile, ağızda sürekli kuruluk olması vs. onu geçtim, zaten ben farkındayım. Zaten doktorda dedi; midede kalan besinler, uzun süre durduğu için, yukarı doğru bir koku yayıyormuş, doktorla bayağı uzun konuştuk bu olayı, sağolsun anlattı herşeyi.

Belirti olayına gelirsek; Tabiri caizse ben olsun, arkadaşlarım olsun. Biz yemeğe çok yerdik. Öncelerde bunu ben uykusuzluğa, orta kulak iltihapına vs. bağlıyordum, bazı detayları. Sonralarda araştıra araştıra midemi göstermeye karar verdim. Yani bir nevi hiç ihtimal vermiyordum. O yüzden bilinçli olarak kendimizi sorun yok diye kandırıyoruz.

Hatta bu Mide Tembelliği olarakta geçiyormuş.

Mide tembelliğinin belirtileri nelerdir?

Çocuklarda karın ağrısı yakınmasıyla ortaya çıkabilir. Bunun yanında bulantının eşlik ettiği izlenir. Bu etkiler sabah kahvaltısı öncesinde ve sonrasında yoğunluk gösterir. Çocuklarda ağız kokması ve bazı hallerde yemek sonunda kusma eşlik edebilir. Bu belirtiler çocuklarda olduğunda, okul korkusu gibi sebeplere bağlandığından genellikle önemsenmeyebilir.

Mide Tembelliği

Kusma olan vakalarda, kötü koku dikkat çekicidir. Yemekten hemen sonra ya da daha sonra kusma görülebilir. Mide tembelliği yaşayan hastalar genellikle çabuk doyarlar. Çocuklarda bu duruma bağlı olarak büyüme geriliği yaşanabilir. Kilo almaları ve boylarının uzaması yavaşlar. Hastalarda acıkma gecikir. Çocuklar her zaman tok olduklarını dile getirirler. Reflü hastalığına bağlı olarak yaşandığında, reflü tedavisi olumsuz olarak sonuçlanır. Hastalarda yemek sonrasında geğirme ve karında şişkinlik meydana gelir. Belirtiler liften zengin olan besinlerin tüketilmesi, katı besinlerin, çiğ sebze ve meyvelerin tüketilmesi, yağlı ve gazlı gıdaların yenilmesi sırasında daha belirgin yaşanır. Besinlerin midede daha fazla beklemesinden dolayı, bu durum bakteri üremesine ve besinlerin midede çürümesine sebep olur. Bunun sonucunda meydana gelen gaz nefes ve ağız kokusu oluşturur. Midenin içinde hazmı olmamış gıda birikimi görülebilir. Bunun sonucunda midede tıkanma ve şişlik gelişebilir. Yetişkinlerde şeker hastalığı varsa, kan şekeri düzeylerinde değişiklik gözlenir. Besinler ince bağırsağa geçtikten sonra emileceğinden, kan şekerinin seviyesi ayarlanamaz.

Şuanki olayıma gelirsek; Gerçekten çok rahatladım, mide olarakta, ağız kokusu olarakta. Doktorun verdiği reflü diyeti var, ona dikkat etmeye çalışıyorum.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Mart-2017 Saat 13:07
Çok mantıklı mide de kalan besinler koku yapar.. Ama niye kalır ? Sindirim yok çünkü.. Sindirim enzimi kullanman lazım bence pepzan gibi.. Mesela bu su içme yöntemini. De kokuyu azaltmasinin nedeninin sindirimi sağladığı için old eminim. Yemeklerden yarım saat sonce su içmek sindirim enzimlerini artırıyor ve mide de besinler uzun süre kalmadığı için hem sislik olmuyor hem de koku kayboluyor.. Senin sorunun sindirememek anladığım kadarıyla..
IP
Beşiktaşlı
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4
Alıntı Beşiktaşlı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Mayıs-2017 Saat 18:28
Arkadaşlar ilacı şunu bunu boşverin ben kurtuldum nasıl şekeri ve hamuru bırakarak şekerli yiyecekleri ama hepsini bırakın sonucu 1-2 gün içinde görün ve bana dua edin
Asdfg
IP
denizedogruu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
Alıntı denizedogruu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2017 Saat 09:15
Beşiktaşlı ben de bir ara bırakmıştım şekerli ve hamurlu yiyecekleri ciddi bir şekilde azalmıştı koku devam etsem geçerdi ama bu çözüm değil yiyecek bir şey kalmıyor sebzeyle bir ömür mü geçer. Nedenini bulmak lazım diyorum ben hala. 2 gün sonra kontrolüm var 2 ay ilaç tedavisi gördüm alerjik rinit için sanırım sinüslerde de iltihap var çünkü antibiyotik yazdı doktorum. Sonuçları aktarıcam şikayetlerim de burun tıkanıklığı ve geniz akıntısı boğazımı temizlediğimde az da olsa iltihap da çıkarıyorum. Araştırın.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2017 Saat 18:40
Ya anlamıyorum sebzeyle ömür mu geçer??.. Şeker ve hamur işini bırakınca yiyecek birşey nasıl kalmıyor ? Ben su an ekmekte yiyorum çikolatada.. Ama nasıl ? Karabugday ekmegi( gluten yoktur gdo yoktur ).. kendim şekersiz fıstık ezmesi yaptım enfes oldu. Şekersiz nutella yaptım.. kakao hindistan cevizi yağı fındık vs karıştırarak.. nohut unundan pankek yaptım.. o kadar çok alternatif var ki artık.. ne aç ne şekersiz ne de ekmek siz kalmanızı gerektirecek birşey yok.. ve siz hala antibiyotik kullanıyorsunuz yapmayın bunu kendinize bagirsaklariniza mi denize.. kullanmayın su antibiyotiklerj faydalı bakterileri oldurmeyin. Ha çok hastaysaniz illa da alacağım diyorsanız antibiyprikten bir saat sonra probiyotik alın mutlaka..
IP
denizedogruu
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı denizedogruu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2017 Saat 23:19
Ben antibiyotik kullanmıyorum. Ekmeğin her türlüsünde az da olsa gluten vardır araştırın. Sizin zaman ayırıp yaptığınız şeylere zamanı olmayan insanlar olabilir. Damak tadına uymayan insanlar olabilir. Ağız kokusunun dışında başka bir hastalıktan dolayı glutensiz beslenmeniz gerekirse beslenin ama bu hastalık için çözüm bu olmamalı. İnşallah ben sonuca ulaşırım da siz de ilham alırsınız. Çoğu kişi burun tıkanıklığı ve geniz akıntısına çözüm aramayı bırakmış bırakmayın. Şehrinizde mutlaka iyi bir doktor vardır. Herkesin maddi durumu iyi olmak zorunda da değil ben devlet hastanesinde tedavi görüyorum.
IP
denizedogruu
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı denizedogruu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2017 Saat 23:24
Antibiyotik kullanmıyorum derken yani doktorum yazdı onun kontrolünde kullandım tabiki doktor yazmadan kullanan arkadaşlar büyük hata yapıyorsunuz artık o bakteriler bayağı direnç kazanmıştır.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2017 Saat 12:51
ŞAKA GİBİ DOKTOR KONTROLÜNDE KULLANILAN ANTİBİYOTİK ZARARSIZ MI OLUYOR YANİ:d VALLA BENDE BUGÜN GÖZ DOKTRUNA GİTTİM BİR ŞEY İÇİN ANTİBİYOTİK YAZACAKTI BEN ASLA KULLANMAM ŞÖYLE ZARARLI BÖYLE ZARARLI DEDİM, ANLATTIM .. BANA SEN TIP ÖĞRENCİSİ MİSİN DEDİ?.. ASLINDA ONLARDA FARKINDA NE KADAR ZARARLI OLDUĞUNUN DA ENDÜSTRİYEL TIP İŞTE İLAÇ SEKTÖRÜNE KATKI SAĞLAMAK ZORUNDA. NEYSE Kİ YAZMADI ALTRENATİF YÖNTEMLER SÖYLEDİ AMA BEN ISRAR ETMESEYDİM YAZACAKTI.. O KADAR GÜVENDİĞİMİZ ENDÜSTRİYEL TIP DOKTORLARI BÖYLE MALESEF.. GERÇİ GÜVENMİYORUM DA ARTIK.. AYRICA GENİZ AKINTISINA ÇÖZÜM ARAMAYI BIRAKTIĞIMI KİM SÖYLEMİŞ.. BEN ŞU ANDA AĞIZ KOKUSU DIŞINDA BENİ RAHATSIZ EDEN HER TÜRLÜ HASTALIKTAN KURTULUYORUM.. SAÇ DÖKÜLMESİNE KADAR.. MESELA BİR AYDIR O KADAR GÜZEL UYUYORUM Kİ ARTIK KABUS GÖRMÜYORUM... NORMAL DE SÜREKLİ GECELERİ UYANIR KABUS GÖRÜR KORKARDIM O KADAR VERİMSİZDİ Kİ UYKUM.. ŞU AN İNANILMAZ GÜZEL UYUYORUM.. GENİZ AKINTISINA GELİNCE GENİZ AKINTIM YOK BENİM ARTIK.. DEFAATEN SÖYLÜYORUM AMA ANLAMAMAKTA ISRAR EDİYORSUNUZ. YEMEKTEN EN AZ 2,5 SAAT SONRA BİRŞEYLER YİYİN İÇİN VE YEMEKLE BİRLİKTE ASLA SU DAHİL BİRŞEY İÇMEYİN.. BU AKINTIYI ÇOK ARTIRIYOR. TATLI BİRŞEY YEDİKTEN SONRA BİLHASSA SIVI ALDIĞINIZDA AKINTI RESMEN BOĞAZI TIKIYOR.. BEN DE BÖYLE OLUYORDU YANİ.. ŞU AN O KADAR RAHATIM Kİ.. BEN ÖNCE DEN DİŞ FIRÇALAYAMAZDIM AKINTIDAN KUSARDIM.. ŞİMDİ DİŞ FIRÇALARKEN ÇOK AZ BİR AKINTI GELİYOR O DA BENİ RAHATSIZ ETMİYOR.. AMA NORMAL SÜREÇTE AKINTI YOK.. YANİ AKINTI BENİMKİ KADAR FAZLA DEĞİLDİR BİLE SİZD EÇÜNKÜ BEN LAVABOYA BİLE YETİŞEMİYORDUM ELİMDE PEÇETEYLE GEZİYOR ONA TÜKÜRÜYORDUM. HERKES İSTEDİĞİNİ YAPMAKTA ÖZGÜR KİMSE KİMSEYİ İYİLEŞMESİ İÇİN ZORLAMIYOR. DENEYİMLERİMİZİ ANLATIYORUZ.. AYRICA BURUN DAN DOĞRU NEFES ALMA TEKNİKLERİ İLE DE BURUN RAHATLIYOR.. VE SON OLARAK KARABUĞDAYDA GLUTEN KESİNLİKLE YOK. ÇÖLYAK HASTALARI RAHATSIZLANIRDI ÖYLE OLSA BU EKMEĞİ YEDİĞİNDE. (AYNI YAPIM EKMEKTEN ÇÖLYAK HASTALARININ DA YEDİĞİNİ YAKINEN BİLİYORUM) TEK GLUTEN OLMAYAN ÜRÜN KARABUĞDAY. BENCE SEN BİR ARAŞTIR;)
IP
denizedogruu
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı denizedogruu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2017 Saat 21:05
Arkadaşım sinüslerde kronik bir iltihap varsa önce antibiyotik tedavisi denenir sonuç alınmazsa ameliyat denenir. Sarımsakla mı tedavi edelim sinüs iltihabını? Antibiyotik gerektiğinde kullanılmalı o yüzden doktor kontrolünde kullandım dedim. Ekmek konusuna gelince Canan Karatay dedi çölyak hastaları hiç bir ekmeği tüketmesin az çok gluten vardır diye haklı olabilirsin.
IP
BezginBetül
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 122
Alıntı BezginBetül Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2017 Saat 22:41
Karabugday glutensizdir. Quinoa gibi. Hayvansal proteini az veya hic tüketmeyen insanlar icin önemlidir cünkü yüksek oranda bitkisel protein icerir. Proteinsiz yasayamayacagimiza göre, cok cok yararlidir.
IP
Berceste
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Berceste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2018 Saat 20:40
Herkese hayırlı bayramlar şimdiden. Ben 26 yaşındayım.. 12-13 yıldır bu ağız kokusu problemini yaşıyorum. Buradaki herkes biliyor zaten bunun ne kadar pis, lanet bişi olduğunu o yüzden çektiklerimi uzun uzun anlatmicam. Son 2 senedir bu forum sayesinde bunun çözülebilir bişi olduğunu gördüm ve tedavi arayışına girdim. Burda yazılan birçok ilacı bir şekilde alıp kullandım. H.pylori teşhisi konuldu antibiyotikler 2-3 ay kokumu geçirdi ama sonra tekrar geldi. Gaita testi yaptırdım sonuç çıkmadı. 3 tane gömülü 20’liğim vardı çektirdim sonuç yok. Endoskopi yaptırdım sonuç çıkmadı. En pahalı kan testlerini yaptırdım bir şey bulunamadı. Son olarak 3 ay önce bademcik ameliyatı oldum değişen bişi olmadı. En son bu forumda hangi arkadaştı hatırlamıyorum KEFİR ile iyileştiğini söyledi. Sağolaun varolsun sürekli dua ediyorum kendisine. Gittim bimden altınkılıç marka kefir aldım. Marka vermemin özel bi sebebi yok sırf çok özellikli bişi olduğunu düşünmeyin diye söyledim. Ev yapımı falan değil bildiğiniz market kefiri. Sahurdan önce ve iftardan önce yarım litre kadar içiyorum bağırsaklarımı inanılmaz çalıştırıyo ve inanılmaz bir şekilde kokumu geçiriyo. 3-4 gündür kokudan eser yok eşim de söyledi. Yani bir yandan çok mutluyum bir yandan yıllardır niye bunu yapmadığımı düşünüp üzülüyorum. Ben de buradaki birçok arkadaş gibi bu kokunun ancak cerrahi operasyonla veya ciddi ilaçlarla geçecğini düşünen birisi olarak hala çok şaşkınım. Kokunun geçtiğini söylemek için erken davrandığımı düşünenler olabilir ama benim kokum ramazanda pik yapar ve bu kefir ramazanda bile bana şifa olduysa inşallah normal zamanda hayli hayli olur. İnşallah sizlere faydam dokunur🙏
IP
Neyzen06
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Neyzen06 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Haziran-2018 Saat 23:14
Öncelikli geçmiş olsun. kaç gün oldu kökü yok gelişmelerden bilgi verirmisiniz
IP
Berceste
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Berceste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Haziran-2018 Saat 00:56
Günde 1 litre kefir tüketmeye devam ama kokum gitti çok şükür🙏 Bu şekilde içmeye devam edebilirim benim için sıkıntı yok. Benim gibi düşünenler ve benimle aynı sebebe sahip olanlar için çözüm olur inşallah
IP
Bikkin
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Bikkin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Haziran-2018 Saat 18:43
Berceste kardes senin sorunun kabizlik miydi acaba?sanki diskini yaptikca kokun gitmis gibi?
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Haziran-2018 Saat 22:05
Evet kefir birkaç gün kesiyor kokuyu ve sonra tekrarlıyor ama eski şiddetiyle değil tabi.
Ama inşallah inşallah ben yanılırım Berceste kardeş.
İlk defa yanılmak istiyorum.
IP
Ahmet123456
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Ahmet123456 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Eylül-2018 Saat 14:49
Kefir nedir tam olarak ben bilmiyorumda yzarsan cok sevinirim
IP
Ahmet123456
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Ahmet123456 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Eylül-2018 Saat 15:39
Suam devam ediyor mu
L
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu