Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Kulak kıkırdağı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 525
Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Konu: Kulak kıkırdağı
    Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2017 Saat 17:31
Murat hocam ben gerçekten yaşadığım yerel ilçede doktora gidip danışmaktan korkuyor ve çekiniyorum , sormak istediğim benim için önemli belki psikolojik herşeyi abartırım belkı doktorların canı sıkılır böyle bi soruya ama siz neticede doktorsunuz bu konu hakkında bilginizin olabileceğini düşündüğüm için sormak istiyorum , kulağımızın dış bölümünde kulak yolumuzla bitişik dışarıdan görünen küçük boyutlu bir parça kimi insanlarda üçgen gibi kimilerinde dikdörtgen gibi bir parça var bu parçanın adını bulamadım internette tarifimden anlamışsınızdır bu parça elinizi şakaklarınıza götürün hemen yanındaki kastetttiğim bende dikdörtgen şeklinde kulağı koruyor olsa gerek bu parça görevi ve adı nedir tam bilmiyorum hocam bu parçanın üzerine ve kulaktan tarafına değilde kulakla bağlantısı olmuyan ama dibine parmağımla yukarı aşağı sürttüm boş bulunup sonra kulağım kızardı o parçanın etrafı kızarır gibi acıdı şimdi geçti ama psiklojikmi aradan 15 20dk geçmesine rağmen hafif hissediyorum o bölgemi yani bunu sorduğum için gerçekten özür diliyorum ama aklıma takıldı takıntı hastalığım var bu zararlı birşeymi böyle birşey duydunuzmu doktora gitmeye değermi lütfen yardımınızı yanıtınızı bekliyorum :/
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Kasım-2017 Saat 17:35
size soruyorum çünkü siz anlayışlı birisiniz abuk sabukta olsa sizin için hastalarınıza diğer hasta insanlara mesleğiniz gereği saygı duyduğunuzu farkediyorum hatta sizin mesleğinizi icra etmediğiniz normal yaşantınızdada iyi duyarlı ve yardımsever bi insan olduğunuzu aklım ve duygularımla hissediyorum bu sebeple size sormayı uygun bulmuştum lütfen anlayın beni ve benim gibi hastalarıda saygılar.
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2017 Saat 08:30
Orjinalini yazan: bazenhissediyor

....parmağımla yukarı aşağı sürttüm boş bulunup sonra kulağım kızardı o parçanın etrafı kızarır gibi acıdı şimdi geçti

Bilmiyorum.

Böyle problemler internette çözülmez. En yakın sağlık ocağına gidip bu yazdıklarınızı anlatınız.

Ücret de ödemeyeceğinize göre, doktora görünmek, internette vakit kaybedip yanlış bilgiler arasında girdaplanmaktan daha faydalı ve daha isabetli olur.
-M
IP
bazenhissediyor
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı bazenhissediyor Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2017 Saat 13:34
peki hastanın şikayetleri geçmişise ve normal hissediyorsa daha önceki yakındığı durum için yinede doktora gitmelimidir gitmemeli midir? hocam
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2017 Saat 23:12
ücret ödeniyor :) bugün bir hastaneye gittiğinde 5-7 tl muane ücreti +2-3 tl reçete yazıyorsa. 10-12 tl alıyorlar. bu ücret eczaneye gidince ilaç aldığında çıkıyor. ücretsiz deyip vergi alıyorlar yani :). 5 dakika bakıyor 12 tl iyi para.

sen yinede kbb git gözük genel kontrol yap. burnuna baktır kulağına baktır boğaza baktır.. sigorta varsa git bir şey olmaz .
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu