Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: ARKADAŞLAR KURTULDUM HERKES OKUSUN - PSİKOLOJİK Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
hile123
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı hile123 Cevaplabullet Konu: ARKADAŞLAR KURTULDUM HERKES OKUSUN - PSİKOLOJİK
    Gönderim Zamanı: 12-Şubat-2018 Saat 21:58
Arkadaşlar artık bende bu beladan kurtuldum nasıl olduğunu kısaca anlatıyım.

Yaklaşık 1.5 yıldır bu bela ile baş başaydım. Nefesimin ve ağzımın koktuğunu düşünüyordum. Bu yüzden 2 farklı dahiliyeciye, 4 farklı kbb uzmanına, 1 kerede diş doktoruna gittim. Sizce sonuç alabilidim mi? tabiki de hayır.

Günde 2 kez dilimi ve dişimi fırçalamam rağmen ve gargara kullanmama rağmen hala koku olduğunu düşünüyordum fakat öyle değilmiş. Artık sorunun psikolojik olduğunu düşünmeye başladım ve çok iyi bir psikologa gittim. Her şeyi psikologa anlattım ve onunla bir süre sohbet ettik. O sohbet bana çok çok çok iyi geldiki 1.5 yıl boyunca kendime eziyet ettiğimi fark ettim. Bi sırada kendimi TMAU hastası sanmaya başlamıştım ama tamamen saçmalık olduğunu anladım.

Arkadaşlar hastalık dediğiniz şey öyle kolay kolay olmaz. İnsan bedeni o kadar mükemmel yaratılmış ki hasta olmak o kadar kolay değildir. Emin olun bu forumda kilerin %50 si psikolojik sorunlardan dolayı nefesinin koktuğunu düşünüyor. Eğer benim gibi her yolu denediyseniz en son psikologa gidin. Herkese acil şifalar dilerim. Şuanda çok mutluyum :) Bu arada hala murat hocanın gargarasını kullanmaya devam ediyorum. İyileştim diye ağız bakımımdan taviz verecek değilim. Temizliğime dikkat ediyorum.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2018 Saat 15:21
Yukarda yazılanları önemsemek lazım

İçinizde bu durumda olan arkadaş sayısı zannettiğinizden biraz daha fazla olabilir.

3 ay önce Tip 5 teşhisi ile psikiyatrik tedaviye başlanan bir arkadaşınızın daha iyileştiğini bu gün yaptığım telefon konuşmasında memnuniyetle öğrendim. vesile ile onu da bu başlığın altına yazmak isterim.

-M

IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Şubat-2018 Saat 20:24
Vallahi ne denirki, kurtulanlar adına sevinmekten başka
Murat Hocam, sanırım siz de problemin, psikolojik mi değilmi'oldupunu
tespit ediyordunuz, değil mi ?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu