Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Oruçta ağız kokusu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
seahorse
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
Alıntı seahorse Cevaplabullet Konu: Oruçta ağız kokusu
    Gönderim Zamanı: 08-Mayıs-2019 Saat 22:19
merhaba hocam, absürt bir soru olabilir ama ciddi anlamda merak etmekteyim:

Halitosil dil macunu ile Halitosil zn gargarayı oruçlu iken abartıya kaçmayacak ve yutmamak şartıyla kullanımında sizce bir sakınca var mıdır? içeriklerinde tatlandırıcı olmadığından ve tip1 için etkili olduklarından en azından günlük hayatımda biraz daha rahatlıyorum.bu konuda düsüncenizi paylaşabilirsiniz misiniz?

Ayrıca dil macunu ve gargara için teşekkür ederim.sağolun hocam.
(mesaj kutunuz dolu olduğundan özelden yazamadım.isterseniz bu mesajı yayınlamayabilirsiniz hocam)

Düzenleyen aydinmur - 09-Mayıs-2019 Saat 07:47
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mayıs-2019 Saat 07:54
Halitosil dil macunu ve ağız gargarası oruçluyken istediğiniz kadar kullanılabilir.

Oruçta ağız kokusu sadece tip 1 den ibaret değildir. İçerisinde tip 4 de bulunur. Bu sebeple iftara kadar ne yapılırsa yapılsın sıfırlanamaz.

Dil macunu ve gargara için teşekkür etmişsiniz. Ben sizin isminizi ve kim olduğunuzu bilmediğim için neye teşekkür ettiğinizi tam olarak çıkaramıyorum. Estagfurşah bir şey değil. Gerçek dünyadaki kimliğinizin burada hangi nik ismine isabet ettiğini bilmiyor olarak kalmayı tercih ederim. Burası gerçek kimliklerinizin yükünden kurtulup iç dünyalarınızın utanma, çekinme duygusu, kınanma korkusu olmaksızın hafiflediği bir mekandır. Kim olduğunuzu bu sebeple bilmek istemedim.

Mesajınıza yazdıklarınızda hiç bir şeyi değiştirmeden aynen yayınladım. Sadece bu forumda oruç başlığı lazım idi. Bu sebeple mesajınızın başlığını oruçta ağız kokusu yaptım.
-M
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Mayıs-2019 Saat 22:29
Halitosil dil macunu bir marka mıdır, yoksa tür müdür?
Dil için bunu mu öneriyorsunuz?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Haziran-2019 Saat 09:40
Halitosil dil macunu diye bir ürün var. Kutusunun kapağına absınca içinden jel çıkıyor. Fırça üzerine sürülüyor dil fırçalanıyor. Yeni çıktı. Fotoğrafları burada

http://www.halitosil.com/
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Haziran-2019 Saat 13:04
Peki murat bey bu urunlere yurt disindan ulasabilirmiyiz aceba bir fikriniz varmi ? Merci
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Haziran-2019 Saat 13:49
Orjinalini yazan: evian

Peki murat bey bu urunlere yurt disindan ulasabilirmiyiz aceba bir fikriniz varmi ? Merci

Zannetmiyorum
Sıvı ihracatı ve ithalatı sayısız ülke tarafından sınırandırılmıştır veya çok katı ve yüksek makamların iznine tabi hale getirilmiştir.
-M
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Haziran-2019 Saat 13:39
Tesekkur ederim cevabiniz icin ! Yine emperyal ticaret savasi kokulari. Peki murat bey bu cinkolu sakiz ve dil alti pastilles lerini ve dismacunlarini devamli kullanmak nederece dogru aceba ?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Haziran-2019 Saat 07:34
Orjinalini yazan: evian

cinkolu sakiz ve dil alti pastilles lerini ve dismacunlarini devamli kullanmak nederece dogru aceba ?

Sakızların sayısı 10-15 tanei geçerse yapısında bulunan fenil alanin dışkıyı sulandırabilir, çiğneme sırasında yutulan hava sinidim kanalında birikipo gaz yapabilir.

Dil altı pastili nedir bilmiyorum, daha önce duymadım.

Diş macunlarının yapısı sınırsız kullanmaya müsaittir. İstediğiniz sıklıkla ömür boyunca kullanabilirsiniz. Elinizi sabunlamak gibi düşünün. Nasıl ki ömrünüzün sonuna kadar canınız her istediğinde ellerinizi sabuınlamanızda bir mahzur yok ise diş macunu kullanmanızda da buna benzer şekilde her hangi bir mahzur yoktur.
-M

IP
Lavi
Üye
Üye

Gönderilenler: 53
Alıntı Lavi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Temmuz-2022 Saat 22:57
Arkadaşlar günlerdir forumu okuya okuya bitirdim sonunda ve dikkatimi çeken birşey oldu iyleşen ve foruma dönmeyen arkadaşların çoğu oruç yoluyla iyleşmiş açlık orucu karaciğer temizlemek için oruç vs tabiki herkesin problemi farklıdır örneğin bademcik ameliyatı olup iyileşen de var ama çok nadir. Mesela 36 saatlik bir oruçtan bahsetmiş bir arkadaş ve 12 yıllık kokudan kurtulmuş hiçbir sindirim problemi olmayan birkaç arkadaş da deniyor ve iyileşiyor bilemedim bu durumu sizinle paylaşmak istedim
IP
Ben ❤
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
Alıntı Ben ❤ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Ağustos-2022 Saat 14:36
Bu zararlı değil mii peki sence
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu