Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Dİş fırçasının önemi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mazidenbiri
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı mazidenbiri Cevaplabullet Konu: Dİş fırçasının önemi
    Gönderim Zamanı: 15-Mart-2020 Saat 13:19
arkadaşlar merhaba bu diş fırçası konusunu dikkate alın lütfen murat hocanın da dediği gibi orta sert fırça ile güzelce fırçaladıktan sonra dilinizi mutlaka fırçalamayı unutmayın bakın altını çizerek diyorum orta sert fırça kullanın kokunun kaybolduğunu zamanla farkedeceksiniz.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Mart-2020 Saat 18:49
Teşekkür ederim 🙏🏾
IP
beypazarisoda
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 4
Alıntı beypazarisoda Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Haziran-2022 Saat 14:14
Merhaba arkadaşlar, diş fırçası önerilerinize açığım. Aslında Murat Hocamız bize Banat Compact model diş fırçasını önermiş fakat ona "kötünün iyisi" diye hitap etmiş. Peki piyasanın en iyi diş fırçası ya da en iyiye yakın performans veren diş fırçaları nelerdir? Siz hangi diş fırçası kullanıyorsunuz ve de tavsiye ediyor musunuz ?

Ayrıca ben diş fırçamla önce dilimi fırçalıyorum ondan sonra aynı fırça ile dişimi fırçalıyorum. Minimalist takılmayı seviyorum. Dil için başka bir fırça kullanmak istemiyorum. Bunun için negatif bir etkiyle karşılaşır mıyım ?
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Haziran-2022 Saat 15:23
Orjinalini yazan: beypazarisoda

Merhaba arkadaşlar, diş fırçası önerilerinize açığım. Aslında Murat Hocamız bize Banat Compact model diş fırçasını önermiş fakat ona "kötünün iyisi" diye hitap etmiş. Peki piyasanın en iyi diş fırçası ya da en iyiye yakın performans veren diş fırçaları nelerdir? Siz hangi diş fırçası kullanıyorsunuz ve de tavsiye ediyor musunuz ?

Ayrıca ben diş fırçamla önce dilimi fırçalıyorum ondan sonra aynı fırça ile dişimi fırçalıyorum. Minimalist takılmayı seviyorum. Dil için başka bir fırça kullanmak istemiyorum. Bunun için negatif bir etkiyle karşılaşır mıyım ?

Vepa Smoker Diş Fırçası kullanıyorum, hem sert hem kılları kaliteli.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu