Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Boğazdan gelen nefes kokusu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Melike
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 31
Alıntı Melike Cevaplabullet Konu: Boğazdan gelen nefes kokusu
    Gönderim Zamanı: 22-Eylül-2021 Saat 23:58
Aylardır halitosiz yaşıyorum yalnızca 1 hafta önce antibiyotik kullandığım zamanda koku geçmişti antibiyotik bitti koku eskiye nazaran daha iyi gibi ama hala koku var (Biteral antibiyotiğin adı) ve kokunun boğazımdan geldiğine %90 eminim örneğin su içerken iğrenç bir tat ve koku geliyor ama yutkunurken yok daha sonra çok güldüğüm zaman boğazım hareket ettiğinde ara sıra koku geliyor her güldüğümde değil ağzım çok kapalı kalırsa(konuşmazsam) koku artıyor burnumdan nefes alıp ağzım kapalı bir şekilde dilimi katlayıp boğazımdan nefes verdiğimde de koku duyuyorum(evet o hareket nasıl oluyor diyiceksiniz ama oluyor işte 😂😂) sizce koku sebebi nedir? Koku ya dil kökünden yada boğazdan geliyor gözüken kısımda olmadığına eminim tahminim ya bademcik ya dil kökü baya gerisinde çünkü gözükmeyen bi yerde yada boğazımda bişey var
IP
Diloy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 159
Alıntı Diloy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2021 Saat 12:05
Dil kökü yutak o kısımlara bi bakteri yerleşiyor benim de aynıydı ağzım kapalı konuşmadığımda uzun süre aşırı kokardı öksürsem fena koku yayılırdı. O bakteri vücudunda bi yerde yerleşmiş neredeyse kaynağı onu bulman lazım. Ben septum deviasyonu konka sinüzit ve bademcik ameliyatı oldum geçti. Sinüs tomografisi çektir burnuna baktır.
IP
Melike
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 31
Alıntı Melike Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2021 Saat 12:59
Sinüs tomografisinde sinüzite mi bakılıyor bir de devlet hastanesinde yapıyorlar mı
Mlk
IP
Diloy
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 159
Alıntı Diloy Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2021 Saat 13:54
Yaparlar. Sinüzit ağrılarım ve burun tıkanıklığım var de septum deviasyonu varsa ameliyat olmak istiyorum de.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu