Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: ben de iyileştim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
melekk
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı melekk Cevaplabullet Konu: ben de iyileştim
    Gönderim Zamanı: 01-Şubat-2012 Saat 12:08
ben sonunda kurtuldum bu sorundan çok fazla bi şey de yapmadım benim tek sorunum ağzımdaki çürük dişim miş.onu çektirince koku tamamen gitti.öncesinde çinkolu ürünleri kullanmıştım pharmol zn,çinkolu macun bir işe yaramadı sanırım ağzımdaki etkeni ortadan kaldırmadığım için.şimdi de o ürünlere ihtiyacım yok koku otomatikman kayboldu.bademcik taşı falan var diye düşünmüştüm bir kaç kere ağzıma bademcik taşı gelmişti ama öyle bir şeyde yok muş.yıllardır bu sorunla yaşadım ben ama hastalık olduğunu düşünmediğim için sebebini ve çözümünü de düşünmedim.bu yayınları okuyunca rahatsızlığımın farkına vardım.umarım sizin rahatsızlıklarınız da benim ki kadar basittir ve çözüme çabuk ulaşırsınız.
IP
Umutlu
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı Umutlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2017 Saat 19:50
Merhaba arkadaslar.28 yasındayım ve çocukluğumdan beri daha doğrusu kendimi bildim bileli bu illeti çektim.o kadar kötü ruh halindeydimki kendimle basbasayken internetten bununla ilgili bşr arastırma yapmaya bile utanıyordum.taki bu forumu 2 aydır takip edip içindeki arkadasların tecrübe ve yorumlarını okuyum ilk defa sorunumun nelerden olabileceği üzerine korkmadan düşünmeye baslayana kadar.bakın arkadaslar öncelikle su konudaelestirilerimiz olabilir ; yeterince doktor muayanesine girmedim.bir kav defa diş doktoruna gittim fakat sizinde bildiğiniz gibi bir sorun yok dediler ve sorunumda kesinlikle psikolojik değil.bir defada cesaretimi toplayıp kbb ye gittim oda hicbir sorunun yok diyerek her zsmanki gibi doktor un ilgisizliği yüzünden umutsuzca eve döndüm.çok zor döndmler atlattım herkesin yasadığı seyler bu konulara girmeden uzatmadan konuya geçeceğim.
Öncelikle bir ay sonra ilk defa gastroentropoloji bölümünde helikobacteri kontolü ve baska bir kbb ye daha gidip bademcik geniz eti sinüzit ve genel muayane olacağım.
İki aydır bu forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla önce ağız içindeki daha doğrusu diş problemlerimi çözdüm o yönden kafam kulağım rahat olsun diye.kalan iki 20 lik dişlerimi çektirdim çünkğ araları çok kötü kokuyordu.ve sonrasında düzenli çinkolu diş macunu kullsndım.ve cubuga takılı diş ipi (kullanımı rahat diye)
Kullandım.ve metalle yapılı eski diş dolgumu söktürüo porselen diş dolgumu yaptırdım.eski diş dolgum kokuyordu hissefiyorfum.ve arkadaslar dilimin üstünün koktuğunu iyice tespit ettim ğstünde sarı pas rengi vardı ve içeriden dısarıya doğru fırçayla dedalarca çekerek her çekişten önce fırçamı yıkarak dilin en gerisinden baslayıp dilimi temizledim sadece ince beyazbir tabaka kaldı gitmeyen .
Ve bu sırada kendi tespitlerime ve bu forumda öğrendiğim helikobacteri olayının üzerine gittim.çünkü gersecrktrn hayvansal gıdalar tükettiğim vakit ağırlaşmada oluyordu.on gündür kahvaltıyı kestim ve bir rejim dönemine girdim.çayı sekeri ekmeği süt ürünlerini işlenmiş gıdalar sucuk vs. Bunları bıraktım tamamiylr hemde.bağırsağımın rahat çalışabilmesi ve varsaydığım helikobacteri yi beslememek adına süt ürünlerini çayı şekeri ve hamur işi ve ekmeği hayatımdan çıkardım
Gazlı içecekleri kokayı sodayı vs hepsini bıraktım.
Aksam 5-6 dan sonra hiçbirşey yemiyorum.sabah uysndığımda dişlerimi fırçalıyorum ve yarım saat bir saat sonra bir elma yada brokoli yi kaynatıp suyunu içtim. Bir saat gibi sonra zencefilli tarçınlı çay yads limonlu sallama yeşil çay içtim.öğlen brokoli yada yeşil yapraklı sebze ağırlıklı yemekler yedim öğleden sonra ise içeceksiz ekmeksiz ve iyice çiğneyerek margarinsiz çok az sıvu yağlı yemekler yedim.
Yani günde bir öğün yedim ve aksama kadar 2 litre su tükettğm.
Burdaki mantık su arkadaslar yemeği azaltıp bol sıvı tüketip kola şeker unlu mamülleri tatlıları çikolataları kafeini çayı asitli içecekleri bırakıp bir süre diyet yapıp test yapmak benim sorunumun bu olduğunu tedpşt ettim.
Kısaca öncelikle ağız içindeki sorunları halledeceğiz
Sonra vucudumuzu en iyi biz tanıyoruz hangi durumlarda koku oluyor ve neden olabilir bunu bulacağız.
Yazım biraz karışık olmuş olabilir. Her türlü sorunuzu yanıtlamak isterim
Sorunum bir daha geride gelebilir ama en azından vücudum mikroplardan arınana kadar ağırda olsa bu şekilde yaşamaya devam edeceğim çünkü mikrobu bacteri yi besleyen şeyler bu gıdalar ve bırakadığımız o beslenme şekli.
Bir ay sonra kbb de geniz eti sinüzit dil üzerinde muaysne yaptıracağım. O zamana kadar bu rejime devam edeceğim
Ve sonucu buradan paylasacağım. Birbirimize destek olup bu platformda bu illetten kurtulmak dileğiyle..
Dgn23
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Kasım-2017 Saat 14:23
Merhaba arkadaşlar,

Ben de uzun yıllar alerjik rinit ve dolayısıyla bu probleme bağlı ağız ve nefes kokusu problemi yaşadım.Forum da yazılan çoğu sıkıntı aynı şekilde bende de mevcuttu.Allerjik rinit şikayetlerim son zamanlarda iyice sıkıntı verene kadar allerji ilaçlarını kullanmaya devam ettim.Evet hapşırık ve burun kaşıntım azalıyordu ama bu forumun açılmasının asıl sebebi olan tüm şikayetler devam ediyordu.Nihayet muayenehanesine gittiğim sayın doktorum bu rahatsızlığı teşhis etti.Fakat önemli nokta burası, alerjik riniti tedavi ederken asıl amaç burnu tedavi etmektir dedi.Tüm ağızdan alınan allerji ilaçlarını kesti.Biri okyanus suyu olmak üzere üç tane spreyle tedaviye başladı.İki ay düzenli kullanımdan sonra kontrole gideceğim.Bir ay oldu yaklaşık tedavim başlayalı.Nefes problemim ortadan kalkmış durumda.Emin olun burada bunalımlarını anlatan arkadaşlar kadar sıkıntıdaydım.Böyle bir sonuca ulaşacağımı hiç sanmıyordum.Fakat gerçekten ağız kokusu bir hastalık ve tedavisi var.Allerji problemi yaşayanlar lütfen güvenebilecekleri bir KBB doktoruna gitsinler ve sayın doktorumun dediği gibi öncelikle burunu tedavi ettirsinler.Umudunuzu asla kaybetmeyin.Unutmayın ben de sizinle aynı şeyleri yaşadım.Sayın Murat hocama ve sizlere saygılarımı sunuyorum
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Kasım-2017 Saat 14:24
Tekrar merhaba,

Dün ilk defa sizlere yazmıştım.Sebebi de bu sıkıntıdan kurtulmuş olmamdı.Allerjik rinit köşesine yazdım çünkü yapılan tespit bende ki sıkıntının bundan kaynaklı olmasıydı.Fakat gerçekten bu tedaviye başlayana kadar problemin rinite bağlı olabileceği aklıma gelmedi.Daha doğrusu doktora gitmiştim ve antihistaminik ilaçlar verilip gönderilmiştim.Dediğim gibi hapşırık,kaşıntı gibi problemler gidiyordu ama nefes ve ağız kokusu kalıyordu.Dolayısıyla ben başka nedenlere bağlıyordum.Bu forumda yazılan tüm sebepleri araştırdım evet ben de ülser başlangıcı tedavisi gördüm.Candida mantarı üzerinde durdum.Öğrendiğim çareleri denedim.Bunları şunun için söylüyorum 'kardeşim seninki hafif bir sorunmuş, geçmiş'şeklinde düşünmeyin diye.Yıllarca muzdarip oldum ve çaresi ne kadar basitmiş.Sadece doğru ellerde doğru tedaviler görmemiz gerekiyor.Benim burnumda da kemik eğriliği var fakat doktor hemen ameliyat olmalısın demedi.Önce iki aylık bir tedaviyle durumu gözlemleyeceğiz dedi.okyanus suyunu günde 4-5 kere kullanabileceğimi söyledi ki öyle yapıyorum.Diğer iki spreyi sabah ve akşam kullanıyorum.Onların ismini yazmak çok doğru gelmiyor çünkü sanırım bazı kişiler çare olur amacıyla sorununu tam bilmeden o ilaçları kullanmaya kalkıyorlar.İnanın sizi çok iyi anlıyorum.Ama lütfen çaresi olduğuna inanın ben de inanmıyordum.İnsanlar bu yüzden diş fırçalamaktan bile vazgeçiyor.Zaten fırçalasam da kokuyor, fırçalayıp bi de kokunca moral iyice bozuluyor hiç olmazsa fırçalamam bari sebebi buna bağlar da kendimi kandırarak moral elde ederim diyorlar.Ben de yaptım inanın. Yanlışı yanlışla kapatmak gibi, halbuki üstüne gitmek gerekiyor.Asla diş fırçalamaktan vazgeçmeyin.Murat hocamın belirttiği gibi sabah ve akşam diş ve dilinizi düzgünce fırçalayın.Çare aramaya ve doğru teşhis ve doktora ulaşacağınıza inanın.Belki benim bunu yazmamdan bile moraliniz bozuluyor.Arıyoruz ama bulamıyoruz diyeceksiniz.Ben de aynı durumdaydım diyorum.İnanın ruh haliyle,arayışlarla.Bugün çaresini buldum.Doktorumun doğru tedavisiyle.Lütfen inancınızı kaybetmeyin.Lütfen.

Saygılarımla
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2017 Saat 00:51
Umutlu kardeş çok tşk ederim paylaşımın için.
Ve ilerde yaşayacağın tecrübeleri de bizimle paylaş lütfen.
Kurtulman dileğiyle.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2017 Saat 01:03
Ezom ne diyorsun, senin adına ancak seviniriz biz.
Ayrıca senin kurtulman bize umut verir neden kurtuldun diye olumsuz
Düşünelim?
Bu arada Kbb doktorunu da yazıver bize lütfen.
En azından adam bilinçli ve ilgili.
Ayrıca ara ara foruma girip nasıl olduğunu yaz bize.
Yani ne durumda olduğunu bilmek isteriz.
Darısı diğer arkadaşların başına.
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2017 Saat 11:01
Günaydın,

sevgili kardeşim elbette benim iyleşmemden mutluluk duyarsınız bundan şüphem yok o yüzden foruma üye olarak sağlığıma kavuştuğumu sizin de umudunuzu kaybetmemeniz gerektiğini söylemeye çalıştım.Sadece insan bazen öyle umutsuz oluyor ki karşısındaki kişi umudunu kaybetme deyince onun kendisini anlamadığını düşünebiliyor.Öyle umutsuz hissediyor kendini.Bunu ifade etmek istedim.Sizleri anlıyorum çünkü aynı şeyleri yaşadım.Sizlerden ricam alerjik rinit şikayetiniz varsa doktora giderek spreylerle tedaviye başlamanız.Daha önce ki yazımda doktorumun antihistaminik ilacı keserek 'bizim amacımız burnun yapısını düzeltmek'diyerek 3 çeşit sprey verdiğini yazmıştım.Bazı arkadaşlar burun yapısını düzeltmek deyince burun kemiğini düzeltmek olarak algılamış.Hayır doktorum direk burun içi spreylerle allerjiyi direk burundan tedaviyi amaçlıyor.Burnumun sağ kemiğinde bir eğrilik varmış. Bu konuyla ilgili bir operasyona gerek olup olmadığına iki aylık tedaviden sonra karar verecek.Fakat dediğim gibi tedavi başlar başlamaz alerjik tüm belirtiler ve demek ki buna bağlı olan nefes kokusu tamamen gitti.Sizlere şunu söylemek istiyorum doğru teşhis ve tadevi çok önemli.Yıllarca sadece antihistaminik ilaçlarla oyalanmışım.Tekrar tekrar rica ediyorum bu bir hastalık ve tedavisi var.Umut her zaman var. Saygılarımla
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Kasım-2017 Saat 11:10
Yine bu arada şunu da belirtmekte fayda var.Doktorlarınız allerjiniz için antihistaminik ağızdan alınan bir ilaç vermişse benim durumumdan etkilenip lütfen onları hemen kesmeye kalkmayın.Doktorlarımız yıllarca bu iş için dirsek çürütüyor.Bizler ise yaşadıklarımız üzerinden yorum yapıyoruz.Eğer kullandığınız ilaçtan sonuç alamıyorsanız benim yaşadığımı doktorunuzla paylaşabilirsiniz uygun görürse yönelirsiniz.Herkesin ayrı bir rahatsızlık hikayesi var çünkü.Bunları dikkatle değerlendirin lütfen.
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ocak-2018 Saat 10:01
Merhaba,

size ilk defa bundan iki ay kadar önce yazmıştım ve alerjik rinit ve buna bağlı olduğu saptanan koku şikayetimin doğru tedavi ile berteraf edildiğini ve iki aylık tedaviden sonra kontrole gideceğimi belirtmiştim.Tedavimin başladığı zamandan bu yana inanılmaz rahatım.Geçtiğimiz cumartesi günü kontrole gittim.Şu anda tedavim sadece Sİnomarin okyanus suyu ile devam edecek.Burun kemiğinde eğrilik olmasına rağmen sıkıntım olmadığından ameliyata gerek görülmedi.Koku problemim kalmadı ve çok rahatladım.Tekrar hepinize şifalar diliyorum.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2018 Saat 11:00
Ne guzel bir haber!
Çok sevindim adınıza ve sizin iyileşmiş olmanız, buradaki arkadaşlara
umut olur inş.
Bu arada, ara ara durumunuzu da güncelleyin lütfen.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2018 Saat 11:15
Ezom kardeş bir de şunu sorayım; neden doktorunuzun adını soyadını
Yazmıyorsunuz bize ?
Daha once de, yazmanızı rica etmiştim.
Ya unuttunuz, yada siz söyleyin nedenini!
Daha once de dediğim gibi; en azından doktorunuz ilgili ve konuyu biliyor. Belki, sizinle aynı hastalığa sahip bir arkadaşımız daha iyileşir.
Umarım yanlış bir istek değildir benimkisi!
Tekrar geçmiş olsun
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ocak-2018 Saat 09:31
Günaydın,

Doktorumun adını elbette yazarım.Daha önce yazdığımı düşünmüştüm.Prof.dr.Haldun Oğuz.Ankara da özel muayenehanesi var.Fakat özel muayeneye gitmek her bütçeye uygun değil.Benim özel sigortam olduğundan oldukça uygun rakamlara gidebiliyorum.Devletle anlaşmalı çok iyi kurumlar var bunlara da gidilebilir.Devlet hastanelerimizde her zaman yeterli ekipman olamayabiliyor.Ayrıca bir doktorun hastaya ayırabileceği süre kısıtlı.Kılcal kameralı ekipmanla muayene vakit alıyor.Böyle ayrıntılı bir muayeneden geçtikten sonra eminim tedavinizde en güzel şekilde gerçekleşecek.Ben şu anda sadece okyanus suyu kullanıyorum.Hem allerji hem koku problemi hissetmiyorum.Ama ara ara kontrollerim olacak bu gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.Zaten üye olmamın tek sebebi çare bulmuş ve bunu sizlerle paylaşmak istememdi.Benim hocama muayene olmak isterseniz internetten girdiğinizde muayenehanesi çıkıyor.Prof.Dr. Haldun Oğuz.Çok şey borçluyum kendisine.Umudunuzu asla yitirmiyorsunuz.Sayın Murat Aydın hocamızda o yüzden burada değil mi zaten.Saygılarımla.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ocak-2018 Saat 20:28
Ezom teşekkür ederim duyarlılığın için.
Benim de özel sigortam var ve inş bir ara uğrarım senin doktoruna
IP
mutlumutlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı mutlumutlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ocak-2018 Saat 07:37
Merhaba arkadaşlar, bunları yazmak için foruma üye oldum. Umarım faydalı olur.
2 yıldır ağzım kokuyor. Kendimce burnumun sürekli tıkanık olmasına (burun eğriliği) ve yaz kış bitmeyen geniz akıntıma bağlardım. Dilimi kaç defa temizledim fırçayla. Dişimi fırçalasam bile 10 dk sonra tekrar kokardı. Karanfil v.b nice şey kullandım, artık sakız almaktan insanların içindeyken karanfil almaktan bıkmıştım. Sanırım insanlar biliyordu bunu çünkü arkadaşım 1 metreden bile koktuğunu söylemişti :( En sevdiğim çayı sırf dilimi sarartıyor geniz akıntımı arttırıyor diye bırakmıştır. Evet artık iyileştim. Peki nasıl oldu ? 2 hafta önce her zaman sıcak soğuk sızı yapan ve çürüdüğü dışardan belli olmayan bir dişim ( ön dişin 2 yanı)ağrımaya başladı. Diş hekimi çürüdüğünü söyledi ve kanal tedavisine başladık. Sonra bu siteyi buldum ve okumaya başladım. Dilimi hemen çay kaşığıyla güzelce temizledim sabah akşam ve tam da kalan tedavisinin 2. aşamasındayken (sinirlerin alınması) ağzım kokmamaya başladı. Gün boyu inanamadım, dişimi fırçalamıyordum ve ona rağmen kokmuyordu. Şuan 4. gündeyim, 4 gündür nasıl mutluyum sizlere anlatamam şaşkınlığıma ailem bile şaşırıyor ama beni anlayamazlar neler çektiğimi toplum içinde :(
Duygularımı anlatamam ve sizlere dua ediyorum. Allah herkese bu duyguyu tekrar tattırsın. Umarım sizlerin de bir şekilde devası size yansır
IP
EZOM
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı EZOM Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Ocak-2018 Saat 15:00
Merhaba Mahoni,

Rica ederim.En kısa sürede şifa bulmanızı diliyorum.Sağlıcakla
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Ocak-2018 Saat 17:34
Çok sevindim senin adına Mutlumutlu
Bizi bilgilendirdiğin için de tşk ederiz.
Umarım kokunun geçmiş olması sonsuza kadar devam eder.
İnş çürük dişin neticesiydi koku.
Arasıra durumunu güncellersen seviniriz.
Sevgiyle kal
IP
Evet
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Alıntı Evet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Şubat-2018 Saat 18:28
Merhaba arkadaşlar.
Bu söyleyeceğim yöntem dil pası olan ve dil kokusu olanlar için. Mide kaynaklı olanlarda olabilir deneyebilir. Akşam yemeğini en son saat 19.00 a kadar yemiş olun. Saat 23.00 Da yarım çay bardağı limon suyu + yarım çay bardağı zeytinyağı(marketten almayın mümkünse). Bu ikisini karıştırın. Ve için. 30 dk en az uyumayın. Daha sonra uyuyabilirsiniz.Sabah kalktıktan sonra kahvaltı yapın ve dişinizi fırçalayın. Ağzınızda o ağırlık hala varmı yokmu bakın. Deneyenler bana sonuçlarını bildirebilir mi? Bende işe yarıyor.
IP
mutlumutlu
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı mutlumutlu Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2018 Saat 00:10
Evt arkadaşlar bir önceki mesajıma istinaden yazıyorum. Ağız kokum geri döndü. Diş çürümesi kaynaklı değilmiş, ama artık ağız kokumun neyden kaynaklandığını anladım.
öN bilgi olarak ağzımın çok pis koktuğunu hatta fırçalamadan 2 dk sonra bile koktuğunu söyleyebilirim.
KARAR ve CEVAP :
Zaten 7 24 burnu tıkalı ve sinizütü ve geniz akıntısı olan birisi olarak dilimdeki sarımtrakları aşağıda saydığım şeylere bağlıyorum.

artık çay içmiyorum, bitki çaylarına yöneldim. Ekmeği çok azalttım, ve akşamları özellikle çikolata abur cubur şeyleri bıraktım ve tatlıyı çok azalttım. VE en önemlisi bir dilsil diye bir dil temizleyicisi aldım. Sabah akşam dişimi ve dilimi fırçaladıktan sonra 2-3 defa dilimdeki sarımtrakları temizledim fırçalama sonrasıve düzenli su içtim. Sonuç : ağzımın kokusu çok azaldı hatta bazen kokmuyor aldığım yorumlara göre.

IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Şubat-2018 Saat 21:28
Dil kazımayın.

https://youtu.be/7N2Ent0ClP8
IP
Salim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
Alıntı Salim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Mart-2018 Saat 11:32
Benim sorunum dilde sarı pas kokunun nedeni bu tespit ettim şuan çörek otu yağı kullanıyorum. Dilimi fırçaladıktan sonra içiyorum. Şifa bulursam sizede tavsiye edicem.
IP
Salim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
Alıntı Salim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2018 Saat 00:01
Ekom
Seninde dilinde sarı pas varmıydı
Bu arada şifa bulan arkadaşlar sizin adınıza çok mutlu oldum.bizlerede dua edin.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu