Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: ona fark ettirmeden ne yapmam gerekiyor? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
emelsari
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı emelsari Cevaplabullet Konu: ona fark ettirmeden ne yapmam gerekiyor?
    Gönderim Zamanı: 17-Nisan-2012 Saat 19:58
arkadaşım bir süredir bizde kalıyor ancak ağız kokusunun sanırım farkında değil. 2 ay daha bizde kalacağı için bu sorunu bir şekilde halletmem gerekiyor. diş taşları gerçekten çok fazla. ağız kokusu ise karşısındaki insanın midesini bulandıracak şekilde. sigara da kullanıyor. bunları ona söylesem trip atacak ve onun bu kokusuna daha çok maruz kalacağız. acaba ona bu durumu fark ettirmeden nasıl halledebilirim?
IP
pinku
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı pinku Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Aralık-2018 Saat 00:06
Bence fark ettirmeniz daha doğru. Bir an önce çare bulur insanlar arasında rencide olmaz... Belki farkındadır artık boşvermiştir kurtulamadığı için ama diş taşları var diyorsunuz en azından fırçalayarak onları yok etmeye gayret edebilirdi.. :(
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Aralık-2018 Saat 22:51
Düşman arkadan konuşuruz dost yüze söyler ne kadar acı olsa da bunu söylemen gerek bilsin ki ona göre önlem alsın başka gün başkası yüzüne rencide edici biçimde söyleyebilir bana yapılan gibi 🙂
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 17-Aralık-2018 Saat 08:35
Orjinalini yazan: Amazon

Düşman arkadan konuşuruz dost yüze söyler ne kadar acı olsa da bunu söylemen gerek bilsin ki ona göre önlem alsın başka gün başkası yüzüne rencide edici biçimde söyleyebilir bana yapılan gibi 🙂

Sizi bu konuda kırmışlar anladığım kadarı ile.
Yaşadığınız olayı detaylı bir şekilde yazar mısınız buraya?
-M
IP
wolfscream
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı wolfscream Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Aralık-2018 Saat 10:33
Yapıcı bir şekilde ağzının koktuğundan bahsedin. Ve söyledikten sonra sırtınızı dönmek yerine 'kardeşim gel beraber bir doktora görünelim ağız kokusu büyük bir hastalığın başlangıcı olabilir' şeklinde konuşma yapın. Ben bir ağız kokusu hastası olarak arkadaşlarımın bana hastalığım hakkında destek olmasını çok isterdim.
IP
Amazon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 61
Alıntı Amazon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2018 Saat 00:11

Lise zamanımdi hocam yaşım daha 16 her zamanki gibi normal olarak okula gitmiştim bilgisayar dersimiz vardı sınıf kalabalık 3 arkadaş Kendi aramızda konuşurken içlerinden 4 yıllık arkadaşım olan kişi biranda yüksek sesle ağzımın çok kötü koktuğunu söyledi diğerleride duydu bunu, o gün çok utandım asıl olay o gün başladı zaten ben ağzımın koktuğunu bilmiyordum bile sonra kendimde farkettim ve ö gün bugündür devam ediyor, artık insanlarla yakın temas kurmuyorum fazla konuşmuyorum
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2018 Saat 07:21
Orjinalini yazan: Amazon

Lise zamanımdi hocam yaşım daha 16 her zamanki gibi ...

Sizi incitmişler.
Bu durumda birey ağız kokusundna iyileşse bile iyileştiğine inanmıyor
-M
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu