Ağız Kokusu

Ağız kokusu herkeste hep vardır, fakat hissedilirse ve hissedildiğinde hastalıktır. Farkında değilseniz ağız kokunuz yoktur.

Foruma yeni gelenler bu kitabı indirip okuyunuz.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Bademcik ameliyatı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Kuzey Yılmaz
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Kuzey Yılmaz Cevaplabullet Konu: Bademcik ameliyatı
    Gönderim Zamanı: 28-Temmuz-2012 Saat 14:08
Merhabalar yaşım 21 kendimi bildim bileli ağız kokum var. İlk olarak bademciklerimi aldırmaya karar verdim. Ameliyat hakkında bilgisi olan varmı ? Ücreti ne kadardır ? Sgklı sgksız
IP
gizem
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı gizem Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Eylül-2012 Saat 12:22
ben yaptırdım ben 17 yaşındayım ben özel ekol kbb da yaptırdım 350 ye mal oldu ama termal weldingle yani kanamasız
IP
Mehmet
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Eylül-2012 Saat 15:46
Bende olmayı düşünüyorum bu ameliyatı, burnumda deviasyon var kbb doktoruna sordum nidazol içince koku kalmıyor dedim. O da bademciklerin aneorop bakteri türetebileceğini söyledi. Ama çok sıkıntılı bir ameliyat dedi. Ameliyat sonrası yaşadığınız sıkıntılar nelerdir, paylaşabilir misiniz?
IP
Kuzey Yılmaz
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Kuzey Yılmaz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Eylül-2012 Saat 13:44
2 hafta önce oldum ameliyat . ameliyattan çıktıktan sonra çok ağrım oldu gözümden yaş gelecek kadar 1 gece hastanede yattım. 2.günde ağrıdı ama sonra hiçbiey kalmadı 1 hafta sonra yara kapandı normal yemek yedim. Abartıldıgı kadar bişi yok forumlardaki yorumlara aldırmayın.Ama malesef nefes kokum geçmedi tam gaz devam ediyor. Bakalım daha neler yapıcam.. Neler yapıcam ? :)
IP
rasitcalik
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 16
Alıntı rasitcalik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Eylül-2012 Saat 01:04
mide tedavisi konusunda israr ediyorum surekli. mide sorunu ortadan kalkinca agiz kokusu biter. ama agiz hijyeninin cok hassasiyetle yapilmasi gerekiyor.
IP
coqnfechn
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 55
Alıntı coqnfechn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Eylül-2012 Saat 18:59
Gastroentrlojiye gitmiştim. Şikayetimi söyledim ağzım kokuyor dedim. Endoskopi vs yaptırmak istiyorum dedim. Çoğu doktor gibi ciddiye almadı.Dalga geçer gibi elime diş fırçalamayla ilgili bi broşür verdi.Benim sorunum ağzımdan olsa ben sanamı gelirim !
IP
isim
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı isim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Eylül-2012 Saat 10:02
Orjinalini yazan: coqnfechn

Gastroentrlojiye gitmiştim. Şikayetimi söyledim ağzım kokuyor dedim. Endoskopi vs yaptırmak istiyorum dedim. Çoğu doktor gibi ciddiye almadı.Dalga geçer gibi elime diş fırçalamayla ilgili bi broşür verdi.Benim sorunum ağzımdan olsa ben sanamı gelirim !

Benzer sorunları çoğumuz yaşıyoruz.İlk tavsiyem ideal şartlara en uygun bir muayene ortamı bulmanız.Devlet hastahanerinin çoğunda diğer birkaç hastalarla beraber pata-küte muayene oluyorsunuz,eğer şanslı iseniz.Değilseniz size birkaç ilaç satıcısı da eşlik ediyor, ve belki kağıt işlerini hızlıca halletmek isteyerek içeri dalan diğer insanlar, ve ya torpil konusunu konuşmak için içeri gelen doktorun bir tanıdığı falan filan.Bu tür ortamlarda doktorlar da günlük hasta kotasını bir an önce doldurup evine gitmeyi planlıyor tabi.Özel hastahaneler ise tam bir tuzak.Mümkün olabildiğince fazla tetkik yaptırıp seni soyabildiği kadar soymaya çalışıyorlar.Araştırma-uygulama hastahaneleri daha uygun bana sorarsanız.Doktora planlı şekilde geçtiğiniz süreci anlatırsanız daha faydalı bir muayene deneyimi edineceksiniz.
IP
01adanalı
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 54
Alıntı 01adanalı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2013 Saat 12:40
Ben de ağız kokum var diye bademcik ameliyatı oldum.Ama geçmedi.Size tavsiyem ciddi bademcik rahatsızlıkları yani yutkunmada zorluk,sürekli bembeyaz olması bademciklerinin gibi durumlarda bademciklere yöneliniz.Yada çok ağır bademcik taşlarınız varsa.Bende yoktu ama strese gire gire her gün ağzıma baka baka sanki bademcik taşım oluştu zamanla.Aldırdım lakin çok pişmanım ağız kokum geçmedi.İyice bir muayene olunuz en az 2 kbb doktoruna gidiniz aldırmadan önce saygılarımla inşallah iyileşiriz
IP
drdree
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 2
Alıntı drdree Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2014 Saat 10:30
Bademcik kaynaklı ağız kokusunda sülfür mü kokuyor!!!!!
IP
secret44
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı secret44 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Haziran-2016 Saat 23:09
Ben 7 yaşımda bademcik ameliyatı oldum şu an 21 yaşındayım ağız kokum 2 senedir var neredeyse bence sorun bademcik kaynaklı mı değil mi önce onu bir çözün. Bademcik taşları varsa onlara bir baktırın hemen ameliyat olmayın.
IP
mmkk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 146
Alıntı mmkk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Haziran-2016 Saat 23:53
Arkadaslr ben gecen dus aldim dustan sonra bademcigim orda bi takilma hissi olustu sonra baktim bademcik tasi orda ama sonra kahretsin yukundum ve bademcigin yanindan ust kisma kayboldu:-D   yani acaba bademcik ameliyati oldugumuzda bademcikle beraber o bolgeyide temizliyolarmineticede bademcik tasi ve yemek artiklari oraya saklanmis olabikir
IP
Meari
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
Alıntı Meari Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Haziran-2016 Saat 15:22
Belkide seninde sorunun bademciktir mmkk bu kadar umutsuz olma ve derhal bir doktora git..
Ya Şafi
IP
bengeldim
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 57
Alıntı bengeldim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Temmuz-2016 Saat 21:26
bende bugun ameliyat oldum bir şey yiyemiyorum hadi hayırlısı
asla pes etme
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir. İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu sebepleri hakkında
Ağız kokusu tedavisi hakkında

Sık sorulan sorular ve cevapları buradadır:

Ağız kokusu gargarası PharmolZn
Ağız kokusu spreyi