Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: site Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Konu: site
    Gönderim Zamanı: 08-Eylül-2012 Saat 20:44
bu illetten kurtulmaya çalışırken, araştırmalarım sonucu sayfanıza ulaştım. uzun zamandır sayfanızı takip ediyorum. burda yazılanları okuyunca ve kendi gözlemlerim sonucu bendeki sorunun ağız kokusu olmadığı kanaatine vardım. ağız hijyenine tamamen uymaya çalışmamın hiçbir faydası olmadı. saydığınız sebepler nefes kokusunu işaret ediyor diyebiliriz. hızlı ve yüksek sesle konuştuğum zaman diyaframdan gelen havanın karşımdaki insanı rahatsız ettiğini seziyorum. o zaman; ağız gargaralarının, naneli sakızların, sürekli diş fırçalamanın etkisiz kaldığını anlıyorum.

yukarıda da bahsettiğim gibi sayfanızı sürekli takip ediyorum ve bu sayfada; sizin bu konuda ne kadar güvenilir ve uzman olduğunuzu bir kere daha anladım. diğer doktorlar gibi sayfanızda, size "has" tedavi yöntemleri, sizin ürettiğiniz veya bi şekilde ticaretini yaptığınız ilaçların tanıtımı yok. ve hasta kim olursa olsun verdiği bilgiler ışığında yardımcı olmaya çalışıyorsunuz. hiç tanımadığım halde size güveniyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılarımla.
IP
rasitcalik
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
Alıntı rasitcalik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2012 Saat 23:31
cok gecmis olsun. bende de benzeri durum vardir. mide tedavisi ve orta kulak iltihabini tedavi ettim ve sorun kalkti ortadan. gozonunde bulundurmanizi oneririm. ozellikle mide konusunda. mideden kaynaklanan agiz kokusu hicbir sekilde tedavi edilmeden gecmiyor. ozellikle dil uzerinde sarimtrak tabaka olusmasi mideye isaret ediyor bence. su an hem midem rahatladi hemde agiz kokusu yokoldu...
IP
hakan
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı hakan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Eylül-2012 Saat 16:46
raşit bey benimde dilimde sarımtrak bir pas var sebebi dedğiniz gibi mide olabilir nasıl bir tedavi izleyebilirim
IP
rasitcalik
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16
Alıntı rasitcalik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2012 Saat 15:17
oncelikle bir gastroenteroloji uzmanina gorunun bence, muhtemelen endeskopi yapilacaktir. sonrasinda uygulanaak tedaviyi eksiksiz yerine getirin. eger dilinizdeki tabakada azalma gozlemliyorsaniz midenizden kaynaklandigini anlamis olursunuz. bu sorunu yasayan cogu kiside gozlemledigim sey; antibiyotik kullaninca geciyor tekrar geri geliyor diye bir durum... eger mide tedavisini yaptirdiktan sonra sigara icmek yada mideye zarar veren seylere devam edilirse sorun yeniden ortaya cikiyor. uzun sureli bir mide tedavisi ve mide hassasiyeti gerektigi kanaatindeyim. oncelikli olarak gastroenteroloji beraberinde de kbb uzmani ile gorusmek faydali olur. herkese cok gecmis olsun. saglikli gunler dilerim.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu