Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Tung Dil Bakım Seti Hakkında Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
berataydin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 20
Alıntı berataydin Cevaplabullet Konu: Tung Dil Bakım Seti Hakkında
    Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2012 Saat 17:49
dil kokunden kaynaklanan koku yuzunden dil fircasi almistim. yararini gormedim degil ancak tam olarak kokuyu kaldirmiyor, kaldirsa dahi kisa bir sure sonra tekrar basliyor.

yeni bir care ariyorum derken bu tung dil bakim setine denk geldim. alsam mi almasam mi karar veremedim bu yuzden oncelikle murat hocamin olmak uzere kullanan veya fikri olan olanlarin fikirlerini bekliyorum.

link: http://www.medikalal.com/tung-bakim-seti-agiz-kokusu-giderici-p-2044.html

Düzenleyen berataydin - 06-Ekim-2012 Saat 17:50
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2012 Saat 17:58
Ben çok gerekli bulmuyorum. Paranız cebinizde kalsın.
IP
berataydin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı berataydin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2012 Saat 18:02
peki sizin bir oneriniz var mi tedavisi hakkinda?

burnumdan koku gelmiyor. gerci direkt olarak agzimdan da koku almiyorum. agzimda kotu bir tad var. parmagimi dil kokune degdirip kokladigim takdirde kokuyu alabiliyorum.
IP
berataydin
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı berataydin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Ekim-2012 Saat 21:03
hocam bir oneri yapmadiginizdan, en azindan bir denerim diye aldim bu seti. elime dun ulasti.

1,5 gundur kullaniyorum. dil fircasi gayet iyi. dil macunuda ayni derece iyi tabi ama ne kadar geciriyor, ne kadar kaliyor tam anlayamiyorum.

belirgin koku yumusamasi var dilde, oncesine nazaran daha hafif bir koku var dilde. tabi simdi tam olarakda bilemiyorsun normal insanlarin dil kokleri nasil kokuyor veya agizlarinda normalde nasil bir tat oluyor.
IP
Josephine
Üye
Üye

Gönderilenler: 72
Alıntı Josephine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Temmuz-2013 Saat 00:15
Orjinalini yazan: aydinmur

Ben çok gerekli bulmuyorum. Paranız cebinizde kalsın.

hocam aslında çinkolu bir macun ? ben dilimi de dişimi de fırçalıyorum bununla . siz normalde çinkolu şeyleri önerirdiniz hep bize...
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31-Temmuz-2013 Saat 08:37
Orjinalini yazan: telfast

hocam aslında çinkolu bir macun ? ben dilimi de dişimi de fırçalıyorum bununla . siz normalde çinkolu şeyleri önerirdiniz hep bize...

"tung dil bakim setine" çok gerekli bulmuyorum. Paranız cebinizde kalsın dedim.

Siz çinkolu macunu gerekli bulmadığımı düşündünüz.

Bir yanlış anlama oldu sanırım.
-M
IP
Siyahbeyaz3
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Siyahbeyaz3 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ağustos-2019 Saat 12:06
Ben kullanıyorum etkisini çok olmasada görüyorum dildeki o vıcık vıcık tabakayı alıyor
IP
mete09
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 14
Alıntı mete09 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Temmuz-2020 Saat 19:29
Arkadaşlar kullanmış biri olarak gerek olmadığını düşünüyorum. Pası yok etme süreci 10 15 gün sürdü benim Örneğin yemek yedikten sonra o yemeğin tadı ve kötü kokusu 5-6 saat kalıyordu ancak pas olmadığı zaman tat kalmıyordu yani koku da olmuyordu. Size onerim murat hocanın tavsiye ettiği diş fırçası yanına da dentiste diş macunu ben bu ikisinin çok faydasını gördüm hatta bu ikisi sadece pası gidermeye bile yetiyor. Gün geçtikçe diş fircalamakta ustalasiyorsunuz ve tung falan hiç ihtiyacınız kalmıyor. Dil fırçalama yaparken çok bastırmamış halinde dil zarar görüyor ve 2-3 gün dilinize dokunamıyorsunuz o nedenle ne hafif ne sert olacak şekilde dilinizi banat fırçayla fircaladiginiz sürece inanın gerek yok o parayı da dentiste dış macununa vermenizi öneririm gerçekten çok etkili oluyor
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Şubat-2024 Saat 20:05
Tung dil fırçası bence temizlik açısından çok etkili. Dünya çapında meşhur bir ürün. Fazla bastırınca dili kanatıyor. Macunu da var. Koku için etkisine yorum yapmayacağım ama temizliği güzel. Biraz dilin arkasına gitmeyi becerirseniz etkisi artabilir.
IP
Kozmoz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı Kozmoz Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2024 Saat 22:20
Kullanmış birisi olarak bence fuzuli masraf sürekliliği yok murat hocanın anlattığı şekilde dilimizi ve dişimizi fırçalarsak daha faydalı olur
IP
Kelime
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 271
Alıntı Kelime Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Şubat-2024 Saat 11:19
Neden sürekliliği yok?
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Mart-2024 Saat 10:24
Arkadaşlar ben de normalde tung dil fırçasını kullanıyor ve de beğeniyordum ama Murat hocamızın son yüklediği videoyu izledikten sonra başka bir fırça arayışına girdim çünkü murat hoca tamamen yuvarlak olmasını önermiyor .Su an yeni bir fırça aldim ve çok daha iyi temizliyor ve kullanımı da rahat hem de fiyat olarak da tung markaya gore çok uygun. Kesinlikle tavsiye ediyorum linkini de asagiya birakiyorum ben trendyoldan aldim

https://ty.gl/f2rjs7pw6r
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 360
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Mart-2024 Saat 14:02
Orjinalini yazan: Maybeoneday

Arkadaşlar ben de normalde tung dil fırçasını kullanıyor ve de beğeniyordum ama Murat hocamızın son yüklediği videoyu izledikten sonra başka bir fırça arayışına girdim çünkü murat hoca tamamen yuvarlak olmasını önermiyor .Su an yeni bir fırça aldim ve çok daha iyi temizliyor ve kullanımı da rahat hem de fiyat olarak da tung markaya gore çok uygun. Kesinlikle tavsiye ediyorum linkini de asagiya birakiyorum ben trendyoldan aldim

https://ty.gl/f2rjs7pw6r

Bağlantıya tıklayınca trendyol yükleme sayfası play.store'a yönlendiriyor, trendyol uygulaması yüklü değilse açılmıyor.
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mart-2024 Saat 13:39
Ecoform dil temizleyici yazınca çıkıyor. 2 çeşit var biri sadece dil sıyırıcı değerinin ise ortasında turuncu fırçalı kısım var .Benim aldığım fırçalı olan.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu