Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Bademcik ameliyatı oldum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
yusuf gökçetin
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı yusuf gökçetin Cevaplabullet Konu: Bademcik ameliyatı oldum
    Gönderim Zamanı: 16-Ekim-2012 Saat 13:37
merhaba arkadaşlar

bu ağız kokusu probleminden bendede vardı. ve 2 3 günde bir ağzıma beyazımsı ufak ve iğrenç kötü kokan şeyler geliyodu koku kaynağının bu olduğunu anlamıştım. bi hastahanenin kbb uzmanına gittim bana bu şeylerin bademciklerimdeki çukur girinti çıkıntılı yerlerine biriken yemek artıklarının zamanla kötü kokmasından kaynaklandığını söyledi. ve tek tedavisi bademcikleri aldırmakmış hemen kabul ettim tabi ameliyat olmayı. ve tam 4 gün önce bağdemciklerimi aldırdım. koku kaynağının gittiğinden eminim ama şunuda söylemek isterimki bağdemcik ameliyatı sonrası dayanılmaz ağrılar oluyo bu gün 4. günüm ve 4 gündür doğru dürüst birşey yiyemedim dondurma meyvesuyu v.s şeylerle besleniyorum. inşallah bu dertten kurtulurum ve sizde kurtulursunuz arkadaşlar.
IP
coqnfechn
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 55
Alıntı coqnfechn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ekim-2012 Saat 19:53
Ben oldum 2 ay önce ameliyat ama ne fayda tam gaz devam
IP
misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Ekim-2012 Saat 22:13
yusuf bu sayfayı durumunla ilgili güncellemeler için ileride de kullanırsan harika olur.4. gün biraz erken gibi bir şey söylemek için, bilmiyorum, belki 15 günde bir uğrayıp burayı güncelleyebilirsin.
geçmiş olsun.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ekim-2012 Saat 21:16
geçmiş olsun yusuf. moralini bozmak gibi olmasın ama diğer arkadaşları uyarmak için yazıyorum.Bademcik ameliyatından sonra ağız kokusu kesin geçecek diye bir şey yok.

Dediğin şeyler mağma ve evet bademcikle alakalı.Ancak şöyle bir durum var : Bademciğini aldırınca ameliyat yerinde girinti ve çıkıntılar kalıyor. Bu mağmalar orada da ortaya çıkabilir.

Ne olursa olsun vücuttaki her organın bir görevi var ve her ameliyat risklidir.Bence zorunlu olmadıkça bıçak altına yatmadan yüz kere daha düşünmek lazım.
IP
Simyacı
Üye
Üye

Gönderilenler: 47
Alıntı Simyacı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Haziran-2019 Saat 17:02
Ya arkadaslar bu bademcik ameliyatı konusundaki fikirleriniz harbiden de can sıkıcı oluyo.Bende olmayı düsünüyorum gercekten bir daha tekrarlar lafı moral bozuyo. Evet bu kokunun birçok sebebi olabilir fakat olduktan sonra sebeplerden bir tanesini yok etmis oluyoruz. Tekrarlama konusuna gelince o en çok moralimi bozan şey cünkü maddi durumum el vermedigi halde özelden randevu aldım cünkü devlet hastahanesi 6ay ötesine attı. Bir an önce bitsin gitsin dedigim icin para vericem.bi de üstüne koku gecmez kalır dediginizde üstüne adamın bi canı sıkılıyo.cıkıyosa vardır bi sey orda en azından %30luk da %5lik de olsa koku gidicek belki. Zafen psikolojimiz alt üst. Deyin ki gecmis olsun da biraz olsun hafifler insallah deyin bari ya
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Haziran-2019 Saat 15:32
Ben ameliyat oldum.kokunun menzili azaldı.ama tamamıyla gecirmedi kokuyu.pisman mıyım? hayır çünkü hem fiziksel yararını gördüm hem de-daha da önemlisi-aklimdan acaba sorusunu atmış oldum.bu dediklerim işine yarar mı bilmem ama benim tecrubem bu şekilde.simdiden şifalar diliyorum...
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2019 Saat 00:14
Orjinalini yazan: ismimnefarkeder

Ben ameliyat oldum.kokunun menzili azaldı.ama tamamıyla gecirmedi kokuyu.pisman mıyım? hayır çünkü hem fiziksel yararını gördüm hem de-daha da önemlisi-aklimdan acaba sorusunu atmış oldum.bu dediklerim işine yarar mı bilmem ama benim tecrubem bu şekilde.simdiden şifalar diliyorum...

menzili nasıl ölçüyorsunuz :)
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2019 Saat 17:54
Aile üyelerimin üzerinde test etmek suretiyle...
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu