Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: kokunun nerden kaynaklandığını nasıl bulabilirim ? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
nurka
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 68
Alıntı nurka Cevaplabullet Konu: kokunun nerden kaynaklandığını nasıl bulabilirim ?
    Gönderim Zamanı: 27-Ekim-2012 Saat 10:47
diş doktoruna gittim dişlerinde sorun yok dediler...iç hastalıklarına gittim bir sürü mide ilacı kullandım gene olmadı...burunda kemik eğriliği vardı kronik sinizütmüş,ameliyat oldum gene düzelmedi...artık ne yapıcam ne edicem bilmiyorum sizce ne yapmalıyım?

kokunun kaynağını bulmam lazım ki o sorun üzerine gidip problemi artık bitirmek istiyorum.bu lanetle daha fazla yaşayamam abi bu nedir ya...

lütfen yardım arkadaşlar..
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 28-Ekim-2012 Saat 09:04
Ağız kokusunu ölçen "halimetre" adı verilen bir cihaz var.Devlet hastanelerinde var mı bilmiyorum.Senin, bu cihaza sahip olan bir diş hekimi bulman lazım.

İnternette araştırdığım kadarıyla, istanbuldaysan JİNEMED adlı bir yer gördüm. Diş hekimi, KBB uzmanı ve gastro uzmanları var.Devlet kurumlarıyla anlaşmaları yok sanırım.

Sitenin adresi şu: http://www.agizkokusutedavisi.com
IP
coqnfechn
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 55
Alıntı coqnfechn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Ekim-2012 Saat 09:29
Murat Hocada ağız kokusu ölçümü yapıyor.Ben yazın gideceğim.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Ekim-2012 Saat 20:18
tabiiki murat hoca da var. İnternette araştırma yapınca genelde onun ismi çıkıyor zaten. Arkadaş istanbullu heralde, o yüzden o yeri söyledim.

Bir de hospitadent'i sormuş sanırım başka başlıkta.Çok büyük bir hastaneye benziyor. Bayağa doktorları var.Sadece diş üstüne çalışan özel bir hastane .

Ağız kokusu üstünde deneyimli doktorları var mı bilmiyorum. İyice araştır bence .
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Kasım-2012 Saat 20:27
Konu baslıgı cok yerinde olmus tebrikler.

Murat Hocam da izin verirse okuyanlardan ricam, her mesaj icin ayrı bir konu baslıgı acmamaları. Cünkü zaten kafalar cok karısık. Gördügüm kadarı ile her baslık icin bir konu var zaten , onlarla ilerleyebiliriz sanırım.

Esas konuya gelince, banyo yaptıgında koku geciyorsa bu büyük ihtimalle burunla alakalıdır.
İlk baslarda bircok kbb uzmanı 'sinüslerin tertemiz' demisti. Sinüslerim temiz ama geniz akıntım hic bitmiyor.

Alerjik rinit var denildi en son. Alerji testi vs istediler. Yaptıracagım.
Sizde de eger burun egriligi geniz akıntısı vs varsa üzerine gidin.

Düzenleyen effect - 23-Kasım-2012 Saat 20:28
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Kasım-2012 Saat 22:06
Effect bende de o geniz akıntısından ve burun tıkanıklığından var. Burnum doğru dürüst nefes almıyor. Sana bir olay anlatayım. Benim yeğeninde ağzı kokuyordu. Alerjisi varmış meğerse burunla ilgili ikide bir burnunu çekerdi. Şimdi 2 aya yaklaştı tedavi oluyor, çocuğun ağzı hiç kokmuyor. Sende ilaçları kullanmaya başlayınca bize haber ver.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu