Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: Pharmol Zn Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   3 Sonraki >>
Yazar Mesaj
Pharmol Zn
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Pharmol Zn Cevaplabullet Konu: Pharmol Zn
    Gönderim Zamanı: 08-Kasım-2012 Saat 19:49
Hocam dilimde aşırı şekilde sarı bir tabaka var.Köküne doğru daha fazla orayı hiç fırçalayamıyor.Fırçayabildigim yerde çok az geçiyor 1-2 saat sonra aynı şekle geri dönüyor.Pharmol Zn bu pası veya mantarı geçirirmi ? Dilimin en arka görünmeyen kısmıda tabaka.Burayıda geçirirmi nasıl ?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2012 Saat 17:47
Bilmiyorum.
Denemek lazım. Siz deneyip bizleri bilgilendirebilir misiniz?
IP
izel13
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı izel13 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Kasım-2012 Saat 18:07
Bütün eczaneleri gezdim yok.Depolara sorduttum ilk defa duymuşlar.Bir bulabilsem :)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Kasım-2012 Saat 12:33
http://www.cozumilac.com/pharmolzn/
bu sayfanın en altında sonuncu satırda üretici firmanın sahibinin cep telefonu var. 24 saat arayıp sipariş verebileceğinizi söylüyordu. Deneyiniz bakalım doğru mu söylemiş?

Düzenleyen aydinmur - 11-Kasım-2012 Saat 12:35
IP
izel13
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı izel13 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Kasım-2012 Saat 22:21
2 gün önce sipariş vermiştim pharmol zn bugün geldi.Bana hiç fayda etmedi.Kokunun ağız içinden geldigine çok inanmıştım.Dilimdeki pas ve kabarcıklarda gitmedi.Bilmiyorum belki ön yargılıyımdır daha 2 kere kullandım.Oysaki kokunun içten geldigine dair bir belirti bile yok bende.Ağız kokusuna neden olan gastrit vs. Hiçbirinin belirtisi yok.Efor yapıncada koku azalıyordu.Artık umudum kalmadı gibi birşey.
IP
Dr.Devrim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 32
Alıntı Dr.Devrim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Kasım-2012 Saat 23:06
Orjinalini yazan: izel13

2 gün önce sipariş vermiştim pharmol zn bugün geldi.Bana hiç fayda etmedi.Kokunun ağız içinden geldigine çok inanmıştım.Dilimdeki pas ve kabarcıklarda gitmedi.Bilmiyorum belki ön yargılıyımdır daha 2 kere kullandım.Oysaki kokunun içten geldigine dair bir belirti bile yok bende.Ağız kokusuna neden olan gastrit vs. Hiçbirinin belirtisi yok.Efor yapıncada koku azalıyordu.Artık umudum kalmadı gibi birşey.

Pharmol Zn iyi bir ürün, işe yaramamasına üzüldüm. İstersen bir de Nanotech-Z'yi dene. Dilersen sipariş vereceğin telefon numarasını sana verebilirim. Eczanede bulamayacağına eminim. Eğer kokunun ağzından geldiğine eminsen işe yarayacaktır. içten geldiğini düşünüyorsan 1-2 yudum içmeyi dene, en fazla ishal yapabilir. Sorununu içerek çözersen içten geldiğini de ispatlamış olursun ama sürekli içmeni önermem. Bence dene, sonucu ben de merak ediyorum. Ben ağzıma sıktığımda sarımsak kokusunu giderdi ve 1 yudum içtiğimde sarımsak kokusunun gün boyu terimden çıkmasını engeleldi [object HTMLImageElement]
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Aralık-2012 Saat 17:27
Pharmol zn nin kullanımı biraz değişik. Ağızda çalkalamak yerine dil üstünde 30 saniye tutmak gerekiyor. Çalkalamayınca da dilin arka kısmına etki etmiyor gibi. Kağıdında Tip-1 için etkili olduğu yazıyor.

Dilin sarı olması ile ilgili forumda bir sayfa var. Oraya baakrsanız daha geniş bilgi bulursunuz. "Dildeki Pas" veya ona benzer bir başlık olması lazım.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2013 Saat 15:58
Bu gün bir mektup aldım. Mutlu oldum. Sizinle paylaşmak isterim. İşte bu benim ödülümdür.
-M

Subject Pharmol Zn. Miracle [Hide Details]
From xxxxxxxxxxxxxxxx
To   Murat Aydin

Dear Dr. Murat

I returned back home from Istanbul today morning. I have purchased Pharmol Zn 400 mg. 10 bottles, I was staying at Swissotel Bosphorus at Macka, during breakfast I ate kaymak, scrambled eggs, cheese, honey, coffee, and waffles with maple syrup, that usually I don't eat, because it exacerbates my bb, after breakfast I brushed and scraped my tongue, teeth and the very back of my tongue and pallet, as I usually do, then I gargled with 20 ml. Pharmol zn and I asked my wife to smell my breath and as she said there was very very slightest smell, but after one hour I drank one bottle of beer at the pool and gargled a little bit and she said I have no bb. Miracle Mr. Murat and I kept her smelling my breath all day long until we arrived to Tiflis by plane this morning, :)))))).

Doctor Murat thank you for your formula and I assume I had type 1 halitosis, that's why it helped me, but I have a question for you, I understand that I must not eat dairy, eggs (cystein), sugar and sugary products, (I use xylitol), white flour, etc. From what kind of products more should I restrain myself from eating?

Kind regards

xxxxxxxx
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2013 Saat 16:44
simdi sizin formulu gelistirir bizim piyasaya kitlerler ithal diye sonra turk milleti çaliskandir turk milleti zekidir ver ayari cekil kenara fransizlarin atasozu derki ttete de turque turk kafali yani ....... ovunmekten baska 0
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 35
Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Ekim-2013 Saat 22:20
Dilimin kokusu canıma yetti. Pharmol Zn ısmarlıyorum hemen. Buyuk umutlarım var ondan. Lütfen herşey düzelsin artık :(
Biz de normal bi hayat istiyoruz. Ben gunumun yarısını agız kokusu düşünerek geçiriyorum, su içmeliyim, dişimi fırçalamalıyım, gargara yapmalıyım, ne yapmalıyım ah ne yapmalıyım :(
15 gun sonra erkek arkadaşım bulundugum şehre gelecek. Duyan arkadaşım çok şanslı oldugumu söyledi, ama siz gelin bir de bana sorun. Sevgilimle takıldıgım gunler dişimi fırçalıyorum saat başı, sakız cigniyorum, sürekli su içmeye çalışıyorum. Bunları yapmadıgım zaman çocuktan çok uzak duruyorum. ilişkimin tadını çıkaramıyorum, bazen ayrılasım geliyor. Şimdi onun gelişine sevinemiyorum bile, keşke sevgilim olmasa da kafam rahat olsa diyorum :( oysa onu çok seviyorum :(
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2013 Saat 11:36
agzindan geldigine eminsen ! geniz akintisiyla alakali kokun ola bilir pharmol zaten bu konuda etkisiz haberin olsun mucize ilaç degil pharmol zaten tatlandirilmamis çinkolu alkolsuz bir maske sonucta ! anlik cozum yerine sorunun derinlerine inilmeli
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2013 Saat 19:45
Maşallah diyip mesajıma başlayayım.
Pharmol Zn gargara için internet sitesindeki numarayı aradım, bana söyledikleri eczaneye gittim. 8.5 liraya gargaramı aldım. Sanırım benimki tip 1 agız kokusuymuş, geçti :) Umarım etkisi devam eder. Agızda kötü bi tat falan da bırakmıyor. Siz de deneyin arkadaşlar, denemekten zarar gelmez. Sadece pharmolun bulundugu eczaneyi bulmakta zorluk çekebilirsiniz ama ilk kullanımda etkisini gösterince degecektir :)
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2013 Saat 22:29
Orjinalini yazan: evian

agzindan geldigine eminsen ! geniz akintisiyla alakali kokun ola bilir pharmol zaten bu konuda etkisiz haberin olsun mucize ilaç degil pharmol zaten tatlandirilmamis çinkolu alkolsuz bir maske sonucta ! anlik cozum yerine sorunun derinlerine inilmeli

PharmoLZn maske değildir.

Mevcut kokunun üretimini engellemeden kendi kokusu ile ağız kokusunu algılanamaz şekilde örten ilaçlara maske denebilir.

Fakat PharmolZn, ağız kokusunun üretimini engellemektedir. kendisi tamamen kokusuzdur.

Bilgi vermek istedim
-M
IP
nyse_o
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 77
Alıntı nyse_o Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 10:43
oturduğum şehirde satan pharmaol zn bulamadım. telefonla çözüm ilaçı aradım dişburada.com'dan sipariş edebilirsiniz dedi. ordada pharmol ZN ve pharmol CHX var pharmol zn' nin şişesi aşagıdaki gibi değil. kafam karıştı:) ALANLAR nasıl temin etti hangisini aldı. biri 12,5 tl diğeri 8 tl.
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 10:52
Gemi biz ne gargaralar denedik ama nafile:) İnşaAllah sende pharmol zn uzun vade de işe yarar. Peki kaç saate kadar etkisini görüyorsun. Misal ben ilk kullandığımda bile bir kaç saat ancak etkisi olmuştu sonra zaten hiç etki etmedi. Eğer seni bir sonraki yemeğe kadar koruyabiliyorsa yada akşama kadar mükemmel bir gelişme senin için. Bir ömür bunu kullanarak rahat edersin;) Ha ama eğer etkisi geçerse direkt kbb a yönelmelisin.
IP
nyse_o
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 77
Alıntı nyse_o Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 10:54
birde nanotech z' nin fiyatını bilen varmı? bu ikisi bir işe yarasa bide murat hocanın burun damlası gelince piyasaya:) ALLAHHHHHH yeniden doğmuş gibi olurum.
IP
king
Üye
Üye

Gönderilenler: 47
Alıntı king Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 21:46
Orjinalini yazan: nyse_o

birde nanotech z' nin fiyatını bilen varmı? bu ikisi bir işe yarasa bide murat hocanın burun damlası gelince piyasaya:) ALLAHHHHHH yeniden doğmuş gibi olurum.

Evet burun damlasını şirekteki çizmeli kedinin şapkasını önüne alıp gözlerini kocaman açıp beklediği gibi beklemekteyiz:)) birde murat hocam alerji cihazı test edecekti bu haberide beklemekteyiz:)
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 22:56
Neyse_o, ben istanbulda yaşıyorum o yuzden bulmak kolay oldu. Çözüm ilacı aradım, onlar da yakınlarda bi eczaneye yönlendirdiler. Pharmol Zn aldım 8.5 liraya, evet şişesi farklı ama, ben memnun kaldim. Listerine keskin nane tadı ve kokusu vermekten başka bişey yapmıyor. Bu gargaranın kokusu yok, ama çok etkili.
Sifa, evet etkili oldu. Gunde 1 kez kullansam yetecek gibi sanki ama gun içinde moralim bozulmasın diye test etmiyorum. Biraz kullanayım da sonra saat başı kontrol edicem kendimi.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Ekim-2013 Saat 23:02
Sifa, çeşit çeşit agız kokusu var bende. Dönem dönem farklı kokular alıyorum. Hapsurdugumda çıkan koku bademciklerden geliyor diye şüpheleniyorum, ama bakıyorum bademciklerde bişey yok... Aileme de agzım kokuyor aldırcam ben bademciklerimi diyemiyorum, utanıyorum... Burun ameliyatı olucam inşallah, o zaman bu hapşuruk kokusu geçmezse derhal bademcikleri aldırıcam.
Başka bir koku vardı agzımda, kendimi bildim bileli. Dişçilerden çıkmıyorum, ama dişçiler bişey yapmıyordu. En sonunda utancımı aştım, koku geliyor burdan bişey yapın dedim. Diş ipi dedi, başka bişey demedi. Olmaz olsun dişçiler. Sonra o tarafta iki diş öldü, kanal tedavisi yapıldı, kokudan da kurtuldum. kaynagı neymiş anlayamadım yani. Dişlerim saglıklıyken de o koku vardı, çürükken de. Neyse o koku geçti işte.
Şimdi öbür taraftaki bi diş çürük, biliyorum ama çektirmiyorum. Onun kokması işten değil, ama çektiremem şuan, gülünce gözüküyor, cesaret edemiyorum.
Bir de diş ipinin çok faydasını gördüm, o da başka türlü kokumu engelledi.
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2013 Saat 14:02
Orjinalini yazan: king

Evet burun damlasını şirekteki çizmeli kedinin şapkasını önüne alıp gözlerini kocaman açıp beklediği gibi beklemekteyiz:)) birde murat hocam alerji cihazı test edecekti bu haberide beklemekteyiz:)

Helba firması bu konuda netleşmiyor. Belli ki hayır diyemiyor. Buruna sokulan IR cihazın firması henüz getirmediler.
-M
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2013 Saat 14:52
nyse_o, dediğin siteye baktım; en soldakini alacaksın, 12 küsür olanı. Diğerini, yuvarlak şişede olanı yani üç beş gün falan kullanıp bırakman lazım. Pharmol, işine yaradıysa bir kaç şişe al bence, 5 tl kargo parası da var. Benim hesaplamama göre, günde iki kere kullanarak ayda üç şişe kullanılması gerekiyor, aylık 45 lira ediyor.. Eğer, kesin işinize yarıyorsa, çok çok ucuz .
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2013 Saat 15:01
PharmolZn 200 ml, Türkiye'nin her yerinde 8 liradır. Yüksek fiyata satılan yerden almayınız.

http://www.cozumilac.com/pharmolzn/ sayfasında firma sahibinin cep telefonu var. Size en yakın eczaneyi kendisinden sorunuz öğreniniz.

Toplu alımları firmadan yapınız iskonto isteyiniz.

NOT: Bu ilaç ile hiç bir finansal ilişkim yoktur

-M
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2013 Saat 08:21
Hocam, sitede 400 ml si 13 tl. On tane alınca 100 liraya falan bırakıyorlar.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Ekim-2013 Saat 13:14
Sizleri dertdaşım olarak görüyorum, o yuzden yine geldim. Pharmol Zn geçiriyor diye erken sevindim galiba, az da olsa koku duruyor. Ama kokunun sebebini biliyorum şu an, agzımda iki tane çürük agrıyan diş var. Salı gunu birine kanal tedavisi başlatacagım, umarım koku geçer. Diş tedavilerim bitince pharmol zn için daha kesin yorumlar yapabilirim. Ama öyle bişey mumkun değil, zira dişlerimin hepsi ölüyor sırayla, dişçiden çıkmıyorum...
IP
king
Üye
Üye

Gönderilenler: 47
Alıntı king Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2013 Saat 00:08
Orjinalini yazan: Gemi

Sizleri dertdaşım olarak görüyorum, o yuzden yine geldim. Pharmol Zn geçiriyor diye erken sevindim galiba, az da olsa koku duruyor. Ama kokunun sebebini biliyorum şu an, agzımda iki tane çürük agrıyan diş var. Salı gunu birine kanal tedavisi başlatacagım, umarım koku geçer. Diş tedavilerim bitince pharmol zn için daha kesin yorumlar yapabilirim. Ama öyle bişey mumkun değil, zira dişlerimin hepsi ölüyor sırayla, dişçiden çıkmıyorum...

pharmol zn yi hocamız öncelikle çürük dişleri tedavi ettikten sonra kullanılmasını öneriyor. dişlerinde çürük varsa ve aman deyip geçiyorsan diğer dişlerinde hatta böbreklerinde bundan etkilenecek ve sonu gelmeyen bir çürüme olayı başlayacaktır ağzında çürük kalmayacak şekilde temizletmelisin ve günlük kalsiyum ihtiyacını gidermelisin ağız kokusundan önce ilgilenmen gereken iş bu olmalı bence
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2013 Saat 17:42
Dişimde çürük varken kokuyu alıyordum , pharmolzn kullanınca kokuyu almıyordum. Tabii çevremden nasıl hissediiyordu bilmiyorum. O aralar bitkisel ilaç vs de kullanmıştım , hangisi faydalı oldu bilemem fakat o değişik iltihapsı kokuyu almıyordum. Çürükleri yaptırıp diştaşlarını temizletince o koku gitti. Ama hâlâ ağız kokusu var.

Bademciklerimi aldırmaya kesin karar verdim, bugün gittiğim doktor pek önemsemedi, bu doktor da " Yetişkinler de ameliyat uzun sürer ( 1 saat falan ), ağrı fazla olur " dedi. Forumlarda okuduğum bir şeyi söyledi, farenjitin var, o kronik hale gelebilir, dedi. Ben bunu şehir efsanesi sanıyordum; internetteki doktorlar da yalan olduğunu söylüyordu. Doktorun ağzından işitince aklım karıştı. ( Şimdi yazarken aklıma geldi "kamerayla bademciklerime bakın" diyecektim, unuttum gitti. Ama fark etmez ben sürekli görüyorum mağmaları, ameliyat olacağım. ) . İlaç koleksiyonuma fixdual ve momecon spray de eklendi ama almam heralde. Ağız kokusu hariç boğazda takılma dışında sorunum yok.

Ameliyat ücreti her şey dahil 500 lira. Sabah olursam öğleden sonra eve çıkacağım, yoksa bir gece tek kişilik odada kalacağım. Şimdi biraz daha fiyat - doktor araştırması yapacağım , bayram sonrası ameliyatı düşünüyorum.
IP
Gemi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı Gemi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Ekim-2013 Saat 18:50

pharmol zn yi hocamız öncelikle çürük dişleri tedavi ettikten sonra kullanılmasını öneriyor. dişlerinde çürük varsa ve aman deyip geçiyorsan diğer dişlerinde hatta böbreklerinde bundan etkilenecek ve sonu gelmeyen bir çürüme olayı başlayacaktır ağzında çürük kalmayacak şekilde temizletmelisin ve günlük kalsiyum ihtiyacını gidermelisin ağız kokusundan önce ilgilenmen gereken iş bu olmalı bence

Agız kokusu bir yana, ben de dişlerimin hepsini tedavi ettirmek isterim ama bitmiyor tedavileri. Yıllardır sürekli dişçideyim, sürekli bir dolgu, bir kanal, bir kaplama. Bitmiyor lanet... Neyse diş sorunumdan ziyade, Pharmolun dilimdeki o garip kokuyu geçirdigine eminim artık. Üretenlerden Allah razı olsun.
IP
polat
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 7
Alıntı polat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ekim-2013 Saat 20:50
Bende sekiz yıldır dil pası sorunu var ve bi ömür bunla yaşamayı öğreneceğiz sanırım. Bademcik ceplerinde de 5 günde bir küçük küçük bademcik taşları oluşuyor ve ben her oluştuğu zaman yemek çubuğunun ucuyla oynatıp arkasıyla alıyorum magmalar küçücük olmasına rağmen parmak arasında ezince oldukça kötü kokuyorlar. Ayrıca bende helikobakter pilori ve sabahları geniz akıntısı oluyor dil pasının nedeni olarak bu ikisinin birleşiminden kaynaklandığını düşünüyorum çünkü tek tek herbirini tedaviye kalkıştığımızda çözüm alamıyoruz.Geçen sene deviasyon ve konka ameliyatı oldum ama koku malesef hiç eksilmedi.Bademcik taşlarını çıkardığım zaman kokuda azalma oluyor bende.Ayrıca 2-3 günde bir dil pasını yatmadan dil çekeceğiyle temizliyorum. Geçenlerde ağız kokusunun günü birlik 'kesin' çözümünü buldum arkadaşlar. Şimdi yatmadan dişimi fırçaladıktan diş ipi kullandıktan sonra dil pasını dil çekeceğiyle ya da tatlı kaşığıyla arkadan öne temizliyorum(dili fırçalamayın arkadan öne temizleyin).Bu işlemden 15 dakka sonra yatağa girmeden hemen önce(bu arada dil dinleniyor ve bi bardak su içerseniz daha iyi olur) eczaneden aldığım KLORHEX gargarayla 1 dakka boyunca ağızda özellikle dilin arka kısmında bekletip gargara yapıp tükürüyoruz.Ertesi gün boyunca hiçbir şekilde ağız kokusu oluşmadı bende ve hiç sakız çiğneme ihtiyacı dahi hissetmedim.Bu yöntemi 5 gündür uyguluyorum ve bu süre içinde hiç koku almadım.Önceden geçici çözüm olarak nidazol veya flagl tablet(ikisi aynı etken maddeye sahip bilmeyenler için) kullanıyordum ama artık bu şekilde geçici günübirlik çözüme ulaştım. Klorhex gargara bitince hocamızın önerdiği PHARMOL ZN veya oderol gargarayı alıp kullanmayı düşünüyorum. Böylelikle geçici günübirlik çözüm de olsa ağız kokusundan kurtulmuş bi şekilde bi gün bile geçirmek karşındaki kişiyle rahat konuşabilmek herşeye değer
IP
RoyalAlbert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 21
Alıntı RoyalAlbert Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01-Aralık-2013 Saat 16:58

Selam Dostlar..
Öncelikle ağız gargarası kullanan tüm kardeşlere küçük bir tavsiyem var.Vereceğim bu tavsiye genel anlamda bilinen birşey olmasına rağmen bu sitede olupta bilmeyen kardeşlerimiz dahi var.Gargaraların yüzde 95 lik bölümünde alkol kullanıldığından aslında ağzımızı temizleyelim derken daha da kötü bir sonuca gittiğimizin farkında olmalıyız.Çünkü başta Murat Hoca olmak üzere işin erbabı olan hekimler,alkollu gargaraların tehlikesinden bahsetmiştir ve bahsediyorda.Bununla beraber yine hekimlerin çoğusu,yolumuz diş hastanesine yada kliniklere düştüğünde,alkollu gargaraların kullanımında herhangi bir sıkıntı olmadığını savunuyorlar.Normal ağız ve diş sıkıntısı çeken çoğu insanımızın ''koku'' kelimesiyle pek alakadar olmadıklarından bu tür gargaraları kullanıp kullanmamaları da herhangi bir sorun teşkil etmiyor diyebiliriz.Ama iş koku temelli olunca bu sefer olayın rengi birazcık değişik oluyor.En basitinden 'klorhex' kullanan kardeşlerimiz az da olsa ağız kokusundan uzaklaşabiliyor.Ama ilerleyen günlerde 'klorhex' le değil gargara yapmak içsen bile fayda etmiyor.Hele hele market standlarında satılan gargaralardan hiç bahsetmiyorum bile.

İkinci bir tavsiyem de ''PHARMOL ZN'' hakkında.Kendi kullanım sonuçlarımdan bahsetmek istiyorum.Diş ve dil temizliğinden sonra söylenilen şekilde kullandım.Hatta 30 saniye bekletip sonra gargara yaptım.Hatta bir yudum içtim de diyebilirim.Koku kesildi.Antibiyotik kullandım bitkisel ilaç kullandım herşey kullandım.Hepsine de bağışıklık kazandım diyebilirim.Yani ne nidazol ne flagy vs vs vs. hiçbiri artık fayda etmiyor.Bundan ötürü dedim ki bu gargara bugün fayda etti ama yarın etmez. 2 3 4 5 kullandım.üstüne üstlük koku yapabilecek şeyler tükettim çay karbon hidrat yüklemesi pasta çikolata hamur işleri nescafe kahve vs.sonuç gayet memnun etti beni.Çünkü Pharmol zn işlem uygulandıktan sonra 8 saate kadar birşey yenilip içilmezse etkisinin devam edeceği söylendi.Ben yedim içtim hatta sigara da kullandığım için abarttım da abarttım diyeyim.Şimdi anladım ki tip 1 mübtelasıyım.Önceden forumda felan okuduğum bir takım yazılar doğrultusunda tip 1 olmadığımın kanısına iyice varmıştım.Ama Pharmol den sonra anladım ki Tip 1 miş benim hastalığım.Siz kardeşlerime de tavsiyem de ''Ya bende işe yaramaz'' deyipte karamsar olmayın.En azından alın deneyin nedir ki 12 13 lira birşey.Kökten çözüm değil Eyvallah ama en azından yüzyüze konuşabilmenin tadına varın insanlardan uzak durmamanın ne kadar huzur verdiğini anlayın..İnsan olmanın ne kadar güzel olduğunu anlayın..Selametle
IP
sifa
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 255
Alıntı sifa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 02-Aralık-2013 Saat 21:40
Ne güzel.. Gargarayla eğer 8 saat kokusuz kalabiliyorsanız zaten yaşam kaliteniz yükselmiş ve kurtulmuş demeksinizdir. Kaldı ki zaten tip 1 iseniz cerrahi işlemlere gerek yok pharmol zn ile bir ömür yaşayabilirsiniz. Yani bu gargarayı diş macunu gibi düşünmek lazım nasıl ki günde 3 kez fırçalıyorsak 3 kez de gargara yapabiliriz. Sizin adınıza sevindim.
IP
RoyalAlbert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı RoyalAlbert Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Aralık-2013 Saat 19:46
Sağolun teşekkürler..
Ama ben ilk başlarda tip 1 değildir diye çok mücadele verdim.Şimdi bile tereddütlerim yok değil.Mesela deviasyon ameliyatı oldum.Az daha gaza gelseydim bademcikleri 20 lik dişleri çektiricektim.Kullandığım ilacın haddi var hesabı yok.Hatta bu yüzden bağışıklık sistemim çökmüş durumda azıcık hava soğuk olsun baş ağrısından duramıyorum.Hemen hastalanabiliyorum mesela.Bir koku yüzünden neler çektim neler :) Geniz akıntım yine var burnumda ki konkalar yine tıkıyor nefes almamı zorlaştırıyor.Yani var da var.Kesin çözümde İnşallah bir gün bulunur..
IP
Josephine
Üye
Üye

Gönderilenler: 72
Alıntı Josephine Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Aralık-2013 Saat 21:27
Orjinalini yazan: aydinmur

Helba firması bu konuda netleşmiyor. Belli ki hayır diyemiyor. Buruna sokulan IR cihazın firması henüz getirmediler.
-M

hocam bahsettiginiz cihaz Medisana Medinose mu ?
eğer oysa ben satın almayı düşünüyorum, kullanınca size ve foruma görüşlerimi bildiririm.
IP
Misafir
Misafir
Misafir
Simge
Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Aralık-2013 Saat 18:06
Royalalbert, tip1kokun varsa kurtulması diğerlerine göre çok kolay. Çürük tartar yoksa günlük ağız temizliğin iyiyse tip1 den kurtulursun.
IP
kokuylasavasan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı kokuylasavasan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2014 Saat 15:20
kesinlikle geçilmez. pharmol sadece umut tacirlerinin ürünüdür.
IP
bir hayalim var
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 231
Alıntı bir hayalim var Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mart-2014 Saat 23:51
kardeşim, keşke sadece "kesinlikle geçilmez" deseydin. Bu ürünü geliştiren Sayin Murat Hocamza haksizlik ettigini düşünüyorum…
Öncelikle kendisi bu sitenin yöneticisi olarak şimdiye kadar hiçbir ilacin veya farkli bir ürünün reklamini yapmamistir ve bu konuda çok titiz davrandigini her zaman dile getirmiştir.
Ayrica arkadaşlarin uyguladiklari yöntem ve ilaçlar hakkinda yazdiklarini siteye eklediginde de uygun görmedigi yanlişlar varsa bizleri uyarmaktadir veya bilgilendirmektedir…
Son olarak bu ürün piyasaya kâr saglamak için sürülmemiş ve yukaridada Murat Hoca geliriyle herhangi bir ilgisi bulunmadigini söylemiş.
*** Murat hocam sizin adiniza konuştum gibi oldum..Affiniza siginiyorum..
ÇareSiZseniz ! Çare SiZsiniz !!
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2014 Saat 09:09
Beni savunarak gösterdiğiniz zerafetiniz için teşekkür ederim. Evet doğru. Benim hiç bir ilaç ile 1 tek kuruş bile ticari ilişkim yoktur.

Firmanın sahibi bir gün bana peynirli pide ısmarladı. Bazı görüşmelerimizde çay, muhallebi falan ısmarlamıştı. Bir de ağız kokusu deneylerimde kullanmam için bir şişe amino asit gönderdi. Bazen reçete ve kartvizitlerimi matbada basmıştır.

Firma ile Hiç bir para alışverişim olmamıştır.
Hiç kimsenin umutlarını sömürmedim, hiç kimseye ağız kokunuzu tedavi edeceğimi vaad etmedim.

PharmolZn 'den gurur duyarım, sadece ülkemizde değil, yanılmıyorsam yurt dışında da muadili yoktur.
- M

IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2014 Saat 11:50
Pharmol ZN yi bende kullandım. Bugüne dek binlerce şişe farklı ürün kullanan biri olarak, bu ürünün kesinlikle farklı ve işe yarar olduğunu söyleyebilirim. Diğer ürünlerde (buna naneli maneli diş macunları da dahil) mevcut koku daha değişken ve daha beter ve içinden çıkılmaz hale geliyordu. O yüzden bu tarz ürünlere olan güvenim bitmişti. TİP 1 kokuda bence mucize.

Hiçbir maddi kaygı içine girmeden bizimle bu sorunu adeta beraber yaşayan Murat Hocamızın emeğine bu şekilde çamur atılmasını ben de içime sindiremedim.
Daha dikkatli olmanızı öneririm.

IP
Helicobacter
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 123
Alıntı Helicobacter Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mart-2014 Saat 19:34
"bir hayalim var" ve "murat hoca" nın yazdıklarına katılıyorum. ne dedilerse noktasına virgülüne kadar haklılar. buradaki insanların çoğu yıllarca burda yazar, ve burada diğer hastaların yazdıklarını okur. bilgi alışverişi olur. pharmol sende işe yaramadıysa çaresini araştır...
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Mart-2014 Saat 11:47
Kardeşim senin sorunun farklı demek! Mideden geliyordur belki? Sen önce koku çeşitlerini araştır. Bende de mesela pharmol zn sadece 1-2 saat kadar etki etti, etmedi... Demek ki benim koku çeşidim tip 1 değilmiş. Tutup da millete umut tacirleri bunlar diye ithamlarda bulunmadım.
IP
RoyalAlbert
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Alıntı RoyalAlbert Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Nisan-2014 Saat 16:33
Arkadaşlar..
Pharmol ZN kullanan birisi olarak,bugüne kadar gördüğüm en etkili gargaralardan birisidir.Ama eğer sıkıntınız tip1 değilse o zaman gargaranın etkisi de buna göre zamanla kayboluyor.Mesela ben ilk kullandığımda hayret ettim hemen koku kesildi.O da yetmedi test ettim.Yemek yedim çay içtim kahve içtim sigara içtim.Ama gördüm ki 8 saatin sonunda hiç değişen bir şey olmadı.Tabi ben mutluluktan havalara uçtum :) Bir kaç gün bu şekilde gitti.Sonra baktım ki etkisi yavaş yavaş geçmeye başladı bir şey yemediğim halde etkisi zayıfladı günbegün dibe vurdu.Ve benim bütün hayallerim bi kez daha suya düştü.Ama birşey öğrendim ara sıra kullandığınızda çok iyi kurtarıcı oluyor.Mesela önemli bir toplantı var kullandığınızda size kurtarıcı olarak birebir yardımcı oluyor yada bir buluşma yada arkadaşlarınızla yolculuk esnasında veya sinema vs. gibi durumlardan once kullandığınızda faydası var.Ama Tip 2-3-4 iseniz bende olduğu gibi etkisini çok göremezsiniz bi kaç gun yada saat sonra herşey eskiye dönüyor.Kalitesi tartışılır mı bence tartışılmaz 10 numara beş yıldızlık bir gargara.Bizim derdimiz farklı diye değeri malum olan ilacı hiçe saymak emeğe saygısızlık olur.Murat Hocamızın burun damlası hayırlısıyla bir şekil alsaydı tip 2 yi yerle bir etseydik Allahın izniyle :)
IP
Sayfa   3 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu