Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: ANTİBİYOTİK Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
01adanalı
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 54
Alıntı 01adanalı Cevaplabullet Konu: ANTİBİYOTİK
    Gönderim Zamanı: 03-Eylül-2013 Saat 11:16
Murat hocam ve arkadaşlar ben üst solunum için antibiyotik aldığımda da kokuda azalma olmuyor ayrıca nidazol kullandığımda da 5 gün düzenli sabah akşam kullandım kokuda bir değişiklik olmadı artık ya mide ya bağırsak sorunlarım var diye düşünüyorum dilimde de hala beyazlık var dahiliye ve gastroentoloji benim sorunumu çözecek gibi inşallah
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2015 Saat 01:04
Merhaba arkadaslar. 30.eylulden beri kendi kendime eczaneden aldigim NİDAZOL 500 mg iciyorum gunde iki kere. Ilk ictigim gunden itibaren kokuyu yok etti koku resmen sifir! Hayatim boyunca hic koku sifirlanmamisti anneme koklatiyorum ve sok oluyorum sevincten agladim dusunun. (21 yasim bu zamana kadar hep koktu) suan ilac bitince koku geri gelecek mi onun korkusu var. umarim gelmez. 10.gun sonunda size kokunun geri gelip gelmedigini yazacagim
IP
delux
Üye
Üye

Gönderilenler: 44
Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2015 Saat 19:15
malasef uzulerekden soyluyorum koku geri gelicek,forumdaki arkadaslarin cogu nidazol ve onun katagorisinde antibiyotikler denedi ve sonuc malesef 1 ay sonra 2 ay sonra husran... bende 25 yasindayim 19 yasindan beri ciddi manada koku sorunu yasiyordum taaaki 2 3 gun oncesine kadar..ilk once kokunun sindirim mide kaynaklimi? agiz bolgesi bademcik kaynaklimi oldugunu tespit etmen lazim bu cok zor deyil..kendi yontemlerinlede cozebilirsin az cok...
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 03-Ekim-2015 Saat 22:56
bu nidazol alanlarreçeteli degilmi nasıl alıyorsunuz ?
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2015 Saat 00:25
Nidazol receteli ama bazi eczaneler veriyor. Nidazolu hala kullaniyorum henuz bitmedi ve koku sabah acken gece yatsrken bile yok hic bi koku yok 24 saat boyu. Bakalim bitince nolucak :( sen nasil gecirdin kokuyu delux
IP
delux
Üye
Üye

Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2015 Saat 11:50
gizoss bende 25 yasindayim yaklasik 19 yasindan beri bu kokuyla birlikde yasadim bir sekilde idare ettim,insanlardan uzak durarak konusmalar,surekli agizda sakiz cignemeler vs.. piskolojimi okadar derinden etkilediki suanda kokudan kurtulsam bile halen icimde onun birakmis oldugu derin iz var...bundan 3 sene once ilk olarak ozel bir hastanede kulak burun bogaza gittim...hic bir sorun cikmadi...agiz bakimimida iyi yaparim...geriye bir tek sindirim sistemi kaldi diye dusunmusdum yani bunun icsel birsey oldugu ortadaydi... ve endeskopi olmaya karar verdim sskya gittim endeskopi sonucunda yogun gastrit cikti (bekledigim birseydi bu zaten) birde adini unuttugum bir virus neyse bana 2 tane antibiyotik vermisdi doktor..bu iki antibiyotik ile kokum resmen sifira inmisdi 1 ay boyunca... ve koku tekrar geldi... ve umudumu kaybetdim diye dusunuyordum bu forumu buldum sonra yaklasik 1 seneye yakin buradaki arkadaslarin abilerin yorumlarini okudum hergun duzenli..herkezin nasil bir yol izledigini sorunlarinin detaylarini dikkatlice okudum gece gunduz... kokumun artik mide veyahut sindirim sistemi kaynakli oldugunu biliyordum kesinlikle!! ve ve forumdaki Akyildiz abinin tavsiye ettigi ilacla yani LACOMBI ile (antibiyotik degil mide asidi onleyici ilaclardan bildigimiz) kokudan yuzde 80 kurtuldum buna elma sirkesini ilave edince sonuc 100% 100% oldu...simdi ilaci birakdim sadece elma sirkesiyle devam ediyorum gelismeleri size ileticem... gizoss sana tavsiyem cok zor degil bu kokunun nereden kaynakladigini ogrenmen !!! ilk once sirasiyla herkezin izledigi yolu izle... antibiyotik bittikden sonra detaylari iletirsin bizlere..
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Ekim-2015 Saat 23:28
Delux senin sansin kokunun ustune gitmen yani doktora vs gidebilmissin doktor korkun yok. Ben 21 yasindayim ama bu yasta bile korkuyorum yani kana vs gelemiyorum hastaneye girince basim donuyor dusun. Midem temizmis bakteri vs yokmus zaten ganita testinde cikti ortaya. Endoskopi vs zaten hayatta yaptiramam ben:/ kbb gitmem gerek evet ama ondanda korkuyorum. Bakalim antibiyotikten sonrada koku gelirse mecburen gidicem kbb doktoruna napayim. Bahsettiggin ilaci surekli kullanabiliyormuyuz biraz aciklarmisin ve sirkeden bahsettin onu nasil kullaniyosun soylersen sevinirim
IP
delux
Üye
Üye

Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2015 Saat 08:24
gizoss eyer istersen ozel hastanede bayiltarakda endeskopi yapiliyor,bahsettigim ilac antibiyotik deyil mide asidi engelleyeci ilaclardan birisi.Midende yanma felan yoksa kullanmama gerek yok.ama sirkeyi kesinlikle denemen gerekiyor !!! sabah uyandiginda bir su bardagina biraz limon ve bir yemek kasigi sirke..sonra su dolduruyorsun bardagin agzina kadar..cay kasigi ile karistir ic..ve 15 20 dkka sonra kahvatini yap bunu bir kac gun uygula bakalim ne olcak
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2015 Saat 15:41
Yok ben hic bi turlu yaptiramam endoskopi. Tamam antibiyotik bitsin yapicam sirkeyi sagol:)
IP
ismimnefarkeder
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 142
Alıntı ismimnefarkeder Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Ekim-2015 Saat 18:23
ne sirkesi olduğu önemli mi delux hocam?
IP
delux
Üye
Üye

Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ekim-2015 Saat 22:42
elma sirkesini tavsiye ediyorlar bende uyguluyorum 1 haftadan fazla bir suredir koku felan gitti resmen gitti yani saka gibi
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Ekim-2015 Saat 15:53
Seninki agiz kokusumuydu yoksa nefes kokusumu. Ve nasil bi kokuydu tok karnina bile varmiydi?
IP
delux
Üye
Üye

Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Ekim-2015 Saat 20:15
yemek yedikden yarim saat sonra basliyordu koku..sindirim kaynakli bendeki koku,,,sendeki dil pasi geniz akintisi felan heralde
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Ekim-2015 Saat 20:49
Bende 21 yildir tokkende ackende var her daim yani. Antibiyotik kullandigim surede yoktu suan antibiyotik bitti ve hala 3 gundur koku yok bakalim. Antibiyotigin etkisi vucuttan kac gunde gidiyor acaba
IP
Gizoss
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı Gizoss Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ekim-2015 Saat 13:00
Herkese merhaba. Kendi kendime nidazol kullanmaya baslamistim 10 gun kullandim 10 gun boyunca hic koku olmadi ilac bittikten 8 gun sonra tekrar basladi kokum. Suan kokuyor bosuna sevinmisim meger kokum gecti diye :( antibiyotik kullanipta kokusu tamamen gecen var mi? Bide bi onerim olacak 6-7 yaprak maydanoz 6-7 yaprak taze nane 6-7 yaprak dere otu ustunede limon sikip cokca cigneyip yutun koku aninda kesiliyor ama kisa sureligine arkadaslar. Ben artik care bulamayinca bunu yapmaya basladim:/
IP
delux
Üye
Üye

Alıntı delux Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Kasım-2015 Saat 10:51
antibiyotik gecici cozum,mide kaynaklida olsa agiz kaynakli da olsa bir sureligine yok edyor kokuyu sadece...limon elma sirkesi su her sabah kahvaltidan once icin sizde bir degisiklik olacakmi bakalim
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu