Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

acı tat

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1400
Tarih: 29-Mart-2024 Saat 10:07
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: acı tat
Mesajı Yazan: hasta31
Konu: acı tat
Mesaj Tarihi: 06-Ağustos-2017 Saat 00:34
Lütfen okumadan geçmeyin yalvarırım cevap yazın çok yalnızım...

Selam arkadaşlar yine ben :( hala iyileşemedim.

Kokuyu geçiremedim ve tekrar başa dönmeye karar verdim.

Lütfen bu yazıyı öylesine okuyup geçmeyin gerçekten yardıma ihtiyacım var. Daha önce 1 2 kere foruma yazmıştım hikayemi bilenler bilir.

Eskiden dişlerim çürüktü koku vardı. Dişçide hepsini yaptırdım. Fakat koku hala geçmedi. Şu an dişlerimde 10 tane falan dolgu var.

Şu anki şikayetlerim ise bilindiği üzere şddetli ağız kokusu artı tat bozukluğu...

Şunları söylebilirim ki dişlerimi fıŕçaladıktan sonra hani olurya meybuz emersiniz o tarz ağzımı endiğimde iğrenç bir tat geliyor. Bide bazen hissettiğim 2. Olarak ağız tadımı bozan ve koku yaptığını düşündüğüm nefes alıp verışim var. (Bu daha etkili sanırım). Nefes verdiğimde bazen tuhaf bi koku gelip ağız tadımı yerle bir ediyor.. Ve bir şeyler yiyene kadar geçmiyor. (Bu olay tok olduğumda da ve gün içerisinde gerçekleşiyor)

Daha önce sıkıntılarımı anlatmıştım ama böyle anlatmışmıydım bilmiyorum. Sanırım bu yazım daha bi açıklayıcı oldu. Hocam bu tür durumlar neyden kaynaklanır ne yapmalıyım ne etmeliyim. Bu durum kalıcımıdır nolur yazın..

Mesjlarınızı 4 gözle bekliyorum arkadaşlar nolur yazın :(((

-------------
Ya iyileşemezsem ?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Ethic
Mesaj Tarihi: 06-Ağustos-2017 Saat 21:22
Bu bahsettiğin şikayetler çoğumuzda var, maalesef coğu diş hekimi muayeneyi tam yapamıyor biz başka yerlerde aramaya başlarken ağızda da çıkabiliyor sorun.. bence eğer elinde fırsat varsa muhakkak murat hocaya muayene olmaya git. En azından kokunun kaynağını tespit etmiş olursun..

Mesajı Yazan: effect
Mesaj Tarihi: 07-Ağustos-2017 Saat 10:23
hasta31 benim ilettiğim yöntemleri okur musunuz ? sizinki bence geniz akıntısı ile ilgili. Bademcik ve dişlerde sorun yoksa eğer.

Mesajı Yazan: hasta31
Mesaj Tarihi: 09-Ağustos-2017 Saat 00:48
Orjinalini yazan: effect

hasta31 benim ilettiğim yöntemleri okur musunuz ? sizinki bence geniz akıntısı ile ilgili. Bademcik ve dişlerde sorun yoksa eğer.

Kbbye 2 defa gittim. İlkin hiç bir şey olmadığını söyledi.

Başka bi şehre geldim burdada sinüzit olduğunu söyledi. 5 günlük ilaç verdi

Fakat bu kadar ağız kokusunun kesin nedeni olabilir mi doktor bile emin değil.

Varsa bilginiz yazar mısınız sinüzitle ilgili ??

-------------
Ya iyileşemezsem ?

Mesajı Yazan: mmervve
Mesaj Tarihi: 14-Eylül-2017 Saat 23:05
àkadaslar benım agız kokum agzımdaki ekşimsi tadan kaynaklanıyor.ağzım kuruyor dilim beyazlaşıyor ve ekşi tat olunca koku yogunlaşıyor.bU sekilde olan varmı.

Mesajı Yazan: bazenhissediyor
Mesaj Tarihi: 22-Eylül-2017 Saat 09:11
ulan ne bela birşeymiş be

-------------
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      

Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Mesaj Tarihi: 24-Eylül-2017 Saat 22:40
Orjinalini yazan: mmervve

àkadaslar benım agız kokum agzımdaki ekşimsi tadan kaynaklanıyor.ağzım kuruyor dilim beyazlaşıyor ve ekşi tat olunca koku yogunlaşıyor.bU sekilde olan varmı.

ekşi tat reflü belirtisi.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat