Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Endoskopi Sonuçlarım

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları
Forum Adı: Söyleyeceklerim var
Forum Tanımlaması: Bize ağız sağlığınız hakkında yaşadıklarınızı anlatın
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1706
Tarih: 29-Mart-2024 Saat 08:48
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: Endoskopi Sonuçlarım
Mesajı Yazan: ahmetmehmet1
Konu: Endoskopi Sonuçlarım
Mesaj Tarihi: 19-Mart-2015 Saat 19:43
Helikobakter izlenmedi

İnesteinal metaplazi izlenmedi

Gastritim var sadece antral gastrit ve tanıda ödemli mukozal doku fragmanı var haftaya doktora gitcem bakteri olmaması iyi ağız kokusu buda yapıyor yine var gastritte yapıyor demek

Cevaplar:
Mesajı Yazan: ismimnefarkeder
Mesaj Tarihi: 20-Mart-2015 Saat 16:45
sonuçları yazarsan sevinirim hocam.1. derecede antral gastrit mi yazıyor bir de spnuçta?

Mesaj Tarihi: 20-Mart-2015 Saat 22:42
Orjinalini yazan: ismimnefarkeder

sonuçları yazarsan sevinirim hocam.1. derecede antral gastrit mi yazıyor bir de spnuçta?

Sonuçları yazdım üstte :) antral gastrit tanısı konmus . Patoloji sonuçuda üstteki gibi 1.derece filan yok tek antral gastrit ay sonu zaten randevu aldım gidecem

Mesajı Yazan: effect
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2015 Saat 11:52
Bendede antral gastrit çıkmıştı. Dikkatli beslenirseniz mideniz sakin kalır. Koku yapması için bana kalırsa demli çaylar kahveler ve ultra yağlı yemekleri yemek gerek. Onun dışında halitozis kaynağı bence değil.

Mesajı Yazan: ismimnefarkeder
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2015 Saat 21:48
bence de mide geçici ağız kokusu kaynağıdır...

Mesaj Tarihi: 22-Mart-2015 Saat 13:40
Orjinalini yazan: effect

Bendede antral gastrit çıkmıştı. Dikkatli beslenirseniz mideniz sakin kalır. Koku yapması için bana kalırsa demli çaylar kahveler ve ultra yağlı yemekleri yemek gerek. Onun dışında halitozis kaynağı bence değil.

Midem sakin bu gastritide yok etmek için tedaviye baslicam gidecem doktora.Soğanda yesem kahvede içsem midem sakin geçen sene beterdi.

Mesajı Yazan: bazenhissediyor
Mesaj Tarihi: 06-Mart-2022 Saat 20:15
Orjinalini yazan: ahmetmehmet1

Orjinalini yazan: effect

Midem sakin bu gastritide yok etmek için tedaviye baslicam gidecem doktora.Soğanda yesem kahvede içsem midem sakin geçen sene beterdi.

Hocam mide sorununuz ne durumda? gastriti yendiniz mi mideden herhangi bir şikayetiniz devam ediyor mu? gaz hazımsızlık yanma vb? geçmiş olsun bu arada

-------------
sabaha kadar boş konuşarak kabullenilmektense mezara kadar konuşulmayanları düşünerek dışlanmayı yeğlerim..      

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat