Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

çinkolu ürünler

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=582
Tarih: 28-Mart-2024 Saat 16:00
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: çinkolu ürünler
Mesajı Yazan: melekkk
Konu: çinkolu ürünler
Mesaj Tarihi: 29-Ocak-2012 Saat 17:08
mrb arkadaşlar çinkolu ürünler kullanıp olumlu sonuç alanlar var mı?ya da olumsuz sonuç alanlar.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Misafir
Mesaj Tarihi: 31-Ocak-2012 Saat 22:58
sana şöyle diyebilirim bu ürünleri ilk kullandığımda gerçekten etki etti ve yaklaşık 1 ay bu kokudan kurtuldum sonra bunlara da mı bağışıklık kazandı bakteriler bilmiyorum ama artık eskisi kdr etki etmiyor

Mesaj Tarihi: 01-Şubat-2012 Saat 11:56
çinkolu ürün kullanan yok mu hiç?

Mesaj Tarihi: 12-Şubat-2012 Saat 23:45
çinkolu sakız kullanıyorum arada burdan isim vermeyim. benim kokumu geçirmiyor. koku daha değişik oluyor sanki. başka diş macunu kullanıyorum onun da çok etkili hatta etkili olduğunu bile düşünmüyorum. belki de mide kaynaklı sorunum olduğundan olablr.

Mesaj Tarihi: 11-Mart-2012 Saat 16:49

çinkolu macun etkili ama sadece diğer macunlara nazaran etkili. Pharmol zn kullanmaya başladım inanılır gibi değil  koku tamamen kayboluyor günde bir kez kullanmama rağmen hemde...benki ağız kokusuyla onbeş yaşımdan beri mücadele edyrummm şuan yirmibeş yaşındayım gtmediğim doktor kalmadı bademcklermi aldrdmmm midemde bi sorun yok akut sinüzitler elbette geçrdim ama buda kronik ağız kokusuna sebep olamazdı. her neyse şuan çok mutluyum çinkolu gargarayı tavsye edermm..korkum sadece şu acaba yukarıda denldiği gibi ağız çinkolu ürne alışıp etkiszleşecek mi yani:(

Mesaj Tarihi: 31-Ekim-2012 Saat 20:47
Bende Pharmol Zn yi çok içi diye duydum çünkü uzmanlar Çinko içeren gargara kullanılmasını tavsiye ediyorlar.Listerine ağız gargarası da çok tutulmus fakat onda alkol var.Uzmanlara göre ise alkol içeren gargara kullanılmamalıdır çünkü ilerde daha ağır problemler çıkarabilir denilmıstı ve liseterine de çinko yok.Yani demem o ki: Pharmol Zn de Çinko var,alkol yok..uzmanların tavsiye ettiği gibi bundan dolayı Pharmol Zn Listerine den çok daha iyi sonuç verir.

Mesajı Yazan: Dr.Devrim
Mesaj Tarihi: 21-Kasım-2012 Saat 23:09
Orjinalini yazan: aynur

çinkolu sakız kullanıyorum arada burdan isim vermeyim. benim kokumu geçirmiyor. koku daha değişik oluyor sanki. başka diş macunu kullanıyorum onun da çok etkili hatta etkili olduğunu bile düşünmüyorum. belki de mide kaynaklı sorunum olduğundan olablr.

bence önce Pharmol Zn yi dene. geçmezse sana başka bir ürün önerecem.

Mesajı Yazan: Dr.Devrim
Mesaj Tarihi: 21-Kasım-2012 Saat 23:15
Orjinalini yazan: melekk

çinkolu ürün kullanan yok mu hiç?

ben kullandım ve hala da kullanıyorum. oldukça etkili. Pharmol Zn ya da Nanotech-Z yi dene bence.

Mesajı Yazan: since85
Mesaj Tarihi: 15-Ocak-2013 Saat 08:54
piyasada çinkolu di? macuna var my?

Mesajı Yazan: ?ifa
Mesaj Tarihi: 18-Mart-2013 Saat 01:24
Oxyfresh di? macunu ciddi bir temizlik sa?lyyor. Kokuyu uzun süreli olmasa da kysa süreli yani hastaly?yn kayna?yna göre de?i?en bir süre de azaltyyor. Ayryca Nanotech - Z de gerçekten çok etkili ayryca a?yzda hiç tat da byrakmyyor. Geçici bile olsa tedavi sürecinde sizin en iyi arkada?larynyz olacak bu ürünler.

Mesajı Yazan: joker
Mesaj Tarihi: 21-Mart-2013 Saat 08:22
Pharmol Zn (gargara) satan bir eczane bulamadym bugun istanbulda satylan biryer var my ?

Mesajı Yazan: ?ifa
Mesaj Tarihi: 22-Mart-2013 Saat 00:36
Bu ürünleri eczanelerde bulman zor. Yani Pharmol Zn, Oxyfresh ürünleri, Nanotech Z vs. En güzeli internetten sipari? vermek. En azyndan ben böyle temin ediyorum. Hem daha kolay buluyorsun hem de kysa süre de eline ula?yyor.

Mesajı Yazan: joker
Mesaj Tarihi: 22-Mart-2013 Saat 07:50
Saglyk açysyndan sorun te?kil etmiyorsa neden satylmyyor anlamyyorum .

-------------
Hep destek , tam destek...

Mesajı Yazan: compor
Mesaj Tarihi: 22-Mart-2013 Saat 10:09
Nanotech Z aldym ve denedim, etkisi 5-10 dakika sürdü ve geçti. A?a?y yukary Listerine'le ayny süre.

Mesajı Yazan: pharmol-zn
Mesaj Tarihi: 22-Mart-2013 Saat 12:21
Merhaba ben pharmol-zn yetkilisiyim
türkiye genelinde 5000 eczanede ürünümüz mevcut
istanbulun hangi bölgesinden arady?ynyzy belirtirseniz size
eczane ismi verebilirim ayryca detayly bilgi için
05305103342
info@cozumilac.com mail gönderebilirsiniz
saygylarymyzla...

Mesaj Tarihi: 06-Ağustos-2013 Saat 13:47
Eczanede bulamayanlar, istemeye utananlar, Pharmol ZN yi buradan sipariş verebilrisiniz. Evdekiler görmesin istiyorsnız bir kargo şubesine sipariş verin; ürünü alınca üstündeki yazıları yırtıp atın, kimse anlamaz.

http://www.eczanemizde.com/?urun-9039-Pharmol-ZN-Agiz-Kokusu-Giderici-Calkalama-Suyu-Cinko-Klorit-400-ml-Alkolsuz.html

Ben 200 ml liğini kullanmıştım. Bu daha şık duruyor.

Mesajı Yazan: ornitop
Mesaj Tarihi: 10-Ocak-2014 Saat 19:29
piyasada vivident karbonat dışında çinkolu sakız bilen var mı? (nanesiz)

Mesajı Yazan: Hülya aydın.
Mesaj Tarihi: 28-Temmuz-2017 Saat 16:04
DentaSave Ağız Kokusu, içeriğindeki özel çinko formülü sayesinde ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Çinko, ağızdaki bakterilerin oluşturduğu uçucu sülfür bileşiklerinin oluşmasını engeller ve ağız kokusunu büyük ölçüde azaltır. Aynı zamanda ferah ve temiz bir nefes sağlar.
Murat bey, bu ürün hakkında düşünceleriniz neler acaba?

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 28-Temmuz-2017 Saat 21:13
Orjinalini yazan: Hülya aydın.

DentaSave Ağız Kokusu, içeriğindeki özel çinko formülü sayesinde ağız kokusunu gidermeye yardımcı olur. Çinko, ağızdaki bakterilerin oluşturduğu uçucu sülfür bileşiklerinin oluşmasını engeller ve ağız kokusunu büyük ölçüde azaltır. Aynı zamanda ferah ve temiz bir nefes sağlar.
Murat bey, bu ürün hakkında düşünceleriniz neler acaba?

Kimyasal yapısını bilmek mümkünse birlikte fikir yürütelim.
Ben bu ilacın içeriğini bilmiyorum
-M

Mesajı Yazan: Murat880
Mesaj Tarihi: 06-Haziran-2020 Saat 03:32
murat hocam bir uzman olarak sizin görüşünüzü almak istiyorum , kendi çapımda araştırmalar neticesinde bir ağız gargarası yapmak istiyorum fakat bu ağız gargarası antiseptik bitkiler iceriyor ve bunlar guclu antiseptik ani mikrobiyel ürünler uzatmadan yazıyım meyan kökü tozu ,kekik yağı(tabi 1 2 damla cok acı cunku), tatlandırmak ıcın 0 kalorili alkol olmıyan dogal stevia bitkisi(sıvı formda satılıyor cürükleri önlemede katkı sağlıyor), ve zeolit toz formu buldum onuda katmayı düşünuyorum çözunmese bıle calkalayıp gargara yapıcam yapay gargaralardan bıktım gercekten. cok agır bı agız kokum yok artık şukur dıs etı ıltıhabını yendım diş etlerım artık pembe günde 2 kez diş ipi kullanıyorum dilimi dil fırçasıyla fırçalıyorum aksatmadan bu arada glıserın dıl pasını ıyı çözuyor arkadaşlarada tavsıyem olsun. her neyse cok uzattım hocam kusura bakmayın endişem şu

1 ) kekık yagı ve meyan kökü antı mıkrobıyeldir ozellıkle kekık yagı araştırmalarda gostrıyorkı en guclu antıboytıklerle yarısır gucte bunun uzun kullanımı oral flora dengesızlıgı yapar mı ? zeolıt oksıjen sagladıgı ıcın agızdakı faydalı bakterılerı arttırımı uzun vadede?
2) tarcın, karanfil yagı katmak istıyorum ıcıne zengınleştırmek ıcın bakterıler dırenc kazanamasın dıye ekstra takvıye hındıstan cevizide olabılır bunların zararı olur mu?
3)kendım dogal bı dıs macunu kullanmak ıstıyorum alovera propolıs ıcerıyor sımdı marka vermıyım bunların tamamını dusununce uzun vadede ağız florasına bir zararı var mıdır bunun nedeni propolisin antimikrobiyel aktivetisin pozitif türden bakterilerde daha başarılı olması benım bıldıgım bu bakterilerın cogu yararlı bakteri, teşekkürler.

Mesaj Tarihi: 06-Haziran-2020 Saat 20:31
Bilemiyorum
Herbal ürünler hakkında bilgim pek yok. Bitkisel ürünlere çok güvenmiyorum.
Gargarada mijkrop öldürücü kullanmılmasına gerek olmaz diye düşünüyorum. Şu videoyu görmüş müydünüz

https://www.youtube.com/watch?v=FBUP9KrXeuI&t=20s - https://www.youtube.com/watch?v=FBUP9KrXeuI&t=20s

Mesajı Yazan: Ethic1
Mesaj Tarihi: 07-Haziran-2020 Saat 19:14
Murat880 gliserin nedir acaba ve nasıl temin edebiliriz?

Mesaj Tarihi: 08-Haziran-2020 Saat 02:52
bitkisel gliserin ve hayvansal gliserin diye ikiye ayrılıyor genelde çok az mikarlarini(genelde 20ml civarı) komik fiyatlara satıyorlar maliyeti ucuz bişi çünkü
araştırma yaparken 1 litre satan buldum ve dışarıda baya uygundu link bırakıcam ama murat hocam da bisey demez bence önemli çünkü

https://m.trendyol.com/brtr/kimya-1-lt-bitkisel-gliserin-vg-usp-ep-99-84-ithal-urun-p-32241464?boutiqueId=479701&merchantId=113582&gads=true&gclid=EAIaIQobChMI0JOj5v_w6QIVQcKyCh0k1AazEAkYBCABEgIKj_D_BwE   link bu baya ucuz

Mesaj Tarihi: 08-Haziran-2020 Saat 13:54
Gliserin neden lazım oldu ?
Eczanede 100 ml damlalıklı şişede satılıyor
-M

Mesaj Tarihi: 09-Haziran-2020 Saat 02:27
hocam bunun litresine göre fiyatı aşırı uygun ve ben gliserin biraz bol koyuyorum pas çözünsün diye 100ml az bence bu arada bol koyuyorum derken damacanayla sıkmıyorum 2 çay kaşığı kadar ama uzun gitmesi lazım benim dil pasımı aşırı rahat çözüyor once ön ve arka dil pasımı siliyorum fırçayı suyu tutuyorum tekrar dilimi temizliyorum sonra biraz daha gliserin döküyorum fırçaya dilimin en arkasını arkadan öne az bisey de dairesel hareketlerle öne doğru fırçaliyorum tertemiz oluyor

Mesaj Tarihi: 09-Haziran-2020 Saat 06:41
Dilinizi gliserin ile fırçalamayınız

Mesaj Tarihi: 09-Haziran-2020 Saat 07:49
neden hocam bi zararı mı var?
kendi adıma kanısıyım gliserin olmadan düzgün silemiyorum dili tertemiz olmuyor uğraştırıyor

Mesaj Tarihi: 09-Haziran-2020 Saat 11:52
Orjinalini yazan: Murat880

neden hocam bi zararı mı var?
kendi adıma kanısıyım gliserin olmadan düzgün silemiyorum dili tertemiz olmuyor uğraştırıyor

Gargaralara çok az gliserin ilave edildiğini biliyorum. Bir zararı olduğunu sanmıyorum. Belirli ve ispatlanmış bir faydası yok anlamında kullanmayınız dedim. Yani bir zarar vermez size.

Dilinizi Halitosil dil jeli ile fırçalayınız.
İçinde çinko ve sodyum klorit var.
(ticari bağlantım yoktur)

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat