Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

ona fark ettirmeden ne yapmam gerekiyor?

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=618
Tarih: 29-Mart-2024 Saat 08:00
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: ona fark ettirmeden ne yapmam gerekiyor?
Mesajı Yazan: emelsari
Konu: ona fark ettirmeden ne yapmam gerekiyor?
Mesaj Tarihi: 17-Nisan-2012 Saat 19:58
arkadaşım bir süredir bizde kalıyor ancak ağız kokusunun sanırım farkında değil. 2 ay daha bizde kalacağı için bu sorunu bir şekilde halletmem gerekiyor. diş taşları gerçekten çok fazla. ağız kokusu ise karşısındaki insanın midesini bulandıracak şekilde. sigara da kullanıyor. bunları ona söylesem trip atacak ve onun bu kokusuna daha çok maruz kalacağız. acaba ona bu durumu fark ettirmeden nasıl halledebilirim?

Cevaplar:
Mesajı Yazan: pinku
Mesaj Tarihi: 07-Aralık-2018 Saat 00:06
Bence fark ettirmeniz daha doğru. Bir an önce çare bulur insanlar arasında rencide olmaz... Belki farkındadır artık boşvermiştir kurtulamadığı için ama diş taşları var diyorsunuz en azından fırçalayarak onları yok etmeye gayret edebilirdi.. :(

Mesajı Yazan: Amazon
Mesaj Tarihi: 16-Aralık-2018 Saat 22:51
Düşman arkadan konuşuruz dost yüze söyler ne kadar acı olsa da bunu söylemen gerek bilsin ki ona göre önlem alsın başka gün başkası yüzüne rencide edici biçimde söyleyebilir bana yapılan gibi 🙂

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 17-Aralık-2018 Saat 08:35
Orjinalini yazan: Amazon

Düşman arkadan konuşuruz dost yüze söyler ne kadar acı olsa da bunu söylemen gerek bilsin ki ona göre önlem alsın başka gün başkası yüzüne rencide edici biçimde söyleyebilir bana yapılan gibi 🙂

Sizi bu konuda kırmışlar anladığım kadarı ile.
Yaşadığınız olayı detaylı bir şekilde yazar mısınız buraya?
-M

Mesajı Yazan: wolfscream
Mesaj Tarihi: 18-Aralık-2018 Saat 10:33
Yapıcı bir şekilde ağzının koktuğundan bahsedin. Ve söyledikten sonra sırtınızı dönmek yerine 'kardeşim gel beraber bir doktora görünelim ağız kokusu büyük bir hastalığın başlangıcı olabilir' şeklinde konuşma yapın. Ben bir ağız kokusu hastası olarak arkadaşlarımın bana hastalığım hakkında destek olmasını çok isterdim.

Mesajı Yazan: Amazon
Mesaj Tarihi: 24-Aralık-2018 Saat 00:11

Lise zamanımdi hocam yaşım daha 16 her zamanki gibi normal olarak okula gitmiştim bilgisayar dersimiz vardı sınıf kalabalık 3 arkadaş Kendi aramızda konuşurken içlerinden 4 yıllık arkadaşım olan kişi biranda yüksek sesle ağzımın çok kötü koktuğunu söyledi diğerleride duydu bunu, o gün çok utandım asıl olay o gün başladı zaten ben ağzımın koktuğunu bilmiyordum bile sonra kendimde farkettim ve ö gün bugündür devam ediyor, artık insanlarla yakın temas kurmuyorum fazla konuşmuyorum

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 24-Aralık-2018 Saat 07:21
Orjinalini yazan: Amazon

Lise zamanımdi hocam yaşım daha 16 her zamanki gibi ...

Sizi incitmişler.
Bu durumda birey ağız kokusundna iyileşse bile iyileştiğine inanmıyor
-M

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat