Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: (konu dışı) Türkiye Simülatörü Paradoksu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Konu: (konu dışı) Türkiye Simülatörü Paradoksu
    Gönderim Zamanı: 25-Mart-2021 Saat 20:17
1 ay önce genel diş bölümüne gittim diş taşlarını temizletmek için, biz diş taşlarını temizlemiyoruz diyip periodontoloji'ye yönlendirdiler. periodontoloji'ye gittim sonra periodontoloji'deki doktor biz diş taşı temizlemiyoruz seni neresi yönlendirdiyse oraya git dedi (paradoksa gel:d). basit bir burun eti yaktırmak için 5 tane farklı kbb servisine gitmek zorunda kaldım(onda da zorlamayla yaptırdık) ağız kokumuz doktor yardımı olmadan nasıl geçsin? bana da farmakoloji kitabi verin ilaclari ezberliyim ilac yazim memuru olayim? herkesin ozele dokecek parasi yok. kafayı yemek üzereyim artık.
IP
sincaramistico
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Alıntı sincaramistico Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Mart-2021 Saat 20:20
Hayır hocam çoğunun üslubu da leş bizim gibi efendi adamlar neyse de dengesizin birine denk gelirlerse neticeleri iyi olmaz. Bu süreçte doktor desteği almayı kesmeli miyim?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu