Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Geçmeyen balgamlılar buraya Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 30
Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Konu: Geçmeyen balgamlılar buraya
    Gönderim Zamanı: 27-Mart-2021 Saat 12:20
Öncelikle bu saydiklarımı yaşıyorsanız okumaya devam edin       1.Yutkunsan dahi geçmeyen balgam (Sinüsler havalanmıyor)
2.Dilin tüm yüzeyi beyazsa(Arka kısmının beyaz olması normal.On kısım da daima beyazsa Sinüsler havalanmiyor)
3.Yemek yesen dahi 10 dakikaya agizda başlayan dışkı kokusu
4.Bir burnu tıkayıp diğer taraftan nefes alın.Bir taraftan daha az alıyorsanız geçmiş olsun.
Nefes kokunuzun nedeni burun eğriliği
Peki bundan nasıl emin olabilirsiniz.Elinize orta büyüklükte bir el aynası alın ve el aynasını banyonuzdaki büyük aynaya yansıtarak aslında insanların sizde gördüğü gerçek burnunuzu görün.(kendinizi el aynasında goreceksiniz) Büyük cogunlugunuzun yaşadığı sorun burun egriligidir.
GELISME KISMI
Ergenlikte burnuma top çarpmıştı.Burnum bu yüzden yamuldu.Mantiken top çarpmasıyla yamulan bir burun egzersizle duzelebilir mı ? Hemde ameliyatsız ? Cevap evet. Bunun tek bir yolu var.EGZERSIZ. Tam 3 ay yaptığım egzersizle hem nefes kokumdan kurtuldum hem de dümdüz bir burnum oldu
SONUC KISMI
Tek bir burun egzersiz aleti kullanarak ilerlemelisiniz.Bu aleti resim olarak atamadigim için yönlendirme yapacağım.Burun eğriliği için egzersiz paylaşan ve Youtubede tanıdığım Merve Demir.Paylastigi diğer burun eğriliği düzeltme egzersizleri faydalı olmadı. Ama pembe bir burun egzersiz aleti var o kadar faydalı ki yemin ediyorum beni ameliyattan ve nefes kokusundan kurtardı. Azimle hergun yaparsanız Gün be gün burnunuzun duzeldigini ve nefes kokunuzun gittiğini göreceksiniz. Kimseden ve hiçbir şeyden çıkarım yoktur.Aldatan Aldanır.      DENEYIN GORUN

IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2021 Saat 13:13
Herkes aletin ismini sana sorucak.bence yaz buraya
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2021 Saat 13:15
https://m.trendyol.com/quwix/burun-duzeltme-aleti-aparati-burun-egriligi-duzeltici-egrilik-ve-yamukluk-icin-mandali-cihazi-p-72841818

Dedıgın alet bu mu?
Yaşam,bize bütün kitapların öğrettiğinden daha çoğunu öğretir; çünkü yaşam bize karşı direnir. İnsan, ancak engellerle karşılaşıp onları aşmaya çalıştıkça, kendini tanıyabilir.         
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Mart-2021 Saat 13:22
https://www.hepsiburada.com/buyfun-3-lu-sihirli-burun-sekillendirici-kaldirma-kopru-p-HBV000018SW20?magaza=Beauty%20Life.      Ülkemizde bu alet yok malesef . Bende yurtdışından aldım. Resimde en soldaki alet
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 14:51
Arkadaşlar bütün forumu okudum. Büyük cogunlugunuzun sorunu burun eğriliği. Lütfen bu yazımı önemseyin ve deneyin.Burun ameliyatı gibi zorlu bir süreç yaşamayın.Bunu yazmamdaki neden askere gideceğim ve cevap veremeyeceğim.Umarim hepiniz benim gibi iylesirsiniz.Sağlıcakla
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 14:59
ürünün çok sahtesi varmış arastirdigima göre orjinalini yurt dışından getirttim demiştin linkini bırakabilirsen ben alicam kimse birşey demez burdaki herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor sadece
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 15:00
Murat 2 üst yorumda bıraktım . Hepsiburada linki https://www.hepsiburada.com/buyfun-3-lu-sihirli-burun-sekillendirici-kaldirma-kopru-p-HBV000018SW20?magaza=Beauty%20Life.    Umarım sizdede link gozukuyordur
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 15:03
görmemişim kusura bakmayın
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 15:10
Eğer link gözükmuyorsa Hepsiburada sitesine giriniz. Arama kısmına sihirli burun yazın. Yurtdışı satışı olan bir ürün var. Işinize yarayacak olan alet ilk resimdeki solda bulunan alet. Amacı egrilmis burnu kikirdaga masaj yapmak yoluyla tekrar orta hatta almak ve uzun süredir çalışmayan burun kaslarini etkin hale getirmek.Ilk zaman bende inanmıyordum , saçma gelmişti . Deneyerek insanoğlunun ölüm dışında herseye çare bulacağını gordum
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 15:14
Estağfurullah kardesim
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 20:36
Soldaki açık pembe alet dimi uzun büyük olan bunun dışında aleti kullanman dışında egzersiz yaptın mı egzersizler işe yaramadı yazmışsın aleti alıp üstüne egzersizleri yaptığında mı işe yaradı
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 22:10
Murat kardeşim inanmak için önce elle yapılan egzersizleri denedim.Baktim nefes kokumda düzelme var ki bu 1 haftalık bir surecti.Sonra burun aletini Satın aldim.Kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra nefes kokum tamamen gitti .Geri kalan 2.5 aydada burnumu tamamen düz şekle getirdim.Diger egzersizlerle başlayarak sende şüphelerini giderebilirsin.Gerci ben sonrasında aletle yapılanın en etkilisi olduğunu düşünüp elle yapılanı bıraktım ki burun yorulmasin. Youtubede Merve Demir burun eğriliği yazınca tüm egzersizler çıkıyor. Orda bu pembe aletinde nasıl kullanılması gerektiği anlatılıyor. Tecrubelendgim için bu egzersizde seninle bir püf noktasını paylaşmak istiyorum.Daha kısa sürede iyileşeceksin inşAllah.Bu pembe aleti aldıktan sonra eğriliğin ne tarafa doğru gidiyorsa ters istikamette çok bastırmadan burnunu aletin içinde kavra ve aletin üst yüzeyi tekerlek gibi sen assagi yukarı yaptıkça dönüyor.Ancak ilk yaptığın egzersizde bu alet burnundan içeriye dahi girmeyecek. Çünkü burun yamuk olduğu icin sen bu egzersizi yaptıkça barisacak ve kaynasacaklar.Puf noktaya geliyorum. Burnunu kavra demiştim bunu yapmanın en kolay yolu burun etli bir yapıya sahiptir. Senin amacın kıkırdağı düzeltmek ve ve burnundan nefes almak.Oyleyse egzersizi yaparken burun kikirdagini ön plana çıkartabilmek için ÜST DUDAGINI ELINI KULLANMADAN OLABILDIGINCE ASSAGI CEK .Bu sayede burundaki kıkırdak açığa çıkacak ve egzersizinle çıkıntılar duzelerek , burun orta hatta gelecek.Boylece iyileşme surecin hizlanacak.INSAALLAH
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 22:28
Burayı okuyan diğer tüm kardeşlerim için söylüyorum.Burun eğriliğinden dolayı nefesiniz kokuyorsa ve anlattiklarimi uygulayacaksaniz aceleci olmayın.Bu uzun bir süreç. Fedakarca ve istikrarlı bir şekilde burnunuzu incitmeden,bastırmadan ve düzeleceğini düşünerek yapınız.Burnunuz eğilirken uzun bir süreçten geçti. Duzelirkende uzun bir süreçten gececektir. Bunu kolaylaştıran sizin verdiğiniz emek ve istikrariniz olacaktır. Acaba olur mu demeyin. Lütfen harekete geçin ŞAFi olan ALLAH hepinize şifa versin.Sizi bu hastalıktan kurtarsın
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 23:41
teşekkürier siparişi verdim.burunla ilgili sorunum yoktu cok ıyı hatırlıyorum ne zaman amelıyat oldum once gözumden enfeksıyon kaptım sonra burun olayı oldu amelıyatta mrsa bakterisi bulasıyor acaba o kızıştırmış olabılır mı diye hep kendıme sormuşumdur.
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Nisan-2021 Saat 23:57
Murat kardeşim burun ameliyati olduysan daha dikkatli ol lütfen
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:03
burun ameliyatı degıl omzuma platin takıldı. mrsa dıye bır bakteri var hastaneden ameliyat olanlara bulaşıyor cogu doktordada var nedense. amelıyat oldugumdan sonra oldugu ıcın aklımda hep soru ısaretı olarak kalmıştır
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:04
burnumda egırılık oldugunu bır doktor ısrarla vurguladı gel amelıyat edek dedı bı kac doktorda cok cıddı egırlık cok fazla yok dedı
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:06
Geçmiş olsun.Yorumlarini hep okudum . Çok zorluklar yaşamışsın. Ama geçecek insAllah
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:08
Burun eğriliği S ve C şekli de olur. Umarım C şekline yakındır daha çabuk iyilesirsin. Ayrıca en ufak eğrilik dahi burun ucu değilse şayet yani burun üstünden başlıyorsa her türlü koku yapar. Çünkü sinüsler havalanmaz buda genizdeki mukusu iltihaba çevirir. Işte kokunun nedeni budur
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:08
günde kac kere kac dakika yapmak lazım bu arada?
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:10
sola tarafta devısyon var galıba on tarafta yanı yanak sınuslerının oldugu yerde doktor daha kameralı aletle ılk gırdıgı yerde egrılık var dıyordu
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:16
Sabah 5 dakka akşam 10 dakka yaparsan iyi olur. 2 set yani fazlası burnu zedeler hassas çünkü. Burun ucunun az üstü ise kokun burundan kardeşim kesinlikle . Benimde burun girişinin az ustuydu senin gibi . O kısım biraz geç düzeliyor ama ilk ayda nefes kokun geçmiş olacak. Dene bakalım merak ediyorum bende
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:21
tahmını 12 mayısta gelır dıyor 1 ay var ıns erken gelır
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:23
10 günde geliyor kardeşim merak etme . Bana tam 8 günde geldi hafta sonuda dahil
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:46
onun dışında herkes böyle mi bılmıyorum benım dısler cok sık ve ıc içe olmuş bazıları ozllıkle on dısler cene cerrahı tel takman lazım demıstı ınternetten baktım ust dıslerle on dıslerı bırlestırdıgımde ust dısler onde kalıyor bırlesmıyor yanı ıstemsız tel buna ıse yarıyormus belkıde bu anotomık sorunda buna neden oluyordur ekstra olaraktan
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 00:54
Kardeşim ağızdan nefes alıyorsan çenen hafif kaymış olabilir. Benimde öyleydi şimdi düzeldi. Disetlerim sisikti tam nefes almaya başladıktan sonra disetlerim pembelesti.Sıklasmasinin nedeni birde bu konu çok kafaya takılıyor gece diş gicirdatiyorsan dişler sikisir çene kayar. Ben hatırlıyorum rüyamda bir ortama giriyorum mesela ruyadayken düşün diyorum ki ama nefesim kokuyor ben bu kişiyle konusmayayim boşver içimde kalsın :) Psikolojik anlamda bitiktim.Ama Allah'a şükür disetlerimde psikolojimde düzeldi . Sabah tertemiz nefesle kalkmak , yemek yemesem dahi rahatça konusmak nasip oldu. Darısı basiniza
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 01:04
ağızdan nefes almıyorum ama cenemde anotomık sorun oldugu kesin inşallah bendede işe yarar bakalım aletı kullanmaya devam edıyor musun bıraktın mı ?
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 01:10
Askere gideceğim için bıraktım . Nefes kokumda kalmadı zaten ağzım temiz kokuyor. Ama askere gitmeseydim haftada bir yapardım . Eski haline döneceğini sanmıyorum artık. Çünkü baya bir orta hatta geldi burnum. Bu şekilde de kalır bence
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 01:29
iyileşmene çok sevindim.Bendede işe yarar inşallah
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 01:36
InsAllah. Yaşadıklarımı kimse yaşamasin istiyorum. 1 kişi 1 kişidir. Iyilik yaptıkça çoğalır ve bugün foruma askerden önce son kez girip yazmam. Senin karşılık vermen ve diğer arkadaşların birçok detayı okuyacak olması. Kadere inanırım Murat
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 01:46
bende işe yaramasa bile bu forumdan iyileşen olucağına eminim
IP
Makaveli
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Makaveli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 22:20
SifaAllahtan kardeşim hayırlı tezkereler şimdiden, düşmüşün halinden düşmüş anliyormus gercekten. Ben senin paylaşımını ilk okuduğumda burnumu sağ tarafa doğru bastırınca kokuda baya bir azalma oldu hatta 3 gün 0 kokuyla gezdim mutluluğum paha bicilemezdi. Ama senin burnunda eğrilik nasıldı, burnunun neresindeydi merak ediyorum. Bende eğrilik de yok gibi
Derdi veren dermanını da verir
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Nisan-2021 Saat 22:48
Teşekkür ederim.Cok sevindim şuan.Lutfen devam et ve aletide kullan.Benim burnumun ucu top gibiydi ve ve sağa doğru katmıştı. Şuan dümdüz ve o top şekli düzeldi. hiçbir şekilde nefesim kokmuyor.Inan bende egzersizlere başlamadan önce eğrilik yok bende diyordum :) kendimi kandiriyormusum. Bununla yuzlesmeliyiz. Şuan nasıl durumun ? Elle yapılan egzersiz o kadar etkili değil birde düşün yani.Bir püf nokta vereceğim. Burun ucunu baş parmaginla hafif kaldırdığında nefes alisin düzeliyorsa %100 eğrilik vardir.Sende deneyebilirsin. Birde burun kanadı eşit olmalı.Iki tarafta eşit şekilde kenara yayilmali. Mesajını bekliyorum.Bunlar ne durumda sende ?
IP
Makaveli
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 5
Alıntı Makaveli Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2021 Saat 00:04
Beni de çok umutlandırdınz çözüme olan inancım arttı bu bilgiyi herkesle paylaştığın için sonsuz teşekkürler tekrar. Bende 3 gün sonra koku geri geldi, hatta geldiği ani net bir şekilde hissettim. Yukarıda yazdığın gibi sanki havasızlıktan mukoza iltihap gibi oluyor ve burda rahatça yer edinen bakteriler dilime yayılıyor gibi. Bir de benim burnum simetrik sayılır aslında. Dışarıdan bakıldığında bir görüntü bozukluğu olduğunu dusunmuyorum. Yalnız nasıl anlatayım, ayna karşısında kafamı geriye kaldırıp burnumun deliklerine baktığımda burnunun içindeki kıkırdak sol deliğe daha yakın. Fotoğraf atabilsem net anlasilirdi. Burnumun uç kısmında içeriden baktığımda çok net belli, bilemiyorum ama kesinlikle egzersiz aletlerini alıp deneyeceğim. Sorunu sizin kadar iyi anlayamadığımın farkindayim
Derdi veren dermanını da verir
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2021 Saat 00:23
İlk mesajımda ki ayna formülünü kullansanız . Elinize küçük ayna alıp büyük aynaya yansıtın . Burnunuzun yamukluk derecesini nereye saptigini net şekilde görürsünüz.Ben böyle aynadan baka baka dümdüz yaptım.Cozumu çok basit. Inanıyorum sende iyileseceksi insAllah
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2021 Saat 10:36
@ŞifaAllahtan
Teşekkürler yazdıklarınız için. Peki sizde koku ne zamandır vardı? Ben hep tip4 den şüphelendim ama bu sabah okyanus suyu sıktım burnuma uyanır uyanmaz ve kokuyu büyük oranda azalttı. Acaba tip 2 miyim diye düşünmeye başladım. Çok belirgin bir eğrilik yok burnumda ama bir kaç doktor hafif eğrilik var demişti bakalım bende deneyeceğim iyi gelir inşallah..
IP
ŞifaAllahtan
Yeni Üye
Yeni Üye

Alıntı ŞifaAllahtan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2021 Saat 11:12
Bende eğriliğimi az bilirdim. Yukarda saydığım tekniklerle burnumdaki egriligin ne kadar fazla olduğunu gördüğümde hemen harekete geçtim. Eğrilik az bile olsa bu eğriliğin nerede olduğu nerede bittiği çok önemli. Mesela bendeki sapma en yukardan en assagiya kadar sağa doğru gidiyordu.Baska bir yakın arkadaşımda sadece burun ucunda egiklik vardı ancak onunda nefesi kokuyordu. Aslında mevzu sinüslerin temizlenip temizlenmesi. Bu duruma gorede nefes kokusunun derecesi belli oluyor.Bazisinda dışkı gibi,bazısında küflü peynir gibi,bazısında yada sarımsaga yakın.Okyanus suyu veya burna sıkılan çörek otu ve benzeri teknikler geçici cozumlerdir.Ben oyalanmamaniz için kalıcı bir çözüm veriyorum.Hemde hiçbir çıkarım ve beklentim olmadan.Yasim 27 tam tamına 16 yaşından beri çekiyorum bu hastalığı. Geçmişimi düşündüğümde bir ara 16 yaşında uzun süreli 4 5 ay boyunca tek taraflı burnum kanamisti . Hiç durmadı,dinmedi. işte hatırladığım kadarıyla tamda o zaman burun bana bir mesaj verdi.Ben eğiliyorum diye ama ben o mesajı alamadım.Simdiyse bu pişmanlığımi sizlere mesaj vererek gidermek istiyorum :) Uzun yazdım hakkını helal et
IP
Maybeoneday
Üye
Üye

Gönderilenler: 56
Alıntı Maybeoneday Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Nisan-2021 Saat 11:23
Helal olsun ne demek, sağ olun bilgiler için..
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2021 Saat 21:37
Kargoda aksilik çıktı bi gelmedi :))
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 12-Mayıs-2021 Saat 16:08
Kargo geldi kullanmaya başladım
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu