Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: BADEMCİK AMELİYATI/BADEMCİK TAŞI Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Sayfa   2 Sonraki >>
Yazar Mesaj
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Konu: BADEMCİK AMELİYATI/BADEMCİK TAŞI
    Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 22:51
Arkadaşlar. Endoskopi sonucum ve sinüs tomografi sonucumda bir problem görülmedi. Kokuya sebep olabilecek mideyi ve sinüziti şuan kafamda eliyorum. Bağırsaklarımda da sıkıntı yok çok kez büyük abdest tahlili yaptırdım hiçbir şey yok. Tek düşündüğüm bademcik taşı kaldı. Her gün 4 5 tane çıkıyor, yani çok deşik var bademciğimde ve hep yiyecek artıkları giriyor oralara. Ve dehşet bir koku.. Ağız kokumla aynı bademcik taşı kokusu.. Haziran ayı içinde çok yüksek ihtimalle bademciklerimi aldıracağım. Ve İYİLEŞME SÜRECİMİ BU BAŞLIK ALTINDA TEK TEK SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM. İNŞALLAH KURTULURUM VE İNŞALLAH SİZLERE DE UMUT OLURUM SEVGİLİ ARKADASLARIM.
IP
Murat880
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 377
Alıntı Murat880 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Mayıs-2021 Saat 23:59
umarım iyileşirsin kardeşim
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Mayıs-2021 Saat 00:11
Allah razı olsun hepimiz inşallah
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2021 Saat 11:22
Arkadaşlar çarşamba sabahı bademcik ameliyatına giriyorum, öncelikle dualarınızı bekliyorum. Bütün süreci burdan paylaşacağım, takip edebilirsiniz.
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 316
Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2021 Saat 16:57
özel hastane mi
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Temmuz-2021 Saat 17:48
Evet özel hastane
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2021 Saat 19:59
AMELİYAT OLDUM🙏🏻
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Gönderilenler: 45
Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2021 Saat 20:08
Çok geçmiş olsun. İnşaAllah sifa olur da kurtulursunuz
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2021 Saat 20:08
Orjinalini yazan: nicksizz4

AMELİYAT OLDUM🙏🏻

g.o . hangi yöntem ile oldun. bende ısı yöntem ile olmuştum kanaması az. thermal welding yani. bol bol dondurma yersin artık.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 07-Temmuz-2021 Saat 20:20
Tesekkür ederim arkadaşlarım. Klasik yöntem oldum. Ağrı kesici ameliyatta takılmış, çıkınca tekrar takmadılar. Ama ağrım yok çok şükür. Sadece zor yutkunuyorum. Cok sağolun
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2021 Saat 18:23
Ameliyata girerken ağız kokum vardı. Ameliyattan çıktım hohlayınca koku yoktu bu sabaha kadar. Bugün de içtiğim sütlerin kokusu var ağzımda. Bi de ilaç kokusu. Bunların dışında o eski kötü koku yok. 2 gündür dişlerimi fırçalamıyorum üstelik. Zaten yara yeri bembeyaz, ve hafif balgam hissi var. Bu yapar dedi doktorum, beyaz tabaka 2 haftaya dökülürmüş. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 220
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2021 Saat 21:07
Çok gecmis olsun inşallah sebebi basemciklerdir ve alınca kurtulmussunuzdur
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Temmuz-2021 Saat 21:26
Cok tesekkür ederim Aminn inşallah🙏🏻
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2021 Saat 08:16
Diş fırçalamam bikaç gün yasak. Yediğim şeylerin kalıntısı ağzımda kalıyor. Diş atalarım kokuyor. Süt yoğurt yiyorum sürekli ve ağzımda kaldıgı için koku yapıyor. Umarım geçer fırçalamaya başlayınca
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2021 Saat 08:47
Hadi inşallah. Umudumuzu kaybetmeyelim. Çok bademcik taşı çıktı mı
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Temmuz-2021 Saat 09:45
Bilmiyorum ki doktoruma bunu sormayı unuttum :)
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 09:34

Bademciklerim henüz iyileşmedi. Şuan ağzımda eskisi gibi değil ama eskisinden farklı bir koku var. Sanırım o beyaz zardan kaynaklı. Doktorum bunun normal oldugunu söylemişti. Tamamen iyileşince inşallah geçer o koku. Böyle süt gibi kokuyor ama değişik bir koku. Sürekli süt ile mama yapıp yiyorum ondan da olabilir
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 18:35
Bademcik ameliyatı olan arkadaşlarda da ameliyat sonrası böyle bir koku oldu mu olduysa yazabilirler mi
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 20:21
O beyaz yer ne tam olarak
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 20:32
Alınan bademciklerimin yeri. Bu azalmış hali ilk ameliyattan çıktığımda bunun 3-4 katıydı.vücut üretiyormuş iyileşmesi için, ve koku yapıyor
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 21:24
Koku kötü mü. Bileğine tükürünce dde koku var mı
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 22:06
Evet bileğimi yalayınca ve dilimin üzerine dokununca koku var. Kötü koku yapıyor. Ameliyattan çıktıktan sonra 24 saat içinde koku yoktu, hiç diş fırçalamamama rağmen. Beslenmeye başlayınca koku başladı. Sürekli sütlü gıdalar yoğurt ayran cici bebe vs yiyorum
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Temmuz-2021 Saat 23:33
Anladım çok geçmiş olsun. Lütfen gelişmeleri yaz takipteyiz.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 08:44
Tesekkür ederim yazacağım🙏🏻
IP
ahmetmehmet1
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı ahmetmehmet1 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 14:19

Evet bileğimi yalayınca ve dilimin üzerine dokununca koku var. Kötü koku yapıyor. Ameliyattan çıktıktan sonra 24 saat içinde koku yoktu, hiç diş fırçalamamama rağmen. Beslenmeye başlayınca koku başladı. Sürekli sütlü gıdalar yoğurt ayran cici bebe vs yiyorum

bilek kokacaktır, Murat Hoca zaten daha önce yazmıştı yeni isen bilmezsin.

"bilek yalamak ve kuruyunca bileği koklayarak daima az veya çok biraz kötü koku algıanır. Bu herkeste bu şekilde olur ve çok normaldir.

Salya içerisinde çözünmüş kokulu gazlar, salya buharlaşıp uzaklaştıktan sonra bilekte serbest kalır ve kokar.

Bu şekilde tespit edilen kokulu gazlar emisyonu olmayan çevreye yayılmayan gazlardır. Çevreye yayılmayan kötü kokulu gazlar ağız kokusu hastalığı sebebi değildir.

Örnek vermek gerekirse: üzerindeki elbisesinin arasından bir cismi koltuk altına veya göbek çukuruna veya kasığına sürtüp sonra cismi koklamak durumunda belki biraz kötü koku almak mümkündür. Herkeste her zaman bu koku az veya çok bulunabilir. Bu durum bireyin hasta olduğu anlamına gelmez.

Satıcılar bu yöntemi bir şeyler satabilmek ve insanları ağız kokusu hastası olduğuna ikna edebilmek için geliştirdiler ve kullanmaktadır.

Bileğinizi veya başka bir cismi yalayarak kuruyan salyanızı koklamayınız. Ağzınıza veya baedmciğinize parmak veya bir cisim sokarak koklamayınız. Daima kokulu bulacaksınız. Bu durum bireyin ağız kokusu hastası olduğunu göstermez."

https://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=2518
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 14:51
Ben buna tam anlamıyla katılmıyorum
Çünkü herkesin tükürüğu kokmuyor. Hapşırınca benim ağzımdan, çıkan tükürükten koku yayilirken başkasınınki kokmuyor..
Tabi tip kaç olduğuna göre durum değişebilir ama her zaman geçerli diyemem.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 15:30
Bileğimi yalar yalamaz kokuyor ve keskin bir koku. Ağız kokum olmadıgı zamanlar da böyle miydi bilmiyorum ozaman lar böyle bişeye gerek duyup bileğimi yalayıp koklamıyordum. Ve yada parmağımı dilime sürüp koklamıyordum. Koku başladıktan beri bunu yapıyorum ve keskin bir koku var. Ama bende hapşurunca koku yayılmıyor
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 20:11
Orjinalini yazan: Şifa arıyorum

Ben buna tam anlamıyla katılmıyorum
Çünkü herkesin tükürüğu kokmuyor. Hapşırınca benim ağzımdan, çıkan tükürükten koku yayilirken başkasınınki kokmuyor..
Tabi tip kaç olduğuna göre durum değişebilir ama her zaman geçerli diyemem.

Siz algılamıyor olsanız bile bütün salyalar kokar.
Sağlıklı insanların salyalarının 1 mililitresinde on üzeri altı (1 milyon) civarında bakteri bulunur. Bu sağlıklı bir sayıdır. Normaldir. Bunların ürettikleri gazlar salyanın içinde yer alır.
Hiç kimsede bu sayı sıfır olamaz. Ağızdaki gazlar da sıfır olamaz. Siz algılamasanız bile herkeste daima koku vardır.

Bu kokuyu hastalık zannetmek tip 5 ağız kokusunun psikojenik klinik formlarının ortaya çıkış mekanizmalarından sık rastlanan bir tanesidir. Fizyolojik kokuyu kafamıza takmak doğru değildir.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14-Temmuz-2021 Saat 21:15
Murat hocam yanıtınız için cok tesekkürler. Yani bu salya kokusunu ağız kokusu sanmamız psikojenik midir. Bu salya kokusu diğer insanlara göre daha fazla ise bu ağız kokusu hastalığını gösterir mi, yoksa normal midir. Az ya da cok olmasının bi farkı var mı, ya da salyanın kokusu fazla bile olsa bu normal mi olur
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Gönderilenler: 2373
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Temmuz-2021 Saat 21:09

Murat hocam yanıtınız için cok tesekkürler. Yani bu salya kokusunu ağız kokusu sanmamız psikojenik midir. Bu salya kokusu diğer insanlara göre daha fazla ise bu ağız kokusu hastalığını gösterir mi, yoksa normal midir. Az ya da cok olmasının bi farkı var mı, ya da salyanın kokusu fazla bile olsa bu normal mi olur

Salya kokusu diye telafuz edince problemi başlatmış oluyoruz.
Gürültü kulağa zararlı mıdır diye sorduğunuz zaman gürültünün varlığını tescil etmiş oluruz
Cin çarpması dediğinişz zaman cinlerin varlığını tescil ve beyan etmiş oluruz.
Salya kokusu diyorsak salyanın kokusunu doğruluyoruz.

Halbuki ben diyorum ki:
bütün salyalar kokuludur hiç biri hastalık değildir.

Parmak kasıklara sürtülüp koklandığında kötü kokar ve hangi şiddette olursa olsun hastalık değildir.

Parmak vajina, göbek deliği, anüs, koltuk altı, burun ve kulak deliğine sokulup koklandığında kötü kokar ve hangi şiddette olursa olsun hastalık değildir.

Bilmiyorum şimdi net oldu mu

IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Temmuz-2021 Saat 21:49
Oldu hocam🙏🏻🙏🏻 cok tesekkür ediyorum😊
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 15-Temmuz-2021 Saat 22:11
Hocam yanıtınız için bende ayrıca teşekkür ederim uzun zamandır bende bu konuda araştırma yapıyordum aciklamanizla rahatladım. Biz henuz kokunun sebebini bulamadığımız için herşeyi ağız kokusuna bağlar olduk herşeyi ağız kokusu sonucu olarak görür olduk.☺️
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2021 Saat 20:23
BADEMCİK AMELİYATI OLACAKLARA, OLMAYI DÜŞÜNENLERE.

İlk gün ameliyata girmeden önce internette bademcik ameliyatı olanların yorumlarını okuyup aşırı korkmuştum. Dünyanın en zor şeyi gibi dayanılmaz bir ağrıymış gibi yorumlar vardı. Ameliyata girene kadar kendimi çok strese soktum. Neyse vakit geldi, sakinleştirici yaparak ameliyathaneye indirdiler. Sohbet muhabbet derken bayılttılar. İlk gözümü açtığımda boğazımda bir ağrı vardı. 10 dk falan ağrıdı sadece. Odaya çıktım, soğuk buhar uygulaması yaptık ertesi sabaha kadar saatte 1 kez. Ağrı kesici ameliyatta takmışlar, çıktıktan sonra tekrar takalım mı dediler. Ağrım yoktu, sadece yutkunurken vardı doğal olarak, gerek duymadım. Gece 12de taktılar rahat uyuyum diye. Sabaha kadar gayet rahat uyudum. Bu arada ameliyattan 4 saat sonra soğuk su süt ve dondurmaya başladım. Ameliyata girerken ağız kokum vardı, hohlayınca da cok net vardı, ameliyattan çıkar çıkmaz hohladıgımda koku yoktu, sıfır, ertesi gün öğlene kadar hiç koku yoktu. Boğazım ve dilim bembeyazdı, Diş fırçalamak yasaktı zaten ağzımı açamıyordum, buna rağmen koku yoktu.

Doktorum ilk 3 gün yumuşak beslen 4.gün makarna yiyebilirsin dedi. Kendisi izine ayrıldı ameliyattan sonra, ve kanatmamamı söyledi. Kanarsa tekrar ameliyat. İlk 3 gün dondurma süt ve cici bebe yedim, 4.gün patates püresi denedim ama boğazımı yordu ve ağrı yaptı. Kendimi hiç riske atmamak için tam 9 gün sadece dondurma cicibebe süt ve puding bazen de ılık çorba yedim. 10.gün artık daha rahatladı boğazım ve makarnaya başladım. Yemeklerin yumuşak tanelilerini yemeye başladım. Bugün 14 gün oldu, ek olarak pilav yiyorum. Bademciğimdeki beyaz tabaka çok azaldı, artık iyileşmiş sayılırım ama yine de dikişler düşene kadar böyle gıdalara devam edeceğim.

Ameliyat hiç zor değildi, hatta çok şaşırdım bu süreci bu kadar rahat geçirmeme. Ağrı eşiğim düşüktür bu arada, acıya ağrıya çok dayanamam ama hiç ağrı çekmedim yutkunmak dışında. O da olsun artık okadar :) demekki doktorumun eli iyiymiş, sağolsun. Özel bir hastanede oldum ameliyatı.

Kokuya gelecek olursam. İlk gün koku sıfırdı. Sonraki günler sürekli süt ve dondurma gibi şeyler yediğim için, Diş de fırçalayamadığım için bunlar ağzımda birikti boğazımda da, ve koku yapmaya başladı. Ağız kokusundan farklı, sütümsü, tatlımsı, hafif iltihaplı değişik bir kokuydu. Bu koku 2 gündür yok. Yani ameliyattan sonra 10 gün kadar böyle bir koku oldu, doktorum olabileceğini söylemişti ama yine de moralim bozulmuştu. 2 gündür yok. Fakat ağız kokum geçti mi derseniz, eskiye oranla cidden azaldı. Ben dilimi sonuna kadar dışarı çıkarıp dudaklarımı kapatıp burnumdan nefes verdiğimde, dilimin arkasında dışkı tadı dışkı kokusu alırdım, bu gitti bundan kurtuldum. Hohlayınca bariz bi dışkı kokusu vardı bundan da kurtuldum. Fakat ağzımda bir yoğunluk var, yani ağzım ferah değil. Kokuyu sıfırlayamadım ama sanırım çürük dişim var çünkü 2 gündür diş ağrısı çekiyorum. Üstüne dokununca sızlıyor. Ara yüzleri lekelenmiş, pazartesi doktora gideceğim. Ama dişteli var bende, nasıl tedavi edilir çürükler bilmiyorum. Dişlerde lekeler var. Bunları da tamamen tedavi ettirmek istiyorum.

Umarım faydalı olmustur size. Bademcik taşı tek başına koku sebebi olmasa da, büyük oranda bir koku sebebiymiş. Zaten iğrenç birşey. Bununla yaşamak istemeyenler, aklında ameliyat olsam mı düşüncesi olanlar gönül rahatlığı ile olabilir. Gerçekten hiç zor bi ameliyat değil, yazılanlar sizi korkutmasın. İyi ki olmuşum diyorum. Koku sıfır olmasa da, daha tam iyileşmedim, erken konuşmak istemiyorum, hala yara yerinde beyazlık az da olsa var. Belki o da koku yapıyor olabilir. Yine de aklımda olacağına iyiki ameliyat olmuşum. Sorusu olanlar sorabilir her şeyi cevaplarım, çekinmeyin.

Bazen isyan ediyorum. Herkesin bedavadan sahip olduğu kokusuz bir ağıza bizim bu kadar uğraşmamız adil mi diyorum. Lanetlendim mi diyorum bazen, bu benim kaderim mi diyorum. Bu düşünceler boğuyor insanı, biliyorum siz de böylesiniz. İnşallah hepimiz iyileşeceğiz, ağzı kokan herkese sarılıyorum.
IP
Şifa arıyorum
Üye
Üye

Alıntı Şifa arıyorum Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 21-Temmuz-2021 Saat 21:32
Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattığın için çok teşekkür ederiz.
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2021 Saat 09:28
Arkadaşlar kokum geçmedi. Tamamen iyileşmeyi bekledim, ama geçmedi. Boğazımdaki o ekşi tat ve bademcik yaşının kokusu gitti ama ağız kokum duruyor. Boğazımda balgam var, özellikle sabah kalkınca. Geniz akıntısı mı reflü mü bilmiyorum kaynağını. Ama burnum hiç akmaz ve hep kuru. Burnum geriye doğru akıyor gibi hissediyorum özellikle gece yatarken sabaha kadar çok birikiyor boğazımda. Ne zaman şu covit yüzünden maske takmaya başladık, o zamandan beri koku şikayetim başladı. İşim gereği bütün gün maske takıyorum solunum yollarımı mı bozdu ne yaptı anlamadım
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2021 Saat 20:43
Çok geçmiş olsun tekrardan üzülmeyin en azından aklınızdaki bir ihtimali elemis oldunuz. Aslında problem maskede değil biz sadece maske takınca daha yoğun hissettik bence önceden belki bu kadar rahatsız etmiyordu maskeyle birlikte daha yoğun hissettik diye düşünüyorum
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2021 Saat 20:59
Üzülmemek elde değil. Ağır bir depresyona girdim nasıl çıkarım bilmiyorum. Çok yordu beni artık. Yüzüm çöktü saçlarım döküldü saçlarım beyazladı genç yaşımda. Neşem kalmadı resmen. Tek umudum buydu o da hayal kırıklığı..
Belki de dediğin gibidir ama ben eskiden insanlardan tepki almıyordum çok rahattım aktiftim uzun yıllar ilişkim sevgilim vardı. Artık birini sevmek hayal gibi geliyor, karşılıklı oturup çay bile içemem kimseyle
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2021 Saat 21:47
Çok iyi anliyorum şuan yaşadığınız hayal kırıklığıni bende denedigim şeyler birz olsun sonuç verip ertesi gün tekrar başa dönünce aynı hayal kırıklığıni çok fazla yaşadım o yüzden anlıyorum. İnancım olmasa bu kadar dayanabilirmidyim bilmiyorum ben hiç kokusuz bir gün yaşamadım (aklım erdiginden beri böyleyim) hala iyileşmeye nedenini bulmaya çalışıyorum. İnsanlar için o kadar olağan birşey için bu kadar çabalamak ve eziklenmek çok zor ama umutsuzluğa kapilmamiz lazım kendimizi birakamayiz o yüzden mecbur çare aramaya revam edicez
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Temmuz-2021 Saat 22:25
Öyle. Herkes sağlıklı bir ağıza sahip ve kıymet bilmiyor. Düşünsene hiç dişini fırçalamıyor adamın dişinden haberi yok ağzından haberi yok ama mis gibi, sıfır koku. Garip ya şaşırıyorum. Bazen bi günah işledim onun bedeli mi diyorum. Bu da saçma geliyor. Karmakarışık bi durum değişik bir hastalık
IP
Selen123
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 36
Alıntı Selen123 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27-Temmuz-2021 Saat 22:05
Bademcikler uretmiodu zaten o taslari bizim ayrica dil köku bademcigimiz ve bogazimizda engebeli cok alan var asagi dogru bu taslari tutuo o bolgeleride aldrmak mümkun deil yani aslnda bi nedeni elemis olmuorz hala tas uretilmeye devam edio buna engel olamiorz bunn icn ilac gelistirseler ne kadar guzel olurdu
IP
Sayfa   2 Sonraki >>
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu