Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Ben iyileştim
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Ben iyileştim
Mesaj icon Konu: Sonunda bitmiş olabilir mi Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Lavi
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 53
Alıntı Lavi Cevaplabullet Konu: Sonunda bitmiş olabilir mi
    Gönderim Zamanı: 22-Temmuz-2022 Saat 22:08
Birgün bu başlık altında birşeyler yazmayı hiç tahmin etmiyordum ama arkadaşlar birkaç gündür koku yok gibi ben kimseye daha öncede soramamıştım şimdide soramıyorum ama tepkilerden yola çıkarak yazmak istedim kimse elini yüzüne getirmiyor ifadeleri değişmiyor anlamadım ek olarak birşey yapmadım sadece burdan okuduklarımdan yola çıktım kabızlık problemim vardı bunu çözmeye çalıştım idrara çok çıkıyorum ama büyük tuvalete iki üç günde birdi bunu hergün günde bir kez olarak düzene soktum çay sadece akşam 2 bardak içiyorum olabildiğince şeker çikolata uzak durdum çok idrara çıkmama rağmen su içme sıklığımı çoğalttım anlamıyorum bunlardan bişey etki etmiş olabilir mi yada ben erken mi davranıyorum ama kimseden tepki almıyorum çık ilginç önce birkaç cümle ettikten hemen sonra insanlar ya başını çeviriyor ya ellerini yüzünde herhangi bir yere götürüyordu hiç anlamadım bu şekilde bir süre devam etmeyi düşünüyorum bakalım sonuç ne olucak tek problemim ne yersem yada içersem tadı da kokusuda uzun süre geçmiyordu salatalık yesemde patates turşu yani herhangi birşey bu siş macununda bile böyleydi sanki bu biraz azaldı gibi örneğin bişey yeyip gün içerisinde bir uyup uyansam dahi o ağırlık hissi yokmuş gibi geliyor acele etmiyorum inşallah hepimize birşey sebep olacak ve bir şekilde iyileşeceğiz gelişme olursa yazarım tekrar
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu