Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Bir soru sormak istiyorum
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Bir soru sormak istiyorum
Mesaj icon Konu: YURT DIŞINA AÇILIYORUZ Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2372
Alıntı aydinmur Cevaplabullet Konu: YURT DIŞINA AÇILIYORUZ
    Gönderim Zamanı: 18-Şubat-2023 Saat 10:32
Forum grubunu yurt dışına açmaya karar verdim. Bundan sonra gogıl duyuruları ve diğer ortamlarda yabancı katılımcıları da gruba alacağımızı duyuracağım.

Gelecekte grupta İngilizce ve Türkçe konuşabiliriz.
Bilginiz olsun.
IP
Dexoa
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 8
Alıntı Dexoa Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Şubat-2023 Saat 11:23
Öyleyse siteye yabancı IP ile girenler için site otomatik İngilizce olarak açılsın. Mesela "Ayarlar" butonu "Settings" olarak çevrilebilir. Bu gibi şeyler.
IP
marln
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 56
Alıntı marln Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Ağustos-2023 Saat 20:49
hocam site yüzünü de değiştirme imkanımız var mı ? bu şekilde iletişim çok zor. kullanım olarak daha basite indirgenebilir, mesela bu kadar konu başlıkları olmasa aradığımızı kolay buluruz. sohbet ve kişisel problemlerin anlatıldığı yer ayrı genel bilgilerin yeri ayrı olsun. mesela tip 1-2-3-4-5 ağız kokuları için özel başlık açılsın kim koku sebebini hangi tipte düşünüyorsa orda paylaşım yapsın diğer türlü herkes başından geçenleri yaptıklarını içtiklerini yazınca takibi keşvetmesi zor oluyor
yinede siz bilirsiniz
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 11-Ağustos-2023 Saat 20:33
Arkadaşlar harika fikirler verdiniz. Kar gözetmeyen bir iş yaptığımız için forum sitesi için masraf yapmayı düşünmüyorum. forum yazılımlarının ücretsiz olanı var mı ?
Ayrıca Şu anda linux makine üzerindeyiz ve database dosyasını yeni forum ortamına taşımak beni ürkütüyor, teknik olarak bunu tek başıma yapamayabilirim.
IP
mahoni
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 422
Alıntı mahoni Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Kasım-2023 Saat 22:43
Hocam siteye bağlı kaç aboneniz var merak ettim?
Ayrıca size de fazla yük olmaması için, biz de üzerimize düşen bir görev varsa yerine getirelim. Mesela sizin adınıza sistemi yenilemek takip etmek için, bu konuda bilgili bir kişiyle para karşılığı hizmet alınabilir’ diye düşünüyorum.   Sembolik abonelik ücreti alınabilir. Ne dersiniz?
IP
aydinmur
Yönetici
Yönetici
Simge

Alıntı aydinmur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30-Kasım-2023 Saat 13:47
Orjinalini yazan: mahoni

Hocam siteye bağlı kaç aboneniz var merak ettim?
Ayrıca size de fazla yük olmaması için, biz de üzerimize düşen bir görev varsa yerine getirelim. Mesela sizin adınıza sistemi yenilemek takip etmek için, bu konuda bilgili bir kişiyle para karşılığı hizmet alınabilir’ diye düşünüyorum.   Sembolik abonelik ücreti alınabilir. Ne dersiniz?

Şifresini unutanlar yeni hesap açtıkları için gerçek üye sayısını bilmiyorum

Hiç kimseden ücret istemeden forumun yazılımını yenilemek mümkün ise bunu üstlenmek isteyen bir üyemiz varsa cep telefonu uyumlu bir forum sitesi iyi olurdu
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu