Ağız Kokusu
     

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.


 
  Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Ben Kurtulamadım. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Carlos
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 22-Şubat-2023
Konum: Antalya
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı Carlos Cevaplabullet Konu: Ben Kurtulamadım.
    Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2023 Saat 20:16
Allah'ın selamı hepinizin üzerine olsun. Yıllar evvel bu siteye üye olduğumda dünya üzerinde tek olmadığımı anladım. Bu karşılaşma nasıl desem bir yandan beni üzmüş olsa da diğer yandan benim gibi olan ve benden daha azimli, araştırma kabiliyeti yüksek olan, hırslı ve tedavi için tabiri caizse çırpınan arkadaşlarımı tanıdım. Bu siteden gördüğüm ve okuduğum tedavi yöntemlerinin çoğunu denedim. Doktora gittim tedavi oldum, ameliyat oldum, birsürü ilaçlar, otlar vb şeyler kullandım. Nafile hepsi zaman kaybından başka bir şey olmadı. Fayda gördüğüm tek ilaç Nidazol isimli antibiyotikti. Fakat antibiyotik olması hasebiyle belli bir zamana kadar kullanabildim. Tabii olarak bu da bedenime hasar verdi ama güzeldi ağzım kokmuyordu. Neticede ondan da vazgeçtim. Çünkü ilaç da artık fayda vermiyor hem de midem kaldırmıyordu. Üye olduğum zamanlar nickname farklıydı. Tabi ben pes edince çok uzun zaman bakmadım öfkelendim. Gereksiz bir öfkeydi. Kime neye veya neden hıncımı çıkarmam gerektiğini bilmiyordum. Murat hocamın tavsiyesi üzerine pharmol zn, "Şimdiki adı halitosil" kullandım. Halen daha da kullanırım ama o da fayda etmiyor en fazla 10 bilemedin 15 dakika falan sonra yine hüsran. Dişlerim mermer gibi sağlam bembeyazdı. Ağız kuruluğu, mide ağrısı, şişkinlikler, gazlar vs hiçbiri bende yoktu. Sadece kokuyordu. Tam 24 senedir ben bununla yaşamayı öğrendim. Nerede, nasıl ve ne şekilde konuşacağımı, dışarıda, parkta rüzgarın akış hızına ve yönüne göre nerede duracağımı ve oturacağımı, otobüste, arabada, uçakta nasıl bir konumda nasıl kendimi bukalemun gibi saklayacağımı, alışverişlerimi tek başıma kimselere danışmadan sormadan yapmayı,çok iyi öğrendim. Sülalem zeki insanlarla kaynıyor. Her biri okul ve eğitim hayatında muazzam yerlere kadar gittiler. Ben bu illet yüzünden ağzımı açıp karşımdaki muhatabıma " Ya bak bir kere de beni dinleyin ben de haklıyım" diyemedim. Susmak en güzel ilaçtı. Çok neşeliydim küçükken. Bu illete yakalandıktan sonra her şey yerle bir oldu. Çevrem, arkadaşlarım, sosyal hayatım, aile hayatım mahvoldu. Çok çare aradım ama bilmiyorum bulamadım. Doktorların bile dalga geçtiği, hafife aldığı konumlara düştüm. Velhasıl, çok da uzatmak istemiyorum yılda birkaç kez siteye girip kurtulanlar için dua ediyor, formüllerini inceliyor ve yeni bir şey varsa deniyorum. İçimden geçenleri yazmak adına da yeniden üye oldum. Şimdi kurtulan arkadaşlardan birisi "5htp" diye bir vitaminden bahsetmiş ona başladım. İşte bu şekilde nereye kadar giderse gidecek bakalım veya hiç çözülmeden biz gideceğiz. Mücadele veren arkadaşlarıma Rabbimden kolaylıklar niyaz ediyor, kurtulan arkadaşlarıma da sağlıklar ve bir daha yakalanmamaları adına esenlikler diliyorum. Unutmayalım ki; Her ne olursa olsun şifa Allah'tan umudu kesmek yok!
Birgün hepimiz aynı karanlıkta buluşacağız.
IP
kaderarkadaşlar
Üye
Üye


Kayıt Tarihi: 23-Ağustos-2022
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 57
Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2023 Saat 21:23
‘’Yaşarkende ölür insan
Umudu bittiğinde
Hayalleri tükendiğinde
Sessizleştiğinde’’
Herzaman umudum vardı herşeye rağmen şen kahkahalarım. Hayallerim vardı anne olmak istiyordum zamanı geldiğinde. Şimdi kendimi onada layık görmüyorum. Geçen sene kendime söz vermiştim yeni yaşıma girdiğimde. Tutamadım. Bir bakmışım meğer kahkahalarım eskide kalmış. Artık onlarda yoklar. Yavaş yavaş tükeniyorum. Bır hafta sonra doğum günüm. Benim için hiçbirşey ifade etmiyor. Her sene kutlanması için can atarken şimdi inşallah kimse hatırlamaz diyorum kendime. İmtihan ediliyoruz güzel kardeşim. Rabbim ne dilerse o. O ol demezse olmuyor. Nekadar çırpınsanda ne kadar denesende olmuyo
IP
kaderarkadaşlar
Üye
Üye


Kayıt Tarihi: 23-Ağustos-2022
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 57
Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2023 Saat 22:05
Aynaya bak harabe gibisin, oysa sen çok güzel bir çocuktun.” Çocukken büyümek isterdim hayallerim vardı. Böyle olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi her günüm bir öncekini aratır oldu. Geçmişte takılı kaldım. Çocukluğumla konuşuyorum arada. Sen değerlisin diyorum. Gül hakediyorsun çekinme diyorum. Böyle olmasını sen istemedin suçun yok. Hatan yok. Gül. Benim için gül ben artık gülemiyorum sen gül. Sana gülmek çok yakışıyor. Benim için delimi bu diceksiniz ama ben tükendim. Kimseye anlatamıyorum içimi size döktüm. Bir nebze anlarsınız beni diye.
IP
Carlos
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 22-Şubat-2023
Konum: Antalya
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Alıntı Carlos Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Şubat-2023 Saat 23:53
Söylenecek çok birşey yok. Allah yardımcımız olsun.
Birgün hepimiz aynı karanlıkta buluşacağız.
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 23-Ekim-2021
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 08:11
@kaderarkadaşlar Öyle deme yiyip bitirme kendini. Bizdeki derdi nimet bilenler var. Bak en son depremde gördük, yitip giden canlar, parçalanan aileler, anan baba ölmüş küçücük yavruları sağ kalmış, evlatlar ölmüş ana baba sağ kalmış, yüzlerce ampüte vakası var (kol, bacak kesilmesi), 7 yaşında oğlan enkazdan kurtulmuş ama sağ bacağını kesmişler vs.

Kaza sonucu omurilik felci olan binlerce kişi var. Omurilik felçlileri derneği bile var. Baş boyun hariç hiçbir yerlerini oynatamıyorlar. Bacağını kessen hissetmezler, tuvaletlerini birileri alttan almak zorunda çünkü çişinin geldiğini bile hissetmiyor.

Gözleri görmeyen, annesini hiç görememiş, gözlerim bari 10 saniyeliğine açılsa da bir kez annemin yüzünü görebilsem diye ağlayan görme engelli kardeşlerimiz, doğuştan sağır insanlarımız var. Kanserle cebelleşen, zihinsel engelli evlatları olup, biz ölünce bunlara ne olacak, kim bakacak, tecavüz mü edecekler, dövecekler mi, sövecekler mi, organlarını çalmak için öldürürler mi korkusuyla her an yaşayan ve ne umutlarla evlenip çocuğu doğduğundan beridir bırak gülmeyi gülümsemeyi unutmuş insanlar var.

Ağız kokunla bu saydıklarımdan biriyle yer değiştirmeyi ister miydin? İnan onlar hemen isterdi.

Acıları yarıştırmak değil burda amaç ama inanın arkadaşlar sandığımız kadar da umutsuz değil durum. Direnmeye, çareler aramaya devam. Belki de çok yaklaşmışısızdır, bilemeyiz.
IP
kaderarkadaşlar
Üye
Üye


Kayıt Tarihi: 23-Ağustos-2022
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 57
Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 10:36
Çok haklısın. Şükürsüzlük etmek en korktuğum şey. Ama yanlızca koku değil. Mücadele ettiğim başka şeyler de var. Hepsi birleşince böyle daraldım bir an. Her halimize bin şükür
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye


Kayıt Tarihi: 06-Temmuz-2021
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 218
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 10:47
Kaderarkadaşlar seni çok iyi anlıyoruz merak etme bu ruh hali hepimizde ara ara oluyor benimde en büyük hayalim anne olmaktı bütün çabam mutlu bir yuva kurmak içindi ama tabi bu hastalık yüzünden hayatımda olabilecek insanları teker teker çıkarmak zorunda kaldım. İsyan etmedigin sürece bu ruh halin ve sukrun için elbette sende mukafatlandirilirsin. Ama bu dünyada ama diğer dünyada biz bilemiyoruz. Dünya çok kısa çok büyük laflar etmek içinde kısa halimize şükredip önünüze bakmak zorundayız.
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 23-Ekim-2021
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 10:59
İnsan iddiasından sınanırmış derler. Çevremde çok gördüm, anneliği en çok isteyenler genelde ya evlenemiyor ya da evlense de çocuğu olmuyor.

Arkadaşlar dilimizin üstünü iyice temizleyip, hijyen hale getirip, sitreç filmle hiç hava almayacak şekilde kaplasak koku sorunu da çözülür belki. 😁
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye


Kayıt Tarihi: 06-Temmuz-2021
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 218
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 11:25
Tospik haklısın o yüzden elimizde olanla yetinmek ve durumu kabul etmek gerekiyor sanırım. Belki beklentisiz birsekilde uğraşmak daha iyi olur psikolojik açıdan bilemiyorum
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 23-Ekim-2021
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 12:00
Orjinalini yazan: Melina

Tospik haklısın o yüzden elimizde olanla yetinmek ve durumu kabul etmek gerekiyor sanırım. Belki beklentisiz birsekilde uğraşmak daha iyi olur psikolojik açıdan bilemiyorum


Öncelikle şunu kabul etmemiz gerek, dertsiz insan yoktur. Ali Koç'tan tutalım Madonna'ya Şeyma Subaşı'ndan Acun'a herkesin derdi var, olacak da.

Diyelim ki bir sabah kalktınız koku moku yok, 6 ay da kokmadı, evlendiniz, çocuklarınız oldu. Eeee masallardaki gibi sonsuza kadar mutlu mesut yaşayıp gökten 3 elmam mı düşecek sanıyoruz?

Bu sefer çocuk hastalandı, düştü mü kalktı mı, hangi okula versek, okula gidip gelirken binbir endişe, okuyacak mı, iş bulacak mı, onun da bir sürü sorumluluğu, derdi saracak bizi. Ağzın kokmasa diyabet, kalp, tansiyon vs kimbilir hangi hastalık peydah olacak. 😀

Dertten kaçamayacağımıza göre derdimizle yaşamayı öğrenmek lazım. En azından bunun huyunu suyunu biliyoruz. Dert insana yol gösterir demişler. Dertler de misafirdir, sonsuza kadar kalmazlar. Sevinçler de hüzünler de geçicidir.

Yerlilerin kullandığı bir bitkiden bir doktorun geliştirdiği ilaç olmayan ama tıbbi destek amaçlı kullanılan Reflor adlı bir şey var, hiç kullanan var mı?

Bağırsak florasını düzenliyormuş, yararlı bakterileri artıtrıken zararlıların üremesini engelliyormuş.
IP
kaderarkadaşlar
Üye
Üye


Kayıt Tarihi: 23-Ağustos-2022
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 57
Alıntı kaderarkadaşlar Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Şubat-2023 Saat 13:02
🤎💐
IP
Betain
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 24-Şubat-2023
Konum: Balıkesir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Betain Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 07:00
Kurtulacaksın ben ne olduğunu biliyorum. Eski nickim diloy şifremi unuttum parolamı unuttum seçeneğini bulamadım yeniden kayıt oldum.
Yazdıklarımı dört gözle oku
Mide çıkışında belli bi bölümde ince bağırsakta bakteri populasyonunun zararlı dediğimiz bakterilerin yararlılara göre dengesizliğinden kaynaklı.
Mide çıkışında ince bağırsakta safra salgılanan bölüme kadarki yerde bakteri ürememesi için mide asidi bakterileri öldürüyor. Mide çıkış bölümünden ince bağırsağa geçince biraz aşağıda safra salgılanıyor o zaten mide asidinden daha asidik olduğu için bakterileri öldürüyor ince bağırsakta. Ama mide çıkışındaki ufak bi kısıma safra deymiyor. Çünkü safra salgılanan bölüm daha aşağıda.

Nidazol kullanıyorsun bakteriler ölüyor antibiyotik bitince bizim mikrobiyotamız dengesiz olduğu için yine aynı bakteri popilasyonu ince bağırsaktaki o bölüme yerleşiyor orada istemediğimiz bakteriler ürüyor.

sen yemek yiyorsun mide asidin yetersiz yemek ince bağırsağa geçiyor oradaki zararlı bakteriler o besinleri bağırsak sindirmedn yiyor bu yüzden vitamin vs eksikliklerin de oluyor hatta. Neyse bu bakteriler besinleri yiyor ve kötü kokulu gaz oluşuyor mide çıkış kapağına pilor kası deniyor bu kas yemeklerden sonra kapanıyor ama bu üretilen kötü kokulu gaz basınç yaptığı için pilor kası açılıyor ve koku yükseliyor.
Strese girince kokma sebebi bizde kronik stres oluştuğu için artık kokucam diye strese giriyoruz tehlikede hissediyoruz kendimizi insanlardan kaçıyoruz bu durumda vücut savaş ya da kaç tepkisine giriyor şöyle düşün sanki bi aslanla karşı karşıya geldin ölüm kalım meselesi durumu vücut bu durumda hayatta kalmak için adrenalin salgılama gibi işlerle ilgileniyor sindirimi ikinci plana atıyor o bahsettiğim pilor kasının kapanması için sinyal gitmiyor bu durumda ve o bahsettiğim bakterilerin ürettiği gazdan hali hazırda basınç oluştuğu için pilor kası gevşiyor ve koku yukarı çıkıyor.

Yapman gereken çok basit. Lütfen yap bana dua edeceksin. Betain hcl (mide asidinin tableti) al herhangi bi markanın sabah kalkınca aç karna direk iç bir bardak suyla. Su direk ince bağırsağa geçer asitli su ince bağırsakta o zararlı bakterileri yok edicek. O bahsettiğim ince bağırsaktaki ufak kısımda mide asidine dayanaklı yararlı bakterilerin üremesi istenen. Yemeklerden hemen önce de bu betaini iç 15 20 dk bekle o bakteriler yok olacağı için koku da olmayacak.

Umarım anlatabilmişimdir.
IP
Betain
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 24-Şubat-2023
Konum: Balıkesir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Betain Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 07:41
Antidepresan kullanıp iyileşenler var iyileşme sebepleri mide asidinin üretimi normalleşiyor çünkü kronik stres bazı insanlarda mide asidini azaltıyor. ama bazıları antidepresanı bırakınca koku geri geliyor çünkü aslında onlar iyileşmiyor mide asitleri yine yetersiz kronik stres geçince olur olmadık vücut savaş ya da kaç tepkisine girmediği için sindirim durmuyor ve basınçtan pilor kası gevşemiyor. Mesela bu durumda biri gerçek anlamda bi tehlikeyle karşılaşınca mesela bi köpek saldırsa yine kokacaktır eminimki. Sende de kronik stres var 24 yıl diyorsun biri Sana biraz yaklaşsa beyin hemen tehlike diye algılıyor.
Diyeceksin ki başkalarında niye koku olmuyor bir tek bizde mi mide asidi yetersiz hayır tabii ki bizim en baş sorunumuz mikrobiyatamızın doğuştan bu şekilde olması. Sürekli o zararlı bakterileri yok etmeliyiz sürekli antibiyotik kullanamayız o yüzden mide asidi tableti kullanıcaz.

Ben antidepresan ve betain kullanıyorum. 2 ay antidepresan ve betain kullanmadım belki iyileşmişimdir tamamen diye sütsüz şekersiz bi kahve içtiğimde koktum. Çünkü kafein bazı insanlarda kaygıyı arttırır . 2 aydır yine selectra ve betain kullanıyorum rahatım. Bardak bardak kahve çay sigara alkol kullanıyorum koku yok.
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 23-Ekim-2021
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 07:41
Diloy, bunu sürekli mi kullanmak lazım? Bir de şimdi baktım da betain hcl + pepsin şeklinde satılıyor bu ürünler. Bazılarında pepsin domuzdan üretilmiştir yazarken kiminde sığır pepsini yazıyor. Bu konuya hassasiyeti olan arkadaşların dikkatine.

Organik sirke de asitli, sabah aç karnına ondan içsek de acaba fayda verir mi?
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 23-Ekim-2021
Konum: İstanbul
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 267
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 07:43
Şurda sığır pepsinli örnek bir ürün var;

tıkla
IP
Betain
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 24-Şubat-2023
Konum: Balıkesir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Betain Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 09:47
Evet sirke de işe yarıyor ama bunu bana dr akrabam söyledi bizim istediğimiz mide asidine dayanıklı yararlı bakterilerin orada bulunması dedi o yüzden betain kullanmayı tavsiye etti. Bu arada yukarıda yazdıklarımın çoğunu dr söyledi bana.
Ürün betain hcl + pepsin şeklinde marka farketmez.
IP
Betain
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 24-Şubat-2023
Konum: Balıkesir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Betain Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 09:50
Mesela bi 6 ay kullanıp ara verilip bakılabilir iyileşme oldu mu diye olmamışsa ömrü billah kullanmak gerekiyor çünkü bu şekilde yaşamak çok daha sağlıksız. Biz bu bakteriler yüzünden çürükçül canlılar oluyoruz bağırsaklardan önce bu bakteriler besinleri tüketiyor biz de onlardan kalanı
IP
İyideğilim
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 21-Şubat-2023
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı İyideğilim Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 20:53
Merhaba betain dediğiniz şey bir vitamin mi?
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye


Kayıt Tarihi: 06-Temmuz-2021
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 218
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Şubat-2023 Saat 22:59
Diloy ben sibo tedabisi oluyorum bende betain HCl kullaniyorum goodday marka her öğünde Ogünle birlikte iki üç lokmada bir toplamda 3 tane kullanıyorum her öğün için ama kokuda bir değişiklik olmadı bende ya
IP
Betain
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 24-Şubat-2023
Konum: Balıkesir
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Alıntı Betain Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Şubat-2023 Saat 12:16
Melina kokunun çeşidini ne zamanlar olduğunu kokunun ne kadar yayıldığını metronidazol kullanınca etki oluyor mu yazr mısın. Senin kokunun kaynağı sibo değildir belki, belki de öyledir tedavi yöntemin farklıdır. Unutma hastalık yoktur hasta vardır aynı hastalık herkeste aynı tedaviyle iyileşmiyor bazen.
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye


Kayıt Tarihi: 06-Temmuz-2021
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 218
Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26-Şubat-2023 Saat 15:59
Benim koku genel olarak var hissediyorum içte içten gelen boğazdan gelen bir koku var. Dışkı gibi kokuyor. Tip olarak henüz ölçüm yaptırmadım. nidazol kullanmadım ama flagy kullandığımda çok kısa bir süre koku gitti tamamen ağız tadım yerine geldi tükürük seviyem arttı ama sonra koku geri geldi ilaçta ekmtki etmemeye başladı.Ama kokuyu bir sürede olsa kesen tek antibiyotik flayg di.Evet belki koku kaynağı sibo değildir bilemiyorum
IP
subib
Yeni Üye
Yeni Üye


Kayıt Tarihi: 11-Mayıs-2022
Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 23
Alıntı subib Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25-Nisan-2023 Saat 23:26
diloy betaini nasil kullaniyorsun lutfen detayli anlat suyla mi yutuyorsun yemekle mi gunde kac tane aliyorsun kullanmaya basladiktan ne kadar sure sonra koku gecti
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Ağız kokusu tedavisi hakkında


Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu