Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Olay: KBB Tahlillerim - Olayın Tarihi: 24-Şubat-2013 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ormes
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 93
Alıntı ormes Cevaplabullet Takvim Olayı: KBB Tahlillerim
    Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2013 Saat 09:02
Merhabalar ço?umuz ayny sykyntyyy çekiyoruz sizlere KBB bölümüne gitti?imdeki tahliller hakkynda bilgi vermek istiyorum.KBB ye gitti?imde doktora açyk açyk söyledim benden sinüzit kontrolü için röntgen ve bo?az kültürü istedi bugün götürdü?ümde sapasa?lamsyn bir sykynty yok dedi ve KBB bölümüyle sanyrym i?im bitti.
Resimler

[/IMG]

Fakat te?hisi koyduk gibi kokum dilimden kaynaklanyyor, ?öyle söyleyeyim karnym tokken yemek yedikten sonra di?lerimi ve dilimi iyi bir ?ekilde fyrçaladyktan sonra koku yok fakat yarym saat sonra a?zyma bir?ey atayim dedi?imde her ne atarsam koku tekrar ba?lyyor dilimi fyrçalyyorum tekrar eski haline geliyor bu konu hakkynda yardymlarynyzy bekliyorum te?ekkür ederim..
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 220
Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Şubat-2013 Saat 14:49
bende geniz akintisi var sinus scanlarinda koyulasma var sinus arkalarinda dislerimi yikayip tuzlu su ile gargara yapip burnumdan derin tuzlu cekip teizleyince koku gidior ama on dakikaya geri geliyor :(((
IP
evian
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Alıntı evian Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Şubat-2013 Saat 06:23
hani insan ozgur yaratilmisti ??
IP
Mehmet
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 388
Alıntı Mehmet Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 09-Şubat-2013 Saat 12:53
Orjinalini yazan: evian

hani insan ozgur yaratilmisti ??

Nerede yazyyor bu?
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2013 Saat 10:19
Arkadaslar, benimki de kesinlikle kbb sorunu.
Sinuzit cykmamysty. Ama doktorum beni hastalyk hastasy görmesi nedeniyle tahlillerin (paranazal) üstünde durmamysty.

?imdi bir farkly bir doktordan yeniden tahliller isteyece?im. Ama a?iz kokusuna çok vurgu yapmayaca?ym. Sadece rahatsyz etti?ini söyleyece?im. Çünkü dikkate almyyorlar öteki türlü.

KBB de yapylan tahlillerin adlaryny biri bana sayabilir mi? Kültürler, tomografiler vs. hiçbirini atlamadan hepsini kontrol ettirmek istiyorum. Hacettepeye gitmeyi dü?ünüyorum. Yada medicana.
IP
xdemirleydi
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 15
Alıntı xdemirleydi Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29-Temmuz-2013 Saat 19:20
faranjitte bağlı kokuda oluyor ada çayı cok büyük bir antibakteriyel gargara hazırlayın bununla kesinlikle 2 günde bir 500 ml şaşal hazırlayın ve gargara yapın bogaz kızarıklıkları ve mikrop birikmesini engelliyo cok faydalı
IP
Isimsizdunya
Üye
Üye

Gönderilenler: 80
Alıntı Isimsizdunya Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Ocak-2022 Saat 15:17
Dostlar çok ilginç bir şey keşfettim az rahatsızlandım ve doktor antıbıyotık verdi antıbıyotıgi kullanalı 2 gün olduktan sonra ağız kokum azalmaya başladı evet biliyorum bakteriler öldügü ya da ureyemedigi için ama akıntı orda duruyordu 3. Gün sonunda balgami atmaya başladım yıllardır atamadığım balgami atıyordum çok ilginç nasıl olabilir balgam kokmuyordu boğazda dursa bile ağız kokusu yoktu bu aslında bircok akıntıli olan insanin neden ağız kokusu olmadığını açıklar nitelikte orada bir şeyler var ve o balgami tutuyor ve o tutan kokunun asil sebebi balgam atamama sebebi koku yapan şey hersey oradaki bakterilerde gizli, denize girip iylesemeyen bizler ya da deviasyon ameliyatları ile iylesemeyen bizler yanlış yere odaklanıyoruz ya da hersey bende farklı o mukusu boğazdan cozememe sebebim gözümün önünde
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2022 Saat 19:40
Ben de antibiyotik kullandım ama bende hiç kokuya etki etmedi ve balgamı hiç atamıyorum.

Ama arkadaşlar, aylardır sevgilimle beraberim her gün hatta 24/7 beraberiz. Ne Sevgilim, ne de arkadaşım koku yok diyor. Ama bileğimi yalayınca koku var bu ağız kokusunun göstergesi diyor diş doktoru. Bileğin kokuyorsa ağız kokusu vardır diyor ama sevgilim şimdiye kadar bir kez bile almadım keşke alsam da nasıl bir koku duyduğunu ben de anlasam diyor. Ne yapıcamı sasırdım
IP
Tospik
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 360
Alıntı Tospik Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2022 Saat 20:31
Orjinalini yazan: nicksizz4

Ben de antibiyotik kullandım ama bende hiç kokuya etki etmedi ve balgamı hiç atamıyorum.

Ama arkadaşlar, aylardır sevgilimle beraberim her gün hatta 24/7 beraberiz. Ne Sevgilim, ne de arkadaşım koku yok diyor. Ama bileğimi yalayınca koku var bu ağız kokusunun göstergesi diyor diş doktoru. Bileğin kokuyorsa ağız kokusu vardır diyor ama sevgilim şimdiye kadar bir kez bile almadım keşke alsam da nasıl bir koku duyduğunu ben de anlasam diyor. Ne yapıcamı sasırdım

E sende koku yok o zaman. Bileğini yalayınca ama az ama çok herkeste koku olurmuş, bu işe yıllarını vermiş Murat hoca diyor bunu. Denemesi bedava, madem sevgilinin ağzı kokmuyor, o kendi bileğini yalasın ve onun bileğini sen kokla, onun da koktuğunu göreceksin. Seninki muhtemelen psikolojik
IP
Melina
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Alıntı Melina Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Ocak-2022 Saat 21:45
Bence de senin durumun psikolojik benim yeğenim 2 yaşında çocuğun nefesi mis gibi ama bazen elime salyasi akıyor ve onunki bile kokuyor alakası yok bence ağız kokusuyla için rahat olsun yaşamana bak
IP
nicksizz4
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Gönderilenler: 363
Alıntı nicksizz4 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24-Ocak-2022 Saat 00:37
Tesekkür ederim hepinize yorumlarınız için umarım iyileşmişimdir umarım hepimiz iyileşiriz
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu