Ağız Kokusu

Foruma yeni gelenler;
Ağız Kokusu hakkında herşey
sayfalarına göz atınız.

Aktif Konular  Forum Üyelerini Göster  Takvim  Forumu Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş
Söyleyeceklerim var
 Ağız Kokusu | GENEL AĞIZ SAĞLIĞI soru ve cevapları | Söyleyeceklerim var
Mesaj icon Konu: Mide sorunları Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Konu: Mide sorunları
    Gönderim Zamanı: 04-Mayıs-2013 Saat 20:50
Mide sorunlarına çok iyi gelen herbalist İbrahim Gökçek in kürlerinden aldım. (lahana suyu ve iksir diye adlandırıyor) Daha önce de kullanmıştım.

gastrit ve reflü var bende. Her ne kadar yaptırdığım testler birbirinden farklı sonuçlar verse de bariz şekilde reflü belirtileri var.
Ayrıca bir arkadaş soğan yemediğim halde soğan yemişim gibi bir tat var ağzımda demişti. Tamamen mide-reflü kaynaklı. Bende de aynı durum söz konusu.

En son gittiğim kbb doktoru (ben geniz akıntısı diye tutturdum çünkü) reflü bulguları tespit etti. ve reflü baskılayıcı bir ilaç verdi.

Sallantılı araç yolculuğunda şikayetlerim tavan yapıyor.
Les gevşekliği endoskopi sonucunda çıkmadı. Zaten yediğim şeyler vs gelmiyo sadece yoğun bir asit (bozuk bir yapıda iltihaplı gibi) hissediyorum ağzımda.

Antral gastrit ve reflü tedavisi konusunda bilgisi olan var mı?

reflü tamam ama, antral gastrit geri dönüşümü olmayan bir hastalık mı?

IP
ornitop
Üye
Üye

Gönderilenler: 80
Alıntı ornitop Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 05-Mayıs-2013 Saat 23:04
ibrahm gokcek kurlerinin faydasi varmi gercekten?
IP
coqnfechn
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 55
Alıntı coqnfechn Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-2013 Saat 11:29
adam sivilce için bile bağırsaklardan kaynaklanıyor iksir iç geçer diyor. illa ben dolandırıcıyımmı demesi gerek ?
IP
effect
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Gönderilenler: 299
Alıntı effect Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Mayıs-2013 Saat 21:00
Benim mide sorunlarım yıllar öncesine dayanıyor, 4 yıl önce ilk kez almıştım. İksir dediği şey limon sarmısak vs. karışımı doğal bir içecek. Reflüden ve mide ağrılarından kıvranırken bu kürler ayağa kaldırmıştı beni.

Gökçek Almanyada eğitim görmüş ve sertifikaları da var. Piyasada o kadar dolandırıcı varken elbette insan kuşkulanıyor ancak güvensizliğe yol açacak herhangi bir şeyle karşılaşmadım ben.

Üstelik bu kadar ağır bir sorunum varken gidip rastgele ürünler alacak kadar da kendimi kaybetmedim elbette.. Şuan tonik (lahana suyu kürü) kullanıyorum. Mideyi sakinleştiriyor. Asit yükselmesini önlüyor.

Bu ara ağzımda sürekli soğan yemişim gibi bir tatla dolaşıyorum. Nedenini araştırıyorum ama bir türlü bulamadım.
IP
xauke7
Üye
Üye

Gönderilenler: 54
Alıntı xauke7 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 16-Şubat-2014 Saat 18:26
bu ibrahim gökçek banada inandırıcı gelmedi bu adamın uzmanlık alanı yokmu arkadaş her hastalığın ilacını yapmış hiç inandırıcı gelmedi
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Buradaki yazılar, fikir, görüş ve tavsiyeler muayene ve tedavi yerine geçmez. Fikir vermek içindir.
Bu forumda yazılanlardan bir kısmı isim ve kimlik bilgileri silinerek tıbbi istatistik veya eğitim amacı ile kullanılabilir, üçüncü parti yazılarda veya internet ortamında (isimsiz olarak) yayınlanabilir.
İletişim için Tıklayınız.

Agiz kokusu hakkında herşey
Dünyada ve Türkiye'de ağız kokusuna katkılarım (Dr. Murat Aydın)

Ağız kokusu gargarası Halitosil
Dil macunu