Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

sabahki koku

Nereden Yazdırıldığı: Agiz Kokusu+
Kategori: AĞIZ KOKUSU Soru ve cevapları
Forum Adı: Bir soru sormak istiyorum
Forum Tanımlaması: Merak ettiğiniz bir konuyu burada sorunuz
URL: http://www.agizkokusu.org/forum/forum_posts.asp?TID=1604
Tarih: 20-Nisan-2024 Saat 04:49
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com

Konu: sabahki koku
Mesajı Yazan: erkannn1
Konu: sabahki koku
Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2014 Saat 10:24
Merhaba murat hocam tüm insanlarin agir bi sekilde sabah kalkinca agizlari kokarmi dilleri pas tutarmi bunu ogrenmek istiyorum yoksa bu bize ozel bi durummu ? Ve sizde dahil tum insanlarda bu problem varmi din irk millet farketmeksizin

Cevaplar:
Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 05-Aralık-2014 Saat 14:19
Sadece insanların değil bütün canlıların uykudan uyandıklarında ağızlarında hoş olmayan bir koku bulunur.

Forumun giriş sayfasında sizlerin incelemeniz için bir bilgilendirme kitapçığı koydum. Okumanızı teklif ediyorum

-M

Mesajı Yazan: erkannn1
Mesaj Tarihi: 08-Aralık-2014 Saat 05:57
Peki hocam sabahleyin koku olusuyor benim dilimde beyaz pas var sabah kalkinca kokuyla beraber bu pasda daha belirgin oluyor normalmidir diger insanlardada pas olusur mu ?

Mesajı Yazan: aydinmur
Mesaj Tarihi: 08-Aralık-2014 Saat 07:30
Anlattığınız şey fevkalade normaldir. Başka türlüsü olmaz. herkeste az veya çok bu anlattğınız şeyler meydana gelir.

Forumun girişindek bilgilendirme kitapçığını bilgisayarınıza yükleyip göz gezdirmenizde fayda olabilir
-M

Mesajı Yazan: beypazarisoda
Mesaj Tarihi: 13-Haziran-2022 Saat 14:37
Merhaba arkadaşlar, ben ağız kokusuna takıntılı biri olmama rağmen açlık zamanlarımda nefes kokusu sorunu yaşamıyorum. Sağlık için aralıklı oruç diyetini uyguluyorum fakat açlık zamanlarında diş/dil fırçalamanın bu diyete herhangi bir olumsuz etkisi var mıdır ? Benimle aynı durumda olup bunu araştıran arkadaşlar düşünceleriniz nelerdir ? Ayrıca hocamız bize kahvaltı etmeden önce diş fırçalamanın gereksiz olduğunu söylemiş. Ben ilk öğünümü uyandıktan 5 saat sonra yiyorum. Eğer uyanır uyanmaz dişimi ve dilimi fırçalarsam bu açlık süresi zarfında koku problemi yaşamıyorum, ama fırçalamazsam yaşıyorum, bu psikolojik midir ? Birde dişimi yatmadan öncemi fırçalamalıyım yoksa o günkü son öğünümü yedikten sonra mı ? İkincisinin herhangi bir dezavantajı yok ise ben onu yapmayı tercih edeceğim çünkü yatmadan 4 saat önce su hariç herhangi bir besin almayı bırakırım.

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat